Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

silikagelové podestýlky do kocouřových WC

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2009 13:15:19
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
To by zase u nás asi problém nebyl, v kuchyni, kde je záchůdek, sice máme lino, ale už mu asi žádný škrábanec navíc neuškodí Razz

U nás pyliny také byly, ale protože jsme neprosívali, tak to pak byla hrůza. Všichni jsme z toho, ač nejsme na nic alergičtí, pčíkali. Včetně kocoura. A asi bych neměla odvahu to v našem malém bytě nějak prosívat sítem, to by pak asi u nás bylo jak na pile.

Mohla byste nám, prosím, prozradit, Tatiano, jak ten forychtunk k vysavači vypadá? Ač fantazii snad nějakou mám, tak si to představuju jen težko Rolling Eyes


Kdyby mi někdo prozradil, jak se sem vkládají obrázky, vyfotila bych to a vložila sem. Jde to, protože v některých příspěvcích tady obrázky jsou, ale já su na to blbá Rolling Eyes - nevím jak. Ten forychtuk není problém vyfotit a pak by popis byl srozumitelný, bez fotky to není ono.

Najde se někdo, kdo mi prozradí, jak přímo do příspěvku vložit fotku?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2009 14:16:59
Odpovědět s citátem

Pokud jsem to dobře pochopila, tak tady jdou umístit pouze fotografie, které jsou už někde na internetu umístěné. A na něj sem napíšete odkaz v této podobě [img]http://odkaz_na_ten_obrazek[/img ] (jen v tom uzavíracím tagu [/img ] není žádná mezera - musela jsem jí tam dopsat, aby byl vidět text a ne odkaz na neexistující obrázek) Asi jednodušší by bylo to vložit do fotogalerie a pak nám sem napsat odkaz na obrázek ve fotogalerii.

Naposledy upravil mistle dne 28. 5. 2009 14:21:32, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2009 14:21:26
Odpovědět s citátem

já hodím do vašeho příspěvku mezery, aby se tam neobjevoval ten červený křížek Wink

[img]odkaz na ten obrazek[/img]
ten odkaz se překopíruje tak jak je, včetně http://

ale taky si myslím, že je jednodušší dát obrázek do alba


Naposledy upravil vetka.M dne 28. 5. 2009 14:23:15, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2009 14:23:15
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
já hodím do vašeho příspěvku mezery, aby se tam neobjevoval ten červený křížek Wink

[img] odkaz na ten obrazek [/img]


Děkuji, už jsem nad tím taky zvítězila Laughing Pomalu ale jistě. Jojo, počítače jsou někdy potvůrky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2009 14:24:56
Odpovědět s citátem

jste rychlík... ještě jsem opravila svoje opravené (aby bylo jasné, kde nejsou mezery)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2009 14:47:06
Odpovědět s citátem

Jednoznačně je snazší dát obrázek do Alba, když ho tu člověk má Smile

Buď je to přes to Img, nebo ještě snazší je umístit obrázek někam na net a pak vložit klasický odkaz přímo na obrázek (bez použití Img), jako se vkládá odkaz třeba na nějaký obchod.
Přes to Img se sem dají dát nejlépe ty obrázky, které jsou široké max. 400px bez toho, aniž by se narušila v některých prohlížečích struktura vzhledu fora. Bez použití Img se může vložit odkaz na obrázek s libovolnými rozměry. To jen pro upřesnění Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: prašnost silikagelu
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 5. 2009 19:28:48
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
Dobrý den všem,

u našeho kočičáka se objevil problém s dýcháním. Od doktora víme, že to může působit prach, alergie, nebo kouření (kterému byl vystaven od narození u původní majitelky). Proto bych chtěla zkusit nějaké méně prašné stelivo, jestli by mu to alespoň trošku neulevilo.


Naše zvíře stále kašle, asi má alergii, ale netušíme na co. Ale asi něco v bytě, protože je to permanentí. Taky jsem právě učinila na netu objednávku Magic Pearls, tak jsem na to hrozně zvědavá, jak to bude fungovat a jestli si tím tu naši mladou paní neznepřátelím Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: Re: prašnost silikagelu
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 7:49:35
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
Dobrý den všem,

u našeho kočičáka se objevil problém s dýcháním. Od doktora víme, že to může působit prach, alergie, nebo kouření (kterému byl vystaven od narození u původní majitelky). Proto bych chtěla zkusit nějaké méně prašné stelivo, jestli by mu to alespoň trošku neulevilo.

Chtěla bych se zeptat, jak je to s prašností silikagelových podestýlek. Je to lepší než bentonit nebo dřevo? Myslíte, že by to mohlo čičíka méně dráždit? Nebo nenapadá Vás nějaká jiná alternativa méně prašného steliva? Popřípadě kterou značku silikagelu byste doporučili?

Četla jsem doporučení, že v případě dýchacích problémů u kočky se má vyměnit podestýlka za novinový papír, což si nedovedu dost dobře představit, jak to má fungovat. Obzvláště když nejsme třeba půl dne doma.

Kdyby cokoliv kohokoliv napadlo, budu moc moc vděčná. Děkuji.


ked som mala prašné stelivo, dávala som navrch papir narezaný v skartovačke.tenulinké slížiky,ktoré zabránili prášeniu,mačky v tom hrabať mohli a nevynášalo sa-teda minimálne.v čase núdze som použila len slížiky,treba to ale často meniť,lebo nepohlcuje pachy.ale možno by to bolo pre vás riešenie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 15:14:48
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
Dobrý den všem,

u našeho kočičáka se objevil problém s dýcháním. Od doktora víme, že to může působit prach, alergie, nebo kouření (kterému byl vystaven od narození u původní majitelky). Proto bych chtěla zkusit nějaké méně prašné stelivo, jestli by mu to alespoň trošku neulevilo.

smeny:
Naše zvíře stále kašle, asi má alergii, ale netušíme na co. Ale asi něco v bytě, protože je to permanentí. Taky jsem právě učinila na netu objednávku Magic Pearls, tak jsem na to hrozně zvědavá, jak to bude fungovat a jestli si tím tu naši mladou paní neznepřátelím

Naše kočička má také dýchací problémy, už jsem přemýšlela nad vším co by to způsobovalo, takže šli ven veškeré vůně do zásuvek, důkladné vysávání prachu, kvítka no prostě vše,ale prašná podestýlka mě nenapdla..Nakonec se však zjistilo, že má poškozené plíce, i přesto ještě zkusim ten silagel.. Napište prosím jestli to třeba kočičákům nepomohlo od dýchacích problémů..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: dýchací obtíže
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2009 5:29:24
Odpovědět s citátem

Zkuste na ty dýchací potíže přípravek VIRONAL, je to bylinného původu a je to jak pro lidi tak i pro zvířátka. My používáme teď u kočiček GYNEX , užívá ho teprve třetí týden, ale myslím, že mohu říct, že nějaké zlepšení je patrné tak zkuste třeba to pomůže. Odkaz na webovky je zde
http://www2.energy.sk/cz/vyrobky/Zoznam2.asp?druh=1
a o veterinárním použití je napsáno zde http://www.cattery.cz/destepaws/rady_navody/ENERGY.pdf , přeji ať to pomůže. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2009 6:12:22
Odpovědět s citátem

Jani..mám malinkou britku(13 týdnů)od matky byla zvyklá na obyč.stelivo...Mici......já jí u nás doma dala catwil silikonový a úplně bez problémů,nejdříve jsem jí v tom sice jako zahrabala,aby věděla,že se tak moc nezměnilo,ale ona s tím stejně neměla žádný problém..očuchala si to,hrábla si a ihned se vyčůrala..a mohu to stelivo jen a jen doporučit,absolutně žádný zápach,žádná hrouda,nic..prostě v pohodě... Very Happy
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2009 12:26:32
Odpovědět s citátem

pazik

děkuji za typy, na tohle jsem ještě nenarazilo, vyzkoušíme..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: Super Benek Crystal
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2009 11:45:27
Odpovědět s citátem

Ahoj...
Loni v listopadu jsem v Opavě na výstavě koupila pytel silikátové podestýlky. Prodávala to tam nějaká paní, že to vozí z Polska.. Jmenovalo se to Super Benek Crystal, pytel má 15kg. A měla ho za dobrou cenu. Myslím, že byla i v květnu na Ostravské výstavě. Nemáte na tu paní někdo kontakt?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 11. 2009 11:53:03
Odpovědět s citátem

Myslím, že by to mohla být paní Holubová, Bengalshop. http://www.bengalshop.cz/kocky/stelivo/super-crystal-15kg.html a kontakt je na http://www.bengalshop.cz/kontakt/ .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top