Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Máme nové kotě a nového člena :-)


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Ahoj
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2007 8:37:21
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny a dnes konečně i s Mumim,
včera jsem si ho dovezla. Cestou domů se choval předpisově a skoro celou ji prospinkal, ale za to po příjezdu si to užil. Běhal po bytě jako blázen mnoukal a hledal sourozence. Nechtěl papat, ani pít, ale do rána byla miska prázdná. Noc strávil asi v budce pod škrabadlem, protože tam jsem ho ráno našla, ale nešlo ho nenajít přes to mnoukání. Ted mi spokojeně spí na klíně a já se bojim pohnout, aby zase nezačalo běhaní a mnoukáni. Tak se zatím loučíme Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Re: Ahoj
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2007 17:07:01
Odpovědět s citátem

Vitam Sanny a Mumiho, preji vam at jste zdravi a stastni a at spolu uzijete spousty legrace.

Jana a Biro




sanny napsal:
Zdravím všechny a dnes konečně i s Mumim,
včera jsem si ho dovezla. Cestou domů se choval předpisově a skoro celou ji prospinkal, ale za to po příjezdu si to užil. Běhal po bytě jako blázen mnoukal a hledal sourozence. Nechtěl papat, ani pít, ale do rána byla miska prázdná. Noc strávil asi v budce pod škrabadlem, protože tam jsem ho ráno našla, ale nešlo ho nenajít přes to mnoukání. Ted mi spokojeně spí na klíně a já se bojim pohnout, aby zase nezačalo běhaní a mnoukáni. Tak se zatím loučíme Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Radka Kašparová



Založen: 03.02.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Červený Kostelec

Předmět: Re: Ahoj
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2007 4:55:51
Odpovědět s citátem

Taky vítám Mumiho mezi námi a přeju aby se rychle zabydlel v novém bytečku Razz
_________________
Radka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2007 14:59:24
Odpovědět s citátem

Dobrý den Sandro a Mumi,
tak jste se konečně kocourka dočkala Smile
Vítáme vás a budeme se těšit na veselé historky ze soužití s naháčkem Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2007 15:25:02
Odpovědět s citátem

Zdravime vsechny a dekujem za mile privitani Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2007 7:45:47
Odpovědět s citátem

Take vítám Mumiho a hlasime se rovnez s novym prirustkem.
V sobotu jsme si od Karoliny privezli Ginger. S Twixikem byli hned kamaradi a Ginger se o nej s oblibou otira. Nekdy se spolu honi a dokonce se nekdy Twix zapoji do jejich her,ale spis lezi opodal a pozoruje.
Ginger je mazlik,ale nechce se zatim moc chovat a s mytim a cistenim usi to asi taky bude boj. Ale to chce cas Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Ahoj Sanny a Mumi
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2007 9:47:41
Odpovědět s citátem

Ahoj Sanny a Mumi,

také vás vítám do sphynx rodiny Wink a přeji hodně radosti a společných zážitků...

CZ_Bee + Croni a Sebastian
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Ahoj Sanny a Mumi
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2007 15:23:26
Odpovědět s citátem

Zdravíme,
moc děkujeme a taky děkujeme za odpověd ohledně homeo. Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2007 12:41:39
Odpovědět s citátem

payushka napsal:
Take vítám Mumiho a hlasime se rovnez s novym prirustkem.
V sobotu jsme si od Karoliny privezli Ginger. S Twixikem byli hned kamaradi a Ginger se o nej s oblibou otira. Nekdy se spolu honi a dokonce se nekdy Twix zapoji do jejich her,ale spis lezi opodal a pozoruje.
Ginger je mazlik,ale nechce se zatim moc chovat a s mytim a cistenim usi to asi taky bude boj. Ale to chce cas Smile


Ginger chlupáčky miluje, úplně nejvíc Elišku. Také se k ní chodila otírat o kožíšek. Smile Koupání se jí nelíbí od dětství, nevím proč, byla zvykaná jako ostatní. Asi je to v rodině, Ginger je tvrdohlavá jako mezek. Snad to zvládnete Very Happy
I my máme nový přírůstek, dvě kočičky v barvách rudá s černou a želvovinová modrooká s pronikavě rudou. Není to výsledek křížení, ale odpoledního pobytu na sluníčku Laughing

Blíží se léto, myslete na opalovací krémy, obzvláště pro světlé Sphynxíky kteří chodí ven na procházky, opékají se za zasíťovanými okny nebo balkóny. Wink
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2007 13:26:59
Odpovědět s citátem

Blíží se léto, myslete na opalovací krémy, obzvláště pro světlé Sphynxíky kteří chodí ven na procházky, opékají se za zasíťovanými okny nebo balkóny. Wink[/quote]

Zdravíme všechny Sphynxíky a jejich paničky, a máme dotaz ohledně opalovacího krému, protože Mumik je úpně světlý. Jaký nejlépe použit? Asi dětský s nejvišším faktorem, že. Mumik, totiž miluje opalování za oknem Very Happy Děkujem za radu Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Re: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2007 17:16:38
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
Zdravíme všechny Sphynxíky a jejich paničky, a máme dotaz ohledně opalovacího krému, protože Mumik je úpně světlý. Jaký nejlépe použit? Asi dětský s nejvišším faktorem, že. Mumik, totiž miluje opalování za oknem Very Happy Děkujem za radu Very Happy


Nejsem expert na látky obsažené v krémech, konkrétně co by tam mohlo být závadné při olízání kočičákem. Z toho důvodu bych řekla, že abyste minimalizovali riziko, použijte krémy určené pro děti. Ty se pořád žužlají a olizují, takže asi krémy musí být vyrobeny tak, aby případné požití nevadilo. Možná poradí v dobré drogerii/parfumerii co je pro děti vhodné.
Co se týká faktoru, asi bych zase řekla, co je dobré pro mimina, je dobré i pro Sphynxe. Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Konečně doma!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2007 19:09:52
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpověd, tak si ho koupíme a nejvyšší faktor Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Máme nové kotě a nového člena
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 14:47:43
Odpovědět s citátem

Od čtvrtka jsem šťastnou majitelkou našeho ADAMA, v papírech má jako barvu černou, ale pro mě to je modrý kocouř s černým nosíkem a modrozelenýma očima.

Moc se mi líbil na fotkách,které mi chovatelka poslala, a když jsem ho uviděla živého, byla jsem ztracená. A to jsem pořád, co už ho mám doma. Teprve teď chápu, že jsou kočky a pak je SPHINX. Prostě to se nedá slovy popsat. To zvířátko (3,5měsíce) nejenže se nás naprosto nebálo, ale hned si nás adoptovalo. V autě se náš Adam choval pro mě neuvěřitelně-pár koťat jsem si už v životě domů vezla, tak jsem očekávala drsnou cestu z Brna do Přeštic, a když mi začal na klíně v molitanové přenosce naříkat, tak jsem si říkala, no už je to tady, už se mu stýská... Kulový, pouze se počůral a strašně se mu to nelíbilo! Já byla na takovou příhodu připravená, tak, jsem ho osušila, přepravku hodila na zem a kotě si nechala na klíně. Zbytek cesty (4 hodiny) se zabýval tím, že se mě střídavě pokoušel vycucat ze světa-přitom příšerně lochtal, protože si k této akci vybral můj krk, tak jsem se pro změnu mohla počůrat já-a střídavě pochrupával-přitom neustále měl nahozenou motorovku a vrněl a vrněl. Žádné vystresované kotě se nekonalo. Skousnul si cestou pár sušených rybiček, co jsem koupila a byl naprosto v pohodě.

Když jsme přijeli domů, chtěla jsem ho uchránit prvotních šoků-což představovaly 2 vnučky a pes-labrador (do té chvíle psa nepoznal) a pro naši Arinu byla kočka dosud lovnou zvěří (co na tom, že ji nikdy nechytila, jednou od korcoura dostala nabančeno, přesto to zkoušela dál, co kdyby, že). Nepodařilo se. Vnučky hlídaly, kdy přijedeme a nám se nezdařilo vkrást se do bytu nepozorovaně, takže zároveň s námi a kotětem se vřítily vnučky (13 a 12 let) a jim v patách náš pes. Na jiné kotě by to působilo tak, že by si našlo první škvíru, kam by zalezlo, a vylezlo by až někdy v noci, ne-li až ráno. Nikoliv Adam. Ubránila jsem jeho potřebu po dlouhé cestě se vynutit, napít a najíst-při všem už měl plno asistentů, a bral to jakože je na to celý život zvyklý, že se na něj dívá hromada lidí a supí mu za zády pes, který si ho primárně chce dát nejspíš k večeři. Pes dostal od něj párkrát přes čenich, takže už byl opatrný přiblížit se příliš blízko, vnučky byly opusinkované a vypředené, takže zcela unešené, byt bral tak, jako by se v něm narodil, já z něj byla totálně hotová. To jsem prostě nezažila. Je absolutně fantastický. Dneska je tu vlastně třetí den, všechno už prozkoumal, očichal, nechal se všude provést a vše si nechal ukázat, večer blbnul jak blázen-já každý večer cvičím, tak mi asistoval, což byla docela sranda, protože jsem musela pořád dávat pozor, abych ho někde nepřimáčkla. Stačí, aby se k němu člověk přiblížil nebo ho oslovil jménem a nahodí motorovku a vrní a vrní. Pořád si něco potichu vykládá, nebo možná mě, na to jsem ještě nepřišla. Byla se na něj podívat kamarádka s manželem a 3 dětmi-hned všichni byli kámoši, od dětí se nechal dachmat, choval se tak, jakoby je viděl po xté.

Všechny nás dostal na lopatky. Dokonce i naše dcera, která zvířata a speciálně kočky vůbec, ale vůbec nemusí, když ho viděla poprvé, prohlásila, že je to šílený kraken, a po chvíli, když viděla, jak se chová, tak ji taky dostal-pak jsem ji slyšela, jak mému bráchovi do telefonu na něj pěje ódy. Dokonce může i k ní do bytu, což je naprostý unikát, ona žádné zvíře k sobě pustit nikdy nechtěla. Právě tento bráška mě k tomuto plemeni přivedl-poslal mi mailem nějaký článek-teď vím, že to bylo od Karolíny, o těchto kočkách i s fotkami. Má první reakce byla-to je ale kraken, něco příšerného! Pak jsem četla o jeho povaze, to se mi dost zamlouvalo, no a pak jsem už cíleně začala hledat na netu informace. A to, co jsem našla, se mi líbilo stále víc a víc, a ty číči už mi vůbec nepřišly jako krakenové, ale naopak, začaly se mi hodně líbit, až můj zlatý manžel do mě začal šít, když se mi tak moc líbí, ať si ho teda koupím, že peníze budou a my nebudem, a tak jsem se rozhodla si ho nadělit k narozeninám.

A tak ho teda máme, modrého Adámka s černým čumáčkem a modorzelenýma očima, nádherného, nebojácného, mazlivého miláčka. Spí se mnou - nebyla jsem ve své posteli, protože v ložnici spí s námi ve svém pelechu i náš pes a dokud nebudu mít jistotu, že mu neublíží, budu spát s ním v obýváku. Dávám tomu tak týden, dneska už ho náš pes olizoval a on to strpěl, sice brumlal, ale nechal se, už se ho přestává bát, i z odpočívadla mu seskočil přímo před čumák,tak věřím , že nakonec z nich budou kamarádi a bude s nima o to větší sranda. Zatím je ale pořád radši hlídám jako ostříž a nenechávám je společně samotné.

Taky mě dost překvapilo, jaké takové malé kotě dovede vyprodukovat hovínko, snad 2x10 cm. Neuvěřitelné. A navíc není vůbec vybíravý v jídle, baští všechno. Sýr, granulky pro koťata, kapsičky, jogurt, rybičku sušenou i vařenou, syrové hovězí -víc jsem zatím nestihla nabídnout-budu zkoumat dál.

Takto obsáhle jsem se rozepsala pro všechny, kterým se zdá cena za kotě vysoká a proto váhají-neváhejte, stojí to za ty peníze.

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Máme nové kotě a nového člena
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2007 19:08:44
Odpovědět s citátem

Vítáme Tatianu a jejího kocouře Adama do spolku milovníků naháčů a těšíme se, že si s náma bude vyměňovat své zážitky a zkušenosti.
Přeji hodně radostí s naháčkem! Very Happy
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Nový člen rodiny
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 10. 2007 21:54:06
Odpovědět s citátem

Díky za přivítání-jsem fakt strašně šťastná, že ho máme. Každou chvíli mě překvapuje znovu a znovu-už jsem pochopila plno věcí, to nadšení všech majitelů těchto neskutečných stvořeníček. Je u nás od čtvrtka večera a chová se, jakoby se tu narodil-žádný stesk, je tu suverénně doma. Omotal si nás kolem svého krysího ocásku všechny dohromady, i ty, co nikdy kočky nemuseli. I náš velký pes-labradorka-už je na lopatkách a už se jen třese na to, aby s ní byl ochoten zůstat v jejím pelíšku. Zatím je tam vždy jen chviličku, a to si pořád mumlá nějaké asi nadávky pod vousky, nebo jí možná říká, že toho lízání už bylo dost a od toho je tady on, a jemu se teď zrovna nechce, nevím. Ale zvykají si na sebe rychleji, než jsem čekala. Už se o něj tolik nebojím, a tak dneska budeme poprvé spát všichni v ložnici-manžel, já, pes i kocouř. Tak jsem na to moc zvědavá, jak to dopadne. Zatím jsem s ním spala v obýváku ze strachu, aby mu naše Arča v noci neublížila. Tak nám držte všichni palečky.
Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Vítejte
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 7:19:21
Odpovědět s citátem

Dobrý den Tatiano,

vítejte mezi Sphynxaři Wink

Přeji mnoho zábavy a radostí s Adámkem. Gumídci (tak říkám sphynxům) jsou naprosto jedinečná stvoření a nikdy jich není dost Laughing

CZ_Bee
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: Re: Nový člen rodiny
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 9:17:49
Odpovědět s citátem

Moc krasne vyliceno Tatiano, neni co dodat....takze take vas vitam "do klubu" Wink a preju krasny dlouhy zivot s nahackem (a casem treba s nekolika "nahackama" Smile )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: První společná noc
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 9:58:27
Odpovědět s citátem

Díky všem za přivítání do klubu Razz

Tak jsme v naprosté pohodě absolvovali první společnou rodinnou noc-já, manžel, pes a kotě. Žádná z mých obav se nenaplnila. Kotě v noci zalehlo pod peřinu do mé náruče (nejdřív se samozřejmě pokusilo opět otestovat můj krk, zda z něj přece jen nevysaje aspoň pár kapek mlíčka, a ono zase nic Evil or Very Mad - tak to jistě zkusí znovu, to už je mi jasné Laughing ), vůbec se nepokusilo cestovat na druhou stranu za manželem-má zřejmě silně vyvinutý pud sebezáchovy, protože taková noční výprava k mému spícímu celoživotnímu druhovi by ho mohla stát zdraví-když se lekne, strašně kolem sebe mlátí-a ani necestovalo po pokoji, ví, že tam je i náš pes. Takže noc proběhla zcela v klidu. Ráno jsme se probudili, jak jsme v noci zalehli. Naše Arča hned zjistila, že mám Adama pod peřinou, tak se přišla přivítat, a teď měla šílené dilema-vítací ranní rituál s manželem, nebo s kotětem? Co myslíte, kdo zvítězil? ADAM. (K jeho nepřílišné libosti.) Měla jsem ho na klíně, tak ho hned očamtala, on si opět něco pod vousky mumlal, ale už se nesnažil brát roha. Jen hlavu si olizovat nenechal, to na ni řádně zaprskal, a protože ona už ví, že to je varování, po kterém končí jeho drápky na jejím čumáku, tak hodně rychle uskočila na vzdálenost, kterou považuje za bezpečnou. Stejně je zajímavé, že ze začátku, kdy z ní měl ještě psotník a prskal a sekal na všechny strany, stejně si dával ohromný pozor, aby náhodou nezasáhl moji ruku, kterou jsem pořád před její čenich strkala ve strachu, aby jí příliš neublížil. mě se pokaždé vyhnul. Proti nikomu z nás ani jednou drápky nepoužil, i když se mu třeba něco nelíbí, tak jen brumlá případně kouše, ale neseká. I to je rozdíl proti "normální" kočce Smile .

No prostě co vám mám všem povídat, je BÁJEČNÝ Laughing

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: První společná noc
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 10:32:27
Odpovědět s citátem

Dobrý den Tatiano a Adámku,
přejeme Vám hodně společné radosti Smile
Těšíme se na další veselé příběhy z Adámkova života Very Happy Very Happy Laughing
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Adam
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 16:43:32
Odpovědět s citátem

Tak už jsme ve Zlaté knize, tak kdo se chce podívat na Adama, má možnost.

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 18:25:33
Odpovědět s citátem

Dobrý den Tatiano, Vás i Adámka vítáme mezi majitele naháčků Very Happy . Moc hezky jste popsala své první dojmy z cesty, reakce na nový domov i povahy naháčka. Určitě to přesvědčí i ty, kteří stále nevěří, že jsou Sphynxové opravdu takoví Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Nový člen rodiny
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 20:10:05
Odpovědět s citátem

Zatímco tohle tlapkuju, tak Adam zaujal své oblíbené místo na mém rameni, odkud má průběžně jednak dobrou vyhlídku na veškeré dění a zároveň je v bezpečí před neutuchající vtíravou pozorností naší labroušky. Ta si s ním chce pořád hrát, už vůbec nemám strach, že by mu mohla ublížit, poté, co ho párkrát ochutnala, asi zjistila, že až tak moc k jídlu není, že ona dostává do misky lepší jídlo, které navíc nezdrhá do vyšších poloh a nenapráská ji do čenichu Very Happy

Když vařím, přiběhne ke mě, opře se předníma packama o mé nohy kam až dosáhne, vystrčí na mě ten svůj zelenomodrý kukuč a zamňouká-jakožy bych mu mohla posloužit coby jeho privátní vyhlídková věž a on by mohl dohlížet, jestli dělám všechno správně. Já samozřejmě podléhám a už při prvním mňouknutí ho zvedám na ramena. Protože nemá snahu seskakovat na linku, tak vařím s kocourem za krkem. Úžasný pohled-fascinuje celou rodinu!

Taky rychle pochopil, že stůl a linka jsou TABU, stačí, aby položil přední tlapičky na stůl a já jen zvýšeným hlasem zavolám "Adameeeeeeeeee" a jakpak se klidí zpět způsobně na židli. Tam sedá rád-záda židle ho chrání před dotěrnou Arinou a volné boky mu umožňují jí napráskat, kdykoliv je moc vlezlá. Ale dělá to už jen tak naoko, jen aby zachoval dekórum, v podstatě ji má "na háku". Jsem zvědavá, zda někdy dospějí ti dva do stádia, že si budou spolu doopravdy hrát a spát, no uvidíme. Myslím, že je to celkem slušný výkon, za necelý týden že ona ho už nechce sežrat a on z ní nemá děs - čuba má 32 kg a on 2, je to značný nepoměr.

Večer vždy blbneme-lítá a skáče po bytě jako raptor - ale nic neničí, drape na odpočívadle, a pak mám takový malý puckatý přízový kobereček, který jsem kdysi koupila na jakési charitativní akci, tak ten si vybral jako škrabadlo. Jednak je starý, a jednak to na něm stejně není vidět, tak jsem ho nechala, ať na něm řádí dle libosti. Na čalounění to nedělá, tak co. Ani neleze po nábytku, jen po sedačce, až si říkám, že to snad ani není kočka.
Stejně nejradši se válí po nás. Když v obýváku nikdo není, vezme zavděk nějakým záhybem deky, kterou jsem mu tam naaranžovala, ale jakmile si tam někdo sedne, v tu ránu ho má na klíně. Ovšem připravený k mazlení je 24 hodin denně, i ten nejhlubší spánek ochotně přeruší, aby se mohl čmuchťat a ňuchňat. Stačí na něj sáhnout nebo i jen promluvit, a okamžitě "nahazuje motor" a jede. Nikdy neseká a nepoužívá drápky proti člověku. Nemá rád, když mu je čistím, to vztekle mňouká a pokouší se kousat (primární snaha je zdrhnout, to se mu ale nikdy nepodaří), ale nedrápne.
Taky rozdíl mezi ním a "normální" kočkou.

Naše dcera, která snad v dospěláckém životě kočku nepohladila, se s ním mazlí a dokonce může i do jejího bytu.

Je to prostě mimořádné stvořeníčko, což jistě rád potvrdí každý šťastný majitel nahatky nebo nahaťáka.

Tatiana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: Máme doma Jackpota
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2007 18:52:54
Odpovědět s citátem

tak se musím hnedka pochlubyt a pochválit že máme nového člena rodiny a je to kluk plemene Don sphynx a jmenuje se Jackpot ale říkáme mu Jack jsou mu 3,5 měsíců a je to naprosto úžasný tvor.
Jinak fotky jsou na mém webu když by jste se chtěli podívat jinak je modrej a Cleo už si na něj zvikla je to rozmazlená princezna takže jí to trvalo
Very Happy Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Máme doma Jackpota
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 10. 2007 8:50:11
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
tak se musím hnedka pochlubyt a pochválit že máme nového člena rodiny a je to kluk plemene Don sphynx a jmenuje se Jackpot ale říkáme mu Jack jsou mu 3,5 měsíců a je to naprosto úžasný tvor.
Jinak fotky jsou na mém webu když by jste se chtěli podívat jinak je modrej a Cleo už si na něj zvikla je to rozmazlená princezna takže jí to trvalo
Very Happy Smile


Ahoj Nero,
gratuluji k Jackovy, je moc pěkný Very Happy Cleinka je určitě moc ráda, že má partáka a užijete si společně hodně radosti Very Happy Wink
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
surprise



Založen: 15.11.2007
Příspěvky: 6

Předmět: Zdravim vsechny:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2007 14:32:35
Odpovědět s citátem

Hezky den Vam preji.

Rada bych se pochlubila nasim novym clenem. Jmenuje se Teo a ma 3 mesice. Je nadherny! A je to nas mazlicek! Je uzasny a zazivame s nim spoustu legrace! Vsechno co dela, jak se pohybuje, kdyz spinka a vubec! No proste super! Hnedka prvni den si vybral pelisek, samozrejme kde jinde nez v nasi posteli a pod perinou:-) Jsem rada, ze existuje takove skvele forum!

Mejte se vsichni moc a moc krasne... zatim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pcsara



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2007 15:18:36
Odpovědět s citátem

suprise - tak jěště fotku Smile
_________________
Kačenka a Pinxí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2007 15:58:27
Odpovědět s citátem

Tak šup šup do zlaté knihy a zahrnout nás spoustou fotek vašeho štěstíčka . Jinak vítám Vás v klubu nás postižených sphynxitidou jsem ráda že se naše řady stále více rozšiřují . Very Happy
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2007 20:47:35
Odpovědět s citátem

Teo je vážně fešák . Ještě jednou gratulujem a přejem mnoho radosti s novým členem rodiny .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Zdravim vsechny:-)
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2007 23:28:41
Odpovědět s citátem

surprise napsal:
Hezky den Vam preji.

Rada bych se pochlubila nasim novym clenem. Jmenuje se Teo a ma 3 mesice. Je nadherny! A je to nas mazlicek! Je uzasny a zazivame s nim spoustu legrace! Vsechno co dela, jak se pohybuje, kdyz spinka a vubec! No proste super! Hnedka prvni den si vybral pelisek, samozrejme kde jinde nez v nasi posteli a pod perinou:-) Jsem rada, ze existuje takove skvele forum!

Mejte se vsichni moc a moc krasne... zatim


Krásný sphynxí chlapíček-tak ať z něj vyroste řádný sphynxí chlapák! A náš lidský pelíšek si vybrali asi všichni sphynxí miláčci, kluci i holky Razz -nebo u někoho zde snad ne-bych se divila Rolling Eyes

Ano, jsou úžasní, a dovedou rozdávat spoustu radosti. Tak ať se vám všem daří radovat denně s Teem.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Barbora



Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 11

Předmět: Konečně už jsme spolu
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 17:20:56
Odpovědět s citátem

Ahoj,

zdravím všechny ! v sobotu jsem se stala majitlkou naháčka jménem SAŠA, kterého jsme si dovezli z Červeného Kostelce od ridiny Kašparových.

jsme moc spokojeni a spynxí povaha je opravdu tak skvělá, jak jsem všude četla!

Jsem nadmíru spokojená. Cool Smile

Na našeho nové člena se můžete podívat na

www.sphynx.denicek.eu

Barča a SAŠA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (39x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Mňoukání a štěkání (17x)
5
Britská krátkosrstá kočka (15x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (12x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top