Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nový kocourek - přepravka, záchůdek a tak celkově


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: Nový kocourek - přepravka, záchůdek a tak celkově
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 11:06:05
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni, v pondělí si jedeme pro egyptského kocourka (něco málo přes 3 měsíce starého). Zajímalo by mě, jaký rozměr přepravky koupit? (chtěla bych ji používat i když vyroste) Chtěla bych krytý záchůdek, dvířka tam necháme podle toho, jak se mu tam bude chtít Surprised) Ale hlavně nevím jak předejít čůrání všude kolem, jak snížit stres ze změny prostředí na minimum?
A ještě váš názor na tuhle přepravku http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Prepravka-London-modra-kostka - ten největší rozměr


Omlouvám se, vypadám jak laik, ale v rodišti mám venkovního koucoura,s kterým tohle fakt neřešíme.díky _o))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nový kocourek - přepravka, záchůdek a tak celkově
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 11:19:37
Odpovědět s citátem

A jen se zeptám - egyptský kocourek je co? Existuje např. plemeno Egyptská Mau, která není výrazně větší než standardní kočka; mezi větší plemena se řadí např. Mainská mývalí, pro kterou by asi větší přepravka, příp. záchůdek byla vhodná.

Ale otázkou je opravdu co míníte tím egyptský, podle toho se moc nedá odhadnout velikost plemene. Ale předpokládáme-li, že se nejedná o žádnou speciálně hodně rostlou rasu, bude Vám stačit přepravka i záchůdek v běžně dostupných velikostech.
Osobně bych doporučila přepravku z prvu klasickou plastovou (např. http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Prepravka-PET-FLY-1kb ) a až teprve později koupit něco módnějšího, viz Váš odkaz ... toaleta kupříkladu tato: http://www.exo-eko.cz/Toalety-pro-kocky-kryte/Toaleta-Catit-s-krytem-modra-bilemramorovana a co se týká přinesení kotěte domů - viz toto forum: http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2083 či http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2205

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 11:47:55
Odpovědět s citátem

Mě by taky zajímalo co myslíte egyptským kocourkem. Plemeno Egyptská mau je totiž dost vzácné a také drahé a pokud vím vůbec se u nás nechová. Vím že se jedna chovatelka snažila dovézt chovný pár z Velké Británie, ale nakonec se jí vůbec nepodařilo svůj plán uskutečnit. Takže pokud vám někdo prodává kotě a tvrdí že jde o toto plemeno tak bych si to nejdříve prověřila.
Co se týká přepravky a záchůdku tak myslím že kterýkoliv který je běžně na trhu svůj účel jistě splní. Složitější je spíš problém steliva, ale už jsem z různých diskusí zjistila že to co vyhovuje jedné kočce a jejímu majiteli nemusí vyhovovat jinému. Takže pro ztačátek kupte stelivo na které je kocourek zvyklý a potom msi sama postupně vyzkoušejte jaké stelivo bude vyhovovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 11:48:41
Odpovědět s citátem

Omluvám se Surprised) je to siamský( nebo orientální) kocourek bez PP (modrá kukadla, bílý kožíšek a krémový čumáček a ouška). jde mi o to, abych koupila přepravku vhodnou - nemám s přepravkami zkušenosti Surprised) A ještě jeden dotaz, když budu potřebovat později s kocourkem cestovat, mám ho zvykat na přepravku? třeba mu ji nechat otevřenou ať si ji prošmejdí když je v klidu v bytě? Mám ho třeba zvykat i a postrojek? Je vhodnější, aby měl v přepravce i postroj, nebo je to zbytečné? Díky moc za pomoc Surprised)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 11:59:33
Odpovědět s citátem

Tak siamáčci či orientálky nejsou nikterak rozměrově odlišní, takže jakákoliv přepravka či záchůdek splní svůj účel.

Já osobně razím heslo, že kočka v autě musí být v pevné přepravce. Ty různé uzavřené látkové tašky mi přijdou vhodnější na krátké přesuny, příp. pokud nemá člověk k dispozici auto a musí se s kočkou táhnout v ruce, kdy se přepravka celkem pronese. Ale vždycky záleží spíš na tom, co se člověku líbí. V přepravce mít postrojek nemusí, ten je dobrý do takových otevřených, spíš psích taštiček přes rameno, kdy je vevnitř oko, kam se dá postrojek zachytit, aby kocour nevyskočil, ale to je už hodně taková módní věcička.

Určitě pro něj nemusíte kupovat ten největší rozměr přepravky, ať už plastové či tašky, klonila bych se spíš velikostně k menší či střední velikosti
My si nemůžeme vynachválit tu z mého odkazu, máme velkou (dělá se ještě ve dvou menších rozměrech), ale nosíme v ní obě kočky, ale jen a krátké vzdálenosti, protože pohromadě jsou obě čičiny celkem těžké. Přepravku jsme vždycky měli v bytě normálně položenou, občas si do ní kočiny i zalezou a leží v ní, ale při cestování jí Maxíš stejně nesnáší a vrčí.


April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 12:08:19
Odpovědět s citátem

No my budeme občas cestovat vlakem, ale zase dám na vaši radu - mě právě zaujala ta taška hlavně kvůli tomu, že budeme muset cestovat i v zimě (vánoce a Silvestr) tak aby mi číčoun nenastydl. Jsem moc ráda, že jsem se mohla poradit, teda spíše získat rady od zkušených (já mám zase spoustu zkušeností s naším prvním kocourem - Evropská černá - který byl veliký bojovník a furt byl zraněný a poškrábaný atd Surprised)
No ještě teda zjistím dle vašich rad stelivo do záchůdku - ať nemáme v posteli nemilý dáreček Smile Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 12:12:43
Odpovědět s citátem

Jsem si vzpomněla, že se tu v jednom foru probíraly právě ty přepravní taky: http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2146 Wink
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 12:25:42
Odpovědět s citátem

no tak teď jem úplně nerozhodná - nevím jestli tašku nebo přepravku - je pravda že číče bude asi víc vyhovovat, že může koukat a bude mít teplíčko a mě se to asi bude líp nosit - cestujeme domů s krosnama :-)ale zase dle mého, nevím jestli mě osobně by bylo příjemné, kdybych byla zabalená ve spacáku, koukala mi jen hlava, nemohla bych se moc hýbat a někdo by mě nosil Smile)) ale asi dostane kocourek tašku. Takže říkáš, že do této tašky je potřeba koupit ještě postroj, jo? takže bych měla sehnat nějaký kotěcí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 12:35:46
Odpovědět s citátem

Ne ne, abychom se v tom nezamotaly, dám sem odkazy ... odlišovat dvě věci - tašku v podobě přepravky ( http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Prepravka-London-modra-kostka ) a tašku takovou tu ze které kouká hlavička - je spíš určená pro malé psy - http://www.happyanimals.cz/tasky-a-batohy-pro-zvirata/muscat-taska-snoopy-mala-45cm do téhle je pro kočku vhodné koupit postrojek, vevnitř je taková karabinka na zachycení, ale pro cestování mi moc praktická rozhodně nepřijde.
Jestli budete táhnout krosny, tak je asi lepší lehčí taška-přepravka, ta je zavírací, v té není nutné kočku ukotvovat, protože ona i ta plastová přepravka něco váží.

Číča stejně zabalená v dekách nebude takže koupit do ní i nějaký vhodnější pelíšek či deku, aby ho mělo co zahřejvat.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 12:40:34
Odpovědět s citátem

Aaaa, už to chápu, asi vypadám jak blbec Embarassed takže pro mije účely bude vyhovovat, ta http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Prepravka-London-modra-kostka a velikost L, že? Very Happy
mooc děkuji za pomoc a radu. Myslím že se tady pro radu objevím časteji (ale vlastně doufám že ne a všechno bude bez problémů Smile ještě jednou díky za ochotu a velikou pomoc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 12:49:42
Odpovědět s citátem

V pohodě Smile
Jinak celkově je tu hodně informací, chce to se fórem trochu víc prohrabat, ale určitě tu ještě něco užitečného najdete Smile
S tou velikostí nevím, asi by to chtělo zajít někam do krámu a omrknout je naživo.
Přeju hodně radostí a málo starostí s kocourkem!

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Přepravka
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2007 19:28:40
Odpovědět s citátem

Já jsem dostala přepravku plastovou, a do té jsem vložila takový ten molitanový ruksáček na malého psa, kde mu kouká ven jen hlava. To se mi v zimním období zdá docela dobré-plastová sama o sobě je studená, molitan udrží teplo. No a pokud je cesta dlouhá, lze molitanovou tašku z přepravky vyndat a dát si s číčou na klín a hladit a povídat si. Zdá se mi to praktické.
(I když já nakonec našeho sphynxího kloučka měla v autě celou cestu-5 hodin-naprosto spokojeného na klíně-ale to není kočka, to je prostě SPHYNX Razz ).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 14:08:59
Odpovědět s citátem

To je taky dobrý nápad, já už číčounovi objednala tu přepravní tašku a snad s ní bude spokojený :o) no uvidíme. čekání na to, až si pro něj budeme moc přijet je skoro horší, než čekat na vánoce :o) A ještě mám dilema s jménem, majitel mu říká Diblík a to se mi pro tak krásnou vznešenou kočku vuuuubec nelíbí :o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 14:12:19
Odpovědět s citátem

V tomhle foru padají krom různých tipů na jména i odkazy na internetové stránky s všelijakými jmény ...

www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1905&start=0&postdays=0&postorder=

April

P.S.: Když už Diblík, tak vznešeně třeba Dibbert, nebo Dibey, zvažovala bych použití Diabolo, abyste pak z Diblíka neměli Ďáblíka Smile)
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Naposledy upravil April dne 21. 11. 2007 14:14:33, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 14:13:41
Odpovědět s citátem

Veverka napsal:
To je taky dobrý nápad, já už číčounovi objednala tu přepravní tašku a snad s ní bude spokojený Surprised) no uvidíme. čekání na to, až si pro něj budeme moc přijet je skoro horší, než čekat na vánoce Surprised) A ještě mám dilema s jménem, majitel mu říká Diblík a to se mi pro tak krásnou vznešenou kočku vuuuubec nelíbí Surprised)


Třeba mu to jméno "Diblík" právě dokonale sedne, vznešenost-nevznešenost Laughing !
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 14:41:24
Odpovědět s citátem

no jsem hodně před mystiku a fantasy tak mě napadá něco takového - napadl mě třeba Ron, Salem(jako /sejlem/)....prostě je to dilema. Chci nějaké nádherné jméno :o)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 14:48:20
Odpovědět s citátem

Kocourek bude vyadat asi takhle - ale NENí to on! Jako to světlé kotě, jen ten náš bude mt ještě krémový čumáček a ouška, má i modrá kukadla)

http://www.maxcanin.cz/foto_inz/miminka.JPG
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 15:38:43
Odpovědět s citátem

Stejně mu budete říkat Diblíku, vznešenost-nevznešenost, uvidíte sama, až si ho přinesete ... stejně kočinám se pak říká vždycky jinak než zrovna jménem, co člověk pracně vymejšlí (viz Terry Pratchett a Nefalšovaná kočka aneb kočky by měly mít krátká jména, která by vám nevadilo vyřvávat o půlnoci na ulici Wink).

Já bych se na Vašem místě, při jeho přejmenovávání, stejně držela toho Diblíka a hledala něco podobné tomuto ...

Btw. Ron mi zrovna mystické jméno nepřijde a Salem je celkem profláklý jméno pro kočku Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 16:11:20
Odpovědět s citátem

No Ron je zase z Harryho Pottera, to mám taky moc ráda! Když mě prostě pro kočku jméno Diblík neprijde pro mě přirozené a vím, že bych mu tak stejně neříkala Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 16:26:13
Odpovědět s citátem

Tak když už bych chtěla být detailista, tak zrovna jméno Ron (obzvlášť máme-li na mysli toho Potterovského) bych si uměla představit u nějakého zrzavého kocourka Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2007 16:31:42
Odpovědět s citátem

No jo Very Happy To víte, že jsem chtěla zrzavého číčouna, ale tenhle mě uchvátil a taky má do zrzava ouška a čumáček....no nebudu tady asi řešit jméno, něco se vymyslí.... aby to nedopadlo tak, že náš první kocour byl Mireček( byl černý a jmenoval se podle Mirečka z Básníků) a druhý kocourek se jmenuje Honza (taky černý ale prostě to tak vyplynulo) Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dayullinka



Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 19

Předmět: Ahojky
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2007 11:50:54
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni Smile
Rozhodla jsem se pořídit si kočku. Co mám udělat jako první? Než si pořídím kočku, mám koupit záchod, krmení a nebo to udělat až po koupi? Moc děkuju. Very Happy
D.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2007 13:15:57
Odpovědět s citátem

No, nejlepší je si o kočkách a péči o ně nejdřív něco nastudovat, viz. menu nahoře (prvně s kocouřem, kotě a péče atd.). Dobré je si i půjčit nějakou literaturu Wink
Pokud budete kotě kupovat u chovatele, informace by Vám měl poskytnout i on.
Základní výbavu ale už musíte mít doma, když kočku přivezete. Kam by jinak chodila na záchod, kde by si brousila drápky?
Ohledně krmení si můžete zjistit, co kočka v dosavadním domově jedla a dopředu si alespoň malé množství tohoto krmení obstarat.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dayullinka



Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 19

Předmět: Ahoj všichni :)
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2007 12:37:24
Odpovědět s citátem

Dobrý den - všechny zdravím
Rozhodla jsem se pořídit kočičku. Chtěla jsem se zeptat, co bych ji měla pořídit, až přijde ke mně domů?
-záchod
-papání + misku
-pelíšek
-škrabadlo...
Co dál? Surprised
Všem moc moc díky za odpovědi!!!!!!!! Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ahoj všichni :)
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 11. 2007 12:39:54
Odpovědět s citátem

Zkuste si tu projít forum - např. vlevo v menu Hledat - příspěvky - různá hesla - toaleta ... stelivo ... škrabadla ... pelíšek ... krmení ... najdete k nim mnoho zajímavých a podnětných informací; někdy se to zdá sice komplikované pročíst takové množství příspěvků, ale věřte, že Vám to poskytne hodně dobrých rad.

V souhrnu stačí záchod, miska, škrabadlo a přepravka - pořizovat "než" příjde domů, ne "až".

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 8:58:55
Odpovědět s citátem

April napsal:


My si nemůžeme vynachválit tu z mého odkazu, máme velkou (dělá se ještě ve dvou menších rozměrech), ale nosíme v ní obě kočky, ale jen a krátké vzdálenosti, protože pohromadě jsou obě čičiny celkem těžké. Přepravku jsme vždycky měli v bytě normálně položenou, občas si do ní kočiny i zalezou a leží v ní, ale při cestování jí Maxíš stejně nesnáší a vrčí.


April


Ahoj a dobrý den,

četla jsem tuhle Vaši odpověď týkající se velikosti přepravky, tak bych se ráda ještě jednou ujistila, že rozumím správně. Doporučujete přepravku http://www.exo-eko.cz/Prepravky-a-porodny-pro-kocky/Prepravka-PET-FLY-1kb a píšete, že ji používáte pro dvě kočenky, já budu mít před sebou stejnou situaci. V dohledné době si jedu pro dospělou tříletou kočku, britku a asi měsíc nato ještě přivezu britského kocourka, koťátko. Pak je následně chci vozit oba v jedné přepravce, když budeme jezdit na chalupu (cca hodinová cesta).
Píšete, že se vyrábějí ještě dvě menší přepravky stejného typu, jako máte Vy, ale Váš odkaz tam ukazuje vlastně na tu nejmenší. Na druhé straně ty větší už tam mají označené jako přepravky pro psy. Tak teď nevím, jestli jste opravdu myslela tu označenou 1kb. Sice se mi zdá, jak si to tady pomocí pravítek simuluji, že by se do ní dvě dospělé britky vejít mohly, ale raději si to ověřuji.
Předem děkuji za objasnění.

Ala(mka)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 9:12:30
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:

.... Píšete, že se vyrábějí ještě dvě menší přepravky stejného typu, jako máte Vy, ale Váš odkaz tam ukazuje vlastně na tu nejmenší.
Ala(mka)


Tak jsem na ten odkaz koukla, ono v tom odkazu na exo-eko je trochu níž ještě poznámka: Podrobný popis a příbuzná k: a tam jsou další rozměry přepravek. Obdobně je to na Happy animals (ono místo, aby dali třeba 6 různých odkazů, nasměrují na jeden typ a pod něj schovají odkazy na další rozměry) - http://www.happyanimals.cz/prepravky-pro-zvirata/trixie-pet-fly-1

Na tomhle odkaze jsou uvedené typy těchto přepravek i s nosností, která je směrodatnější než rozměr v cm - http://www.zvirena.cz/cs/prepravky?from=&pid=1

A teď si fakt nevzpomenu s určitostí, jestli máme rozměr 2 nebo 3, ale když nad tím tak přemýšlím, tak máme asi ten rozměr 3. Doma se podívám a vlípnu to sem odpolko.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 9:41:26
Odpovědět s citátem

April napsal:
Alamka napsal:

.... Píšete, že se vyrábějí ještě dvě menší přepravky stejného typu, jako máte Vy, ale Váš odkaz tam ukazuje vlastně na tu nejmenší.
Ala(mka)


Tak jsem na ten odkaz koukla, ono v tom odkazu na exo-eko je trochu níž ještě poznámka: Podrobný popis a příbuzná k: a tam jsou další rozměry přepravek.

April


Ano, právě proto se ptám. Link je na tu nejmenší a podle toho "Příbuzná k:" jsou všechny ostatní větší, takže jsem si říkala, že jste možná nezamýšlela dát odkaz na "jedničku". Trojka by už byla naprosto bez problému pro dva dospělé kočičáky, snad i ta dvojka by stačila, tak jsem zvědavá, co doma zjistíte Smile
Už se nemůžu dočkat, až se mi to doma bude plést pod nohama Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 9:51:20
Odpovědět s citátem

Teď se dívám na ten server zvirena.cz, tam mají pravda i nosnost, ale copak vím, kam to dva dospělí kastráti nakonec dotáhnou?
Rozdíl na nosnost 2kg, na šířku (to mi přijde asi nejdůležitější) 4cm a na cenu 86 Kč. Nic z toho není dostatečně silný argument. Tak ještě počkám na Vás, co máte doma. Když se tak dívám na Maxíše a Rubku, mohlo by to co do velikosti asi u nás dopadnout podobně Smile

Vida, a když srovnám ty dva weby, exo-eko je levnější a trojka tam stojí skoro to, co u zvířeny dvojka, skoro nebude co řešit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 5. 2008 14:05:35
Odpovědět s citátem

Alamko, nechci vám moc kazit iluze, ale je taky otázka, jestli vaše kočička v přepravce pak kocourka snese, takže možná stejně dojde na přepravky dvě. No a kocouři britští mohou dorůst též úctyhodných rozměrů; i když se třeba v přepravce cestou k veterináři dovede náš obřík zplacatit tak, že zabere minimální místečko, jeho pětikilovou dceru k jeho 8 kilům prostě přidat nemůžu. Druhý pár - kocour + kočička dohromady sice méně, děsně moc se milujou, že můžou spát vedle sebe, ale v jedné přepravce se nesnesou. Takže u nás je situace asi taková, že na 5 koček + občas koťata mám dvě přepravky, jednu tašku přes rameno, dvě tašky z akce v Kauflandu a jednu speciálně šitou pro vzteklou kastrátku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Debakl (21x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
6
HCM u koček - program PawPeds (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (18x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top