Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Pokračování (kotě FIP)


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 14:29:24
Odpovědět s citátem

Pri nahlednuti do zakulisi Vaseho takzv. kociciho fora, se clovek nestaci ani divit a nahle se pta "je to vubec jeste o kockach?" Da se jeste tohle nazvat forem? Vzdyt moderatorky jsou podjate a uzamykuji nova tema, kdykoli se jim zachce, i kdyz diskuze teprve nastala a probiha podle pravidel a bez vulgarnich vyrazu!! Navzajem v jejich uzavrene spolecnosti, sami sebe chvali do nekonecna. V opacnem pripade probehne okamzita spionaz a cenzura pres IP adresy!!! Kdyz tri pisatele z jednoho mesta psat nesmi, viz. zamknuti fora 29.05.07 v 10:34 pí. CZ_Bee, mel tedy Ferda smulu a mohl napsat skutecne pouze jediny prispevek. Tim se jenom potrvzuje, jak silne je forum zmanipulovane!!!
Ale i tak me Bohuno,Kacko a Ferdo Vase mile prispevky potesily. Vim ze byly psane ze srdce a to je hlavni. Dekuji za podporu, i ja Vam preji hodne stesti a novou odvahu, k porizeni dalsiho kociciho milacka. Ivana Rufenachtova
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 14:40:06
Odpovědět s citátem

Pro zajimavost prikladam par textu, ktere probehly v zakulisi....

CZ_Bee
29.5.2007 11:29
takže, z IP adresy jsem zjistila, že je to příspěvek, který je psaný z Tábora = ze stejného města, odkud psal Bohuna i jeho sestra

April
29.5.2007 11:29
Karin - cíle bylo dosaženo, je teď kladná hrdinka ...

Karin
29.5.2007 11:27
a to není podezřelé, že byla tak "hodná" a "zařídila" předání peněz od slečny Š?

CZ_Bee
29.5.2007 11:26
vzhledem k tomu, že je pisatel registrovaný až dnes, tak to beru tak, že si to tam píše stejný okruh osob

payushka
29.5.2007 11:23
jojo... Nekomu proste staci malo,aby zmenil nazor...Takove to povrchni hodnoceni - ona se smeje,tak ta je hodna, ta se mraci,ta je zla

Karin
29.5.2007 11:21
to teda koukám, jaká je Rufe teď kladná hrdinka!

April
29.5.2007 11:16
Blani, máš tam další podpůrný příspěvek pro Rufenachtku ... takhle si holt udělala dost plus u všech, bohužel .... osobně mám 100 chutí tam přispět, ale obávám se další laviny ...

rozaarka
29.5.2007 12:26
tak uz jsem zpatky...docetla jsem a asi je dobre, ze Blanka tu diskuzi uzamkla...

April
29.5.2007 12:17
che che ... já tam taky chtěla něco napsat a založit si pro to novej účet ... ale ty bys stejně poznala, že to píšu já Smile))))) Už aby se upravilo forum a byly vidět části IP adres ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 14:50:36
Odpovědět s citátem

Toto nejsou texty ze zákulisí. Sekce Povídání je volně přístupná všem, kteří na Modrého kocouře příjdou a chtějí si popovídat. Jen lituju, že se naplnilo to, co jsem si jen v duchu myslela - že tuto část diskuze v Povídání nejen dohledáte a přečtete, ale navíc ji sem i zkopírujete.

Čistě soukromě za sebe mohu jen říct, že takto urychlené řešení ve mě vzbudilo víc otázek než odpovědí, jak ze strany poškozených, tak ze strany "chovatelek". Protože na mě, bohužel, nepůsobí zrovna dobře, pokud dvě chovatelky, které podle poskytnutých informací s danou situací nemají nic společného, dospějí k tak spěšné náhradě v případě, kde vlastně údajně vůbec nefigurují.

A bohužel, navzdory tomu, že se snažím být v maximální možné míře objektivní, mám z Vaší strany příliš mnoho nejasností, které mi neobjasnila ani rozjetá diskuze na Vašem serveru v loňském roce, ani diskuze rozjetá zde.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 15:03:38
Odpovědět s citátem

Ja uz jsem si o Vas za to svuj nazor udelala a nemam dalsi otazky pí. April a verim, ze nejsem sama. Mohla bych pouzit i horsi prispevky z takzv. povidani, vsak vite....ale tohle by melo stacit, aby si lide udelali spravny obrazek o Vasem foru!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 15:16:08
Odpovědět s citátem

Paní Rufenachtová, myslím, že nejen 3 kladné příspěvky směrem k Vám, ale i Váš projev v prvním foru o Sphynx a FIP také vydají obrázek o Vaší osobě. A ten si jistě udělají všichni sami; a to nejen o tomhle foru, ale i o jednotlivých přispěvatelích vč. mé osoby, je jen na nich, jaký postoj zaujmou.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 15:43:55
Odpovědět s citátem

Pokud pisete texty takoveho razu, mela jste to napsat primo na forum! Jinak jen klidne prispejte, ja se zadne laviny neobavam.

April
29.5.2007 11:16
Blani, máš tam další podpůrný příspěvek pro Rufenachtku ... takhle si holt udělala dost plus u všech, bohužel .... osobně mám 100 chutí tam přispět, ale obávám se další laviny ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
colon



Založen: 30.08.2005
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 16:07:09
Odpovědět s citátem

Když už jste v tom kopírování příspěvků z povídání tak Vám sem taky pár přidám,Vy totiž vidíte jen ty co se Vám hodí do krámu...


colon 29.5.2007 11:30
Ahoj všichni,no otázka je proč se hodná Rufe tak angažovala,nejspíš,aby se to nikde nerozmazávalo a zametlo pěkně pod stůl,třeba za ní jen Š. dělá špinavou práci,nemusí to bejt pravda,jen moje úvaha...

April 29.5.2007 11:33
Vítku ... no kdyby někdo chtěl uvažovat, tak si řekne, proč R. jde za Š. a naprosto bez problémů z Š. vytáhne náhradu za umřelé kotě?? To jako jen tak? Bez otázek? Bez problémů? Hele umřelo nějaký kotě, se kterým nemáme ani jedna nic společnýho a ty máš zaplatit náhradu???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 16:09:18
Odpovědět s citátem

To, co jsem sem chtěla napsat, následovalo za tím Vámi překopírovaným textem. Nicméně podstatu vystihuje můj první příspěvek sem - pochybnosti a otazníky nad rychlým vyřešením situace, a nad rezignací majitelů umřelého kotěte, jakkoliv situaci dále řešit, jak bylo původně v plánu. Nic víc, nic míň.

Vy se možná laviny neobáváte, ale já si vážím lidí, kteří sem chodí a kteří se dělí o své radosti i starosti s kočkami a které nezajímají žabomyší války a nejsou ani s to je pochopit, protože mají pouze kusé informace, a nehodlám je zatahovat do obdobných dohad, které se už spustily jednou, a které by se měly řešit za jiných okolností a jinde. Protože ačkoliv se to týká především Sphynxího fora, vím, že i sem zabrousí i "chlupatí" a pak se zajímají o to, co se vlastně děje.

Navíc text mnou psaný byl určen pro konkrétní lidi v konkrétním okamžiku a v konkréním místě, nikoliv k šíření sem, kdybych uznala za vhodné ho sem psát, napsala bych jej, a jak je vidět, opět se tu začíná uvolňovat sníh, čemuž jsem chtěla zabránit.
Pro mě kauza skončila 29.5. pár příspěvků poté. Majitelé byli spokojeni. Chovatelé pochváleni. Pro mě zůstávají otazníky.

Omlouvám se, za to zkrácené jméno, v komunikaci na netu takhle zkracuji, to je jediné, čeho mi je líto, že jsem napsala.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 17:23:00
Odpovědět s citátem

Ano, spravna otazka Vitku. Vy me zrejme soudite podle sebe a proto moji pomoc a velkorysost nemuzete pochopit, ani stravit..... tak jako pí. April, CZ_Bee a mnoho ostatnich. Ja jsem se snazila vyresit situaci z mnoha duvodu, jeden z nich byl uplne prosty i kdyz pro Vas zcela nepochopitelny... pomoci hodnym lidem. Dalsi duvod byl, ocistit okoli Brna, protoze tato situace narame nahrala moji konkurenci a vsem zlym jazykum tady na chatu. Samozrejme mrtve kote uz obzivit nedokazu, i kdyz z Vasi diskuze vyplyva, ze bych mela. Ale protoze o cele situaci nakonec vim trochu vic nez Vy, protoze me zajimala vic nez Vas, podala jsem pomocnou ruku pro dobro vsech. Ano pomohla jsem i vinikovi, ale kazdy ma pravo dostat dalsi sanci. Vedela jsem, ze to pro Vas nebude stacit, ale takovy uz je zivot, vsem se clovek nezavdeci a ja jsem od Vas zadny vek necekala. Mimochodem, pokud nebyly u Vasich kocicek potvrzene Chlamydie, kdyz jim neustale tece z oci, pak uz to muze byt jenom Herpes virus a to je mnohem horsi!! Z ktere pak chov.stanice je mate?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 17:34:40
Odpovědět s citátem

Slecno CZ_Bee i kdyz jste moderatorka, pripada mi velice zvlastni jak si muzete dovolit a to jako statni zamestnankyne, travit tolik casu na foru a povidani, kde jste doslova "pecena varena" ve dne v noci???? Rolling Eyes Ty IP adresy a vypisy majetku z katastru take zjistujete z prace? Za to Vas stat plati, za takove ulejvani a drby na chatu? To je smutne, mozna by se mela zjistit prave ta Vase IP adresa, ale neni to trestne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 17:42:10
Odpovědět s citátem

Pí. April jednu otazku mi dovolte, vy me osobne znate? Ja nevim kdo jste, nikdy jsem Vas nevidela a proto bych se o Vas ani nikdy takto nevyjadrovala! Proc vlastne bohuzel.... takhle si holt udelala dost plus u vsech, proc ne bohudik? Zklamala jste me April, myslela jsem ze jste jina.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pokračování (kotě FIP)
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 18:13:24
Odpovědět s citátem

Z toho pak vznikají nesmyslné dohady místo efektního řešení problémů - když se do tématu začnou vnášet informace s tématem nesouvisející, bohužel. Ad příspěvky směrem k Vítkovi a CZ_Bee. Pak se nelze divit obavám z lavin.

Zkusím objasit svůj postoj.
Myslím, že jste dalších pár lidí osobně neviděla a přesto se k nim vyjadřujete ne vždy zrovna lichotivě.
A proč ne bohudík? Budu upřímná, pro mě je neprůhledá situace kolem vyřešení problémů. Vzájemné vztahy mezi Vámi a zmiňovaným viníkem, neměl by se takový problém řešit jinde a jinak? Minimálně na ZO? Než jen něco vyřešit formou náhrady? U veterináře zjistit, zda se v chovu vyskytují coronaviry. A pokud takové testy proběhly, bylo by jen ke cti viníka je zveřejnit a očistit své jméno, obzvláště pokud se za něj vlastně svým způsobem zaručujete, když jste do problému vstoupila.
Sledovala jsem kdysi i diskuzi na Vašem serveru, tak styl Vašeho vyjadřování tam i zde v předchozí diskuzi, pokud si mohu stejně jako ostatní udělat obrázek z Vašich příspěvků, na mě nepůsobí pozitivně. Osobně bych přivítala raději věcné argumenty a více spokojených majitelů Vašich odchovů; určitě je nikdo mazat nebude, ovšem IP adresa je informace, která moderátorovi naznačí, jestli s příspěvky je vše OK, sama jsem se již setkala s pokusy o podvodné příspěvky.
Stále je pro mě neprůhledná situace kolem očkovacího průkazu kocoura Croniho, který jsem měla v ruce, testování HCM ...
Ačkoliv jsem nesouhlasila s tím, co proběhlo Povídáním a s čímž jsem dala najevo jasný nesouhlas, přesto mě Vaše oslovení tamní skupiny zarazilo, protože i já do té skupiny patřím.

Pokud by bylo víc odpovědí, bylo by to ku prospěchu věci. Ale osobními útoky, se nikdy nic nevyřešilo. Proto bych byla ráda, kdyby diskuze zůstala ve věcné rovině.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 19:25:28
Odpovědět s citátem

Doufam ze dohlidnete v budoucnu na to, aby Vase forum bylo dale jen o kockach,mene podjate a ovlivnene silou moderatoru,nebot me na cele zalezitosti nejvice rozhorcilo predcasne uzavirani temat i pri kladne diskuzi.Ani nevite,jak nerada se fora zucastnuji,nemluve o Vasem chatu na povidani.Rada bych o Vas vsech zmenila nazor a umim odpoustet.Meli by jste se naucit videt predevsim na cloveku i kladne stranky,ne jenom hned odsuzovat a obvinovat Evil or Very Mad .Potom bude lepe i na Vasem foru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 20:10:46
Odpovědět s citátem

Dobry vecer,
Vy stale pisete, jak nerada chodite na tato fora a porad navstevujete tyto stranky. Kdyz Vam to tak vadi, tak sem bud nechodte, nebo nas neunavujte Vasim neustalym narikanim, jak je to tu hrozne ovlivnene apod.
Vzpominam si, ze jste take narazela na to, ze nekdo slidi na Vasich strankach a vyjadrovala jste se, ze se Vam to nelibi. Tak proc slidite na "Povidani"? Pokud cteni na "Povidani" nepovazujete za slideni, pak ani navsteva Vasich stranek neni zadne slideni.
Vy porad pisete, ze byste chtela, aby tyto stranky byly vice venovany kockam a ne takovym diskuzim tohoto typu. A sama sem vlezete a zase zalozite tema, ktere otevrete prispevkem, ktery se kocek tyka minimalne. Opet napadate lidi.
Zamyslete se nad sebou.

Jana Evil or Very Mad









Scarface napsal:
Doufam ze dohlidnete v budoucnu na to, aby Vase forum bylo dale jen o kockach,mene podjate a ovlivnene silou moderatoru,nebot me na cele zalezitosti nejvice rozhorcilo predcasne uzavirani temat i pri kladne diskuzi.Ani nevite,jak nerada se fora zucastnuji,nemluve o Vasem chatu na povidani.Rada bych o Vas vsech zmenila nazor a umim odpoustet.Meli by jste se naucit videt predevsim na cloveku i kladne stranky,ne jenom hned odsuzovat a obvinovat Evil or Very Mad .Potom bude lepe i na Vasem foru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 20:37:55
Odpovědět s citátem

Slidit na Vasem cetu jste me donutily vy,protoze jsem se musela ridit heslem "poznej sveho nepritele" Evil or Very Mad....a i kdyz opravdu nevim,co jsem Vam tak zleho udelala,nenarikam jenom se branim a to se snad na Vasem foru jeste smi???.Ja jsem si o Vas nevyhledavala ruzne informace,ani jsem neposilala nikam Vase soukrome fotky,nebo dokonce probirala Vase deti!!Vzdyt vlastne povidani,neboli Vas udrbany chat,kde se v pracovni dobe tolik schazite, je zalozen na tomto foru Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 21:12:15
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Slidit na Vasem cetu jste me donutily vy,protoze jsem se musela ridit heslem "poznej sveho nepritele" Evil or Very Mad....a i kdyz opravdu nevim,co jsem Vam tak zleho udelala,nenarikam jenom se branim a to se snad na Vasem foru jeste smi???.Ja jsem si o Vas nevyhledavala ruzne informace,ani jsem neposilala nikam Vase soukrome fotky,nebo dokonce probirala Vase deti!!Vzdyt vlastne povidani,neboli Vas udrbany chat,kde se v pracovni dobe tolik schazite, je zalozen na tomto foru Razz


bože scarface, to ze sebe delate umyslne hlupaka nebo jste opravdu takovy primitiv?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2007 21:16:26
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Slidit na Vasem cetu jste me donutily vy,protoze jsem se musela ridit heslem "poznej sveho nepritele" Evil or Very Mad....a i kdyz opravdu nevim,co jsem Vam tak zleho udelala,nenarikam jenom se branim a to se snad na Vasem foru jeste smi???.Ja jsem si o Vas nevyhledavala ruzne informace,ani jsem neposilala nikam Vase soukrome fotky,nebo dokonce probirala Vase deti!!Vzdyt vlastne povidani,neboli Vas udrbany chat,kde se v pracovni dobe tolik schazite, je zalozen na tomto foru Razz


Dobrý večer pí. Rufenachtová,
nikdo Vás nenapadal, jen Vy jste začala. Tak neříkejte, že se bráníte. Čemu? Zatím co jsem zaznamenala jste začala napadat Vy. Jak sama píšete, tak ostatní se taky brání, ale nevyvolávájí tady zbytečné diskuse o ničem, které nikomu nic nepřinesou a uškodí jen a jen kočičkám.
Věřim, že to by jste si určitě taky nepřála. A pro koho je to udrbaný chat, tak ať na něj nechodí, ale Vy se asi řídíte pravidlem: Dokud se o mně ještě mluví, tak žiji. Shocked
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2007 0:58:48
Odpovědět s citátem

Když už jsme u toho kopírování, mám také "zajímavý" příspěvek z Povídání:

Scarface 11.5.2007 23:13
Dobrou noc debilove!!!

Karin 11.5.2007 22:04
dobrou tif a šťastnou cestu!
tif 11.5.2007 22:02
tak já jdu spát, dobrou noc Smile
tif 11.5.2007 21:48
jsem tu jen na chvíli, půjdu brzo spát, abych se ráno probudila....
Karin 11.5.2007 21:47
ahoj tif, já jen občas kouknu, ještě žehlím malůvky
tif 11.5.2007 21:44
ahoj všem Smile
Karin 11.5.2007 21:41
dobrou Marti... je to v tvým zájmu... Smile


Komentáře se zdržím, každý si jistě udělá názor sám.
_________________
Karolina


Naposledy upravil Karolina Leitnerova dne 2. 6. 2007 1:32:00, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2007 1:30:26
Odpovědět s citátem

Paní Rufenachtová, pokud se Vám toto fórum nelíbí, nemusíte ho navštěvovat. Všem tu jen nadáváte, nic jste nikomu neporadila a o své zkušenosti s chovem se nepodělila. Pomohla jste sice p.Bohunovi, ale očividně zjištně. A vůbec, jaktože jste se sem zaregistrovala a začala psát zrovinka den poté, kdy Bohuna napsal o svém FIP kotěti?
Nic Vám nebrání, založit si své vlastní fórum. A pokud jste tak chtivá pomáhat lidem, můžete začít třeba u p.Paldusové, nebo V.Hoeller aj.

PS: Jednotlivé diskuze Sphynx fóra nezamykáme proto, abychom je uzavřely, ale proto, aby z nich nikdo nemohl vymazat své příspěvky, kdyby se mu to náhodou rozleželo v hlavě a třeba toho, co řekl, později litoval. To, co tu bylo napsáno, nechť tu zůstane. Ať špatné či dobré. Pokaždé se dá otevřít pokračování, pokud si někdo pokračovat přeje.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2007 15:47:07
Odpovědět s citátem

Vim, ze mate rada pani Leitnerova posledni slovo,presto bych chtela podotkout,ze Vase fora uzamykate nepravem a kdy se Vam za chce,respektiv.kdyz se Vam nehodi takzv.do kramu Evil or Very Mad Jinak viz verzi 3 z jednoho mesta Exclamation

CZ_Bee
-------------------------------------------------------------------------------Uzamykám toto fórum, aby nedošlo k nechtěné diskusi "mimo mísu" nebo k příspěvkům typu Ferda (registrovaný tento den, napsán pouze jediný příspěvek, dle IP adresy ze stejného města jako první dva pisatelé....)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2007 16:27:37
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Vim, ze mate rada pani Leitnerova posledni slovo,presto bych chtela podotkout,ze Vase fora uzamykate nepravem a kdy se Vam za chce,respektiv.kdyz se Vam nehodi takzv.do kramu Evil or Very Mad Jinak viz verzi 3 z jednoho mesta Exclamation

CZ_Bee
-------------------------------------------------------------------------------Uzamykám toto fórum, aby nedošlo k nechtěné diskusi "mimo mísu" nebo k příspěvkům typu Ferda (registrovaný tento den, napsán pouze jediný příspěvek, dle IP adresy ze stejného města jako první dva pisatelé....)












Dobrý den paní Rufenachtová,
říká se: „Ty po mě kamenem, já po Tobě chlebem“… bohužel ve Vašem případě nevím co bych zvolila...

Nebudu se snižovat k nadávkám a intrikám, které se snažíte tady všude rozšiřovat…
Nejednou jste prohlásila, že nemáte zapotřebí sledovat různé diskuze a nerada navštěvujete tyhle stránky, ale neustále se zde pohybujete a reagujete neadekvátně k dané situaci...

Tohle je sice web, který se jmenuje „Modrý kocouř“ nicméně není nezbytně nutné tu diskutovat pouze a jen o kočkách a jejich problémech.

Budu reagovat na:

IP adresy – toto je veřejný údaj, který se zatím na těchto stránkách nezobrazuje, ale do budoucna se to plánuje a dá se podle toho zjistit, z jakého města člověk píše – toto je standardní údaj, který se v diskuzích objevuje běžně...

výpisy majetku z katastru – pokud se umíte orientovat na internetových serverech, tak opět víte, že na www.cuzk.cz se dá zjistit hodně věcí a opět je to veřejný web, do kterého může nahlížet každý....

uzamykáte neprávem – nakopíruji sem, k čemu je zvolený moderátor:

Kdo jsou moderátoři ?
Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod boardů každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odmykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál – toto je zkopírováno z http://www.modrykocour.cz/forum/faq.php#28

a vzhledem k tomu, že paní Karolína Leitnerová a CZ_Bee jsou MODERÁTOŘI mohou uzamykat fórum.


Pokud se zapojíte i do jiných problémů i u ostatních témat a poskytnete vaše znalosti v chovu, ať se to týká zdraví, krmení, výchovy, prostě čehokoliv, tak to jistě přivítáme a teprve tím dáte najevo, že vaše pomoc Bohunovi a Kačce byla nezjištná, i když otázníky nad tím budou viset i nadále...

S pozdravem....
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2007 18:14:49
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Vim, ze mate rada pani Leitnerova posledni slovo,presto bych chtela podotkout,ze Vase fora uzamykate nepravem a kdy se Vam za chce,respektiv.kdyz se Vam nehodi takzv.do kramu Evil or Very Mad Jinak viz verzi 3 z jednoho mesta Exclamation

CZ_Bee
-------------------------------------------------------------------------------Uzamykám toto fórum, aby nedošlo k nechtěné diskusi "mimo mísu" nebo k příspěvkům typu Ferda (registrovaný tento den, napsán pouze jediný příspěvek, dle IP adresy ze stejného města jako první dva pisatelé....)


Dobrý den pí. Rufenachtová,
vidím, že máte opravdu silný žaludek a nic Vám není cizí. Pořád bezdůvodně útočíte kolem sebe, i když Vám nikdo nezavdal důvod. Nevím o co Vám jde….?

Mně osobně toto fórum moc pomohlo a jsem ráda, že tady jsou lidé kteří Vás nenechají na pospas, už to mluví samo za sebe. A jak již bylo několikrát řečeno klidně si můžete založit vlastní fórum v tom Vám zcela jistě nikdo bránit nebude.

Nechápu a nevím proč by moderátoři tohoto i jakéhokoli fóra nemohli mít poslední slovo. Od toho tady jsou, aby tady nepanovala anarchie:-) která by za Vás jistě nastala a neuráželi se lidé, ale to Vy by jste jistě uvítala.

Jestli nás opět chcete nazývat ucebniky a přitakávači, tak já a myslím, že mnoho dalších se tomu bránit nebude. Protože já za sebe můžu napsat, že se ráda něco přiučím od zkušené chovatelky Sphynx za kterou pokládám s jejími znalostmi paní Leitnerovou u které je vidět i zájem o budoucnost tohoto plemene, než od některých rádoby chovatelů. Tuto narážku si neberte osobně.
Exclamation
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarrface



Založen: 03.06.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno a okolí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2007 19:15:19
Odpovědět s citátem

No dobře už sem nebudu chodit,slibuji.
Ivana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2007 19:21:59
Odpovědět s citátem

Scarrface napsal:
No dobře už sem nebudu chodit,slibuji.
Ivana



Dekujeme velice.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2007 2:10:06
Odpovědět s citátem

Scarface se pise s jednim r Laughing je jasne ze prizpevky nepisi ja,ale nekdo jiny Exclamation Jak vidim,jste schopni opravdu vseho....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2007 6:25:32
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Scarface se pise s jednim r Laughing je jasne ze prizpevky nepisi ja,ale nekdo jiny Exclamation Jak vidim,jste schopni opravdu vseho....


A přesně z těchhle důvodů je důležitá IP adresa, neboť může sdělit, kdo se vydává za někoho, kdo není, a poškozuje tím celou diskuzi!
Je zbytečné obviňovat kohokoliv z Kocouře, pokud pro to není jasný důvod.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Prosté konstatování
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2007 11:41:46
Odpovědět s citátem

Arrow 1. Fórum založil pan Bohouš (Bohuna), po ICQ uznal, že je vhodnější, že jsem téma zamkla než se zde objeví snůška různých urážek, obviňování, výsměšků, lží, ...
Arrow 2. Pokud vím, bylo to pouze poděkování, ne téma k diskusi..
Arrow 3. Kdyby Vás chtěl někdo poškodit, tak by spíše pochvalu smazal, nemyslíte?
Arrow 4. Kdykoli si můžete otevřít další samostatné téma a vyjádřit se...
Arrow 5. Na fóru jedná každý sám za sebe, proto, prosím, nevztahujte chybu někoho na všechny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2007 18:32:19
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Scarface se pise s jednim r Laughing je jasne ze prizpevky nepisi ja,ale nekdo jiny Exclamation Jak vidim,jste schopni opravdu vseho....


Ach jo a ja uz jsem si myslela, ze bude klid.. ja nevim, ze mate neustale zapotrebi se s nekym hadat.. Ocividne za Vami moc lidi nestoji a jsem sama proti sobe, a to nejen svymi vyroky tady na foru.
Zenska, kdy se Vam uz rozsviti a uvidite i neco jineho nez jen tu vasi "pravdu"?!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2007 19:14:21
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Scarface napsal:
Scarface se pise s jednim r Laughing je jasne ze prizpevky nepisi ja,ale nekdo jiny Exclamation Jak vidim,jste schopni opravdu vseho....


Ach jo a ja uz jsem si myslela, ze bude klid.. ja nevim, ze mate neustale zapotrebi se s nekym hadat.. Ocividne za Vami moc lidi nestoji a jsem sama proti sobe, a to nejen svymi vyroky tady na foru.
Zenska, kdy se Vam uz rozsviti a uvidite i neco jineho nez jen tu vasi "pravdu"?!


Ahoj Zuzanko,

víš to je těžký s paní Rufenachtovou, protože už to tak rozjela, že ji nic nezbývá, jen ze sebe udělat mučedníka, jak ji všichni ubližují ,ona přece nikoho nenapadá, neuráží a bojí se, aby ji neupálily jako J.Husa. Jak už taky někde uvedla.

Musíme se smířit s tím, že tady prostě chce a bude chodit, i když všude uvádí ne , že je to ovlivněno atd., ale ona nechápe jednoduchá pravidla a to je pak těžké.

Tak si popřejme společně silné nervy.

Jak se mají kočinky? Pomazli za mně všechny svoje kočičáky a těším se na nové fotečky
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top