Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Tyčinky Dein Bestes


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ada Valentynová



Založen: 11.09.2007
Příspěvky: 6

Předmět: Tyčinky Dein Bestes
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 13:06:53
Odpovědět s citátem

Zdravím!
Chtěla bych se Vás optat, jaké máte zkušenosti s tyčínkami Dein Bestes, které u nás prodávají pouze v drogerii DM.
Náš kocou se do nich těžce zamiloval.Nechápu, co do nich dávají!Ten náš závislák by sežral pětici tyčinek na posezení.Dostá- Rolling Eyes
vá je však jako pamlsek.Jednu ráno a druhou odpoledne kolem páté,když přichází děda z venku.Kocour od třičtvrti na pět sedí u dveří dědova pokoje a čeká na tyčinku.Nic ho neodláká.A když se děda zpozdí, kocour hledí tak smutně,že by se nad ním slitoval kámen. Rolling Eyes
_________________
Ada
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 13:32:26
Odpovědět s citátem

Myslím, že to nebude nic zdravého, ale moje holky jsou schopny pro tuhle tyčinku udělat snad cokoli Smile Dávám jim jednu na půl každý den, když přijdu z práce, nedokážu odolat jejich loudění Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2007 17:52:54
Odpovědět s citátem

Paskal je má také rád, ale dávám mu tak max. 2 centimetry z tyčinky denně, spíš jako pochvalu nebo pidipamlsek, myslím, že to asi nebude nic moc extra kvalita a hlavně jsou to pro něj zbytečné kalorie navíc a taky ho to rozežírá, často, když tyčinku dostane, chce pak i granule.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 12:16:53
Odpovědět s citátem

Amís je taky miluje... od té doby co mu dávám vodu stříkačkou, tak za každou stříkačku do něj vpravenou (20ml) dostává půl tyčinky jako odměnu (spíš bolestné).
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
čičucha



Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 8
Bydliště: Praha

Předmět: Tyčinky
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 10:30:57
Odpovědět s citátem

Kupujeme podobné v Plusu a číča je miluje. Sotva ji vidí, tak začne řvát, jako by týden nejedla a obal musíme schovávat, jinak by ho snad taky spolkla Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vendy



Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2007 13:59:57
Odpovědět s citátem

Tak na moje kotata tyto tycinky moc dojem neudelaly, ale miluji kocici mleko stejne znacky. Mate s nim nekdo zkusenosti? Myslite, ze je stejne kvality jako to treba od GimPetu? Ciciny maji 3 a 5 mesicu a momentalne dostavaji toto mlicko kazde rano a mooooooc jim chutna......... nekdy si ale nejsem jista, jestli je to pro ne to nejlepsi a jestli kocici mleko jakekoliv znacky muze byt podavano bez jakykoliv komplikaci takhle casto.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pewis



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: orlová

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 20:13:00
Odpovědět s citátem

S mlékem od této firmy problém nevidím, je ve stejné kvalitě jako od Gimpetu, či dokonce od Whiskas - což se dá z této značky snad jako jediné požít Very Happy V každém jde o snížení laktózy, kterou kočky nesnesou. Toto mléko by se ale nemělo podávat denně, i když kočky jej milují.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 21:24:39
Odpovědět s citátem

Koupila jsem Rebecce kachní s kombinací zaječího(?) myslím, k Mikuláši ( každý z rodiny dostal svůj mikulášský balíček), teda ráda bych věděla, co do toho dávají, protože jsem se vážně obával, že mi kočenka s tyčinkou sežere i prsty. Laughing
Obdivuji každého z nás, kdo má dost morální síly, dát kočence jen malý kousek. Já jsem jí ulomila na zkoušku tak půlku a následovala scéna jak z divadelní tragédie. Měla jsem pocit, že jestli nedostane ještě, na místě zemře strašlivou smrtí, ale před tím nás všechny zakousne.
Trochu si připadám, jako když jdete s dítětem k Mc´Donlads Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emule



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2007 14:17:03
Odpovědět s citátem

Moje kočičky je taky milujou. Koupila jsem je poprvé před dvěmi měsíci díky informacím z tohoto fóra. Od té doby je kupuju pravidelně a dostávají je každý den, když přijdu z práce. Naštěstí jsou kočeny dvě, tak jim vždy jednu tyčinku rozpůlím. Při jídle jsou úplně jaté a vrní u toho stejně, jako když dostanou maso Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: tyčinky
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 12. 2007 0:29:43
Odpovědět s citátem

U nás je milují Smile 3 kočenky, a Koudy na nich téměř vyrostl ! Dein Bestes kupuji v DM drogerii a ještě se prodávají tyčinky Chakira v Plusu - ty jsou podobné a taky čtyř příchutí. Oni je vyžadují, a já jim je dopřávám - klidně i 5 kousků, proč ne ... Wink
J. se smečkou


Naposledy upravil J. dne 26. 12. 2007 14:48:29, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 12. 2007 18:17:21
Odpovědět s citátem

Nevím, co do těch tyčinek dávají-asi šantu kočičí Razz - protože ten náš kocouř se stává šíleným, sotva ji vidí-po ničem tak nejede, jako po té tyčince. Koupila jsem teď v Plusu v akci ze všech druhů po 1 balení, a myslela jsem, že se kocouř zbláznil, když jsem mu ji nabídla. Co dělal, to jsem ještě neviděla Laughing Tak mu ji dopřávám, když mu provádím nějakou hnusárnu-stříhání drápků, čištění uší a podobná svinstva Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 10:43:06
Odpovědět s citátem

U nás to samé.

A co granule Dein Bestes? Idea
Já je koupila na zkoušku, nazývají je NATURVERLIEBT. Jsou s kuřecím (15%) a krocaním (4%) masem. Pažitkce šmakují, tak jsem si říkala, proč neudělat změnu.
Zkoušeli jste je už někdo?
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 20:34:40
Odpovědět s citátem

Sebasty napsal:

A co granule Dein Bestes? Idea
Zkoušeli jste je už někdo?

Taky jsem si jich všimla, ale ještě jsem nezkusila. Ale zvažuju, že pro ně zaskočím.
Tyčinky z DM měla číča taky ráda, ale posledních pár týdnů po nich zvrací Rolling Eyes A to jí dávám jen tak 2cm jen jako odměnu max 2 x denně. Celou tyčinku mám klidně na 4-5 dní. Zdálo se mě, že je vyzvrátí jenom když má prázdnější žaludek, ale včera s tyčinkou vyzvracela i kupku natrávených granulí. Tak nevím, co jí na nich začalo vadit Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 5. 2009 20:10:46
Odpovědět s citátem

Tak jsme dnes pořídíli také tyčinky Dein Bestes a nesetkalo se to u nás s žádným ohlasem. Ale on náš mňouk tak nějak všeobecně na kočičí lahůdky není. Ale třeba si to ještě časem rozmyslí Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 5. 2009 16:58:16
Odpovědět s citátem

Náš kočičák je taky miluje!! Když aspoň kousek za den nedostane,nervozně chodí okolo linky a kňourá. Taky neodolám a aspon půlku tyčinky za den, někdy i celou mu dám. Už jsme ho taky načapali že z košíku z linky ukradl půlku tyčinky kterou sem mu nechala na potom a dobýval se k ní...podařilo se a prázdný obal si hodil do misky s granulema Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Travolka



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 13:38:11
Odpovědět s citátem

U nás taky frčí tyčinky z DM Very Happy bavila jsem se o tom ve Zverimexu, prý je to tím, že ty levnější "neznačkové" pamlsky, konzervy a kapsičky bývají přisolené - proto všem tak jedou Smile u nás je jedna tyčinka týdně jakožto odměna či bolestné. A jinak vyjímečně, třeba když je smutný, unavený, mazlivý..... Laughing Laughing Laughing
Teď jsem koupila whiskas na zuby (taky nic zdravého asi) - má to jako pamlsek.
Jinak občas baštíme i konzervy z DM, ale to taky relativně vyjímečně (tak 5x zdravou od Hillsu a 1x DM), chutnají mu prostě nejvíc a neudělám s ním nic.
Petra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 5. 2009 19:49:44
Odpovědět s citátem

Sebasty napsal:
A co granule Dein Bestes? Idea
Já je koupila na zkoušku, nazývají je NATURVERLIEBT. Jsou s kuřecím (15%) a krocaním (4%) masem. Pažitkce šmakují, tak jsem si říkala, proč neudělat změnu.
Zkoušeli jste je už někdo?

Taky jsem je už zkusila. Kocouřici taky lezou. Dávám jí ale jenom několik do dlaně jako pamlsek místo jiných těch přisolených a jinak ochucených jak píše Travolka, aby mi je kočka nezvracela (viz můj předchozí příspěvek) Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2009 11:53:22
Odpovědět s citátem

dnes som ich kúpila,mačky sa nechali ukecať a zjedli 1 tyčinku,ale žiadne extra nadšenie.zato predavačka v DM ma presviedčala,že od veterinára vie,že sú veľmi zdravé Very Happy kúpila som aj pochúťky Whiskas,tie syrové, ale zatiaľ sa im neráčilo ochutnať Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2009 17:35:14
Odpovědět s citátem

Zdravím, u nás tyčinky DM taky frčí nejvíc Smile a taky jsme občas koupili paštičku DM, ale s tím je to už horší, tam nám chutná jen krocan. Jinak tyčinky podobné chuti - né že bych ochutnala, Rolling Eyes ale podle olizování kočenky tak soudím, mají v Normě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2009 19:18:41
Odpovědět s citátem

U nás taky letí tyčinky a je jedno jaké značky. Byly tu zmíněny granule dein bestes - moji kocouři je neskutečně milují, ale ten druhý druh (červenozlatý obal). Jiné granule mi nejedí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2009 10:53:07
Odpovědět s citátem

Tak u nás nastal obrat o 180° Smile Na to, že před tím kočík k tyčinkám DB sotva čuchnul, tak si najednou po nich skoro ucvrkává blahem. Hodíme mu kousíček, za ním běží jak pominutý, rychle zhltne a mňaučí zběsile o další sousto Very Happy Nevím, co mu přeskočilo takhle najednou, ale aspoň na něj máme nějakou páku Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (19x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top