Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

jak často kapsička nebo konzervy .....


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Setyma



Založen: 21.01.2007
Příspěvky: 23

Předmět: jak často kapsička nebo konzervy .....
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2007 18:46:49
Odpovědět s citátem

Měl bych dotaz . Jak často dáváte svým kočičkám kapsičky nebo konzervy . Mám na mysli jenom opravdu nějaké střední kvality nebo lepší . Krmíme jinak granulemi Hills a Royal canin Kittekat 34 , máme 10 měs. kočičku a 12 měs. kocourka Mainské mývalí . Dáváme jim konzervy zn. Gourmet - Purina mají 85g a stojí kolem 12,- . Naše kočičky se můžou po nich utlouct a vždy je ve chvilce prázdno v miskách. Nebo mi tu zkusí někdo poradit jaké jsou ještě dobré a ne moc drahé ale nechci žádné Whiskas a jim podobné, hlavně jak často jim je dávat a kde se dají koupit.
Všem moc děkuji za odpověd a radu ..........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jak často kapsička nebo konzervy .....
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2007 6:00:20
Odpovědět s citátem

Naše kočiny jsou převážně na granulích, kapsičku nebo konzervičku dostávají 1x denně a to odpoledne. A vzhledem k tomu, že Maxíš si vždycky jen trochu zobne a Rubka zpucla zbytek a pak tloustla, dostávají každý 1/4 denně, např. zmiňovaného Gourmeta nebo nějaké kapsičky (u 100g kapsičky jí někdy dokonce dělím na "třetiny").
Mezi dobré, byť dražší konzervičky patří např. konzervičky Shiny Cat, Almo Nature, Schmussy, - http://www.happyanimals.cz/krmiva-pro-kocky-konzervy/animonda,gimpet,purina-pro-plan,finnern,almo-nature/ ... mezi kapsičky např. Animonda Rafiné, IAMS či Hills (nyní novinka) - http://www.happyanimals.cz/krmiva-pro-kocky-kapsicky/hills,iams,animonda,gimpet,finnern,schmusy,almo-nature/ .. a nějaké tipy na vaničky - http://www.happyanimals.cz/krmiva-pro-kocky-vanicky/animonda,gimpet,finnern,almo-nature/

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kopretinka



Založen: 11.07.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: K Učilišti 2663

Předmět: jak často kapsička nebo konzervy .....
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2007 14:02:32
Odpovědět s citátem

Já Merlina (3 měsíce) také krmím granulemi Hills. Má je k dispozici celý den v misce. Jinak každý den v 17:30 krmím půlkou konzervičky Shiny Cat. Kupuji všechny druhy (od kuřecích, po tuňákové, jak v rosolu, tak v omáčce) Je to 100% masíčko, Merlin se po nich může utlouct. A že by byl tlustý, to se říct nedá. Má 1,7kg, to je myslím normal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2007 19:58:15
Odpovědět s citátem

Zprvu Amí nechtěl kapsičky ani konzervy moc jíst, paštiky už vůbec ne, ale od té doby co je ředím vodou, tak je baští a to je skvělé. Dostanu do něj takto dostatek vody. Dostává ráno i večer třetinu kapsičky, když to sní, dostane i tu zbývající třetinu, většinou se to ale nestává. Dáváme Animondu Kitten (má osm měsíců, mývalí), míchám i s Rafiné dohromady, to mu chutná moc. Dokonce miluje i trošku whiskasu přimíchaného do Animondy. Shiny cat mi dávám někdy taky, ale jen svátečně. Když dostává shiny častěj tak mi to pak za záhadného důvodu odmítá jíst.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: jak často kapsičku nebo konzervy
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 7. 2007 22:43:13
Odpovědět s citátem

nejsem zkušený kočkař,jak krmím já,mám dvě 3.5 měsíční britky,ráno jim dám půl kapsičky,do které naliji trochu vody a malinko granulek,večer jim dám druhou půlku,granulky přimíchávám,protože mám obavy,že by jim nechutnaly,kdyby měli samotnou kapsičku.V poledne dávám,uvařenou rybu,nebo přemražené hov.maso.Kapsičky střídám,hovězí,kuřecí,jehněčí a rybí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2007 6:57:37
Odpovědět s citátem

Já mám 7 měsíční britku, rozmazlenou, jí hlavně granule, dávám ji denně maso, ale málokdy ho sní, taky jí kupuju shiny cat, ty ji moc chutnají, ale jenom ty bez omáčky, dřív měla ráda i kapsičky a vaničky od animondy, teď se jich ani nedotkne, úplně nejradči má tatru, ale tu mám strach ji dávat často, aby neměla nějaké zažívací potíže. Není to lehké s rozmazlenýma kočkama Smile, ale zase k čemu bych ji měla, kdybych ji nemohla rozmazlovat Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2007 9:26:26
Odpovědět s citátem

Klára R napsal:
Já mám 7 měsíční britku, rozmazlenou, jí hlavně granule, dávám ji denně maso, ale málokdy ho sní, taky jí kupuju shiny cat, ty ji moc chutnají, ale jenom ty bez omáčky, dřív měla ráda i kapsičky a vaničky od animondy, teď se jich ani nedotkne, úplně nejradči má tatru, ale tu mám strach ji dávat často, aby neměla nějaké zažívací potíže. Není to lehké s rozmazlenýma kočkama Smile, ale zase k čemu bych ji měla, kdybych ji nemohla rozmazlovat Very Happy
máš pravdu,máme je hlavě proto,abychom se s nimi mohli mazlit Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (42x)
2
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (15x)
3
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (15x)
4
Americká krátkosrstá kočka (13x)
5
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (12x)
6
Šáchor (Cyperus, papyrus) - kočičí pochoutka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top