Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Utíkání


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Eva Hrubá



Založen: 12.09.2007
Příspěvky: 9

Předmět: Utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 9:29:49
Odpovědět s citátem

Mám takový problém. Naše kočka se snaží utíkat kdykoli jsou jen
pootevřené dveře. Bydlíme u rušné silnice a proto se bojím aby neutekl
na ulici a nesrazilo ho auto. Sice ho vždy chytíme, ale například dneska se schoval do
křoví a nechtěl vylézt. Co mám dělat? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 9:41:08
Odpovědět s citátem

Eva Hrubá napsal:
Mám takový problém. Naše kočka se snaží utíkat kdykoli jsou jen
pootevřené dveře. Bydlíme u rušné silnice a proto se bojím aby neutekl
na ulici a nesrazilo ho auto. Sice ho vždy chytíme, ale například dneska se schoval do
křoví a nechtěl vylézt. Co mám dělat? Sad

A není možné mít uzavřený přístup třeba do chodby. Kamarádka to tak má. Hlavním vchodem se vchází do předsíňky, kde se přezuje a vchází dalšími dveřmi do domu. Taky má kočku utěkářku a tak nikdy nemá otevřené najednou oboje dveře. Taky je dobré kočku občas vzít třeba na vodítko a nechat ji okolí domu pořádně prozkoumat. Když budou procházky pravidelné nebude tolik utíkat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chatul



Založen: 08.04.2007
Příspěvky: 41

Předmět: Re: Utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 11:38:55
Odpovědět s citátem

Řešíme podobný problém. Napadlo mě, že bych požádala souseda, který má malého psa (pudla), že bychom sehráli "divadlo" - několikrát za sebou by byl "náhodou" s pejskem na chodbě, zrovna když budeme "odcházet", takže pokud by chtěly kočky utéct, musely by na něj natrefit. A protože (možná mylně Laughing ?) předpokládám, že našim kočkám pejsek sympatický nebude, tak se jim příště už na chodbu nebude tolik chtít,. Zároveň jsou podobné váhové kategorie, není to žádný rotvajler, který by jim mohl ublížit... No popravdě se spíš bojím o toho psa Rolling Eyes Co myslíte, je to blbý nápad?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jiřina Válečková



Založen: 11.09.2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Prostějov

Předmět: Utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 12:30:56
Odpovědět s citátem

Připojuji se k názoru, že byste měli chodit s kočkou ven na vodítku. Jednak si bude moci bezpečně prozkoumat celé okolí a jednak si zapamatuje lépe pachy, vedoucí k Vašemu bytu. KDYBY SE JÍ ZASE PODAŘILO UTÉCI VÁM, BUDE PRO NI NÁVRAT SNADNĚJŠÍ A BEZPEČNĚJŠÍ.
_________________
ina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 12:56:23
Odpovědět s citátem

chatul napsal:
A protože (možná mylně Laughing ?) předpokládám, že našim kočkám pejsek sympatický nebude, tak se jim příště už na chodbu nebude tolik chtít,.


Moje kočička velice ráda utíká na chodbu našeho bytového domu, vysedává na schodech nebo zvědavě obchází dveře ostatních bytů. V domě bydlí jezevčík a pudl. Myslela jsem, že se jich bude bát, až se setkají, ale zřejmě je na jejich pachy zvyklá a oni zase na její, takže když se sejdou na schodech, nejenže neutíká, ale přímo běží k nim je pozdravit. Psi jsou z toho na rozpacích, majitelé vykulení a Štěpánka se tiše směje, jak všechny převezla. Jinak její velkou zvědavost uspokojuji aspoň na vodítku, stačí jí na chvíli vyjít před dům a vše pozorovat přikrčená u dveří. Je tak spokojená.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eva Hrubá



Založen: 12.09.2007
Příspěvky: 9

Předmět: utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 14:10:42
Odpovědět s citátem

děkuji za tolik rad. U domovních dveří je předsíňka (domovní dveře jsou vždy zavřené), ale někdy druhé dveře u swchodů do patra zapomeneme zavřít a číča vyleze klapkou ven. Dodatek: většinou nechá otevřeno moje sestra Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2007 17:24:30
Odpovědět s citátem

Převychovat sestru, aby zavírala, bude to asi snazší než donutit kočku, aby neutíkala Twisted Evil

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eva Hrubá



Založen: 12.09.2007
Příspěvky: 9

Předmět: převychování sestry
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 9. 2007 9:03:06
Odpovědět s citátem

to máš recht Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: Re: převychování sestry
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 2. 2008 19:21:42
Odpovědět s citátem

Taky mame problem, ze nam jedno kote utiká ... vzdy jen kousek od bytu, ale nad nami maji velkeho psa nejake bojove plemeno, tak mam trochu strach ... vzdycky mu naplacam nebo s nim tresu podle denni doby i kricim jedina reakce je ze zacne vrnet Sad druhe kote neutika nikdy Zadnou precin nemame a prece nebudou cely den zavreni v koupelne (to jsou jedine dvere v byte)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2008 18:41:55
Odpovědět s citátem

Taky se nám číča neustále snaží proklouznout mezi nohama, když přicházíme z venku. Naštěstí bydlíme v paneláku, tak nemá hned přístup ven, ale zas na druhou stranu, tady, když by se někde zamotala, tak už se asi nevymotá Rolling Eyes Stále řeším dilema, jestli ji zkusit vzít na vodítku po chodbě a nechat ji to učmuchat a prozkoumat (a časem pak i ven)...na jednu stranu si řikám, že ji to třeba uspokojí a nebude nám pak utíkat, na druhou stranu se bojím, že se toho bude dožadovat stále víc a víc....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 14:45:44
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
na druhou stranu se bojím, že se toho bude dožadovat stále víc a víc....


Tak toho se bojím taky. Jednou jsem s naším kocourem byla na vodítku a hned ráno hulákal u dveří...taky nevím
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 15:59:38
Odpovědět s citátem

Alimak napsal:
Tak toho se bojím taky. Jednou jsem s naším kocourem byla na vodítku a hned ráno hulákal u dveří...taky nevím


Tak to nám dělá taky - když se ji podaří zdrhnout a my ji chytíme, tak tu pak celý odpoledne a večer mňaučí u dveří jak šílená... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 2. 2008 17:38:41
Odpovědět s citátem

Alimak napsal:
Tak toho se bojím taky. Jednou jsem s naším kocourem byla na vodítku a hned ráno hulákal u dveří...taky nevím


Smeny napsal:
Tak to nám dělá taky - když se ji podaří zdrhnout a my ji chytíme, tak tu pak celý odpoledne a večer mňaučí u dveří jak šílená... Rolling Eyes


No naše čičiny už jsou letos skoro čtyřletý a můžu říct, že ačkoliv měli taky zdrhací tendence a Maxíš je občas ještě zrealizuje, tak většinou po příchodu domů necháme otevřený dveře do chodby a mlaďoši si to tam jdou očmuchat a pak se sami vrátí ... už jim ani nebráníme v úprku, otevřeme dveře, my vejdeme dovnitř, oni zvědavě ven; určitě ale nehulákají u dveří a nedožadují se otevření dveří ...
Někdy i přes léto, když potřebujeme profouknout byt, otevřeme vchodové dveře (výhodou je, že jsme sami na patře) a necháme čičinám průchod ven ... jim se stejně ven nechce; už to tam asi znají.

Asi bych se toho utíkání na chodbu v paneláku tolik nebála, párkrát si možná dáte běh ze a do schodů, ale dle naší zkušenosti bych tipla, že čím víc jim v tom budete bránit, tím víc budou zdrhat, jakmile to mají "povolené", už je to tolik neláká.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 2. 2008 11:21:35
Odpovědět s citátem

Naše kočka ve věku puberťáka proklouzla v paneláku na chodbu manželovi. Bylo to v noci, že kočka není doma si nevšiml (Mína je šedá, v šeru špatně viditelná). Prožila tedy hrůznou noc na chodbách osmipodlažního domu s výtahem. Ráno jsem ji hledala jak zběsilá. Až její řev mě nasměroval ven z bytu. To už ji odchytávala paní z domu, co má taky kočky. Podle četných škrábanců (té paní)a hrstí chlupů (naší kočky)usuzuji, že to bylo drsné. Ovšem od té doby už ví, kam patří. Na chodbu vyběhne, ale jen se dveře přivírají, už peláší domů.
Nedávno se mi ale povedlo ji venku opravdu nechat. Nedala se. Drásala dveře tak šíleně, že jsem se zděsila, co se to k nám dobývá za šelma.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janiik



Založen: 18.09.2008
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2008 14:57:34
Odpovědět s citátem

Náš pětiměsíční kocourek byl zvyklý už jako kotě pobíhat po zahradách. Když jsme si ho i s jeho bráškou přinesli, hlídali jsme je oba na zahradě asi 4 týdny, pak si už chodili ven sami otevřenými okny. Máme dům se zahradou u ne příliš rušné silnice. Oba kocouři se vždycky vraceli domů, minulý týden bohužel jen jeden. Druhého srazilo auto před naším domem. Obrečeli jsme ho a okamžitě přinesli domů malou kočičku, se kterou se Mikeš přímo ukázkově sžil. Jsou velcí kamarádi, kočička byla pouze bytová, o pobyt venku nejeví zájem. Náš kocour se ale snaží proklouznout jak to jde, prvních pár dní si vždy chodil očuchat to osudné místo na silnici. Jak dlouho si to bude pamatovat? Bojím se aby se mu taky něco nestalo, když jsme ho ale pár dní drželi doma, bylo vidět jak mu ta zahrada chybí. Bydlíme v rodinném domku s manželovými rodiči, kteří jsou v důchodu a kocour jim občas proklouzne, nedá se to dost dobře uhlídat, takže čistě bytový asi nebude.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2008 20:46:24
Odpovědět s citátem

Náš devon je taky pěkný útěkář-u toho to pro změnu propuklo, když poznal, že je nějaké VENKU. Takže pořád musíme hlídat dveře. Dokáže protéct pod nohama, že si toho člověk vůbec nevšimne. Ale našla jsem na něj fintu-opouštím místnost, kde je on, čelem k němu a dívám se na něj, a to se zdrhat nepokouší, když vidí, že ho vidím. Ale stačí otočit se zády a v tu ránu je někde dole u dalších dveří dřív, než zavřu já ty první. Je neuvěřitelně rychlej. Samotného bych ho na zahradu nepustila za nic na světě, protože se ničeho nebojí a všechno jde prozkoumat. Nebojí se ani velkých psů (má ho doma), ani koček (má 2 parťáky), ani lidí (nic špatného zatím v životě nepoznal). Takže to riskovat rozhodně nemíním, a pokud ven, jedině na vodítku.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
anazuz



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 5

Předmět: Re: Utíkání
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2009 9:40:29
Odpovědět s citátem

Karin napsal:
chatul napsal:
A protože (možná mylně Laughing ?) předpokládám, že našim kočkám pejsek sympatický nebude, tak se jim příště už na chodbu nebude tolik chtít,.


Moje kočička velice ráda utíká na chodbu našeho bytového domu, vysedává na schodech nebo zvědavě obchází dveře ostatních bytů. V domě bydlí jezevčík a pudl. Myslela jsem, že se jich bude bát, až se setkají, ale zřejmě je na jejich pachy zvyklá a oni zase na její, takže když se sejdou na schodech, nejenže neutíká, ale přímo běží k nim je pozdravit. Psi jsou z toho na rozpacích, majitelé vykulení a Štěpánka se tiše směje, jak všechny převezla. Jinak její velkou zvědavost uspokojuji aspoň na vodítku, stačí jí na chvíli vyjít před dům a vše pozorovat přikrčená u dveří. Je tak spokojená.



Dobrý den,

máme s naším kocourkem asi podobný problém...každé ráno okolo 6 hodiny (někdy už od 4) náš kocourek sedí u vchodových dveří, mňouká a škrábe na ně, nevím, jestli chce jen upoutat mou pozornost, když spím, ale neposlouchá ani na zavolání, ani na zakřičení...je mu to prostě fuk..když už se odhodlám vstanu a jdu za ním, uteče do obýváku a schová se třeba pod stůl a chce si hrát, začne lítat po celé bytě.
Nevím, jak ho to mám odnaučit, několikrát mi utekl na chodbu z bytu, ale bojím se ho tam nej tak pouštět, jelikož většina našich sousedů mají psy a i bojová plemena, tak se bojím, aby se našemu troubovy něco nestalo Sad
Prosím poraďte mi, co s ním mám udělat, aby přestal, myslíte, že by pomohlo ho postříkat rozprašovačem, jak jsem už někde četla?Aby si uvědomil, že dělá něco špatně, protože když na něj zvýším hlas, nebo mu jednu trošku plácnu, je mu to úplně jedno a myslím si, že by se číči neměli bít Crying or Very sad
Kocourkovi je už rok a měsíc a je vykastrovaný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2009 16:43:01
Odpovědět s citátem

Kočičku máme v paneláku a i když se proklouznout snaží,ještě se jí to nepodařilo..spíš se bojím až se přestěhujeme do RD,tam bývá přístup k zavírání dveří laxnější.
Jen tak mimochodem-jako že jsem měla(a stále u rodičů mám) ,,BOJOVÉ"plemeno,tak trochu nechápu,jak někdo může napsat že sousedi v domě mají bojové plemeno a proto se o kocouře bojí.Sakra,vždyť to je stokrát omletá pravda,že je jedno co je to za rasu,hlavní je vychování psa!!!
Kočku vám může zakousnout i labrador nebo pudl,když budou mít problémy s kočkami.Neříkám,že bojový pes kočku nezakousne,ale tohle škatulkování mi zvedá žluč. Confused
Na kočku se spíš vrhne vlčák,baset než šarpej nebo staford.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 11. 2009 23:12:26
Odpovědět s citátem

citace:
Sakra,vždyť to je stokrát omletá pravda,že je jedno co je to za rasu,hlavní je vychování psa!!!

až tak souhlasit nemůžu. Mám psy 39 let a za ta léta jsem se setkala s ledasčím. Baseta jsem ještě neviděla pohnout svojí tonáží tak, aby kočku dohnal, vlčáka (ovčáka) samozřejmě ano a ti obecně dost kočky nenávidí. Šarpej se snad mezi "vyjmenovaná bojová plemena", když už se tu škatulkuje, nepočítá. A některá plemena (záměrně nepíši, že bojová!) byla šlechtěna k boji buď se psy nebo v nich byla upevňována plemenitbou "ostrost na škodnou", což se týká zmíněného staforda, teriérských plemen celkem obecně. Výchova pomůže v tom, že dokážu psa zastavit, když vidím o zlomek vteřiny dřív než on - pokud ne, má kočka (druhý pes, jiné zvíře...) prostě smůlu Evil or Very Mad Zatímco i nevychovaný pudl kočku pravděpodobně mine, nebo jí uhne, případně si na ni akorát zaštěká, ale ne s fatálními následky.
Omlouvám se ostatním, že jsem tak trochu odbočila od tématu na téma psí.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2009 8:56:06
Odpovědět s citátem

Taky se trochu přidám...

Psa, řazeného mezi "bojové" mám doma, konkrétně stafordširského bulteriéra. Od štěňátka vyrůstal s kotětem, doma nemáme sebemenší problém a v kočko-psích "rvačkách" máme obavy spíše o psa, než o kocoura. Sousedovic kočky, kolem kterých denodenně chodíme ven, respektuje a nenapadlo by jej je honit. Ovšem, volně pobíhající a pro něj "nezařaditelné" kočky by asi honit chtěl. Proto ho ovšem mám na vodítku (i když jsem si na 90% jistá, že by kočku neměl šanci dohonit).

Každopádně, jak už jste zde psaly, je to otázka výchovy psa, jeho socializace a přístupu pánečků.

Na straně druhé, upřímně řečeno, nechápu jak může být takový velký problém si hlídat utíkajícího kocoura, v bytě. Náš kocour je taky tak trochu útěkář, tak jsme doma jak na trních, když se otevírají vchodové dveře. Ale udělám jednoduše maximum toho, aby mi neutekl (co nějaké zábrany, hodit mu hračku nebo pamlsek na odpoutání pozornosti, když odcházíte z domu). A pokud už mi uteče, je to bohužel na mou zodpovědnost a těžko se můžu zlobit na sousedy, že mají psy. Ať už "bojové", nebo jiné. Ostatně, rotvajler se na seznamu těchto psů neobjevuje a dokáže podle mě zakousnout mnohem "lépe" než třeba angl. buldok, který na seznamu je Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: útěkáři
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2009 13:29:53
Odpovědět s citátem

Já mám útěkáře dva, při každé příležitosti zdrhnou z vyhrazeného prostoru. U nás se tedy toho až tak moc nestane, protože najdou vždy nějaké zavřené dveře dál, takže úplně utéct nemohou. Zjistila jsem ale, jak lze jejich útěk eliminovat na minimum (pokud nechci prolejzat při jejich hledání třeba sklep)- stačí zavírat dveře otočená čelem k nim, t.j. dveřmi se procouvat Smile - když syčáci vidí, že se na ně dívám, neutečou. Doporučuji k vyzkoušení-jednoduché, účinné.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 11. 2009 13:38:59
Odpovědět s citátem

Suhlasím s předešlýmu příspěvky. I můj Maxík má tendence vystrkovat čumák na chodbu,i když se tam jednou "omylem" dostal a v tu ránu se z něj stal hned na rohožce rejnok Laughing . Infarktový stav se ale dostavil a tak před odchodem dostává pravidelně tyčinku a já mám dostatek času v klidu odejít. Dokonce mi i přijde,že si někde přeje ať už končně jdu,kvůli té mlsce Wink . Takže: zabavit kočičáka a prchnout....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: útěkáři
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2009 8:21:50
Odpovědět s citátem

Fabián se se mnou ráno chodí loučit. Máme hned za dveřmi velký rohový záchodek, takže skočí nahoru, já ho párkrát pohladím a jdu. Mám vždycky obavu, protože musím v předsíni zhasnout a jdu na chodbu do tmy, ale nikdy mi neproklouzl, mám pocit, že ráno prostě ven z bytu netouží. Když se vracím domů, taky už čeká nahoře na záchodku, a to většinou proklouznout chce a podaří se mu to, ale jak bylo výše napsáno, taky se připleskne k rohožce, jen krok ode dveří a ňuchá kolem. Nedávno uslyšel o patro níž souseda jít do schodů a bleskově byl zpáky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (52x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top