Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmivo Hill's


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: Krmivo Hill's
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2007 23:46:22
Odpovědět s citátem

Jsem si vědoma toho, že je tady hromada témat, kde se probírá kvalita. Já už v tom mám ale takový zmatek, že nevím, co vybrat. Zatím jsme se neustálili na určitém druhu krmiva, pořád nějak střídáme a přemýšlíme, kde zakotvit. Uvažovala jsem nad ANFkem, ale teď začínám trochu přemýšlet nad Hillsem. Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s tímto krmivem nebo jestli víte o nějakém lepším, kvalitnějším. Děkuju
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Krmivo Hill's
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2007 4:38:43
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Jsem si vědoma toho, že je tady hromada témat, kde se probírá kvalita. Já už v tom mám ale takový zmatek, že nevím, co vybrat. Zatím jsme se neustálili na určitém druhu krmiva, pořád nějak střídáme a přemýšlíme, kde zakotvit. Uvažovala jsem nad ANFkem, ale teď začínám trochu přemýšlet nad Hillsem. Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s tímto krmivem nebo jestli víte o nějakém lepším, kvalitnějším. Děkuju


Všechna uvedená krmiva jsou kvalitní a já osobně střídám různá superprémiová krmiva, nemyslím si že je dobré krmit stále stejnou značkou. Taky nemůžu říci že by některá značka byla "ta pravá" - myslím si že složení je u všech velice podobné i když každá uvádí nějakou zázračnou složku kvůli které máme kupovat právě tu. Spíš to chce vyzkoušet která značka bude právě vám a vašim kočkám nejlépe vyhovovat. Takže já to dělám tak, že pokud třeba na výstavě mají některé kvalitní granule v akci tak je nakoupím a příště třeba koupím jiné. Kočkám přechody mezi značkami nedělají žádné potíže, vždy při přechodu na jiný druh krmiva granule nějaký čas míchám. Chuťově jim asi nejvíc vyhovuje Biomill, ale po něm mi dost tloustnou a tak ho dávám třeba teď na jaře když mají touhy a všichni zhubli, Hill´s jim jede méně tak ho dávám přes zimu, zkoušela jsem i ANF, Eucanubu, Orijen, Nutram nebo Royal Canine - po všech kočky dobře prospívají
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: Re: Krmivo Hill's
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2007 6:57:42
Odpovědět s citátem

Ahoj, o krmivech je tu dost obsáhlých témat a tak musíte vyzkoušet co vaší kočce sedí. Osobně Hill'sem krmím přes rok a spokojenost. Kocour po něm prospívá, ale není tlustý s tím, že už půl roku krmíme dietou c/d od Hill's.
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2007 8:35:51
Odpovědět s citátem

My jsme zkoušeli Hill's, Acanu, ProPlan, Gimpet a Nutram (pouze oral care). Granule Hills chutnají ze všech asi nejvíc, dokonce i Else, která je malinko vybíravá a spíš konzervová. Čičik je popelnice a zbaští prakticky všechno, ale na Hillsky se okamžitě vrhne, u ostatních občas čeká, jestli třeba nebude něco jiného.
Jinak si ale myslím, že všechna "nesupermarketová" krmiva jsou pro kočky vhodná, i když každé bude mít nějaké mouchy (některá konzervanty, jiná přídavek soji či různých mouček). Záleží tedy jen na tom, co kočkám chutná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fol



Založen: 06.03.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2007 9:59:22
Odpovědět s citátem

Můj kocourek zdlábí všechno, ale kočena je taky celkem vybíravá a mizernej jedlík, ale Hill's (kotěcí) jí chutná. Jsou to tedy poněkud tučnější granule, ale to mi právě vyhovuje, i tak je pořád hubená. Jinak souhlasím s názorem, že pokud to kočičáci snášej, tak je dobré kvalitní krmiva v rozumných intervalech střídat. Beru to jako rozložení rizik - kdyby se časem ukázalo, že v jednom konkrétním je něco opravdu škodlivého a člověk zrovna tím krmil, tak by to představovalo velké nebezpečí.
_________________
Ava + Honey
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2007 17:02:22
Odpovědět s citátem

Já teď Chillimu koupila ANF ... a má je moc moc rád. Každou chvilku stojí u misky a chroupe. Když slyší, že doplňuji, tak by se radostí zbláznil Very Happy
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pewis



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: orlová

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 8:48:50
Odpovědět s citátem

Hills sice patří do superprémiovek, ale myslím si, že eksistují i výživnější. z Hills krmím pouze granulkami pro dospělé kočky - adult chicken, protože mají nejlepší složení.Konzervičky od Hillsu nedoporučuji - zbytečně drahé na to, co obsahují.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 12:40:14
Odpovědět s citátem

Já jsem po dlouhém váhání a zjišťování začala na RC pro koťotata, nejprv pro miminka, pak pro starší, když jsem se tady ale dočetla některé názory, podle kterých RC není nijak kvalitní a navíc údajně obsahuje rakovinotvorné látky, propadla jsem naprostému zoufalství, už jsem byla z přemíry informací totálně zmatená.
Nakonec jsem koupila právě Hills Science plan pro koťata, střídám kuřecí a tuňakové a kočenka je spokojená, pěkně roste a má krásnou srst. K tomu dostává 1-2 denně konzervičku Shiny cat od Gimpetu, střídám skoro všechny příchutě- je jich spoustu, sice stojí hodně peněz, ale podle mě jsou skutečně kvalitní. K tomu jí dávám vařené masíčko, sýr, jogurt a taky občas různé kočičí bonbonky.
Uzavřela jsem si to pro sebe tak, že časem granulky prostřídám, ale odmítám se dál stresovat, porovnáváním složení a sledováním nekonečných diskuzí.
Marge
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 22:23:12
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
Já jsem po dlouhém váhání a zjišťování začala na RC pro koťotata, nejprv pro miminka, pak pro starší, když jsem se tady ale dočetla některé názory, podle kterých RC není nijak kvalitní a navíc údajně obsahuje rakovinotvorné látky, propadla jsem naprostému zoufalství, už jsem byla z přemíry informací totálně zmatená.
Nakonec jsem koupila právě Hills Science plan pro koťata, střídám kuřecí a tuňakové a kočenka je spokojená, pěkně roste a má krásnou srst. K tomu dostává 1-2 denně konzervičku Shiny cat od Gimpetu, střídám skoro všechny příchutě- je jich spoustu, sice stojí hodně peněz, ale podle mě jsou skutečně kvalitní. K tomu jí dávám vařené masíčko, sýr, jogurt a taky občas různé kočičí bonbonky.
Uzavřela jsem si to pro sebe tak, že časem granulky prostřídám, ale odmítám se dál stresovat, porovnáváním složení a sledováním nekonečných diskuzí.
Marge


Koukám, že tu naši kočinu pěkně šanuju Laughing Celý den má k dispozici misku s granulkama - Hill's a pak ji dávám ráno a večer buď tak 1/4 Shiny Cat nebo 1/4 nějaké paštičky, který ji teda moc nejedou, ale sní je Smile Ze začátku jsem ji dávala i půlku konzervičky, ale ona to nikdy nesnědla a já to pak zbytečne oschlé druhý den vyhazovala Rolling Eyes Tak v porovnání s Vámi toho moc nemá Laughing A i tak teda už je to pěkný macek Laughing
Ale jinak taky chcu zůstat u Hill's dokud je bude baštit Smile Už se strašně teším, až jí bude rok a budu moct vybírat z větší škály Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2007 11:27:12
Odpovědět s citátem

Rebecca konzervičku někdy zbaští na posezení, někdy nechá a taky musím ten zbytek vyhodit. Koupila jsem kuřecí řízky a kousek hovězí roštěnky, rozkrájela na menší kousky a nadělala si zásobu malých porciček. Když příjdu domů, vytáhnu to z mrazáku, uvařím a mám pro ni večeři. Pokud jde o jogurty a sýry, to spíš vyloudí, když jíme my, nebo dělám synovi svačinu.
Musím se přiznat, že vůči granulím mám takovou vnitřní výhradu. Je mi jasné, že obsahují vše co kočka potřebuje a asi by stačily i samy o sobě, ale mě to suchý prostě nějak nesedí. Možná s tím mám větší problém, než ta moje číča, takže ke škodě vlastní peňeženky jí dávám granule tak, aby se mohla nabaštit kdykoli, ale za hlavní jídlo pokládám maso a konzervičky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2007 11:49:33
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
Možná s tím mám větší problém, než ta moje číča, takže ke škodě vlastní peňeženky jí dávám granule tak, aby se mohla nabaštit kdykoli, ale za hlavní jídlo pokládám maso a konzervičky.


Tak já to mám obdobně - granulky beru jako takové, co si jde přes den uzobnout, co je kdykoli k dispozici, a pak ji dám tu konzervičku nebo paštičku. Na vaření pro ni jsem lehce lína, i pro nás tak moc nevyvářím, zatím není potřeba Laughing a kdyby toho jedla víc, dám ji. Ale ona opravdu tak akorát zbaští tu 1/4 ráno a 1/4 večer Smile Je to náš malý drobek Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top