Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Vánoce

Fórum: Všehochuť

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kopretinka



Založen: 11.07.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: K Učilišti 2663

Předmět: Vánoce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 13:18:51
Odpovědět s citátem

Ahoj, letos budeme trávit první Vánoce s naším kocourem. CHtěla jsem se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s Vánočním stromečkem, zda kocoř na něho neskáče, neschazuje ozdobičky, jestli máte stromeček přírodní, či umělý.
Dále jsem se chtěla zeptat, jaké dárečky budete letos Vašim miláčkům pořizovat?Vůbec mne nic nenapadá a tak bych chtěla nabrat zkušenosti.
Díky za Vaše odpovědi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 14:23:26
Odpovědět s citátem

Taky budeme mít naše první vánoce... stromek neřeším, ozdobím vetší kytku v květináči, co mám. Je na nepřístupném místě pro kocoura. Jelikož jsou kočkám naše vánoce šumák, neřeším pro ně dárky. Dostane novou myš (ale tu dostává i během roku) a pořádnou porci granulí. No a samozřejmě velkou dávku pozornosti a péče Smile
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 17:08:49
Odpovědět s citátem

My máme vždycky velký přírodní stromek - minimálně 170cm a nikdy jsme ho nijak speciálně neukotvovali a vždycky přežil. Kupodivu po něm kočky nikdy neměly tendence lozit, vždycky rády polehávaly pod ním.
Co se týče ozdob, preferujeme spíše ty přírodní ze slámy, dřeva, perníčky, řezy pomerančů a podobně. Jen jsme kvůli kočkám radši zrušili svíčky a koupili čiré žárovičky a všechno je ok Smile
Kočkám dárky nekupujeme, jen vždycky dostanou nějakou speciální večeři, to co nejvíce milují. Letos to vidím na kuřecí játra se šlehačkou Laughing
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2007 18:00:55
Odpovědět s citátem

Tak my máme s naším Kubou letos taky premieru, už se těším Very Happy
Nevím, jak bude reagovat na stromek a ozdoby,a le baňky a všelijaké ozdobičky jsem z preventivních důvodů nakoupila plastové a situace bude nejspíš ulehčena tím, že strom bude v obývacím pokoji a tam smí Kuba jen tehdy, když jsme tam i my, tudíž ho budeme hlídat Smile . Stromeček nebudeme nijak speciálně upevňovat, spíš počkáme a uvidíme, co na něj bude Kubíček říkat.
Jinak dárky už jsou jasný...dostane závěsný pelíšek na topení a pak takový pelíšek ala kukaň s chlupatým okrajem, no a k tomu samozřejmě spooooustu hračiček a pamlsek. Chtěli jsme Garfield panic mouse, ale nemůžeme ho nikde sehnat:-(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kopretinka



Založen: 11.07.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: K Učilišti 2663

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 7:33:15
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Tak my máme s naším Kubou letos taky premieru, už se těším Very Happy
Nevím, jak bude reagovat na stromek a ozdoby,a le baňky a všelijaké ozdobičky jsem z preventivních důvodů nakoupila plastové a situace bude nejspíš ulehčena tím, že strom bude v obývacím pokoji a tam smí Kuba jen tehdy, když jsme tam i my, tudíž ho budeme hlídat Smile . Stromeček nebudeme nijak speciálně upevňovat, spíš počkáme a uvidíme, co na něj bude Kubíček říkat.
Jinak dárky už jsou jasný...dostane závěsný pelíšek na topení a pak takový pelíšek ala kukaň s chlupatým okrajem, no a k tomu samozřejmě spooooustu hračiček a pamlsek. Chtěli jsme Garfield panic mouse, ale nemůžeme ho nikde sehnat:-(


Ahojky, mohla bych se zeptat, co je to Garfield panic mouse? Zní to zajímavě Smile Všem pěkný den
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 7:45:36
Odpovědět s citátem

Tohle je Garfield panic mouse
http://www.petstuff.co.nz/uploads/23393/images/panicmouse_garfield.jpg

a video s ukázkou, jak to funguje, nebo by mělo fungovat v přítomnosti koček Smile
http://www.youtube.com/watch?v=xwg4b4wpKxo

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MichaelaK



Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 54

Předmět: Garfield panic mouse
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 9:00:40
Odpovědět s citátem

Teda to se mi hoodně líbí.... Very Happy kdybys to někde sehnala, dala bys mi vědět? Dík moc!
_________________
Michaela & Bentley
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 10:30:06
Odpovědět s citátem

Myslím, že se nám to líbí všem:-)
On ale bohužel není na českém trhu k dostání, dá se sehnta v Německu nebo třeba POlsku, jenže už sama o sobě je to dost drahá hračka a ještě to poštovné k tomu Sad
Pokud by se mi podařilo ho sehnat, tak dám určitě vědět. to bych vyřvala do světa
Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 10:45:52
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Myslím, že se nám to líbí všem:-)
On ale bohužel není na českém trhu k dostání, dá se sehnta v Německu nebo třeba POlsku, jenže už sama o sobě je to dost drahá hračka a ještě to poštovné k tomu Sad
Pokud by se mi podařilo ho sehnat, tak dám určitě vědět. to bych vyřvala do světa
Very Happy


V zimě se chystáme na pár zahraničních výstav, kde je dost pravděpodobné, že bude tahle hračka k prodeji. Zatím nemohu nic slíbit, ale třeba bych ji tam pak mohla koupit. V Německu je k dostání toto http://www.zooplus.de/app/WebObjects/ZooShop.woa%3FPG%3D11147%26PID%3D36870 což by mělo být hodně podobné a zasílají to i do ČR.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kopretinka



Založen: 11.07.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: K Učilišti 2663

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 11:02:50
Odpovědět s citátem

April napsal:
Tohle je Garfield panic mouse
http://www.petstuff.co.nz/uploads/23393/images/panicmouse_garfield.jpg

a video s ukázkou, jak to funguje, nebo by mělo fungovat v přítomnosti koček Smile
http://www.youtube.com/watch?v=xwg4b4wpKxo

April


Ahoj, já bych Ti také byla moc vděčná, kdybys mi dala vědět. Určitě bych to Merlinovi koupila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
liw



Založen: 03.05.2006
Příspěvky: 152

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 10. 2007 19:20:04
Odpovědět s citátem

priatel kupil Garfield panic mouse na ebayi. Nasi kocuri sa on ale zaujimali len jeden vecer... Plachy kocur sa toho dokonca bal, kedze z hracky pocut motorcek, ktory to cele pohana.
Kamaratka, ktora depozituje, si ho ale nevie vynachvalit. Ze je to vyborna hracka pre hyperaktivne macence zavrete same v karantennej izbe.
(pisem to len preto, aby ste neocakavali zbytocne vela. je to hracka ako kazda ina - niektorej macicke sa zapaci, niektorej nie)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: Je po stromečku
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 18:59:15
Odpovědět s citátem

V sobotu jsem nastrojila stromeček, dělám to dřív, protože jsem před vánoci hodně v práci a nemám tak čas. Stromek vydržel do neděle. Máme letos s kocourkem premiéru a já doufala, že ho stromek za chvíli přestane bavit. Jenže celou neděli dělal na stromek nájezdy, skákal na něj s rozběhem přímo doprostřed kmenu, packoval ozdoby, až skoro všechny spadly, kousal svíčky a řetězy. Úplně se mu rozsvítili očíčka, až mi bylo líto stromek zase odstrojovat, ale devastace stromku byla příliš velká. Takže bohužel jsme letos bez stromku, alespoň si seženu nějaký malinký na stolek. Ale kocour je stejně lepší, jak celý stromeček Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: Re: Je po stromečku
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 12. 2007 21:33:37
Odpovědět s citátem

No tak to jsem zvědavá,jak to dopadne u nás. Briťule jsou v pohodě, sledují to s hraným nezájmem a jen když si myslí, že se nikdo nedívá, jdou si očuchat to nové zelené..a tím to končí. Ale obávám se, že náš benjamínek s geny šelmy-Bertíšek- kočičák "obyčejný" ( ale neobyčejný Laughing ) to pojme jako výzvu ke zdolání vrcholu. No tak uvidíme, nerozbitné baňky jsou nakoupeny a děj se vůle boží. Všem krásné Vánoce Smile . J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (24x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
5
HCM u koček - program PawPeds (13x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (12x)
7
Veterinární poradna: Kočka s nadváhou sní vše té ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top