Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak vykrmit kočku?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Petulka



Založen: 11.06.2006
Příspěvky: 7

Předmět: Jak vykrmit kočku?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:04:34
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, mám doma dvou roční britskou kočku která má zasebou výchovu koťátek a dokonce jsme jí včera nechali udělat kastraci - která proběhla v pohodě. Chtěla jsem se zeptat jak jí nejlépe vykrmit? Je opravdu drobná a hubená (3,2kg) což je na britku málo. Chtěla bych, aby přibrala tak snad mi někdo z Vás poradí. Jinak baští granule Hills a má ráda kapsičky. Děkuji všem, Petra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak vykrmit kočku?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:19:29
Odpovědět s citátem

Petulka napsal:
Zdravím všechny, mám doma dvou roční britskou kočku která má zasebou výchovu koťátek a dokonce jsme jí včera nechali udělat kastraci - která proběhla v pohodě. Chtěla jsem se zeptat jak jí nejlépe vykrmit? Je opravdu drobná a hubená (3,2kg) což je na britku málo. Chtěla bych, aby přibrala tak snad mi někdo z Vás poradí. Jinak baští granule Hills a má ráda kapsičky. Děkuji všem, Petra

Pokud je kočka po koťatech tak je zcela normální že je trochu hubenější. Řekla bych že když je kočka čerstvě po kastraci měla byste ji krmit naprosto normálně. Kastrované kočky mívají sklon k tloustnutí, takže byste za pár týdnů mohla řešit opačný problém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana k



Založen: 14.08.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Bustehrad

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:19:45
Odpovědět s citátem

AHojky, jak jsem psala v jinem prispevku pod Schmussy, me se docela u toho meho chlupatce osvedcila pasta malt soft od gimpetu, zda se mi, ze prece jenom ma po ni trosku vetsi apetit, i kdyz zadna slava to take neni. Pak jsem presla z Hillsu na Purinu Pro Plan, kupodivu mu chutna vice, je rybovej, takze z Hills tunak jsme presli na Losos Purina. Mam ho take kastrovaneho a clovek, aby do nej to jidlo cpal jak do husy. Drzim palecky, at se Vam nevco povede najit, kdyztak poradte taky, nekdy jsem z nej zoufala.
Jo a pak mu bidakovi, jede premrazene syrove kuratko, to jednou spucoval i pul prsniho rizku. Twisted Evil
Ahojky Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak vykrmit kočku?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:27:48
Odpovědět s citátem

Krmte prozatím normálními granulemi Adult a uvidíte, jestli kočička začne nabírat, bude to určitě postupné. Můžete dávat nějaké pasty, přikrmovat masem, jestli ho baští. Ale nelámejte to přes koleno, nepřibere za týden Wink

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Jak vykrmit kočku?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 8:45:44
Odpovědět s citátem

Pokud čičina jí syrové maso (přemražené hovězí, kuřecí, krůtu), tak jí ho přidávejte denně ke granulím. Ale nerozjížděla bych žádnou výkrmnou akci, krmila dál normálně Adultem, masem a přidávala třeba pribińák.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: Re: Jak vykrmit kočku?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 19:26:21
Odpovědět s citátem

April napsal:
Ale nelámejte to přes koleno, nepřibere za týden Wink

April

April, to by som netvrdila Wink Macicky su schopne za tyzden nabrat aj cez 100g, co je vcelku sila...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LinaInverse



Založen: 05.02.2007
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 20:38:53
Odpovědět s citátem

Liw, malinko Ta poopravim. Macicky su schopne za tyzden nabrat asi 1 kg. Ale jedna sa len o macicky, ktore boli predtym z nejakeho dovodu podvyzivene, krmene nekvalitnou stravou, chore...
Pri macatach z ulice v case liecby sa mi bezne stava, ze v priebehu prvych 24 hodin po prijme priberu cca 100 gramov a za taky tyzden mavaju dvojnasobnu hmotnost. Sucasne s tym obvykle aj ustupuje choroba... Ale tam to je aj preto, ze vacsina tych maciatok prisla zrejme par dni predtym o mamu a niekolko dni bud hladovali, alebo mali len minimalny prijem potravy.
Co sa tyka vykrmenia oslabenej macicky po porode, odporucam kvalitne granulky a nic neunahlovat. Macicka si sama zvoli tempo, ake jej bude vyhovovat. A Hills, ktorym krmite urcite medzi tie kvalitnejsie granulky patri Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LinaInverse



Založen: 05.02.2007
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2007 21:13:14
Odpovědět s citátem

Ale na druhej strane, su aj macicky, ktore nepriberu, nech su krmene cimkolvek a v akomkolvek mnozstve...Ale to neznamena, ze su chore, alebo nieco podobne. Len je to s nimi ako s ludmi. Niektori zjedia cokolvek a ostanu stihli ale ostatni maju smolu. Pomyslia si na jedlo a uz priberu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (16x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (16x)
4
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (16x)
5
Plemena koček podle FIFe (15x)
6
Americká krátkosrstá kočka (14x)
7
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (14x)
8
HCM u koček - program PawPeds (13x)
9
Šáchor (Cyperus, papyrus) - kočičí pochoutka (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top