Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Z bytu do bytu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2009 15:33:33
Odpovědět s citátem

Nám odpuzovače nezabírají. Ne, že by kočce voněly, ale rozhodně jí nevadí. Ale je to asi individuální.
Řekla bych spíš zabavit a utahat kocourka co nejvíc přes den.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2009 6:55:08
Odpovědět s citátem

Což utahání na něj působí, sice tak do čtyř ráno, ale lepší než aby činil celou noc. Ale na to škábání sedačky a koberce asi utahání nepomůže. Ale to je jedno, to tu nebudu řešit, objevila jsem, že se to už řeší v jiném tématu tak aby to tu nebylo Off topic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: Re: Veru
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2009 22:58:44
Odpovědět s citátem

adelnik napsal:

P.s. co Fugo, nějaké nové zprávy?


Arrow Mám velikou radost, bo jsem dnes na kočičí výstavě v Brně úplnou náhodou objevila Fuga Smile! Od doby, co jsem mohla poznat maiňáčka osobně, jsem se právě dívala pouze po nich a semotamo (když mě nějaký zaujal) se dala s jeho chovatelkou do hovoru. A páč mám v oblibě jenom 'velké' kousky, zastavila jsem se u jednoho spícího. Paní už od prvního dojmu byla VELMI VELMI (!) sympatická, příjemná a vstřícná. A tak moje první otázka byla jasně že na váhu - tak prý něco přes 5,60 kg (ovšem ležící byl fakt obří Laughing), zaujal mě pěkně široký nos, a tak jsem se ptala, jestli když si ho vybírala jako kotě, jestli neměl náhodou velké tlapky. A to mi odpověděla, že neví, že ho dostala už jako dospělého ... a řekla, že ho dostala od paní, která s ním měla nějaké potíže u burmilek ... no BINGO, tak jsem špitla: "Jak se jmenuje? Není to náhodou Fugo?" No, jasně že ano, paní mu prý ale říká Maine, protože ho s takovým jménem dostala. A tak jsme si trochu povídaly, řekla ještě, že ho párkrát zkusila oslovit jeho původním jménem, a že si myslí, že na něj ještě pořád slyší ... a že má špatné svědomí, bo slíbila poslat fotky, ale že to určitě napraví (!). Jo, a taky ještě řekla, že je Fugo strašně moc hodný, že si neumí představit, že kdysi býval za demoličního kocouře a taky že má u ní prostor a možnost jít do zahrady, zalovit si v jezírku ... no prostě se má DOBŘE! Wink
Znovu připomínám, že se mi paní moc líbila a tak si troufám říct, že u ní bude mít Fugo už svůj konečný a poslední domov : !
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2009 23:09:10
Odpovědět s citátem

To je super zpráva!! Happy end . Very Happy
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2009 0:41:11
Odpovědět s citátem

Tak to mne také moc potěšilo,hlavně kvůli Fugovi,už je určitě spokojený



BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2009 10:12:00
Odpovědět s citátem

Fugův příběh jsem taky se zájmem sledovala. A je moc fajn, že teď víme, jak to nakonec dopadlo.

Jak je vidět, většinou se nic nejí tak horké, jak se uvaří Wink - a řada zdánlivě neřešitelných situací se časem vyřeší.

Paráda, že jeden velký problém byl s konečnou platností vyřešen k dobru všech stran. Hurá! Smile
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 6. 2009 11:36:46
Odpovědět s citátem

Tak tomu říkám dobrá zpráva Smile
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2009 9:21:30
Odpovědět s citátem

Jé tak to jsem moc ráda za tyto zprávy. Paní změnila zaměstnání a když jsem ji psala email, tak mi odepsali od ní z bývalé práce, že má nový email. Na ten jsem ji napsala snad 5 emailů a ani na jeden mi neodpověděla, tak jsem si myslela, že už o něm nikdy neuslyším. Tak jsem moc ráda, že alespoň vím, že je v pořádku Smile . Jen bych moc ráda viděla jak vypadá, musí to být krasavec.

Jinak k tématu: Dominik sedačku vůbec neškrábe. Moc jsem se toho bála, ale je to fakt andílek, takže vše je v pořádku. V bytě už si zvykl, ale pořád ho sem tam vyděsí nějaký zvuk co v bývalém bytě neznal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 6. 2009 9:24:09
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Jé tak to jsem moc ráda za tyto zprávy. Paní změnila zaměstnání a když jsem ji psala email, tak mi odepsali od ní z bývalé práce, že má nový email. Na ten jsem ji napsala snad 5 emailů a ani na jeden mi neodpověděla, tak jsem si myslela, že už o něm nikdy neuslyším. Tak jsem moc ráda, že alespoň vím, že je v pořádku Smile . Jen bych moc ráda viděla jak vypadá, musí to být krasavec.

Jinak k tématu: Dominik sedačku vůbec neškrábe. Moc jsem se toho bála, ale je to fakt andílek, takže vše je v pořádku. V bytě už si zvykl, ale pořád ho sem tam vyděsí nějaký zvuk co v bývalém bytě neznal.



edit: nedá mi to a musím ještě zde poděkovat paní J. Její zpráva mi opravdu udělala moc velkou radost. U paní Miklišové opravdu našel přesně to co potřeboval a tímto ji velice děkuji za to, že mu dala krásný domov. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top