Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Tlustý kotě


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: Tlustý kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2007 14:49:55
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
máme doma 2 koucourky - 4 měsíčního kartouzáčka Venouška a 3 měsíčního briťáka Krišpínka. Krišpínek nám ale nějak hodně papá...četla jsem, že koťata mají mít granulky pořád k dispozici, přesto nepřekračujeme stanovené denní množství. Je vpořádku, že je koťě tlustý? Vypadá jak váleček.....ve 3 měsících má 2,5 kg a pořád roste do šířky.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tlustý kotě
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2007 14:58:11
Odpovědět s citátem

No briťáčci bývají poměrně "kulaťoučtí" právě pro tu kulatost a roztomilost kotěcího kukuče, kterou právě kulatost podporuje, i v dospělém věku je lidé mají rádi. Takže kulatý je správný, tlustý je špatný.
Nicméně jsou ještě ve vývinu a ono koťata potřebují hodně moc energie jak ke skopičinám, tak k růstu, a to, jestli je kočka tlustá či hubená se dá tak nějak hodnotit až po kastraci, kolem toho roku věku se dají dělat "závěry".
Prozatím si z toho nedělejte těžkou hlavu.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2007 15:09:23
Odpovědět s citátem

moc děkuju za odpověď Smile bála jsem se, aby třeba nerostl moc rychle (to se prý stává u psů, že když se moc krmí, rychle vyrostou a nestíhaj pak kouby..). celkově myslím, že je fakt spíš tlustý než kulatý, ale uvidíme. zatím je ještě moc malinký Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2007 17:40:56
Odpovědět s citátem

Buďte ráda, že papá, to my máme s naším Kubou přesně opačný problém. Nechce jíst skoro nic...Má k dispozici několik druhů granulí, ty teda absolutně ignoruje, ráno a večer nějaká ta konzerva, masíčko nebo pochoutka domácí výroby, ovšem jemu se nazvděčíte opravdu ničím. Do papule dá dvě sousta a pak znechuceně odkráčí a jídlo dojídá v průběhu dalších dvou hodin Sad a to prosím už i u Shiny cat, které ze začátku miloval.
Taky podle toho vypadá. Bude mít na konci října sedm měsíců a váží něco málo přes dvě kila Crying or Very sad . Za chvíli nás začnou osočovat, že mu nedáváme najíst, přitom ten jeho bufet, so tady nonstop má... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2007 17:59:27
Odpovědět s citátem

2,5 kg je ve 3 měsících pěkná váha. Buďte rádi, že je kulatý, vždyť kulatě má britka vypadat. Překvapuje mě, že se nad tím u britky pozastavujete, když je to hlavní znak plemene Smile
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2007 19:01:52
Odpovědět s citátem

Já si taky myslím že váha odpovídá věku i plemeni. Až bude kocourek starší vytáhne se a zhubne a budete na jeho kulatost ještě vzpomínat. Uvědomte si že dospělý britský kocour může vážit i 10 kg a přitom nemusí být tlustý. Můj chovný kocour má momentálně 7 kg a to jen proto že touží po kočkách a moc nebaští. Aby měl ideální postavu briťáka potřeboval by alespoň kilo přibrat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaci.sy



Založen: 06.02.2007
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2007 14:37:59
Odpovědět s citátem

Mě odcházelo poslední koťátko, britský kocourek v 16. týdnech s váhou 3,20 kg. Takže v poho.
Mám taky problém s tlustou kočkou. Mám čtyř měsíční kočičku devon rex a tato krásná štíhlá kočka má pupík. Váží kolem 2 kg a prostě když ji "natáhnete" tak ona vyvalí pupek. Doufám, že se z toho vytáhne. No, i když při jejím apetitu tomu moc nevěřím - za měsíc a 10 dní spořádala 4 kg pytel granulí, ráno kapsička, večer hovězí maso. Za měsíc jedeme na první výstavu, tak jsem zvědavá co nám řeknou Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kočičák



Založen: 05.10.2007
Příspěvky: 40

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 10. 2007 11:29:15
Odpovědět s citátem

no, pozastavuju se nad tím, protože máme druhýho kartouzskýho a ten je prvotřídní atlet Laughing a taky mi už návštěvy řekly, že je náš Krišpínek pěkně tlustej....pravda je, že faldíky a píško má slušný Laughing ale i tak toho rošťáka zbožňujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 12:28:59
Odpovědět s citátem

Chci se optat.
V so. si jedem pro britského kocourka. Bude staré zhruba 13týdnů- Kolik by byla taková normální váha pro kotě tohoto typu??? Asi člověk pozná, že je buď vyhublé nebo naopak tlusté, ale stejně bych to ráda věděla-dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 13:01:14
Odpovědět s citátem

uju napsal:
Bude staré zhruba 13týdnů- Kolik by byla taková normální váha pro kotě tohoto typu???


Opravdu neexistuje tabulka, kolik by mělo to které kotě vážit v tom určitém věku. Vždy záleží na konkrétních dispozicích (štíhlejší rodiče, zavalitější rodiče, i množství pohybu, počet sourozenců ovlivňuje váhu) a uvádět váhu by mohlo mást a vést k mylným domněnkám, že to moje kotě je buď moc hubené, nebo moc tlusté.

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1223&highlight=v%E1ha

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2067&highlight=v%E1ha

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=266&highlight=v%E1ha

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=521&highlight=v%E1ha

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 10. 2007 22:31:56
Odpovědět s citátem

Vidím, že to je opravdu individuální. Budu se řídit svím okem Very Happy
Moc dík.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2007 23:20:44
Odpovědět s citátem

[quote="uju"]Vidím, že to je opravdu individuální. Budu se řídit svím okem Very Happy
Moc dík.[/quo

Takže dnes jsem přivezla kocourka je narozen 5.9.07 a váží 800g. No je sice polodlouhosrsté,ale podvyživeně nevypadá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 0:25:08
Odpovědět s citátem

[quote="uju"]
uju napsal:
Vidím, že to je opravdu individuální. Budu se řídit svím okem Very Happy
Moc dík.[/quo

Takže dnes jsem přivezla kocourka je narozen 5.9.07 a váží 800g. No je sice polodlouhosrsté,ale podvyživeně nevypadá.

ahoj můj kocourek taky briťák vážil v 9 týdnech 900g,dnes v 7 měsících je to macek ,který má 4,5kg,je nádherný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 5:24:43
Odpovědět s citátem

uju napsal:


Takže dnes jsem přivezla kocourka je narozen 5.9.07 a váží 800g. No je sice polodlouhosrsté,ale podvyživeně nevypadá.

Na váze tolik nezáleží, ale kocourek narozený 5.9. by měl ještě měsíc být u matky. Já mám momentálně koťátka narozená 24.8. a do nových rodin se chystají až za tři týdny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 12:00:54
Odpovědět s citátem

Osmitýdenní kotě je ještě maličké na to, aby šlo do nového domova. Samozřejmě v případě nalezenců je to jiné.
Máme doma sedmitýdenní koťátka a ještě pořádně neumí baštit ani granulky a pořád pijí hodně od maminky.
Seriózní chovatel kotě před 13. týdnem věku neprodá... Váha kocourka je normální, neexistuje žádný metr na to, kolik by kotě v daném věku mělo vážit. Pokud je pěkně buclaté, nelezou z něj kosti, není nutné se váhou stresovat. Kotě to dožene později.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 15:09:26
Odpovědět s citátem

Adéla napsal:
Osmitýdenní kotě je ještě maličké na to, aby šlo do nového domova. Samozřejmě v případě nalezenců je to jiné.
Máme doma sedmitýdenní koťátka a ještě pořádně neumí baštit ani granulky a pořád pijí hodně od maminky.
Seriózní chovatel kotě před 13. týdnem věku neprodá... Váha kocourka je normální, neexistuje žádný metr na to, kolik by kotě v daném věku mělo vážit. Pokud je pěkně buclaté, nelezou z něj kosti, není nutné se váhou stresovat. Kotě to dožene později.


teda teď opravdu váhám.ta paní měla totiž další koťátka zřejmě od tý samý kočky. ty byla sice běhala, ale bylo vidět, že jsou ještě fakt mrňavý. Tak teď přemýšlím, jeslti mi nedala špatnej očkovák(od těch malejch koťat) Kocourek sám jí i granulky, je hravej a upřimě mi nepřijde nějak malej(tak akorát).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 15:39:10
Odpovědět s citátem

uju napsal:

teda teď opravdu váhám.ta paní měla totiž další koťátka zřejmě od tý samý kočky. ty byla sice běhala, ale bylo vidět, že jsou ještě fakt mrňavý. Tak teď přemýšlím, jeslti mi nedala špatnej očkovák(od těch malejch koťat) Kocourek sám jí i granulky, je hravej a upřimě mi nepřijde nějak malej(tak akorát).

Rozhodně nemohlo jít o koťata od té samé kočky. I kdyby došlo k novému zabřeznutí krátce po předchozím porodu (což rozhodně nese pro kočku velká zdravotní rizika a solidní chovatel něco takového nepřipustí) tak březost kočky trvá více než dva měsíce takže je prostě fyzicky nemožné aby kočka porodila dva vrhy v odstupu jednoho měsíce.
Moje koťata mají deset týdnů a taky sami baští a hrají si a umí pěkně řádit, ale jejich čas k odchodu do nových rodin ještě nepřišel a nejde jen o chovatelský řád. Kluci se pořád několikrát denně kojí a doba kterou tráví u matky je důležitá i z hlediska jejich psychického vývoje a rozvoje imunitního systému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 16:22:41
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Alenou. Kolikrát byl kocourek očkován? Pokud mu jsou skutečně jen 2 měsíce, musel být očkován jen jednou.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 20:23:46
Odpovědět s citátem

Adéla napsal:
Souhlasím s Alenou. Kolikrát byl kocourek očkován? Pokud mu jsou skutečně jen 2 měsíce, musel být očkován jen jednou.


Kocourek žil už odstavený. Očkovaný byl jednou a to 29.10.07. Odčervený byl 21.10.07

No, když sjem mluvila s chovatelkou tak mi říkala, že kocourek je už k odběru. Takže jsem se datumem narození nijak nezabývala, spíš, zda-li je očkován,kdy máme jít znovu na přeočkování,co jí, na co je zvyklej atd...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2007 21:04:15
Odpovědět s citátem

ještě mě tak napadlo. Jste jistě zkušený chovatelky a o kočkách víte rozhodně víc než já. Britku jsem pořádně viděla až u tý chovatelky jinak pouze na obrázku. Mohu někomu z Vás poslat na mail foto koťátka? Jistě poznáte, zda-li se jedná o dlouhosrstou britku a jak zhruba starou.
Já co jsem porovnávala s tuším Merlinem-tak bych řekla, že to zřejmě britka bude,ale... upřimě mám brouka v hlavě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 0:44:28
Odpovědět s citátem

uju napsal:
ještě mě tak napadlo. Jste jistě zkušený chovatelky a o kočkách víte rozhodně víc než já. Britku jsem pořádně viděla až u tý chovatelky jinak pouze na obrázku. Mohu někomu z Vás poslat na mail foto koťátka? Jistě poznáte, zda-li se jedná o dlouhosrstou britku a jak zhruba starou.
Já co jsem porovnávala s tuším Merlinem-tak bych řekla, že to zřejmě britka bude,ale... upřimě mám brouka v hlavě.
ahoj přihlašte svou kočičku do zlaté knihy pak můžete vkládat fotky do fotogalerie,kde se na ní může podívat víc lidí beta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 6:59:30
Odpovědět s citátem

Ono jde o to, že když si kupujete kočku bez průkazu původu, nikdy nemáte 100% zaručeno, že si kupujete opravdu to dané plemeno. Jsou tzv. množitelé, kteří i přesto, že odchovávají bez PP, dávají si záležet, aby ta kočka byla to konkrétní plemeno, nicméně najdou se i tací, kteří to sekají bez většího přemýšlení, a pak si člověk nemůže být jist, že zrovna to jeho bez PP kotě splňuje vzhledově standardy plemene.

Na Vašem místě bych nezkoumala, jestli máte britku (navíc dlouhosrstá britka není sama o sobě až tak úplný standard), či ne, maximálně můžete vypozorovat, že ta Vaše čičina vypadá jako britka. A i kdyby to britka nebyla, stejně jí nejspíš vracet nepůjdete.
Ani zkoumat věk Vám toho moc neřekne, prostě máte doma kotě s ne úplně jasným původem. Tečka.

Otázky byly na místě, než jste si kotě přinesla domů. Teď už je to jen o tom, věnovat mu péči a rozmazlovat ho a starat se o něj.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 14:42:11
Odpovědět s citátem

vracet nic nikomu rozhodně nebudu. barnabášek je zlatíčko, nicméně by mne to stejně zajímalo. Alespoň proto, abych věděla s kým jsem měla tu čest.
Jinak s těmi PP máte pravdu, ale pro mne a jistě spoustu dalších lidí je cena dost důležitý bod při rozhodování.
Když sjem obvolávala stanice a chovatelé cena se skoro vždy pohybovala kolem desítky. Musím přiznat, že takováhle investice by naši rodinkzu zničila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2007 15:22:03
Odpovědět s citátem

Fotku klidně pošlete na katango@seznam.cz - můžu Vám napsat, nakolik kocourek vypadá jako britka, ale stejně Vám taková informace k mnohému nebude. Kocourka už doma máte, vracet ho nechcete, tak ho mějte ráda takového, jaký je.
U nákupu kotěte bez PP kupujete zajíce v pytli. Ani registrovaní chovatelé nejsou vždy seriózní, je to o lidech.
Za dlouhosrstku byste určitě nikde nezaplatila částku kolem deseti tisíc, tato koťátka bývají většinou levnější. U nás stojí koťátka na mazlíčka 8500Kč, i když jsou pěkná a se slušným rodokmenem.
Alespoň si ze zájemců mohu vybírat.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2007 13:17:11
Odpovědět s citátem

je a už mám zas nespíš dost blbej dotaz.
Barnabášek vesele roste a dělá nám samou radost.
No, chtěla jsem ho zvážit a dost jsem selhala.
Můj dotaz. JAK Vážíte koťata??? Když jsem ho přivezla nebyl to problém,prostě jsem chlupatou kuličku vrzla na váhu a bylo to. Ale co teď???
na váhu se skoro nevejde a sedět tam prostě nebude. A i když máme domácí váhu nekřesťansky drahou tak stejně se nechytá.
Jak vážíte koťata? Jak ho donutit aby na váze seděl alespoň pět vteřin???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2007 14:14:35
Odpovědět s citátem

My kočky vážíme normálně u veterináře. Má tam takovou tu váhu pro psy, tak na ní postavím přepravku s kočkou a odečtu váhu přepravky (tu jsem si doma zvážila předem na kuchyňské váze).
Jinak bych kočku zvážila buď v přepravce doma na té kuchyňské váze, nebo, a to bude méně stresující, ale zase asi i míň přesné, bych si stoupla s kočkou v náručí na normální osobní váhu. Váhu kočky pak zjístíte jednoduše odečtením vlastní hmotnosti.
Smile
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2007 15:24:55
Odpovědět s citátem

uju napsal:
je a už mám zas nespíš dost blbej dotaz.
Barnabášek vesele roste a dělá nám samou radost.
No, chtěla jsem ho zvážit a dost jsem selhala.
Můj dotaz. JAK Vážíte koťata??? Když jsem ho přivezla nebyl to problém,prostě jsem chlupatou kuličku vrzla na váhu a bylo to. Ale co teď???
na váhu se skoro nevejde a sedět tam prostě nebude. A i když máme domácí váhu nekřesťansky drahou tak stejně se nechytá.
Jak vážíte koťata? Jak ho donutit aby na váze seděl alespoň pět vteřin???
pokud byly moje kočky ještě malé a vešly se do misky kuchyňské váhy,tak jsem misku den předem z váhy sundala,aby si na ní zvykly.Kočky mají chutě lézt do malých věci,tak do misky lezly a lehaly si tam,pak nebyl probléms je zvážit.Beta.1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2007 22:55:04
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
My kočky vážíme normálně u veterináře. Má tam takovou tu váhu pro psy, tak na ní postavím přepravku s kočkou a odečtu váhu přepravky (tu jsem si doma zvážila předem na kuchyňské váze).
Jinak bych kočku zvážila buď v přepravce doma na té kuchyňské váze, nebo, a to bude méně stresující, ale zase asi i míň přesné, bych si stoupla s kočkou v náručí na normální osobní váhu. Váhu kočky pak zjístíte jednoduše odečtením vlastní hmotnosti.
Smile


Já to taky tak dělám-mám váhu s odečtem po 100g, tak si tam stoupnu s kotětem, pak bez kotěte a jednoduše odečtu. Pokud váha váží dobře, nechá se kotě takto zvážit (nesmí mít ale půlkilové rozlišení Wink )-a není to pro něj žádný stres.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Esme



Založen: 07.10.2007
Příspěvky: 24

Předmět: vážení kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 12. 2007 8:38:49
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kočkomily,
U nás je potřeba k vážení kočky dvou osob. Kočku vážím na kuchyňské váze, na kterou polžomím krabici od bot, do které se kočka vejde. Vytáruji krabici, dám kočku do krabice a teď vstupuje na scénu druhá osoba, kerá naší čičině nabízí to co má nejvíce ráda - na prstu nastříkanou šelhačku ze speje. Kočka se 5 vteřin soustředí na olizování pochotky - a je zváženo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Špíček :D
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2007 22:22:44
Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, mám 6. měsíční Britskou holčičiku, je kulaťoučká jako správná Britka, ale má špíček. Myslím tím když stojí, tak jí visí z bříška kus kůže směrem dolů, nevím jak to mám popsat. Snad víte co tím myslím Razz . Je to normální???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top