Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

velká prosba : kotě SPHYNX FIP


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:00:12
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Ano,ja prodavam kotata pouze nevykastrovana a nikdy jsem zadne kote ke kastraci nenabidla.Samozrejme jsem take zadne kote neprodavala u benzinove pumpy,nebo myslite ze ano??A proc bych to vlastne pani Jano delala?Zamyslete se prosim logicky a nenechte se zaslepovat nejakymi drby!Ano,rozhodla jste se vy a Vase kocka za to musi zaplatit,Vas kastrovat nebudou..pardon.No, mozna by jste i rada jeden vrh mela po sve kocicce,krycich kocouru je uz dost,ale zelezna lady Vam to prece nedovoli.Kazdy by mel mit pravo k vlastnimu rozhodnuti a to s dostatkem casu,co udela se svym zviretem, ne ze bude uz vse rozhodnuto za nej do predu!Nakonec jste za kocku dobre zaplatila a je Vase.Jsou vubec takove smlouvy legalni????


Pripada mi, ze Vam na tomhle foru snad ani o kocky nejde. Proc stale napadate pani Leitnerovou. Na diskusich o Sphynx, ktere jsem navstivila, se do ni neustale navazite.
Tohle je kocici forum a ne nejake vyrizovani uctu. Cela tahle diskuse se od pomoci slecne, ktera chce spravedlnost (po tom, co ji zemrelo kote Sphynx) zvrhla v napadani Tyrell.
A toho se mnozi z navstevniku techto stranek ucastnit nechteji.
Jestli mate nejaky problem v mezilidskych vztazich (s pani Leitnerovou), tak ho reste prosim jinde.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:03:16
Odpovědět s citátem

Dodre odpoledneApril,nerekla jsem ze musi ale muze :lol:nebo by mohla mit.....klidne ale zasahujte,ja se omlouvam ale rada bych se jiz vzdalila,diskuze na forech nemam vubec rada a nechci se jich zucastnovat..povazuji to za ztratu casu,ale jinak Vam preji Vsem prijemne diskutovani,s pozdravem Ivana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ursini



Založen: 01.05.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:15:38
Odpovědět s citátem

SCARFACE -ja se omlouvam ale rada bych se jiz vzdalila,diskuze na forech nemam vubec rada a nechci se jich zucastnovat..povazuji to za ztratu casu,ale jinak Vam preji Vsem prijemne diskutovani,s pozdravem Ivana

Dobrý den,

myslím, že za dva dny jste toho napsala až-až, a velmi se divím chovatelkách, že s vámi polemizovaly, protože Vy nejste přístupna žádnému názoru a jenom Vy máte pravdu.

Prosím, když nemáte ráda takové diskuze jak výše uvádíte, tak se prosím -
n e z ú č a s t ň u j t e.
Děkuji Vám za příští neúčast na fórech. Ursini
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:17:18
Odpovědět s citátem

Jak vite, ze se toho nechteji lide zucastnit?At take poznaji pani svatou v jinem svetle!!!!Mnoho lidi se radsi vubec ani nevyjadri,ale prectou si to vse radi!A nakonec se to tyka Sphynxu,nebo snad ne??Copak zde nemluvime o jejich kastracich,dedicnych chorobach,pribuzenske plemenitbe..je to snad malo??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:25:06
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Jak vite, ze se toho nechteji lide zucastnit?At take poznaji pani svatou v jinem svetle!!!!Mnoho lidi se radsi vubec ani nevyjadri,ale prectou si to vse radi!A nakonec se to tyka Sphynxu,nebo snad ne??Copak zde nemluvime o jejich kastracich,dedicnych chorobach,pribuzenske plemenitbe..je to snad malo??


No vsichni tady, jak Vy pisete "pani svatou"-(asi mineno pani Leitnerova), vidi v jinem svetle diky Vasim prispevkum. V mnohem lepsim svetle.
To jenom Vy se tady prezentujete samymi negativy. Mozna by bylo lepe, kdybyste eliminovala zast ze sveho psani.
Sama si timhle vsim, co tady predvadite, pod sebou podrezavate vetev.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:26:38
Odpovědět s citátem

Nerekla jsem ani dost ani malo,rekla jsem jenom to, co jsem rict mela a chtela.Vite moc dobre, ze jsem nikdy na tomto foru a zadnem jinem nebyla.Ja nepotrebuji zadna fora,umim si poradit sama.Opravdu a cestne Vam znovu rikam,ze se me vsechny fora prici a ze nesnasim drby a pomluvy.Nenutte me prosim se stale vracet,ano?Rada bych se s Vami v dustojnosti rozloucila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:27:24
Odpovědět s citátem

citace:
Jak vite, ze se toho nechteji lide zucastnit?At take poznaji pani svatou v jinem svetle!!!!Mnoho lidi se radsi vubec ani nevyjadri,ale prectou si to vse radi!A nakonec se to tyka Sphynxu,nebo snad ne??Copak zde nemluvime o jejich kastracich,dedicnych chorobach,pribuzenske plemenitbe..je to snad malo??


Vy jste fakt desna zenska co? Taky Vas asi bavi neustale na nekoho utocit.. Kote od takove chovatelky jako jste Vy bych fakt chtela..
Takova jakasi furie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 16:34:38
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Nerekla jsem ani dost ani malo,rekla jsem jenom to, co jsem rict mela a chtela.Vite moc dobre, ze jsem nikdy na tomto foru a zadnem jinem nebyla.Ja nepotrebuji zadna fora,umim si poradit sama.Opravdu a cestne Vam znovu rikam,ze se me vsechny fora prici a ze nesnasim drby a pomluvy.Nenutte me prosim se stale vracet,ano?Rada bych se s Vami v dustojnosti rozloucila.


Dodre odpoledneApril,nerekla jsem ze musi ale muze :lol:nebo by mohla mit.....klidne ale zasahujte,ja se omlouvam ale rada bych se jiz vzdalila,diskuze na forech nemam vubec rada a nechci se jich zucastnovat..povazuji to za ztratu casu,ale jinak Vam preji Vsem prijemne diskutovani,s pozdravem Ivana


Vy asi ani nevite co chcete. Nikdo Vas tady prece nedrzi.
Nashledanou.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 17:43:35
Odpovědět s citátem

pri vyjadreni, ze macka ma mat aspon raz v zivote maciatka som skoro dostala infarkt. to snad nemyslite vazne. odhliadnuc od maciatok bez PP, ktore tym vacsinou vzniknu, myslite, ze je pre mamu macku prirodzene, ked jej zoberu maciatka? Myslite, ze to je to, co si ona zela? Macka nie je v tomto ako clovek. Nemoze sa sama rozhodnut. Ked uz prirovnavate sterilizaciu macky a cloveka, co takto predstavit si, ze by Vam v dobe, kedy uz mate k dietatu vytvoreny vztah, niekto male zrazu zobral a Vy by ste s tym nic urobit nemohla. Pri chovnych macickach je to bohuzial ich udel a inak to nejde. Ale preco to robit tym, kde to nema ziadny ciel a vyznam?

Nemam sfynxov ale z toho vsetkeho, co som citala, nie je vobec lahke dosiahnut, aby malinke sfynxie maciatka prezili prve dni po porode. Mate pocit, ze je vhodne, aby sa zaciatocnik, ktory si necha nahovorit, ze macka musi mat male, hned na zaciatku musel spolu so svojou mackou vyrovnat s tym, ze s najvacsou pravdepodobnostou nepreziju?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 17:50:19
Odpovědět s citátem

Mluvil tady nekdo o kotatech bez papiru????Ja tedy ne!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
colon



Založen: 30.08.2005
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 18:32:19
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Mluvil tady nekdo o kotatech bez papiru????Ja tedy ne!!!!!


Vy o nich nemluvíte,vy je rovnou prodáváte,jak už jste konec konců zatím v jednom případě přiznala...

A co říká chovný řád FIFE na tzv. bezpapíráky?

Pí. Bidařové jsem nikdy PP neslíbila a to ani po doplacení této směšné částky. Dostala prostě takzv. bezpapíráka pane Vítek, protože kdyby dostala PP, mohla by jezdit na výstavy a to já si nepřála kvůli drobnému vzrůstu kocourka. Ale nepsala jsem už tohle všechno?

napsala Ivana Rufenachtova

A kocoura Croniho taky neznáte,vlastně ani Babičku jste nečetla,prostě Vás
nikdo nemá rád a všichni jen pomlouvají,je mi Vás skoro až líto jaká jste chudinka...


Naposledy upravil colon dne 6. 5. 2007 19:15:37, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 18:43:56
Odpovědět s citátem

citace:
Mluvil tady nekdo o kotatech bez papiru????Ja tedy ne!!!!!



Je bezna praxe, ze kote, ktere nejde do chovu, tak je podmineno v kupni smlouve, ze bude kastrovano. A to se nedela z nejake nezodpovednosti nebo ze by se snad nechtelo doprat kocicce stat se matkou. Dela se to z toho duvodu, aby nvznikali dalsi a dasli bezpapiraci. Jen se sama podivejte do inzzeratu, kolik lidi prodava kocky bez PP po roicich s PP. Proc myslite, ze je teda podminena kastrace? Myslim, ze k odchovu kotat je potreba mit registrovanou CHS a myslim, ze z duvodu, aby jsme jednou doprali kocicce kotatka si ji nikdo zrizovat nebude. A kdo by taky chtel, kdyz to jde tak jednoduse, naflakat kotata bez jakehokoli sledovani linii a bez jakychkoli dalsich zkusenosti. Zamyslete se trochu..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 19:16:13
Odpovědět s citátem

No někdo těm lidem, kteří nyní nabízejí bezpapíráky, kočky prodat musel.

výsledek několikaminutového hledání, na víc nemám čas, koukám na hokej Smile Není to krása, jak tam ty góly kluci sází?

21.04.2007 17:09SPHYNX -prodám Kočičku bez PP., naučená všem kočičím zásadám slušného chování v bytě.Je bez problémová.Dostane i všechny potřebné i nepotřebné věci co jsme jí pořídili-vše nové. Velký mazel.Očkovaná,odčervená Cena je 16000kč možná je i dohoda. Tel:775651970 nebo honigova@atlas.cz » Detail inzerátuStředočeský krajkatka honigova

08.01.2007 17:32NSphynx - kočka pro náročnéNabízím k adopci koťata bez PP, cena 14000Kč. » Detail inzerátuCelá ČRP. Lozrtová

sphynx - Nabídka
Prodám SPHYNX
Kočičku bez PP.,stáří 7.měsíců-nekastrovaná
Naprosto bezproblémová,nevadí jí děti ani pes,velký mazel.Očkovaná,odčervená.
Cena i s kompletní kočičí výbavou 18.000,-
Středočeský kraj
dlouhaalex @ seznam.cz
Cena: Nezadána
Lokalita: Středočeský kraj
Datum: 17.04.2007 09:40
Kontakty:
E-mail: dlouhaalex@seznam.cz

01.08.2006
sphynx
Nabízíme ke krytí kocoura Sphynx:Edgart Scarface, CZ, nar. 17.06.2005
tel.608 77 00 68. e-mail: plott@seznam.cz

Kocourek Sphynx - Nabídka - [7.3. 2007] Smazat/Editovat/Topovat
z rodiných duvodu bohužel musíme prodat kocourka sphynx, je hodný zvyklý i na psa,prodáme ho jen do dobrých rukou za super cenu 15000 bez škrabadla.Se škrabadlem by byl o 2000 dražší(škrabadlo je až do stropu).Kocourek je papírový po výstavních rodièích ale papíry sme si k nìmu nebrali byl by dražší je nevykastrovaný a je mu 10 mìsícu domluva po tel.777940915
Lokalita: Žďár nad Sázavou

Kocourek Sphynx z rodiných duvodu prodam kocourka Sphynx,je mu 11 měsícu je nevykastrovaný a je bez pp zvyklí na psa a na děti cena 10 000 více na tel:777940915


a ještě lepší!! Nepovolené meziplemenné krytí:

Prodám,krásná čistokrevná koťáka!!! bez PP matka Siamská kočka čistě bílá(FW) s PP,otec bezsrstý Sphynx s PP,odběr začátkem května.Mobil:608 606 400,volejte po 13 hodině.
> Odpovědět< | E-mail: mdragan@email.cz
Inzerát vložen: 06.03.2007 21:36:32 | Kategorie: prodám | Kraj: Plzeňský

Nabízím ke krytí mladého kocourka sphynx bez PP, na mazlení.
Inzerce z 8.2.2007, Znojmo (Jihomoravský kraj), Nové zboží, Nabídka, dopravu platí Kupující, Dle dohody 100 Kč
Gwendy Kosinová http://kocky.sbazar.cz/sphynx-znojmo-o646126.html

Plemeno: Sphynx
kotata sphynx
prodám čistokrevná kotata plemene Sphynx,jsou očkovaná,čipovaná,testovaná na FeLv a Fip negativní,bez PP.
Jméno: Vanity Zuzana
Mail: vanityA@seznam.cz
Telefon: 605824705
Cena: 24 000, Kč
Poznámka k ceně: nebo 800 euro
Lokalita: Středočeský kraj

http://planetazvirat.ceskyinzert.cz/2005-4/17-kocky-kocky-a-kotata-58.html
Sphynx kocourek bez PP, po rodičích s PP, barva modrá, tečkovaná, stáří 6 měsíců, očkovaný, odčervený. Za velmi rozumnou cenu.


A na bezpapíráky celkem vysoké ceny, pokud jste si všimli.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bohuna



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 19:36:05
Odpovědět s citátem

Jestli můžu, trošku bych to shrnul. Na začátku byla moje prosba, zda se najde někdo,komu se stalo to samé jako nám. Jako reakce na příspěvek paní Leitnerové se ozvala paní Rufenachtová s tím, že nechce být v podezření a že chce kačce pomoci. Následovalo pár příspěvků o kastrování a výpisy linií. Z těchto a dalších příspěvků se potvrdilo přísloví o potrefené huse, což ještě utvrdil příspěvek CZ_Bee (které tímto velice děkuji,protože díky ní je jasné, že postiženi nejsme jen my) o tom,že v očkovacím průkazu Croniho je v kolonce chovatel jméno a adresa paní Rufenachtové, přeškrtané a přelepené nálepkou. V našem případě jde o ty samé prodávající jako psala CZ_Bee a proto mě odpověď na příspěvek ze 06.05.2007 13:38 velmi zajímá ! . Odpověď od scarface k tomuto žádná nebyla, tím pádem to asi je pravda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bohuna



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 19:38:02
Odpovědět s citátem

Každopádně znovu opakuji, že jestli je ještě někdo další ve stejné situaci ať se ozve . ČÍM VÍC NÁS BUDE TÍM LÍP.
Situaci řešit budeme a vyřešíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 19:53:23
Odpovědět s citátem

Babicku jsem skutecne necetla a Croniho take neznam,tak ze BINGO pane Vitek.Rada jsem si s VAMI ZASE POPOVIDALA,i kdyz stale o tom stejnem.ale alespon vidim, ze jsou vsichni pritakavaci pani Letnerove ve stejnem poctu jako driv, zivi a zdravi.Pardon, ona jim vlastne ted rika ucebnici..Take by si mohla otevrit rovnou detektivni kancelar,kdyz ji dela tak dobre cmuchat vsude mozne.No, Carolino vidite sama nejlepe,ze to jde geometrickou radou,i kdyz jste se toho tolik bala!!!A bude jeste hur,je to matematika.Vy, ani Vasi ucebnici tomu jiz nezabranite.Jinak jeste maly mozna posledni dotaz pani Leitnerova,to on ten Nemec, kteremu nakonec v deseti letech umreli obe kocky na HCM,do jejich osmi let zivota poctive skenoval a delal vsechna ta strasna vysetreni na srdce??? Aha,tak ze tech 8 let nestacilo ze???No,skoda neni lepsi ty kocky nechat doma v klidu??No,me kdyby nekdo takhle porad vysetroval,pry se musi kocka i priuspat,no tak bych mozna take casem dostala infarkt.Nakonec jsou pry platne jedine DNA TESTY ale ty se jeste pry na SPH NEDELAJI.Nebo ze uz by veda pokrocila??Tak zas nekdy pratele....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
colon



Založen: 30.08.2005
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:03:06
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Babicku jsem skutecne necetla a Croniho take neznam,tak ze BINGO pane Vitek.Rada jsem si s VAMI ZASE POPOVIDALA,i kdyz stale o tom stejnem.ale alespon vidim, ze jsou vsichni pritakavaci pani Letnerove ve stejnem poctu jako driv, zivi a zdravi.Pardon, ona jim vlastne ted rika ucebnici..Take by si mohla otevrit rovnou detektivni kancelar,kdyz ji dela tak dobre cmuchat vsude mozne.No, Carolino vidite sama nejlepe,ze to jde geometrickou radou,i kdyz jste se toho tolik bala!!!A bude jeste hur,je to matematika.Vy, ani Vasi ucebnici tomu jiz nezabranite.Jinak jeste maly mozna posledni dotaz pani Leitnerova,to on ten Nemec, kteremu nakonec v deseti letech umreli obe kocky na HCM,do jejich osmi let zivota poctive skenoval a delal vsechna ta strasna vysetreni na srdce??? Aha,tak ze tech 8 let nestacilo ze???No,skoda neni lepsi ty kocky nechat doma v klidu??No,me kdyby nekdo takhle porad vysetroval,pry se musi kocka i priuspat,no tak bych mozna take casem dostala infarkt.Nakonec jsou pry platne jedine DNA TESTY ale ty se jeste pry na SPH NEDELAJI.Nebo ze uz by veda pokrocila??Tak zas nekdy pratele....


Když tedy Croniho neznáte,dokážete nějak logicky rozumně vysvětlit jak se v jeho očkovacím průkazu ocitlo Vaše jméno a adresa,zaškrtané a přelepené samolepkou,leda by ho tam napsal omylem ten benzinkový fantom prodávající Sphynxe bez pp ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:05:47
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Babicku jsem skutecne necetla a Croniho take neznam,tak ze BINGO pane Vitek.Rada jsem si s VAMI ZASE POPOVIDALA,i kdyz stale o tom stejnem.ale alespon vidim, ze jsou vsichni pritakavaci pani Letnerove ve stejnem poctu jako driv, zivi a zdravi.Pardon, ona jim vlastne ted rika ucebnici..Take by si mohla otevrit rovnou detektivni kancelar,kdyz ji dela tak dobre cmuchat vsude mozne.No, Carolino vidite sama nejlepe,ze to jde geometrickou radou,i kdyz jste se toho tolik bala!!!A bude jeste hur,je to matematika.Vy, ani Vasi ucebnici tomu jiz nezabranite.Jinak jeste maly mozna posledni dotaz pani Leitnerova,to on ten Nemec, kteremu nakonec v deseti letech umreli obe kocky na HCM,do jejich osmi let zivota poctive skenoval a delal vsechna ta strasna vysetreni na srdce??? Aha,tak ze tech 8 let nestacilo ze???No,skoda neni lepsi ty kocky nechat doma v klidu??No,me kdyby nekdo takhle porad vysetroval,pry se musi kocka i priuspat,no tak bych mozna take casem dostala infarkt.Nakonec jsou pry platne jedine DNA TESTY ale ty se jeste pry na SPH NEDELAJI.Nebo ze uz by veda pokrocila??Tak zas nekdy pratele....


Vyprosuji si, abyste lidi, kteri podporuji pani Leitnerovou nazyvala "pritakavaci".
Mela byste zauvazovat o vysetreni na psychiiatrii.
Mimochodem, je videt, kolik mate spokojenych majitelu Vasich kocek, kteri Vas tady v tak hojnem poctu podporili.
Doufam, ze uz NIKDY pani Rufenachtova.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bohuna



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:08:28
Odpovědět s citátem

Jako Colon, stejný dotaz tu máme už tři, ale odpověď pořád nikde..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:13:54
Odpovědět s citátem

BOHUNO,jak Vam mohu pomoci,kdyz se mnou nekomunikujete??Ja se nabidla dobrovolne a jsem asi jedina,ktera Vam chce opravdu pomoci,tak proc jste tak nevdecny a hloupi?Nastrazili na Vas nejake diskuze a vy jim naletite jak maly kluk.Proc nejednate s tim kdo Vam nabidl pomocnou ruku?????Znate me snad osobne?Jak Vam vsem muze stacit nejaka ovlivnena diskuze?Nikdo z vas me nezna,papir ale snese vsechno.Jste jak vlci,vzdyt tohle se uz vse odehravalo a Vam to stale nestaci??Co vlastne chcete pani LEITNEROVA,byt jedina a nenahraditelna??Mit monopol na Sphynxe ktery jste tak dlouho mela??PROC NA ME PODLE A ZA ZADY PISETE VSECHNY TY ZALOBY??O co Vam tedy jde,kdyz ne o konkurenci??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:18:49
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
BOHUNO,jak Vam mohu pomoci,kdyz se mnou nekomunikujete??Ja se nabidla dobrovolne a jsem asi jedina,ktera Vam chce opravdu pomoci,tak proc jste tak nevdecny a hloupi?Nastrazili na Vas nejake diskuze a vy jim naletite jak maly kluk.Proc nejednate s tim kdo Vam nabidl pomocnou ruku?????Znate me snad osobne?Jak Vam vsem muze stacit nejaka ovlivnena diskuze?Nikdo z vas me nezna,papir ale snese vsechno.Jste jak vlci,vzdyt tohle se uz vse odehravalo a Vam to stale nestaci??Co vlastne chcete pani LEITNEROVA,byt jedina a nenahraditelna??Mit monopol na Sphynxe ktery jste tak dlouho mela??PROC NA ME PODLE A ZA ZADY PISETE VSECHNY TY ZALOBY??O co Vam tedy jde,kdyz ne o konkurenci??



Když tedy Croniho neznáte,dokážete nějak logicky rozumně vysvětlit jak se v jeho očkovacím průkazu ocitlo Vaše jméno a adresa,zaškrtané a přelepené samolepkou,leda by ho tam napsal omylem ten benzinkový fantom prodávající Sphynxe bez pp ...


TAK UZ KONECNE ODPOVEZTE!!!!!!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:19:07
Odpovědět s citátem

Ja zadne pritakavace nepotrebuji,ani pomocniky Brio a jsem na to hrda.Mluvim a pisi sama za sebe,nikdy bych nemohla nekomu pritakavat tak jako vy a spol!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:21:53
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Ja zadne pritakavace nepotrebuji,ani pomocniky Brio a jsem na to hrda.Mluvim a pisi sama za sebe,nikdy bych nemohla nekomu pritakavat tak jako vy a spol!!!


To je pravda, Vam uz totiz neni pomoci!
Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:23:28
Odpovědět s citátem

Ja nevim,jinak bych uz davno odpovedela,nemyslite?Ale nekdo prece toho fantoma musel videt,ne??Kdo predaval to kote na te benzince a kdo ho predaval nyni Kacce?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:35:58
Odpovědět s citátem

[quote="Brio"]
Scarface napsal:
Ja zadne pritakavace nepotrebuji,ani pomocniky Brio a jsem na to hrda.Mluvim a pisi sama za sebe,nikdy bych nemohla nekomu pritakavat tak jako vy a spol!!!


Mimochodem, tady kazdy mluvi sam za sebe. A jestli jste si nevsimla, tak i pani Leitnerova tady mluvi sama za sebe.
Neni to o potrebnosti, ale o pocitu vyjadrit svobodne svuj nazor (v tomto pripade na Vase zle reakce namirene proti jedne osobe).
Prectete si jeste jednou svoje vyroky. Pripadaji Vam jako reakce normalniho cloveka? Vzdyt z Vas mluvi jen zloba a nic jineho.
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bohuna



Založen: 04.05.2007
Příspěvky: 10

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:45:57
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
BOHUNO,jak Vam mohu pomoci,kdyz se mnou nekomunikujete??Ja se nabidla dobrovolne a jsem asi jedina,ktera Vam chce opravdu pomoci,tak proc jste tak nevdecny a hloupi?Nastrazili na Vas nejake diskuze a vy jim naletite jak maly kluk.Proc nejednate s tim kdo Vam nabidl pomocnou ruku?????Znate me snad osobne?Jak Vam vsem muze stacit nejaka ovlivnena diskuze?Nikdo z vas me nezna,papir ale snese vsechno.Jste jak vlci,vzdyt tohle se uz vse odehravalo a Vam to stale nestaci??Co vlastne chcete pani LEITNEROVA,byt jedina a nenahraditelna??Mit monopol na Sphynxe ktery jste tak dlouho mela??PROC NA ME PODLE A ZA ZADY PISETE VSECHNY TY ZALOBY??O co Vam tedy jde,kdyz ne o konkurenci??


Dobrá tedy. Koupili sme kotě od stejných lidí jako CZ_Bee viz její přízpěvek (jména tam jsou). Představili se jinými jmény atd, z toho jasně vyplývá, že jde o podvod a že vědí, že s kotětem není něco v pořádku. V očkovacím průkazu,kteří prodávající (opakuji, že jsou to ti samí) dali ke cronimu jste napsaná (ikdyž je to přelepené) vy. Noční telefonáty, že není dobře se v tom šťourat proběhly také (takže v tom něco bude).
Takže co navrhujete ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: výzkumy HCM
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 20:55:36
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
.Jinak jeste maly mozna posledni dotaz pani Leitnerova,to on ten Nemec, kteremu nakonec v deseti letech umreli obe kocky na HCM,do jejich osmi let zivota poctive skenoval a delal vsechna ta strasna vysetreni na srdce??? Aha,tak ze tech 8 let nestacilo ze???No,skoda neni lepsi ty kocky nechat doma v klidu??No,me kdyby nekdo takhle porad vysetroval,pry se musi kocka i priuspat,no tak bych mozna take casem dostala infarkt.Nakonec jsou pry platne jedine DNA TESTY ale ty se jeste pry na SPH NEDELAJI.Nebo ze uz by veda pokrocila??Tak zas nekdy pratele....


Je vidět, že Váš omezený, asi alkoholem otupený mozek nebere.
Kdyby p.Krowas své kočky na kardiologii vzal včas, mohlo by se na změny na srdíčku přijít a s pomocí léků progresivní stav pozastavit. Pak by kočky nemusel najít doma mrtvé. Chcete to vysvětlit polopatěji? Je to jako doporučované vyšetření prsu žen, aby se případná rakovina odhalila včas. Nebo snad ženy mají sedět doma a čekat až umřou, místo aby šly na mamograf?

A na DNA testech pro Sphynxe se pracuje, nemějte péči. Vaší pomoci se těžko dočkáme. Víte, chovatelé s celého světa se snaží, sbirají výsledky, rodokmeny, teď momentálně krevní vzorky pro výzkum DNA. Chovatelé udělali sbírku neuvěřitelných 30.000 dolarů. Kolika penězmi jste tam přispěla Vy?
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 21:02:32
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem poslat dopis od Kate Meurs, která na Washingtonské univerzitě výzkumy provádí, ale vrací se to jako spam, asi protože to je anglicky Sad
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 21:04:12
Odpovědět s citátem

Jedna z veřejně přístupných databází HCM testovaných koček.
http://www.freewebs.com/sphynxfancy/hcmdatabase.htm
Databáze na Yahoo je větší, přesnější, ale přístupná jen pro členy.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2007 21:09:41
Odpovědět s citátem

No konecne
jste se ozval pane Bohuno!Nezlobte se prosim, ze jsem tak odbocila od tema FIP,ale musela jsem si vyridit jeste nejake ucty,co byly pred Vami.Jak vidite sam,nemam to vubec lehke,ale zivot me naucil brat vse s humorem.Mam dobry napad,ktery chci probrat jenom s Vami a Vasi sestrou.Mohl by jste se se mnou spojit telefonicky,at uz zkonci tahle show.Stejne Vam tady nikdo krome pritakavanim nepomuze.Ja s Vami opravdu citim a mam reseni.Nebojte,pokud mi budete duverovat,nezklamu Vas a doufam ze to bude tak i u Vas.


Naposledy upravil Scarface dne 6. 5. 2007 21:23:08, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (52x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (20x)
4
Jak jsem na svoji paničku zase vyzrála! (19x)
5
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (18x)
6
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (16x)
7
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (16x)
8
Plemena koček podle FIFe (16x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top