Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

krmivo profilum


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: krmivo profilum
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 11:50:58
Odpovědět s citátem

Při nákupu bašty pro Rebeccu se mi do ruky dostal leták krmiva Profilum, který mě docela zaujal. Zatím jí dávám RC pro koťata, jiné granule jsem ještě nezkoušela. Máte někdo zkušenost ( dobré či špatné ) s kotěcím nebo kočičím krmivem značky Profilum?
Díky.
Marge
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: krmivo profilum
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 11:59:21
Odpovědět s citátem

Co tak koukám na web, jedná se nejspíš o novinku, takže moc zkušeností s nimi asi zatím moc nebude.

Dle jednoho fora by se mělo jednat o superpremiovku, nicméně tomu by neodpovídala cena, která je v porovnání s jinými superpremiovými granulemi (RC, Hills, ProPlan) nižší ...

Více o krmivu např. na jejich webu: http://www.profilum.eu/pages/Home.aspx?langId=5

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MartyCZ



Založen: 29.10.2007
Příspěvky: 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2007 12:45:40
Odpovědět s citátem

Jedná se o novou prémiovou řadu krmiv od výrobce Mars Inc. (býv. Masterfood). Určitě znáte jejich krmiva pro kočky Whiskas a KiteKat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2007 15:55:39
Odpovědět s citátem

MartyCZ napsal:
Jedná se o novou prémiovou řadu krmiv od výrobce Mars Inc. (býv. Masterfood). Určitě znáte jejich krmiva pro kočky Whiskas a KiteKat.


Profilum nedávno prvně koupila moje známá a kočkám údajně velmi chutná a dobře ho tráví. Také jsem uvažovala, že bychom ho zkusili, ale odrazuje mě, že vůbec nikde nemůžu najít složení. Ani na stránkách http://profilum.eu/pages/ jsem nikde nenašla, kolik masa toto krmivo obsahuje. Což mi tedy přijde poněkud zvláštní...
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2007 18:59:29
Odpovědět s citátem

Právě proto,že jsem se ohledně složení taky nikde nic nedočetla, snažím se zjistit něco bližžšího tady na foru. V tom letáku, bylo sice spousta o tom, jak skvěle se vědci z laboratoří výrobce ke zvířátkům chovají a kolik rozličných typů si můžete vybrat, ale co do toho vlastně dávají se nedočtete. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2007 20:43:03
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
Právě proto,že jsem se ohledně složení taky nikde nic nedočetla, snažím se zjistit něco bližžšího tady na foru. V tom letáku, bylo sice spousta o tom, jak skvěle se vědci z laboratoří výrobce ke zvířátkům chovají a kolik rozličných typů si můžete vybrat, ale co do toho vlastně dávají se nedočtete. Rolling Eyes


Já jsem našla jen složení psích granulí. Ve psích bývá většinou masa méně než v kočičích. U těch psích je to toto: Složení: dehydrované odtučněné živočišné bílkoviny/masová moučka(min. 30% z kuřecího masa), kukuřice, pšenice, kukuřičné bílkoviny, drůbeží tuk, rýže, hydrolyzované drůbeží bílkoviny, sušená dužina z řepy, slunečnicový olej, sůl, minerály, sušená játra prášek, inulin, cholin chlorid, mlezivo(kolostrum), rajčatový prášek, měsíčková moučka.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 11. 2007 22:05:25
Odpovědět s citátem

No tak když neumí na obal napsat složení, tak se jim na to vykašlema budem kupovat osvědčená, ne ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Romy



Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 49
Bydliště: Česká Lípa

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2007 13:18:26
Odpovědět s citátem

Já jsem složení na obalu našla, bohužel jsem to poslala kočičkám na venkov, takže nevím přesně, ale vím, že bílkovin tam bylo něco okolo 20%....bez záruky. Nicméně moje kočka to ochutnala, tvářila se nadšeně, ale pak to tam leželo v misce celý den. Nakonec se poblila, spíš ale z nervů, ona je děsně konzervativní,co se jídla týče, takže zůstaneme u Pro-Plan. Ještě mi tak toleruje granule na zuby od Royal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2007 20:26:30
Odpovědět s citátem

Chudinka Crying or Very sad

Rebecca je naštěstí v pohodě, ze začátku jsem byla hodně opatrná, co jí dávám, ale naštěstí je jen zmlsaná ,ne citlivá. Z kotěcích RC přešla na Hills, během dvou dnů bez problémů, konzervičky a kapsičky jsme vyzkoušely snad všechny a ustálily se na Shiny cat od Gimpetu. Jsou sice pekelně drahé, ale když je tam napsáno losos s krevetami, tak tam ty krevetky vážně jsou. Kolikrát si říkám, že si to rozmíchám do špaget a budu mít taky večeři Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pismenko



Založen: 08.11.2007
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 8:43:33
Odpovědět s citátem

Naše prťata dostávájí Royal Canin, to jim moc chutná, s jinými značkami jako je Orijen, Hills, Nutram, jsme absolutně neuspěli...než sníst Hills...to radši budou o hladu Evil or Very Mad
Acanu nám papají, ale taky jim moc nejede...první vždycky zmizí Royalky, Acanu si chodí jen tak uzobávat...Krmivo Profilum jsme zkusili nedávno...prý je to novinka...a těm našim rozmlsancům moc chutná...dokonce i kočička, která jinak na granule moc není, ho konzumuje s velkým nadšením Smile
Takže z naší zkušenosti můžu doporučit, jsem ráda, že si ti naši zlobíci
konečně pochutnají...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2007 0:08:44
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
konzervičky a kapsičky jsme vyzkoušely snad všechny a ustálily se na Shiny cat od Gimpetu. Jsou sice pekelně drahé, ale když je tam napsáno losos s krevetami, tak tam ty krevetky vážně jsou. Kolikrát si říkám, že si to rozmíchám do špaget a budu mít taky večeři Very Happy


Hihi, taky nad tím vždycky slintám a říkám si, že se tak dobře ani my kolikrát nemáme Laughing A vedle Shiny cat ještě kupujeme Almo Nature, taky samé maso, a prý že 100% přírodní produkt Smile Máme zmlsanou obludu, a nic jinýho už nám (kromě tuňákových granulek od Hill's) skoro nežere Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (44x)
2
Fotočlánek: Krásná bílá kočičí dvojčata (22x)
3
Fotočlánek: Maya - šilhající kočička (21x)
4
Anketa: Máte nějaké oblíbené kočičí plemeno? (21x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (21x)
6
Fotočlánek: Kocour ze Shreka existuje! (20x)
7
Vyhlášení NEJ fotky října 2023 (19x)
8
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (18x)
9
Fotočlánek: Kočky a děti 3 (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top