Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

"rozbité" drápky

Fórum: Hygiena

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
martika



Založen: 08.11.2007
Příspěvky: 9

Předmět: "rozbité" drápky
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 13:21:22
Odpovědět s citátem

pekny den vsem,
mam takovy dotaz.jezdime s kocickou o vikendech na chalupu,kde se pekne vyvenci,ma tam kamarady,beha po okoli,ale na noc vzdy prijde.Minuly vikend to sice bylo az po pulnoci,ale prece:)pak kocicka cely druhy den spala,byla hrozne unavena a cela se trasla-nervy.kdovikde se zase toulala,rikali jsme si.jak jsme s ni prijeli domu,rozhodli jsme se ji vykoupat,smrdela jakoby od popelnic.je to moc cistotna cica,tak bych se divila,kdyby se hrabala nekde v odpadcich,no ale zrejme ano.pri koupani jsem si vsimla,ze ma na obou zadnich nozkach uplne zkrvavene drapky,ma je jakoby useknute,tak jsem rychle zkontrolovala i predni a ty jsou uplne malicke,taky urizle:((nevite co se ji mohlo prihodit??nastesti chodi normalne,nekulha,znovu jsem se ji dnes divala na ty zadni,uz se to hoji,ale pohled to neni pekny:(myslite,ze je nutne navstivit veta?za jak dlouho drapky dorostou?chudinka nase,uz se mi tam s ni nechce jezdit,jsem rada,kdyz je ona stastna,ze muze byt venku,ale vzdy mam malou dusicku,jestli vubec prijde.u boudy ji prece privazat nemuzu:(
diky za reakce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 13:51:23
Odpovědět s citátem

Přijde mi divné, že má kočička poraněné všechny drápky Sad , již jsem viděla jeden vylomený drápek, ale všechny? To vypadá na neodborné ostříhání drápků člověkem, jestli někde poblíž žije někdo, kdo je něčeho takového schopen, už bych tam kočičku ven nikdy nepustila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
martika



Založen: 08.11.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 14:04:59
Odpovědět s citátem

myslite??tohle totiz napadlo moji mamcu:(ale neumim si predstavit,ze by to nekdo udelal!!!navic,nase koculda se k cizim lidem nema,ani by se nenechala na nic nalakat..a navic,ven sla az za tmy.jeste jsem slysela teorie s nejakou pastickou,ale to si taky neumim predstavit,jinak je uplne v poradku.nastesti ani an sobe nedava znat,ze by ji neco bylo,drapky jsou stejne porad zatahnute,takze akorat pri dukladnem prozkoumani to je videt.Me spis napada pravdepodobnejsi varianta,ze vylezla vysoko na strom a nevedela jak se otocit,tak sjela dolu a takhle o ty drpaky prisla.je to vubec mozne??nekolikra jsme ji tak nachytali,ze nevi jak zpet,tak jsme pro ni lezli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Klára R



Založen: 06.06.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 6

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 14:14:01
Odpovědět s citátem

lidi jsou schopný všeho Sad , bohužel je spousta moc zlých lidí, stačí si poslechnout v poslední době zprávy Sad
Prohlédněte kočičce ty tlapičky pořádně ještě jednou, jestli to zranění bylo do krve, mohla se tam dostat infekce, jestli se vám bude zdát, že otékají, nebo hnisají utíkejte s ní k vetovi, moc přeji aby se ta bolístka rychle zahojila
PS: do pastičky se vejde jedna pacinka a ne všechny čtyři Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
martika



Založen: 08.11.2007
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 14:20:31
Odpovědět s citátem

dekuji.samozrejme tlapky sleduju denne.vypadaji jakztakz dobre.strasne me stve,ze nevim jak se ji to stalo:(lidi jsou vselijaci,ale ten vas a mamcin "napad" mi proste hlava nebere:(
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 11. 2007 20:05:03
Odpovědět s citátem

Já bych šla k vetovi i tak.
On Vám alespoň bude moct říct, jak se to pravděpodobně stalo, navíc pravděpodobně je to dosti bolestivá záležitost a třeba by jí dokázal pomoct...nějaká mast apod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (17x)
3
Zajímavá škrabadla a pelíšky (16x)
4
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (16x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (16x)
6
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (15x)
7
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (15x)
8
Creepy kočky: Hvězda (14x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top