Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co všechno jíst??


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ivča



Založen: 28.06.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeň

Předmět: Co všechno jíst??
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2007 18:32:38
Odpovědět s citátem

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda stačí krmit kočičku jen suchým papáním ( používáme Gimpet) nebo jestli se mají i něčím jiným dokrmovat. Tím myslím nějakou tu konzervičku.Každý nám říká totiž něco jiného. Dáváme jí zatím kuřecí masíčko a občas nějakou tu laskominku. Děkuju Ivča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Co všechno jíst??
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2007 18:49:23
Odpovědět s citátem

Kočka může být bez problémů krmena jen suchým, musí mít ale dostatek míst k pití, víc misek po bytě. Vlhká strava se dává i třeba proto, aby do sebe kočky dostaly "vodu". Takže když bude kočina jen na granulí, a občas jí dáte nějakou konzervičku, nemusíte každý den, jen jako mňamku, nic tím nezkazíte, ale klidně přežije i bez. Znám kočky, které dokonce ani konzervy nechtějí.
Samozřejmě součástí jídelníčku může být právě i syrové masíčko, kuřecí, přemražené hovězí.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Escada



Založen: 05.04.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2007 23:13:07
Odpovědět s citátem

Ahoj,
chtěla bych se zmínit,jak papáme u nás Laughing Kocourek se pěkně naučil,že od malinka má kdykoli dostupné granulky v misce!!!Proto s ním není problém,když je třeba 1den doma sám-má stále v misce a vždy si ují jen tolik,na kolik má chuť-tudíž nám nehrozí,že by všechno najednou schrtil a pak měl nějaké problémy...Ze začátku se mi zdálo,že málo pije,ale zjistila jsem,že se nám chodí napájet z umyvadel-navíc tekoucí vodu miluje Smile Dala jsem tedy na rady zde na foru a misku s pitím jsem přesunula na jiné místo,než má krmení...Teď mají doma miláčkové navíc výběr ze 2 misek,rozmístěných po bytě...Naši jsou naučení na 1 kapsičku denně-pravděpodobně ji ale berou spíše jako odměnu:))Pak jim tak 2xd dávám masové tyčinky po kterých doslova šílí Shocked Pak jsou zvyklí během dne dostat pamlsek,pastičku(jen na prst)na bezoáry,sýrovou s biotinem na srst..atd.
Jeden krát týdně jim dávám přemražené kuřecí maso(min. 3dny),které těm našim v této frekvenci naprosto vyhovuje.Skoušela jsem to 2xtýdně,ale to mi zvradceli...
Jinak mají dostupnou kočičí trávu a šáchor,který si přikusují Laughing Navíc díky tomu dali pokoj kytkám Smile
Při tomto stravování,je náš miláček krásný,svalnatý,zvradcí tak 1x za měsíc(naštěstí na lino).Miluje naštěstí všechny pamlsky na bezoáry...
Je pravda,že vypadá,že je překrmuji:),nebo rozmazluji,ale kocourek je velmi inteligentní a zná svou míru...S kočandou která je útulková a kýve se jí zoubek,tak ta všechno schrtí hned-holt si ještě holčička nezvykla ,že ji nenechám o hladu Confused
Jinak se ještě doporučuje uvařená ,vykoštěná mořská štika(vaří se v lehce osolené vodě)Třeba ještě se zeleninou(karotka,růž. kapusta...)
Ale to zatím nedělám ani pro sebe Laughing
Je pravda,že jsem někde četla,že kočky jsou zvyklé získávat tekutiny z potravy a jejich ledviny nejsou schopné dost. zpracovávat H2O,ale když je to kočka domácí-bytová,těžko jí budeme nosit živé myšky,jako hadovi...Alespoň já si to nedokážu představit Confused
Každopádně si myslím,že miciny jsou individualistky a sami si řeknou,co jim vyhovuje...
Mějte se,
pa SIL
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (27x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Mrouskání kočky (říje) (18x)
8
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)
9
Kočičí jména (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top