Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mazlík č. 3


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Mazlík č. 3
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2008 17:13:52
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
už jsem tu přečetla mnoho článků o kamarádovi č.2 Smile ale co kamarádka č.3 ke dvěma mladým kocourkům? Prvnímu je 10 měsíců - včera kastrovaný, druhému je 9 měsíců. Maj se rádi, jsou oba milí a hodní, nijak zvlášť se neperou. Žijeme v bytě a kluci ven nechodí, takže na jiná zvářátka nejsou zvyklí. Moc bych si přála ještě třetí kočičku..ale bojím se, jak to ti dva zavedený kámoši přijmou..Přinesla bych ji, až jim bude cca rok.

Nemůžou začít značkovat - přesto že budou oba po kastraci? Přeci jen půjde o slečnu.. Je dobré riskovat ten zavedený pořádek mezi nima dvěma?

Moc děkuji za jakoukoli zkušenost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2008 20:43:53
Odpovědět s citátem

Na vašem místě bych nečekala, až jim bude rok a šla bych do toho hned.

Já jsem zariskovala a přivedla třetí kočičku k 3leté kočce a 2letému kocourkovi. Nejstarší kočička se srovnávala nejdéle (taky vzhledem k povaze).

Teď jsem moc ráda, že je mám všechny tři. Smile Konečně člověk narazí na kočku, kamkoli se podívá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2008 11:25:25
Odpovědět s citátem

Laughing nečekám na to až jim bude rok, mám vybranou kočičku, ale je ještě malinká, mrška Wink

Bojím se jen, aby mi kluci nezačali značkovat, nebo se prát..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2008 11:34:24
Odpovědět s citátem

Ono jestli kluci teď nejsou nějak výrazně teritorialní a prací, že by měli nutnost si hájit svoje území, myslím, že přinesením nové kočičky by značkování nemělo začít. Navíc - i když to bude kočka, tak zprvu to bude kotě a pak předpokládám, že půjde na kastraci; takže bych se nebála ani bojů o kočičí přízeň.

Určitě se po přinesení nové kočičky trochu chování obou změní, ale jestli nejsou už teď "problémovější", tak bych se nebála. Smile Dejte pak vědět, jak to dopadlo, ale věřím, že to bude v pohodě.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2008 16:01:28
Odpovědět s citátem

Tak 3. kočička zatím nebude Crying or Very sad , neb prcek má stále problémy s čůráním.. už se ale podle doktora lepší. Bohužel se mu ale z čůrání vedle záchodku stal zvyk a já teď netušim, jak ho to odnaučit. Čůrá hned vedle záchodku, nebo do vany. Když postříkám podlahu vedle záchodku sprejem, který má kočky odpuzovat, vyčůrá se před vchod... Na radu doktora přemístím záchodky na jiné místo.... Nemáte někdo ještě nějakou radu prosím?

...tolik bych si přála ještě kočičku..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 3. 2008 19:16:33
Odpovědět s citátem

Kočičák napsal:
Tak 3. kočička zatím nebude Crying or Very sad , neb prcek má stále problémy s čůráním.. už se ale podle doktora lepší. Bohužel se mu ale z čůrání vedle záchodku stal zvyk a já teď netušim, jak ho to odnaučit. Čůrá hned vedle záchodku, nebo do vany. Když postříkám podlahu vedle záchodku sprejem, který má kočky odpuzovat, vyčůrá se před vchod... Na radu doktora přemístím záchodky na jiné místo.... Nemáte někdo ještě nějakou radu prosím?

...tolik bych si přála ještě kočičku..


Mám kocoura, který když byl nemocný (zánět močových cest), tak taky čural mimo záchod - před ním, nebo různě v koutech. Teď když je už jakž takž zdravý, tak je čistotný jako dřív.
Jinak o tomto problému se tady hodně píše. Myslela jsem, že mi to můj kocour dělá naschvál, tak jsem přečetla všechno co se dá. I knížku nějaké kočičí psycholožky a ta psala, že když je v domácnosti víc koček, tak by mělo být záchodků tolik kolik je koček plus jeden navíc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 10:13:05
Odpovědět s citátem

No, taky jsem pročetla všechno možný. Už 2 měsíce bereme antibiotika, byli jsme i na struvitový dietě. Podle posledních testů už prcek zánět nemá, antibiotika ale ještě dobíráme. Struvitovou dietu jsme po měsíci vysadili, neb má moč v pořádku a je mu teprv 9 měsíců - vet mi říkal, že to celkem zatěžuje organismus. Naví když je na dietě ten malej, je tím pádem na idetě i ten zdravej - bez sebe nepapaj.. No, ale prcek se mi do záchodku nevrátil, pořád to dělá vedle něj Crying or Very sad . Fakt už nevim, co víc mám udělat. Když jsem jeden záchodek přestěhovala, šel do něj jednou a od té doby zase jen vedle. Na velkou ale do záchodku spolehlivě chodí, stelivem to tedy být nemůže... ach jo. že by dospívání?

Doktora máme spolehlivýho a dělá velice podrobné testy, z lékařského hlediska je vyléčenej...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: Čurání před záchodkem
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 11:39:06
Odpovědět s citátem

Napadlo mě, že by to mohlo být tím, že před záchodkem cítí tu svoji moč a tak tam jde znovu. Můj kočičák čurá na jednu stranu záchůdku a na druhou stranu kaká.
Zkuste to místo pečlivě vyčistit tekutým Arielem jak v mnoha radách píše April. I nechat chvíli působit, ten Ariel totiž obsahuje enzymy, které spolehlivě rozloží kočičí smrádek na jiný, který už kočičáky neláká. Případně ještě záchůdek posunout na to místo kde čurá.
I když takhle před záchod mi chodil Nikítek, když ještě nebyl v pořádku. Od té doby až do teď pokaždé, když se vyčurá na písek a jsem u toho, tak ho odměňuji pamlskem.
Ale může to být i začátek dospívání - už začíná ta jeho moč být pronikavá - kocouří? Pokud ano, tak buďte ráda, že to dělá jen před záchodkem. Nikit před kastrací občural všechny rohy... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Čurání před záchodkem
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 14:37:03
Odpovědět s citátem

Ještě mě tak napadá, že jestli měl zánět a bolelo ho při čůrání může mít záchůdek na tom místě spojený s bolestí při močení. Zkuste dát prostě záchůdky na jiné místo a jestli i tak bude čůrat vedle, tak se přikláním k tomu značkování a pak můžete být ráda, že to dělá takhle vedle WC a ne kdekoliv ho napadne. Po kastraci by se to mělo srovnat.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Čurání před záchodkem
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2008 15:50:28
Odpovědět s citátem

Moc děkuji za rady,
ještě dnes všechno vydrhnu, přemístím...a pak dám vědět, jak jsme dopadli Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Re: Čurání před záchodkem
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 4. 2008 14:44:13
Odpovědět s citátem

Tak po dvou měsících podávání antibiotik jsme se konečně uzdravili. Uf. Kocourek pak ještě chodil čůrat mimo, přemístila jsem tedy záchodky na jiná místa, tam kde chodíval, jsem dala mističky s papkáním a všude vydrhla Wanishem. Jo a zavřela dveře do koupelny - zvykl si totiž chodit do vany. Teprve, když neměl žádnou možnost využít svých oblíbených čůracích míst se mi vrátil na kočkolit Razz už už jsem chtěla bouchnout šáňo na oslavu....

Teď mu bude 10 měsíců, furt řve, začal čůrat uprostřed pokoje a na gauč Evil or Very Mad takže jsem ho objednala za týden k panu doktorovi Laughing však já na něj nakonec vyzraju!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: Re: Čurání před záchodkem
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 4. 2008 9:24:19
Odpovědět s citátem

Zdravím,
s čůráním držím palce, s kastrací taky
a mazlíka č. 3 doporučuju, já jsem pak nakonec pořídila i mazlíka č. 4 a je to paráda Smile Smile Smile
Nemůžu si to vynachválit. A záchůdky mám jenom tři, protože pět by se mi jichvůbec do bytu nevešlo, a stačí to, občas zůstane jeden úplně čistý a naopak v jednom je skoro všechno, oni si ty kočky dělají, co chtějí Razz
Fajn den a podrbání kocourům a kočkám,
Máňa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2008 16:04:08
Odpovědět s citátem

Taky zvažuju třetího mazlíka. Máme kočku- 1 rok a 7 měsíců, kocoura 1 rok a 4 měsíce a moc se nemají rádi. Kočka je solitérka, nikdy by sama za kocourem nešla, totálně ho ignoruje a důležití jsme pro ni jen já s přítelem, když chce, hodně ráda se mazlí a myslím, že by byla nejspokojenější, kdyby byla jedináček a naši pozornost měla jen pro sebe. Ale v podstatě vypadá, že si vystačí sama, hraje si sama s hračkami celé hodiny, číhá na imaginární kořist a honí se s ní. Povaha odpovídá tomu, co se o tomto plemeni(habeška) říká. Kocourek je od mala závislý na naší společnosti, pořád si s námi povídá, vše komentuje, asistuje při všem. Na kočku všude číhá, někdy jin apadne brutálněji, někdy spíš tak hravě, ale ona hned vrčí a pak zmizí na půl dne. Každopádně kocour nesnese, když je kočka v naší přízni, asi žárlí. Je hrozně hravý a když nemáme čas se mu věnovat, vypadá hrozně nešťastně a neví, do čeho píchnout. S kočkou nikdy nespali vedle sebe, nehráli si, nic. S jinými kočkami do styku nepřijdou , ale např. když přijde kamarád s jednoročním dítětem nebo se psem, kocour je hned nadšený a chce si hrát a kočka zmizí pod postel.

Zabývám se myšlenkou pořídit třetího- malého kocourka, protože si představuju, že by se vyblbli s kocourem a kočka by měla klid od útoků. Ale už se bojím. co když to nevyjde a budu mít doma tři totálně "nekompatibilní" zvířata, navíc jestli by náš kocour na toho nového útočil, mohl by mu ještě ublížit (má 6 kg a je takový brutálnější). Tak nevím, co byste radili? Ještě mám takový pocit, že 2 kočky jsou ještě v normě, ale 3 už jsou takový kočičinec, že je to prostě velký rozdíl. A v neposlední řadě se bojím, že kdybych se zamilovala do toho třetího, budou tím trpět ti moji dva žárlivci- na druhou stranu se bojím, že si ho nezamiluju- třeba našeho kocourka mám bohužel raději než kočku, je to můj mazánek, moje mimino, a nevím, jak bych mohla mít ještě někdy nějakou kočku tak ráda, tak by mi to bylo vůči novému líto, jako mi to je líto vůči mé kočičce. Mám prostě spíše obavy. Já vím, že ty poslední úvahy jsou spíš můj vnitřní problém, ale zajímalo by mě, jeslti byste si pořídili třetí kočku, kdybyste měli takové dvě povahy, jako máme my, a jeslti by to mohlo oběma pomoci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2008 17:15:33
Odpovědět s citátem

Zdravím,
s tím žárlením a tak, to nevím, já mám štěstí, že jsou na sebe všichni 4 milí a mají se rádi, ani nežárlí, akorát při krmení syrovým hovězím musím dát Jarmila zvlášť na balkón.
Pokud jde o nalezení vztahu, to si myslím, že se nemusíte bát, já mám ráda všechny 4, každej je úplně jinej, ale že by někdo byl lepší, to bych nikdy neřekla, mám ráda všechny, naopak je to strašně zajímavý pozorovat, ty povahy.
A s tím "překočkováním" Vás chápu, dvě kočky jsou pochopitelný i pro širokou veřejnost, víc už moc ne....no ale pak si většinou řeknu, ať mi vlezou na záda Smile
I když občas se mi před očima míhají strašidelný scénáře mojí nemoci, stěhování, ztráty zaměstnání a tudíž nedostatek peněz, nalezení přítele s alergií a tak, no ale to budu případně řešit, až kdyby to nastalo...
Pokud jde o péči, zlom jsem pociťovala při změně ze 3 na 4, ale ze 2 na 3 mi to ani nepřišlo. V záchodech je toho víc, udělá se o dost víc chuchvalců, ale to je všechno zanedbatelný ve srovnání s tím, když je vidim, jak si hověj na křeslech, na lince, v posteli, tak různě, a koukají nebo spinkají a pak mě vítají v předsíni....Je to paráda
Razz
Tak třeby by ty Vaše ten třetí naopak spojil?
Možná by nebylo špatný vzít si toho třetího z nějakýho depozita, kde ty dočasný "paničky" povahu koček znají a budou Vám schopný říct, která se k Vám bude hodit a která naopak ne. Já takhle mám Hynečka a Toníčka a paní z depozita je měla oba přečtený famózně, takže jsme se všichni sžili bez problémů. A myslím, že kdyby měla pocit, že se ke mně nehoděj, tak by mi je ani nedala Smile
Ale tehdy byli všichni mladý, cca 4-6-8 měsíců, takže nevim.
Držim palce s rozhodováním a zdravím!
Máňa
J+V+H+T
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2008 22:06:14
Odpovědět s citátem

Mana napsal:
Já mám ráda všechny 4, každej je úplně jinej, ale že by někdo byl lepší, to bych nikdy neřekla, mám ráda všechny, naopak je to strašně zajímavý pozorovat, ty povahy. Když vidím, jak si hověj na křeslech, na lince, v posteli, tak různě, a koukají nebo spinkají a pak mě vítají ... Je to paráda Razz.
A s tím "překočkováním" Vás chápu, dvě kočky jsou pochopitelný i pro širokou veřejnost, víc už moc ne....no ale pak si většinou řeknu, ať mi vlezou na záda Smile

Arrow Pro Mana : Tak na tohle dycinky moc dobře slyším - řekla jste to moc hezky, všechno vyřčené potvrzuji, takže nemusím za svou smečku (zvící 12ti kousků Wink ) víc dodávat.
A moc vám rozumím ... z celého příspěvku je cítit upřímnost a láska, a to si cením Exclamation Máte moje SYMPATIE.

Arrow Pro Terez4 : fakt se není čeho bát Razz !!!
Budete-li mít nějaké otázky, stačí napsat - odpovím ráda ... Smile
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2008 19:00:23
Odpovědět s citátem

Děkuju za příspěvky, taky se mi líbilo, jak to Mana napsala. Pořád o tom třetím přemýšlím. V létě zas bude hodně koťátek, tak by třeba nějaké mohlo najít u nás domov. Ještě jedna věc mě napadla- náš kocour byl vždy hodně náchylný k nemocem, když jsme si ho vzali, měl 3 měsíce v kuse průjem - nový přírustek by asi byl riziko i ze zdravotního hlediska- hlavně fip, felv, prý je to docela problém u kočiček z depozit a útulků?

Jinak k tomu vztahu k mým kočkám- možná je spíš problém v mém vztahu ke kocourovi, jsem na něj dost fixovaná, je mu teď něco přes rok a já myslím na to, že už s námi bude jen pár let a co potom, když si to představuju tak mi to je hrozně líto, hrozně se o něj bojím a když spí, chodím se na něj dívat, jestli dýchá..prostě mám ho fakt jako mimino. Kočičku mám ráda prostě jako zvířátko, nebojím se o ní, ale mám ji taky moc ráda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2008 7:42:28
Odpovědět s citátem

Zdravím,

pokud jde o ty nemoci, pravda je, že jsem měla ze začátku potíže s očima a s průjmem taky, když jsem si postupně Hynečka a Toníčka z depozita vzala (jsou to bráchové Smile ).
Ale průjem byl tím, že jsem použila špatný odřervovadlo, takže to nebyla chyba depozita.
A ty očíčka, to se prostě občas stane.
Asi záleží na depozitu, jestli je tam čisto a mají karanténu a dobrý krmení a mají je tam rádi a tak. A to měli Hyneček i Toníček štěstí, že se měli i v depozitu fajn Wink

No a ke strachu - jestli je kocourovi rok, tak to máte klidně třeba ještě deset patnáct dalších, to je docela dost.
Já jsem jednoho kocoura nechala u rodičů, když jsem se odtamtud kdysi stěhovala, protože je zvyklej chodit ven, no a tomu je teď přibližně 14 a je naprosto ve formě. I když chodí ven, pere se (je kastrovanej, ale hlídá si teritorium, asi, je to takovej tamní Pan Kocour), a většinu života se chudák živil Kitekatem a Whiskasem, protože jsem si tehdy v prehistorii myslela, že je to výtečný krmení. A kdoví čím se živil jako malej, protože je nalezenej a měl to první rok dost zlý...

Ale taky mě to občas napadne, že to bude drsný, až umřou. Ale to si stejně nejde dopředu na tu představu nějak zvyknout, když mi umřel před rokem pes (fenka), i když byla stará a dalo se s tím počítat, bylo šílený...a doteďka se občas rozbrečím, když si na ní vzpomenu anebo když vyrazim na "naše" místa....tak to prostě s těma zvířatama chodí...a s lidma taky...

Takže tak...teď jsem nějak zabředla do filosofie a životních otázek, ale závěr je ten, že kočky jsou fajn a tři jsou lepší než dvě Razz
Ale nerada bych se tady pasovala do role nějakýho kočkovědce, od toho jsou tady povolanější!!!!! Smile

Takže zdravim a přeju fajn den!
Máňa
+ kóšišky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: mazlík č.3
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2008 13:57:50
Odpovědět s citátem

Tak je to tady. Zítra se pojedeme podívat na případnou kočičku č.3. Je moc krásná, polodlouhosrstá. Jak je to ale s krmením? Máte někdo zkušenost? Koťátko přeci musí papkat koťěcí granulky a mít je pořád k dispozici. Doma mám ale dva roční kocourky, který už jsou kastrovaný... jak je oddělit?

Děkuji za rady!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: mazlík č.3
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 4. 2008 14:04:20
Odpovědět s citátem

Kočičák napsal:
Tak je to tady. Zítra se pojedeme podívat na případnou kočičku č.3. Je moc krásná, polodlouhosrstá. Jak je to ale s krmením? Máte někdo zkušenost? Koťátko přeci musí papkat koťěcí granulky a mít je pořád k dispozici. Doma mám ale dva roční kocourky, který už jsou kastrovaný... jak je oddělit?

Děkuji za rady!

Já bych to neřešila. Mám doma šest koček různého věku, kastráty i chovné kočky a do toho koťata. V kuchyni se většinou zdržují kastráti a chovný kocour a tak tam mám namíchané granule adult a light a v ložnici ochovávám koťata a jsou tam i březí kočky a tak tam mám adult a kitten. Přes den mám kočky oddělené (hlavně aby se kocour nedostal ke kočkám a nedošlo k nechtěnému nakrytí). Po příchodu z práce dveře otevřu a všichni se pohybují po celém bytě a tedy baští ze všech misek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Re: mazlík č.3
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 10:26:18
Odpovědět s citátem

Tak máme už 3 měsíce doma novou kočičku a je to paráda Very Happy . S klukama báječně vychází, všichni mooc pěkně rošťačej Laughing

Chtěla jsem se ještě zeptat, kdyby náhodou kočička měla koťátka - vím, je ještě mladá, koťátka maj bejt až po 1 roce, nemůžou jim kastrovaný kocouři ublížit? Nebudou je chtít zabít? (máme 2 kastráty a jedu kočičku)

Děkuji Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (75x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (25x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top