Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Granule Royal Canin - Kitten 34 -


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Setyma



Založen: 21.01.2007
Příspěvky: 23

Předmět: Granule Royal Canin - Kitten 34 -
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2007 19:04:28
Odpovědět s citátem

Měl bych prosbu nebo spíše dotaz . Poradí mi někdo nebo nabídne nějakou cenu tohoto krmiva : Royal Canin - Kitten 34 - 10kg nebo 15kg . nebo mi stačí odkaz na www. kde mají třeba nějakou akci nebo suprovou cenu. Všem moc děkuji za ochotu a obětavost mi pomoci. Všem moc díky .....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
renata72



Založen: 25.02.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Bohumín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 4. 2007 13:22:28
Odpovědět s citátem

Myslím, že stačí zadat název do vyhledavače a pak už jen porovnat ceny. Jinak je to dobrá volba, my taky mimo jiné tohle kupujeme. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla o.



Založen: 02.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: RC Kitten 34
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2007 18:58:26
Odpovědět s citátem

Máte prosím někdo zkušenost jestli nevadí, když bych koupila velké balení těchto granulí a zůstaly by dlouho otevřené? Abych to vysvětlila, máme totiž jen jedno kotě, které baští jen 55g denně a to ještě většinou ani tolik nesní. Když koupím velký pytel (doposud jen 400g) i když ho vždycky "zakolíčkuju" nevyvětrá ap.? Jsem začínající pečovatel a chytám rozumy a zdá se mi, že když je i to malé balení tak pečlivě zatavené, že to má jistě svůj důvod... (Velké balení jsem viděla jen za výlohou, tak jsem neměla možnost si přečíst jestli tam o tom nepíšou. V prodejně se ptát nechci, přeci jen je to pro mě větší kšeft než malej pytlik...) Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: RC Kitten 34
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2007 19:02:24
Odpovědět s citátem

Většina velkých balení má takovej zacvakávací konec, takže jdou uzavřít. Nicméně i velké balení jde zakolíčkovat. Já sama však neshledávám problém v tom, když je velké balení otevřené pár měsíců, nám se zatím takhle nikdy nic nezkazilo. Ono se předpokládá, že velké balení není snězeno během týdne, takže trvanlivost to rozhodně nějakou má.
Mimochodem velké balení vyjde finančně rozhodně výhodněji než 400g balíčky.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla o.



Založen: 02.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: Re: RC Kitten 34
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2007 19:14:12
Odpovědět s citátem

Já jsem si to myslela, jen jsem si nebyla jistá jestli to není dělané pro "vícekočičí" domácnost Very Happy . Já hlavně sehnala tohle 400 g balení jen v jednom obchodě a to za 105,-- Kč, takže žádná sláva. Teď už ale pojedeme ve velkým Wink Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: Re: RC Kitten 34
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2007 19:46:39
Odpovědět s citátem

Adéla o. napsal:
Teď už ale pojedeme ve velkým Wink Díky.


No já bych tedy rozhodně 10kg pytel pro jedno kotě s klidným svědomím doporučit nemohla - i když ho bude dlabat i matka, během dvou měsíců, kdy kotě bude doma jíst, 10 kg 100% nesní. I pokud by kotě zůstávalo doma a matka ho kojila až do půl roku, takže by RC kitten jedli oba, stejně to nesní - ony se po určitém čase kočkám ty stále stejné granulky přejí a vyžadují alespoň malou obměnu (třeba stejná značka, jiná příchuť), taky granulky vyvětrají i když jsou zakolíčkované a hlavně se Vám do nich dají mouční moli ...
Pro jedno kotě bych si koupila 4 kg balení, to vyjde ve velkoobchodě Almika v Praze asi na 650 kg - prodají Vám ho i na chovatelskou stanici nebo objednejte v některém z internetových obchodů, nebude dramaticky dražší. A koupila bych si napřed Royal Canin Babycat - to je myslím 33 (číslem si nejsem jista), je menší a pro maličké kotě lepší a až ho sní, tak bych pokračovala tím Kitten.
Zdravíme prcka a ať mu chutná!
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: RC Kitten 34
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2007 19:57:47
Odpovědět s citátem

To je pravda ... osobně jsem si asociovala velké balení s hmotností 3-5kg. 10kg krmiva je pro jednu kočku už příliš.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla o.



Založen: 02.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: Re: RC Kitten 34
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2007 13:54:36
Odpovědět s citátem

To určitě nebylo balení 10 kg, tipla bych tak 4-5 kg. On by možná ani těch 10kg do svejch 12 měsíců nestihnul sníst Embarassed My jsme právě z Babycat přešli na Kitten. Babycat jsem kupovala normálně to 400 g balení, protože to je fakt pro malý kotě ale Kitten může mít do roku, takže to už bych si troufla na větší. Já mu do toho míchám paštiky, konzervy a kapsičky nebo kus rybičky aby se mu to nepřejedlo. Taky se musím podívat budˇ na netu, nebo po nějakým lepším krámě, tady je dost slabej výběr. V RC měli větší výběr i v Hornbachu... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2007 12:45:16
Odpovědět s citátem

Dobrý den, zdravím,
mám doma koťata, kterým minul osmý týden o víkendu a už se tak dva týdny snažím, aby si zvykala na granule a ostaní průmyslová krmiva. Ale nemám absolutně úspěch. Jedí jen maso, nejvíc kuřecí/vařené,syrové/, hovězí jen syrové,k tomu mléčné výrobky. Ani pastu Calopet, od Gimpetu pasty nechtějí, které platí za pochoutky, jen mhnouří očka, jak k tomu přičichnou a zahrabávají. Dostala jsem radu na zkoušku těchto kotěcích granulí Royal Canin pro úplně malá koťata, ale bojím se, že to dopadne stejně jako s Hillsem,Trainerem,Mastery, vše jsem jim smíchávala s pokrájeným masem, vývarem a nic. S konzervami je to úplně stejné, nechápou a jen svědomitě zahrabávají a třepají pacinkama. Vše už i ochutnala - s mou pomocí... a nic. Myslíte, že nastne doba, kdy přijdou na chuť jinému krmení než masu, to víte, mám koťata poprvé a nevím jak na ně a jestli zkusit Royalky pro mrňata. Budu ráda za každou zkušenost a radu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2007 15:28:06
Odpovědět s citátem

Pomněnko, dle zkušeností mých kočkoznámých koťátka nejmenší granulky od RC dobře přijímají a chutnají jim. Vyzkoušela bych koupi malého balení a granulky jim nejdříve po malých dávkách míchala s masem, postupně jejich podíl zvyšovala... Nebo je zkusila zvlhčit vývarem nebo Tatrou. Snad se chytnou.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2007 17:53:14
Odpovědět s citátem

Adélo, tedy koupím a pak dám vědět. Děkuju za odpověď Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla o.



Založen: 02.09.2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Louny

Předmět: granule
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 9. 2007 19:36:19
Odpovědět s citátem

My jsme našeho prcka učili granule taky lstí. Když k nám přišel, tak byl buď čerstvě odstavenej anebo znal jen venkovskou klasiku-rohlík do mlíka.Takže jsme s granule začínali pomalinku do mlíčka, fakt třeba jen pár kousíčků (ze začátku jsem mu třeba i odpočítala, že mu tam dávám 10 granulek a pak počítala kolik jich zbylo. Very Happy , měla jsem tu výhodu, že jsem byla celý dny doma, tak jsem na to měla čas)Postupem času pochopil, že mu neusiluju o život a teď už mu ty granule jen míchám do trochu konzervy,kapsičky ap. Mě totiž teď, kdy už jede na granulích cca 2 měs přijde, že když mu je do něčeho namočím, tak jak nabobtnaj je toho pak tolik, že to nezvládne sníst. Jsem ale taky začátečník, takže prosím brát s rezervou. Navíc náš kočičák je v pohodě, co se týče mlíka. Baští ho bez problémů- samozřejmě jen tak pro chuť a nejvíc miluje pacholíky. Zkrátka pomalinku vpašovat do něčeho, co jsou ochotný pozřít. Jo a taky mu dávám do druhý mističky trošku granulí normálně suchejch, někdy když má náladu, tak si taky zobne. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2007 8:27:17
Odpovědět s citátem

Tak pár prvních zpráviček, jak se učíme - neučíme na granulky... Smícháno s masem (vařené,syrové) raděj hladověla a protože mi toho bylo po několika hodinách líto, dostaly to dospěláci. Fakt jsem granulek dala pár, převaha masa. Namočené zůstaly zcela bez povšimnutí.
Jakmile jsem dodala maso bez granulí, hurááá jídlo!
Do tvarohu, který milují jsem je přimíchala dnes. Pustila se do tvarohu a tak pečlivě plyvat minigranulky jste neviděli. Dostaly Royal Canin BabyCat.
Jo, vlastně abych byla přesná, jedno kotě zatím sbaštilo vše, co jsem mu dala a granulkama taky nepohrdlo, ale co se zbývající trojkou, která granule nekompromisně zahrabává Shocked
Budu to zkoušet dál, to´t první zkušenost s kotěcími miniRoyalkami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2007 14:16:03
Odpovědět s citátem

No to jsou teda vykutálená koťátka Smile

Dívala jsem se na Vaše stránky a jsou to vážně nádherné princezny.
Co zkusit granulky zalít silným vývarem? Slepičí vývar, kousky masa a pár granulek? Budete muset holčičky nějak přechytračit. Třeba je ta jedna všežravka přesvědčí, že granulky nejsou tak zlé...
Na stránkách RC jsem našla, že se kočky při výběru jídla řídí hlavně vůní, chutí moc ne. Přijde mi, že to tak skutečně je, pokud kočkám jídlo voní, sežerou ho.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2007 18:20:55
Odpovědět s citátem

Hřebíček na hlavičku! Právě, jakmile přimícháte jen jednu granuli, oni to ucítí! Zkoušela jsem vývar, ale granule mají vždy svou "vůni" a ony to poznaly.

Ale právě jsem dokrmila - na talíř posypaný granulemi jsem dala kousky vařeného kuřecího a jak byly do této chvíle vyhládlé, braly maso i s nachytanými granulkami. To je prozatím první menší úspěch. Ale třepaly packama a tolik toho nesnědly.
A jo, děkuju, princezničky to jsou, každá hlavně úúúplně jiná , a to i vzhledem Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lentilka



Založen: 31.07.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Granule Royal Canin - Kitten 34 -
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 15:07:54
Odpovědět s citátem

Prosim vas, jaky je rozdil mezi RC kitten a RC kitten 34? Nejak na to nemuzu prijit Embarassed , takze nevim, co tedy koupit Sad Dekuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Granule Royal Canin - Kitten 34 -
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 15:12:03
Odpovědět s citátem

lentilka napsal:
Prosim vas, jaky je rozdil mezi RC kitten a RC kitten 34? Nejak na to nemuzu prijit Embarassed , takze nevim, co tedy koupit Sad Dekuji


RC vyrábí 2 druhy granulek pro koťátka, 34 jsou obojí Smile Jen jedny jsou Kitten a druhé Babycat.
Babycat jsou pro nejmenší koťátka do 4 měsíců věku, jsou to droboučké granulky, klasické Kitten jsou pro větší koťátka, do 1 roku věku, granulky jsou trochu větší.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lentilka



Založen: 31.07.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Granule Royal Canin - Kitten 34 -
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2007 15:18:51
Odpovědět s citátem

Ahaa Laughing Dekuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (38x)
2
RSS kanály (38x)
3
HCM u koček - program PawPeds (23x)
4
Debakl (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
7
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top