Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kýchání-pčíkání

Fórum: Nemoci

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 18:15:45
Odpovědět s citátem

V žádném případě vás nechci zrazovat od návštěvy veta, jenom napíšu svoji zkušenost. Koupili jsme si Bettynku (britská modrá s PP). když jí bylo 7 týdnů. Tenkrát jsem taky nevěděla, že se koťátka mají brát až okolo 12 týdnů. Od té doby, co jsme ji přivezli domů, pčíkala každou chvilku. Některý den častěji, některý den méně často, některé dny vůbec. Z nosu jí nic neteklo, dýchala normálně. Na veterině jsme byli a vet nic neshledal, dokonce nás normálně oočkoval. Tato situace trvala asi 1měsíc. Nevím co to bylo. ale najednou to přestalo. Manžel si dělal legraci, že má Betty alergii na lidi. Ale raději k vetovi jděte. ať nic nezanedbáte. Kačka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ivelinka



Založen: 08.06.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 18:42:42
Odpovědět s citátem

Tak chrčení se nezlepšilo (spíš mi to přišlo jako bublání) a teklo mu z nosánku, tak jsme byli u dr., dostal 2 injekce, zítra máme přijít znova a dostaneme ještě nějaké tablety na doléčení. Tak snad už bude v pořádku.

Děkuji všem za rady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivelinka



Založen: 08.06.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 14:12:20
Odpovědět s citátem

Ahoj,

jak dlouho se léčí kočičí rýma?
Minulé pondělí jsme s ní byli u doktora, kocourek dostal injekce antibiotik, v úterý ji dostal znova a od středečního večera dávám ještě tabletku 2x denně. Je to už týden od započetí léčby a zdá se mi, že se stav kocourka moc nezměnil. Poslední tabletku dobírá ve středu dopoledne. Jak dlouho to tak trvá, než se kočičí rýma vyléčí?

Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2008 21:59:53
Odpovědět s citátem

moja kocka kychla iba raz. prislo mi to mile, dodnes som ten prskanec na monitori neumyl Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivelinka



Založen: 08.06.2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2008 22:01:59
Odpovědět s citátem

Moje kotě pšíká tak raz do hodiny a úplně nejraději mně do obličeje, když ležím, jindy si vystačí s jakoukoliv částí mého těla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2008 0:06:09
Odpovědět s citátem

Ivelinka napsal:
Moje kotě pšíká tak raz do hodiny a úplně nejraději mně do obličeje, když ležím, jindy si vystačí s jakoukoliv částí mého těla.
to je dobre Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2008 21:43:17
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny!

Mám dotaz na ty zkušenější kočičí "rodiče" Very Happy Možná to moc řeším, ale radši se zeptám, než abych něco zanedbala... Bentleymu jsou dva roky, je očkovaný čtyřkombinací a nikdy jsem otázku kýchání a rýmy nemusela řešit... Až teď. O víkendu jsme byli s Benem venku a včera večer začal kýchat a myslím, že má i trochu rýmu, i když mu z nosíku ani očí nic neteče... Mám to nějak řešit nebo počkat, jak se to bude vyvíjet? Trochu mě to vyděsilo v té souvislosti, že v sobotu chytil ptáka (kterého jsme následně vezli na stanici pro raněná zvířata Sad ) a já se lekla, že by mohl něco "chytit".... Nemám s tím žádné zkušenosti, proto vás prosím o názor... Jestli máme doma obyčejnou rýmu, nebo může hrozit i něco jiného... Díky za odpovědi.
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2009 22:43:54
Odpovědět s citátem

Zdravím,před čtrnácti dny jsme byli s kocourkem na očkování. Od té doby mi přijde ,že se mu zhoršilo dýchání,jakoby chrčí,ale ne pořád.Z počátku měl i unudlaný nosík,ale teď už ne.Teplotu jsem měřila,i když to byl boj o život,měl 38.7. Jinak,pije,jí,dovádí...chování má úplně normální. V říjnu prodělal kalicivirozu,i když byl na ní očkován. Je možné že by se mu to vrátilo? Z tlamky mu cítit není,dásně normální....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2009 23:22:28
Odpovědět s citátem

Beranka napsal:
Zdravím,před čtrnácti dny jsme byli s kocourkem na očkování. Od té doby mi přijde ,že se mu zhoršilo dýchání,jakoby chrčí,ale ne pořád.Z počátku měl i unudlaný nosík,ale teď už ne.Teplotu jsem měřila,i když to byl boj o život,měl 38.7. Jinak,pije,jí,dovádí...chování má úplně normální. V říjnu prodělal kalicivirozu,i když byl na ní očkován. Je možné že by se mu to vrátilo? Z tlamky mu cítit není,dásně normální....





Normální teplota kočky je do 39 st.


Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 11:39:05
Odpovědět s citátem

Vím,že je to ještě normální teplota,spíš mi šlo o to dýchání...jsem astmatička a on to má podobné Rolling Eyes ... možná je jen nastydlý,tak jsem nechtěla zbytečně plašit u veta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 12:26:07
Odpovědět s citátem

Já bych radši k veterináři zašla - pokud to v kocourkovi jakoby chrčí, měl by ho poslechnout. Kdyby se z toho vyklubal nedejbože zápal plic a neléčil se, mohlo by to mít následky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: návštěva veta
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 12:39:18
Odpovědět s citátem

Jsem rozhodně taky pro návštěvu veta..

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 12:43:49
Odpovědět s citátem

Díky za rady... Wink . Chtěla jsem se tomu vyhnout,protože ty převozy nesnáší.Jak vidí přepravku,stává se neviditelným. Přes den to nemá vůbec,jen když usíná,tak je to slyšet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 13:22:42
Odpovědět s citátem

Budem držet palce. My teď totiž léčíme kočičku po prodělaném zápalu plic a nic hezkého to není Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 13:54:41
Odpovědět s citátem

A jaké měla příznaky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 0:02:20
Odpovědět s citátem

Pro laika to vypadá jako běžné nachlazení, trošku kočičce teklo z nosíku, občas kašlala, později v ní chrčelo. Zápal se pozná poslechem, ale naše kočička je jaksi "neposlouchatelná", protože i v ordinace přede a nedá se zastavit Laughing , to pak doktor nic neslyší... Náš veterinář ji tenkrát (na podzim) tedy léčil jen na nachlazení, 2x píchnul ATB, 2x se to vrátilo - před Vánoci a teď zas, a to už jsme jeli k jinému veterináři a ten bohužel na rentgenu zjistil prodělaný zápal. Teď bere nové ATB už přes týden, zrovna včera jsme byli na RTG a plíce už jsou lepší, takže to zabralo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 5:25:10
Odpovědět s citátem

To má stejné...jen nechápu,kde by k tomu přišel..je to kocour gaučový Wink Doma se topí,hlavně kvůli něm. Večer jsem ho poslouchala,spí mi na hlavě,tak jsem to měla z první ruky.Když dopředl,tak asi půl hodiny dýchal normálně a pak jakoby mu vyschlo v nose a on začal spíš chrápat než chrčet.Odpoledne každopádně poctíme svou návštěvou doktora,abych měla klidné spaní... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 7:52:28
Odpovědět s citátem

Beranka napsal:
pak jakoby mu vyschlo v nose a on začal spíš chrápat než chrčet.


a nechrápe ten kocour jen??? Laughing

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 9:15:11
Odpovědět s citátem

AngelikadeSance napsal:
Beranka napsal:
pak jakoby mu vyschlo v nose a on začal spíš chrápat než chrčet.


a nechrápe ten kocour jen??? Laughing

A.


Ono totiž zvířátka umí taky dost slušně chrápat, pes i kočka!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 16:07:07
Odpovědět s citátem

Laughing Laughing .To mě taky napadlo Laughing .Ale začal až před čtrnácti dny... Smile Právě jsme přijeli z veteriny,dostali jsme Deoxymykoin. Na poslech prý je v pořádku,říkal,že má spíš podezření na chlamydie... tak uvidíme co to udělá Smile .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 16:25:58
Odpovědět s citátem

Beranka napsal:
Laughing Laughing .To mě taky napadlo Laughing .Ale začal až před čtrnácti dny... Smile Právě jsme přijeli z veteriny,dostali jsme Deoxymykoin. Na poslech prý je v pořádku,říkal,že má spíš podezření na chlamydie... tak uvidíme co to udělá Smile .


Na chlamýdie je na trhu novinka PM Chlamydil - bere se 2x denně 1/2 tablety 45 dní, a má to prý na tyhle potvory skvělý účinek, 1 balení pro 1 kočku stojí cca 300 Kč.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 16:33:59
Odpovědět s citátem

Mně přišlo,že spíš střílí od boku,je to nějaký nováček,náš doktor tam nebyl.. ptal se jestli je v domácnosti víc koček. Ale Max je "jedináček".. Abych pravdu řekla,ani pořádně nevím co to chlamydie jsou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 21:36:44
Odpovědět s citátem

Beranka napsal:
To má stejné...jen nechápu,kde by k tomu přišel..je to kocour gaučový Wink


Naše kočičky taky nechodí ven, takže taky nevím, kde k tomu chudák přišla... Rolling Eyes Tak teď hlavně aby se nám brzy uzdravily Smile
A k tomu chrápání - tohle chrčení je trošku jiné než chrápání, některé naše kočičky taky chrápou a dá se to rozeznat. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 9. 2010 16:47:49
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
ani ne pred 14 dny jsem byla s kocourem na kastraci, vcera zacal kychat a dnes uz kasle, z oci ani z nosu mu nic netece, zitra se chystam k veterinari, nevite co by to mohlo byt? ja uz se vsech kocicch nemoci strasne bojim Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ifča



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Jižní Čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2011 7:43:50
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
máme doma něco málo přes měsíc kotě z depozita. Už ten den,kdy jsme si ho přinesli párkrát kýchlo. Z depozita jsme byli ujištěni,že je to jen obyčejná rýma a že návštěva veterináře není nutná. Rýma prý sama přejde. Rýma nepřešla a kotě začalo "smrkat" hustý zelenožlutý hlen. Byli jsme u veterináře a kotě dostávalo injekčně 3 dny po sobě Lincospectin. Rýma ustoupila a kotě bylo v pohodě. Ovšem po týdnu se rýma vrátila zpátky. Opět jsme navštívili veterináře,který naznal,že předchozí léčba byla krátká a opět jsme dostávali injekčně Lincospectin - tentokrát 5 dní. Kotě bylo opět v pořádku. Vzhledem k tomu,že kotě není očkované,tak jsem si říkala,že počkám 14 dní,abych mu dala možnost se vzpamatovat a dát se do pořádku a pak ho nechám očkovat,ale bohužel. Tentokrát kotě vydrželo necelé dva týdny a jsme tam,kde jsme byli na začátku a očkovat nemocné kotě nemá smysl.
Poradili by jste mi ,prosím,jak postupovat dále? Mám nechat udělat rozbor hlenu,aby se zjistilo,co je nebo spíš kdo je původcem těchto problémů nebo máte někdo nějakou zkušenost s něčím,co zabírá?
Za dosavadní léčbu jsme zaplatili skoro 1300 Kč a vlastně zbytečně. Takže když už budu znovu platit,tak bych ráda platila za něco,co k něčemu bude.
Máme doma navíc druhou kočku,ta je sice očkovaná,ale nerada bych jí zbytečně ohrožovala. Ikdyž po měsíci s nemocným kotětem jsem to už udělala.
Pročítala jsem články na netu a vím,že zbavit kočku rýmy je dost obtížné.Nechci malou nechat bez pomoci,ale také nechci,aby do ní bylo cpáno něco,co nefunguje a zbytečně zatěžuje její tělíčko. Navíc jsme plánovali kastraci ,takže teď budeme muset počkat,dokud se nesrovná - jestli se někdy srovná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LINCI



Založen: 07.03.2010
Příspěvky: 85

Předmět: Kočičí rýma
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2011 10:06:20
Odpovědět s citátem

Dobrý den změnte vet. a nechte udělat test na chlamky kotata jsou k nim náchylná a dospělá kočka se nemusí vubec nakazit , moje kočina si je přivezla s chovný stanice a zezačátku to vypadalo jako obyčejná rýma ale je horší jestli se to po ATB,je stoprocentně urči ono se to pak skresluje
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 3. 2011 11:20:38
Odpovědět s citátem

Rozhodně nechte udělat výtěry hlenu a pošlete to na rozbor-tam spolehlivě určí, co to způsobuje, udělají test na ATB, které na to spolehlivě zabere a nebudete střílet od boku (a zbytečně platit za něco, co nefunguje).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ifča



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Jižní Čechy

Předmět: Výsledek výtěru
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2011 16:37:54
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
tak máme konečně po dvou týdnech výsledek výtěru z nosu. To bylo utrpení a uhánění,než jsem se něčeho dočkala.Objevily se tam dvě potvory - Arcanobacterium pyogenes a Microccocus sp. - co znamená sp. opravdu nevím. Citlivé to bylo skoro na všechno vyjma Neomycinu. Dostali jsme od veterináře Synolux (což je vlastně Amoxycilin,jak jsem zjistila) ráno a večer 1/4 tbl. po dobu 20 dnů. Tak jsem zvědavá,jestli bude po dobrání ATB malá zdravá.
Navíc veterinář zjistil,že má opět roztoče v uších,tak dostala nějakou injekci,která prý údajně působí jako odčervovadlo a zabije i tyhle ušní potvory. Uši vytírám,ale teď se malá začala hodně drbat za ušima. Ale drbe se tak,že mám za ušima úplně holá místečka. Takže budu muset zajít k veterináři znovu ,aby jí ty ušiska prohlédl.
Pak už po vyléčení uší a rýmy doufám zvládneme ještě kastraci a očkování,aby bylo konečně všechno tak,jak má být. Pak ještě musíme zvládnout zvykání o víkendech na chalupě a pokud malá nevezme roha,tak už by snad mělo být všechno úplně OK. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ifča



Založen: 08.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Jižní Čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 5. 2011 8:20:46
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
Jak jsem psala v předchozím příspěvku,dostali jsme na 20dní Synulox tbl.. Teď,když nám chybí 10 čtvrtek tablety (5 dní ) do konce se malé znovu vrátila rýma. Po pár dávkách vypadala úplně v pořádku. Normálně se jí dýchalo a nefrkala (nesmrkala). Teď se jí znovu špatně dýchá a nechce moc jíst. Veterinář mi řekl,že prý se to stává,že ze začátku léčby ATB rychle zaberou a vypadá vše OK,ale někdy se pak se kočkám problémy v průběhu léčby vrátí. Na plicích podle poslechu nic nemá. Prý se to ale všechno porovná. Tak nevím. Peru do malé ATB, na které byly potvory,co měla ve výtěru citlivé,ale zatím to tak nevypadá. Je to normální, že se v průběhu léčby vrátí příznaky,které vypadaly,že jsou vyléčené?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2011 8:52:22
Odpovědět s citátem

Ifča napsal:
Dobrý den,
Jak jsem psala v předchozím příspěvku,dostali jsme na 20dní Synulox tbl.. Teď,když nám chybí 10 čtvrtek tablety (5 dní ) do konce se malé znovu vrátila rýma. Po pár dávkách vypadala úplně v pořádku. Normálně se jí dýchalo a nefrkala (nesmrkala). Teď se jí znovu špatně dýchá a nechce moc jíst. Veterinář mi řekl,že prý se to stává,že ze začátku léčby ATB rychle zaberou a vypadá vše OK,ale někdy se pak se kočkám problémy v průběhu léčby vrátí. Na plicích podle poslechu nic nemá. Prý se to ale všechno porovná. Tak nevím. Peru do malé ATB, na které byly potvory,co měla ve výtěru citlivé,ale zatím to tak nevypadá. Je to normální, že se v průběhu léčby vrátí příznaky,které vypadaly,že jsou vyléčené?


Tohle mě se bohužel stalo taky a léčili jsme to třičtvrtě roku.S dnešními zkušenostmi už bych se zařídila jinak.Jak mi poradila jedna paní z chovatelské stanice,musí se kočce hlavně podporovat imunita a po vlastní zkušenosti vím,že toto opravdu zabírá.Moje kočka měla neustálou rýmu,pčíkala a teklo jí z očí.Očíčka měla nateklé a žlutý výtok.Chytla nějaký vir od nového koťátka,který si občas pčíknul a měl zánět jednoho očíčka.Kocourka jsme vyléčili běgem 14 dní ale kočka měla za sebou odběr krve,kultivaci a antibiotika přímo určené na její bakterii kterou jí našli,ale stejně jako u vás se jí to po cca 10ti dnech neustále vracelo.už jsem byla z toho nešťastná.Dokonce musela antibiotika brát 5 týdnů,aby jí tuto bakterii(pseudomonas luteola)dostali z tělíčka.Ale nic nepomáhalo.Až když mi poradila tato chovatelka podávat chlorellu(400mg denně)imunactive(2x denně půl tbl.),B komplex pro zvířátka v kapičkách a colostrum.Po 14ti dnech to vypadalo,že se jí nemoc vrací,občas pčíkala ale očíčka už zůstala bez hnisu,jen se jí čistila,ze začátku měla veliké ospalky,ale už tvrdé a po 12ti týdnech léčby už ani nepčíkne a vypadá úplně zdravá.Tak se to vyplatilo:-)Už jsme byli i na očkování a zatím je to v pořádku.Zkuste to.Já do ní cpala zbytečně tak dlouho antibiotika vždy po 14ti dnech a teď už jsem vybavená kdyby mi doma začali pčíkat,mám zásoby léků na imunitu:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (25x)
3
Pojištění koček (16x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (14x)
5
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (12x)
6
Thajská kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top