Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Chovné stanice v ČR?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Atas



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Třebíč

Předmět: Chovné stanice v ČR?
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2007 11:23:47
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na zkušenosti se stanicemi v ČR. Zda můžu všem, myslím 5-ti, důvěřovat. Nebo jestli jsou nějaké negativní zkušenosti. Tím nemyslím nějaké jedno dvě "nedorozumění", ale dlouhodobé špatné zkušenosti .....


... blbá otázka že? Wink ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Chovné stanice v ČR?
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2007 12:10:41
Odpovědět s citátem

Víte, já myslím, že nelze paušalizovat hodnocení chovatelských stanic, že je důležité udělat si svůj obrázek sám. A to se týká nejen sphynxů, ale vlastně všech chovných zvířat.

Díky internetu je možné najít a kontaktovat chovatelské stanice, zjistit ochotu ke komunikaci, najít si diskuzní fora, hledat rodné chovatelské stanice, stejně tak dohledat si odchovy té konkrétní stanice, a tázat se přímo majitelů odchovů na zkušenosti. Samozřejmě ideální je i osobní setkání, navíc musíte počítat s tím, že tak jak zájemce "lustruje" chovatelské stanice, bude se i majitel chovatelské stanice vyptávat zájemce.

Asi těžko Vám někdo řekne - běžte tam a tam, nechoďte tam a tam, je to vždy o osobních zkušenostech, což jsou třeba zrovna to jedno, dvě nedorozumění.

Také je nutné brát v potaz, že majitelé mohou brát negativní hodnocení na veřejném foru jako záměrné poškozování jejich chovatelské stanice, či jako pomluvu, proto by se jakákoliv kritika měla psát obezřetně a měla by být podložená argumenty a důkazy.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Atas



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Třebíč

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2007 13:02:03
Odpovědět s citátem

Je mi jasné, že nenapíšete z té a té stanice nebrat, vemte si číču tady a tady. Poslední měsíc téměř nepracuji Laughing a veškerej čas trávím na netu sháněním info., ale žádný jednoznačný názor jsem si neudělal. Šlo mi hlavně o to, zda nemusím mít strach z jakékoliv stanice v ČR, nebo jestli existuje nějaké, kde bych měl být opatrný.... popřípadě jestli mi někdo nenapíšete svůj názor na mail .... atas@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Chovatelské stanice v ČR
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 7. 2007 9:16:51
Odpovědět s citátem

Atas napsal:
Je mi jasné, že nenapíšete z té a té stanice nebrat, vemte si číču tady a tady. Poslední měsíc téměř nepracuji Laughing a veškerej čas trávím na netu sháněním info., ale žádný jednoznačný názor jsem si neudělal. Šlo mi hlavně o to, zda nemusím mít strach z jakékoliv stanice v ČR, nebo jestli existuje nějaké, kde bych měl být opatrný.... popřípadě jestli mi někdo nenapíšete svůj názor na mail .... atas@seznam.cz


Dobrý den,
dovolím se napsat kde bych se teď s důvěrou obrátila v ČR http://www.tyrellsphynx.com a http://www.sphynx.cz . Mají chovatelské plány i zájem o budoucnost tohoto plemene atd. V ČR není nikdo další kdo by o Sphynx věděl víc. Vím, že majitelé kočiček z těchto CHS jsou maximálně spokojeni. Tím Vám neříkám rychle utíkejte tam a tam. Tohle je můj názor, ale jak se říká 100lidí 100názorů.
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top