Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Strava kočičáka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
kateřina truchlíková



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrava-Muglinov

Předmět: Strava kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 9:40:52
Odpovědět s citátem

CHtěla bych se zeptat zda mohu dávat přílohy jako maso z rýží ,těstovinou atd...?Zatím máme takto složený jídelníček:RÁNO:maso,DOPOLEDNE:mlíčko, (pribiňák),OBĚD:granule,ODPOLEDNE:maso,VEČER:granule.Tak nevím jak spestřit jídelníček a čím ho obohatit kocourkovi je 14 týdnů.Budu ráda za jakoukoliv radu dííky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Strava kočičáka
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 9:55:43
Odpovědět s citátem

Já ohledně zpestření moc neporadím ... u nás hrají prim granule celý den, 1x denně trocha konzervičky nebo kapsičky, občas kousek syrovýho masa, ale jen na chuť. Maxíš je trochu ujetej na sladký pečivo, tak občas dostane drobek.
Nějak jsem nedumala nad tím, jestli dávat pribiňáky (obsahují cukr - riziko cukrovky?) a mléčné výrobky celkově (kočky neumí zpracovat laktozu a z toho vznikají průjmy), rýže a těstoviny mi nepřijdou zrovna vhodné pro kočku jako masožravce, nejsou v nich pro kočky potřebné živiny, jako pravidelná součást stravy (u psů jsou přílohy vhodné - pes je všežravec, u kočky by strava měla mít masitý základ) ... a jako zpestření dostávají bonbonky určené pro kočiny. Ty pribiňáky a mléčné výrobky bych nechala jen jako to zpestření, nikoliv jako součást pravidelné stravy. Základem kočičí stravy by mělo být především maso.

Můj názor však je takový, že první střevní obtíže člověku ukážou, jakým směrem se v kočičí stravě vydat. My měli problémy jako kotiska a to mě naučilo nezpestřovat a výrazně neexperimentovat. Ale vím, že jsou kočky, které zblajznou cokoliv a problémy nemají.

Toť můj názor.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Laalaa



Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Jinočany

Předmět: Nic se nemá přehánět
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 10:04:05
Odpovědět s citátem

Zdravím. Kapku mě zarazilo jak má váš macík naplánovaný jídelníček. Je hezké že o něj tak dbáte, když je ještě malý, ale nic by se nemělo přehánět. Kočky pestrost ve stravě až tak moc nepotřebují. Ba naopak mohlo by jim to rozházet metabolismus. Zůstala bych jen u těch granulý a masa. Granule (pokud jsou kvalitní obsahují vše co kočka potřebuje) bych kotěti nechala celý den k dispozici a maso mu dala jednou třeba ráno nebo večer, když přijdete z práce. Sem tam bych mu dala nějaký ten kočičí bombon v kterém jsou vitamíny nebo masovou tyčinku. Přílohou typu rýže nebo těstovin bych neřešila. No mlíčko doufám, že myslíte nějaké kočičí. Obyč mlíko pro kočky od 6měsíců není, neumějí ho strávit a mají pak průjem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kateřina truchlíková



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrava-Muglinov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 10:13:00
Odpovědět s citátem

Mlíčko dostáva dle rady veterináře tatru naředěnou 1:2 nebo kočičí a pribiňáčky jen občas jako mlsku.Jinak granule Royal canin Baby cat.Už jsem uvažovala,že bych mu zkracovala potravu jen na 3krát denně,ale zatím když nedostane tak chodí a ňaučí a škrábe ledničku Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Laalaa



Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Jinočany

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 10:18:18
Odpovědět s citátem

Jo tak tohle domáhání se jídla je nám moc dobře známé Smile , ale pokud jste včera náhodou koukala na Loskutáka tak tam mluvili o tom jak snadné je kočku rozmazlit a pak jak je težké ji špatným návykům odnaučit Confused . Držte se nechte mu občas jen misku s denní dávkou granulí a žádné jogurty kolem. Jen občas mu dejte něco na přilepšení, ale ne každý den. Ty potvůrky si nás totiž svým smutným kukučem snadno dokáží omotat kolem packy. V dospělosti byste pak mohli mít problémy s obezitou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 11:12:19
Odpovědět s citátem

Laalaa napsal:
Jo tak tohle domáhání se jídla je nám moc dobře známé Smile , ale pokud jste včera náhodou koukala na Loskutáka tak tam mluvili o tom jak snadné je kočku rozmazlit a pak jak je težké ji špatným návykům odnaučit Confused . Držte se nechte mu občas jen misku s denní dávkou granulí a žádné jogurty kolem. Jen občas mu dejte něco na přilepšení, ale ne každý den. Ty potvůrky si nás totiž svým smutným kukučem snadno dokáží omotat kolem packy. V dospělosti byste pak mohli mít problémy s obezitou.


Proč by kočka nemohla dostávat jogurt každý den - nesladký - bílý je pro ně zdravý a zvlášť ty se živými kulturami. V tom tedy nevidím rozmazlování. A pokud není jogurt příiš tučný proč mluvit o obezitě ?? Sladkým krémům bych se vyhnula, ale třeba tvaroh se žloutkem by je mohl nahradit. Mě se líbí, když někdo vymýšlí pro kočky jídla - svědčí to o tom, že majitel o své kočce přemýšlí a není líný udělat víc, než nasypat granule z pyltle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 11:33:48
Odpovědět s citátem

Jana Babická napsal:

Proč by kočka nemohla dostávat jogurt každý den - nesladký - bílý je pro ně zdravý a zvlášť ty se živými kulturami.


Problém je trochu v tom, že "živé kultury", které v lidském trávení pomáhají, mají jiné složení a strukturu, než je zapotřebí pro kočičí trávení. Ono myslím, že důležité je si uvědomit odlišnosti v tráveních a pak se případně nedivit, když nastanou problémy.

A přiznávám, že u nás není sypání granulí z pytle otázkou lenosti, ale mlsností kočičích jazýčků ... naši si občas jsou ochotní líznout něčeho ze lžičky, ale s jako plnohodnotným zpestřením jídelníčku by mě s tím hnaly Smile

Ono přemýšlení o kočce nespočívá v tom, co jí dát do misky, ale o tom, co jí to přinese za pozitiva (vitamíny, minerály, bílkoviny, vhodné živiny) a jaké mohou nastat obtíže (průjmy, zvracení).

April

P.S.: Jen pro informaci - zatímco lidé mají 9000 chuťových pohárků, kočky pouze 473.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 12:00:37
Odpovědět s citátem

pak se případně nedivit, když nastanou problémy.
Moje zkušenost je dobrá - problémy nenastávají, ale chce to vyzkoušet Laughing


A přiznávám, že u nás není sypání granulí z pytle otázkou lenosti, ale mlsností kočičích jazýčků ... naši si občas jsou ochotní líznout něčeho ze lžičky, ale s jako plnohodnotným zpestřením jídelníčku by mě s tím hnaly Smile

Ano, každá kočka je jiná a hlavně od původního chovatele zvyklá na různou stravu. Mám jednu kočičku - téměř sedm let - a ta nikdy nevzala granuli do pusy, vyrostla na masu a tvarohu a nikdy si na granule nezvykla. To potom člověku nezbyde než vymýšlet. Navíc byla jako malá a mladá dost háklivá na střeva - je po operaci invaginace střeva a tak mám ledacos vyzkoušené včetně právě jogurtů Laughing nadruhou stranu tady mám kočinu, která nechce nic než granule, ostatní rády kombinují a nadšeně ochutnají kdeco - i to nezdravé. Už jsem psala, kočičí jídelníček to je alchymie. Jedna chovatelka napsala celou " kuchařku " pro kočky a tam jsou pane věci. [/i]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 18:57:38
Odpovědět s citátem

April napsal:
P.S.: Jen pro informaci - zatímco lidé mají 9000 chuťových pohárků, kočky pouze 473.


Neverim Smile Nasi kocuri su tak mlsni, ze ich musia mat aspon 90 tisic Laughing

S jedalnickom sa netrapte. Naucte kocurika, ze ma granulky k dispozicii cely den. My nasich krmime 2x denne masom alebo nejakou masovou konzervou, obcas skusime jogurt alebo tatra mlieko. Mate kocurika este kratko - rychlo zistite, co mu chuti a co nie a z coho prospiva a co mu skodi... Staci mat len otvorene oci.
My mame doma jedneho granulaka, ktory po diete zacal zboznovat kuracie maso, druheho kocurika, ktory z kuracieho zvracia, ale rad sa naprace hovadzim a tretieho, ktory ma rad akekolvek masko, je to lovec a rad s jedlom bojuje. Ale napriklad s mliekom uspejem len raz za cas a niektore povodne oblubene konzervy uz nechcu ani vidiet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kotě kotěcí



Založen: 10.01.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 3. 2007 20:37:11
Odpovědět s citátem

Jana Babická napsal:
...Mě se líbí, když někdo vymýšlí pro kočky jídla - svědčí to o tom, že majitel o své kočce přemýšlí a není líný udělat víc, než nasypat granule z pyltle.

Já jsem tedy mezi kočkaři nováček, ale nemyslím si, že krmit granulemi je známka lenosti. On je totiž podle mě problém v tom, že kočka má úplně jiný trávicí trakt než člověk, pokud byste ji chtěla krmit naprosto správně, tak byste asi musela nějak nasimulovat život v přírodě, tam si kočka sama vybere, co je pro ni dobré (a určitě to nejsou pribiňáky Wink ), jenže co otázka je, jestli to kočka domácí vůbec ještě umí. V každém případě, i když si nedělám iluze o naprosto dokonalých průmyslových krmivech, je to asi složení stravy, které se (skladbou živin) té přirozené stravě snaží nejvíce přiblížit. Takže pokud mám mluvit za sebe, nekrmím Humphreyho granulemi proto, že bych byla líná o něm přemýšlet, ale proto, že chci, aby měl to nejlepší a vím, že sama, i když už jsem toho přečetla spoustu, bych mu asi nedokázala připravit plnohodnoutnou stravu. A navíc myslím, že kočka na tu pestrost ve stravě v přírodě příliš nedbá, hlavní je se najíst a přežít. To jenom my lidi jsme už zapomněli na to, že jídlo je tu kvůli přežití a ne kvůli požitku, a tak si vybíráme, baštíme nezdravá, ale chutná jídla a pod.
_________________
Danka (Sir Humphrey Appleby & Adi Straka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2007 6:01:25
Odpovědět s citátem

Kopie z obdobného tématu - http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1908

Lucienka napsal:
Možná, že už to někoho napadlo, ale jestli ne, tak budu ráda první. Embarassed I já přemýšlím o tom, jak svému miláčkovi zpestřit jídelníček, ale bohužel jsem "neznalá".

Máte někdo doma nějaký osvědčený recept na nějakou mňamku pro kočičky? Tak se s ním, prosím, se mnou a ostatními uživateli podělte Cool


Pro zpestřovatele jídelníčků Smile

V jednom časopise jsem kdysi narazila na tuhle dvoustranu:
http://mujweb.cz/www/april/Downloady/mls01.jpg
http://mujweb.cz/www/april/Downloady/mls02.jpg

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LinaInverse



Založen: 05.02.2007
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2007 7:39:40
Odpovědět s citátem

http://www.mackysos.sk/index.php?zavislost=Varim,%20varis,%20varime%20pre%20macicky&pridany=estene&praca=tretiekolo
Aj tu je par receptov pre maiukadielka Wink
K tym receptom z casopisu, co linkla April mala pripomienka. V 8. recepte je jednou zo surovin cesnak, sice suseny... Ale radsej sa mu vyhnite a nechajte recept bez neho. Cesnak macickam sposobuje chudokrvnost (detto cibula, pazitka, a ine cibuloviny).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2007 7:46:28
Odpovědět s citátem

Musím ale přiznat, že jsem nikdy podle toho nezkoušela čičinám nic dělat, takže pokud k tomu budou připomínky, jen dobře. Spíš mě to tehdy v tom časopise zaujalo z pohledu, co někdo vymyslí, že lze čičinám naservírovat Twisted Evil

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LinaInverse



Založen: 05.02.2007
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2007 7:52:55
Odpovědět s citátem

Ja som si to rovno odlozila, ze vyskusam Wink I ked pri mojej bande sa mozem pripravit na vseliake prekvapenia. Nezabudnem na to, ako som chudacika Garusika vystrasila na smrt, ked som mu naservirovala surove kuracie prsia (samozrejme premrazene) a on ochutnal a s vydesenym vyrazom sa rozbehol schovat pod vanu. Ako maciatko bol nasilne krmeny surovou kuracinou, aby vobec prezil. Vdaka rozsiahlej infekcii dychacich ciest mal vazne problemy s jedenim. A chut surovej kuraciny mu to zrejme pripomenula. Ale ine casti suroveho kuracieho zboznuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2007 8:40:14
Odpovědět s citátem

Mně nahoře uvedený jídelníček přijde pro KOTĚ super. Jen bych nechala přes den granule stále k dispozici a na noc je schovala, aby měl kotík ráno chuť k jídlu Smile
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Laďka



Založen: 08.07.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno

Předmět: jídelníček
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2007 12:14:27
Odpovědět s citátem

Doporučila bych Vám knihu Jak krmit kočky od paní Sehnerové. Najdete tam mnoho rad, ale je třeba ji nebrat příliš doslovně.Pribináček u kotěte je myslím v naprostém pořádku a nějaký sýr bez příchutě taky neuškodí. Naše kočky jí nejraději granule, ale musí být kvalitní a jednou za den dostanou přemražené syrové hovězí nebo koninu.Vynikají je také tuňák či sardinky ve vlastní šťávě. Ale taky radím nedávat najíst kdykoli si kotě mňaukne nebo z něj bude otesánek Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
160cm



Založen: 21.02.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: strva
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2007 18:40:31
Odpovědět s citátem

Dobry den,

jednoznacne si myslim, ze by hlavni slozkou jidelnicku melo byt maso, ale nelze krmit jen jim. Chybi mu urcite ziviny, ktere se kocce musi dodavat jinak.

V knize Kocky, kocouri, kotata (podle me jedna z mala knih o kockach, kde se neco poradneho doctete) doporucuji 2/3 masa + 1/3 priloh...
Doporucuji se nudlicky, ryze a brambory v malem mnozstvi (kocky je nedokazou poradne stravit), ale i lusteniny a zelenina.
Kazdopadne se hodi vnitrnosti, obsahuji spoustu vinaminu (jatra, srdce...), vajicko (i syrove-zloutek) a ucite syry a tvaroh.

Tvaroh je velmi dobry pro kotata kvuli obsahu vapniku.

Ja osobne krmim kocku rano granulemi, je to rychle a clovek se s tim nemusi patlat. V mrazaku mam zmrazene hotove balicky s masem, a vnitrnostmi, do toho obcas neco primicham, sem tam dam tvaroh nebo vijicko k svacine ...
Kdyz jime tunaka dostane kocka kousek tunaka, makrely.. a k tomu pridavam vitaminovou pastu + obcas pastu pro lepsi traveni. K tomu vsemu sem tam nejakou konzervicku a je to Smile

Myslim, ze idealni je kombinace krmeni sucheho a doma vyrobeneho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: strva
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2007 19:12:41
Odpovědět s citátem

160cm napsal:
Dobry den,

jednoznacne si myslim, ze by hlavni slozkou jidelnicku melo byt maso, ale nelze krmit jen jim. Chybi mu urcite ziviny, ktere se kocce musi dodavat jinak.

V knize Kocky, kocouri, kotata (podle me jedna z mala knih o kockach, kde se neco poradneho doctete) doporucuji 2/3 masa + 1/3 priloh...
Doporucuji se nudlicky, ryze a brambory v malem mnozstvi (kocky je nedokazou poradne stravit), ale i lusteniny a zelenina.
Kazdopadne se hodi vnitrnosti, obsahuji spoustu vinaminu (jatra, srdce...), vajicko (i syrove-zloutek) a ucite syry a tvaroh.

Tvaroh je velmi dobry pro kotata kvuli obsahu vapniku.

Ja osobne krmim kocku rano granulemi, je to rychle a clovek se s tim nemusi patlat. V mrazaku mam zmrazene hotove balicky s masem, a vnitrnostmi, do toho obcas neco primicham, sem tam dam tvaroh nebo vijicko k svacine ...
Kdyz jime tunaka dostane kocka kousek tunaka, makrely.. a k tomu pridavam vitaminovou pastu + obcas pastu pro lepsi traveni. K tomu vsemu sem tam nejakou konzervicku a je to Smile

Myslim, ze idealni je kombinace krmeni sucheho a doma vyrobeneho.


Tak podle toho co jsem četla já tak brambory a luštěniny jsou pro kočku naprosto nevhodné. To ostatní je v pořádku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: strva
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 4. 2007 6:12:55
Odpovědět s citátem

160cm napsal:
Myslim, ze idealni je kombinace krmeni sucheho a doma vyrobeneho.


Opět si ale dovolím upozornit, na citlivé kočičí zažívání ... takže ačkoliv podobné kombinace mohou některým kočkám vyhovovat, u některých můžou spustit zažívací problémy (zvracení, průjmy). Proto je nutné "experimentovat" opatrně a pomalu.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2007 20:17:42
Odpovědět s citátem

Tak jsem našla několik domácích receptů v jedné starší knížce pro chovatele koček:-)

50 g vařeného hovězího masa s ovesnými vločkami, strouhaný tavený sýr
100g kuřecích krků se strouhanou mrkví
kaše z ovesných vloček s vejcem naměkko
150g vařené ryby s rozmočeným pečivem nebo těstovinami
měkký tvaroh smíchaný se syrovým žloutkem
150g vařených plíček se spařenou zeleninou a kvasnicemi
krupicová kaše s kouskem hovězích jater
100g vepřových hrtanů s rozmačkanými vařenými brambory
mléko s vejcem naměkko a strouhanou mrkví
100g hovězího srdce s těstovinami nebo kroupami
50g kuřecích žaludků s hlávkovým salátem nebo měkkými květákovými listy
100g vařeného hovězího masa z polévky se zeleninou
50g hovězích ledvin s těstovinami
100g syrového hovězího s vařenou rýží, kroupami nebo ovesnými vločkami

Je to z doby, kdy komerční krmiva skoro nebyla...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2007 10:34:56
Odpovědět s citátem

My máme celý den misku granulí Acana kitten. Ráno a večer trochu kapsičky. Pro zpestření dávám trochu tvarohu, plátkového sýra (kupodivu kocourova střeva neprotestují), vitamínovou pastu, křupinkové rybičky a sýrové polštářky "Dein bestes", ty miluje. Syrové maso jen kuřecí a jen kousíček, víc nechce. Slaninu ani šunku nedávám, zvrací z toho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (18x)
4
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (18x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (18x)
6
Somálská kočka (18x)
7
Zajímavá škrabadla a pelíšky (17x)
8
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (16x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top