Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kočičí hračky

Fórum: Ostatní

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Marge



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 47

Předmět: kočičí hračky
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2007 21:48:00
Odpovědět s citátem

V petcentru jsem Rebecce koupila kočičí mávátko - umělohmotná tyčka, na konci je barevné chmýří ( u nás něžně fialová ). Kočenka je nadšená, bohužel při každém úspěšném ulovení fialové kořisti se pustí do ožírání chmýří. Máte s takovými hračkami někdo zkušenosti?, myslíte že jí to může nějak ublížit?
Díky za odpovědi. Marge
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: kočičí hračky
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 7:07:41
Odpovědět s citátem

Jo nad tím jsem taky dumala, když si Maxíš pochutnával na červených zbytcích "boa" na tyčce.
Dospěla jsem k závěru, že kočky jsou schopné vyzvracet takřka cokoliv, co jim v žaludku nesedí; na jednu stranu mi jejich zažívání přijde strašně citlivé, na stranu druhou Rubkou v klidu prošla červená ozdobná stužka (na balení dárků) bez obtíží ...
Myslím, že to chmýří by nemělo být napuštěné nějakou chemikálií, která by mohla uškodit a když kočka zvládne přetrávit svoje chlupy, a že jich občas ze sebe slíže, tak si myslím, že by měla přetrávit, případně vyzvracet i tohle chmýří .... nicméně i přesto tyhle tyčky raději schovávám a nechávám je ožírat jen v rámci hry "pod dozorem".

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mourovatá



Založen: 09.11.2007
Příspěvky: 8

Předmět: péra
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 12. 2007 12:09:32
Odpovědět s citátem

Naše kočky nějak nezajímá to barvené peří z obchodu. Jim voní a láká je normální skutečné peří od holuba (např.), co najdeme venku. To rozcupují do mrtě. Je voňavé od ptáka a vzbuzuje v nich přirozenou touhu lovce. je zajímavé je při tom sledovat.

Vůbec kočky nějak nemají pochopení pro kupované a vyrobené věci.
Koupené škrabadlo je pro ně dobré tak leda jako odpočívadlo. Ale skutečný neopracovaný kmen stromu, na ten šplhají rády.
Hračky z obchodu-nezájem. Ale zmačkaný papír, špejle, oříšek...to je něco!
Kupované pelíšky? Pche, ohrnou nos. Ale obyč. krabice od bot? To je něco! Dá se to rozkousat, rozdrápat, rozcupovat, a ještě se v tom tak dobře leží... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2008 17:58:36
Odpovědět s citátem

Mám nový poznatek.
Kubovi přinesl Ježíšek pod stromeček Cat dancer, josu to takové paírové ruličky na pružině, kterou můžete buď přímo v ruce a nebo přilepenou někde na nějaké ploše(u nás konkrétně na skříni) pěkně pozlobit vaše čičiny.
U nás je to tedy trhák, snad ještě nikdy nebylo to naše trdlo z něčeho tak hotový jako teď. Hraje si už jen s tím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vendy



Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2008 8:42:48
Odpovědět s citátem

Abych se priznala, tak si neumim moc dobre predstavit, jak tahle hracka vypada, ale myslim si, ze nase ciciny by si s ni vyhraly urcite stejne dobre, jako ta vase Very Happy Muzete mi prosim vas poradit, kde jste ji koupila? Nekde ve zverimexu nebo v eshopu? Dekuji predem za odpoved.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2008 8:44:30
Odpovědět s citátem

Bude to nejspíš tahle hračka:
http://www.avet.cz/pet_catdancer.php

Distributor by se měl dát zjistit od nich.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2008 9:58:49
Odpovědět s citátem

Je to přesně ta, která je v odkazu od April Smile , u nás pořád hraje prim. Kubíčkovi favorité jsou jednoznačně chlupaté myšičky(ty ale pořád někde ztrácíme Sad ) a pak Cat dancer, s ničím jiným si už nehraje.
My jsme ho kupovali na www.kociciobchudek.cz a pořídila jsem takový, který v době naší nepřítomnosti můžete upevnit někam na nábytek a hraje se dál Very Happy

http://www.kociciobchudek.cz/sortiment/hracky/?f=fv a je to ten za 59,-

Aha, tak koukám, že ten odkaz nějak nefunguje. NO, na hlavní stránce je odkaz -hračky- a poté je vše rozděleno podle značek, stačí zakliknout -Cat dancer-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sabiiicek



Založen: 28.11.2007
Příspěvky: 7

Předmět: Re: kočičí hračky
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 7. 2008 15:22:46
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
V petcentru jsem Rebecce koupila kočičí mávátko - umělohmotná tyčka, na konci je barevné chmýří ( u nás něžně fialová ). Kočenka je nadšená, bohužel při každém úspěšném ulovení fialové kořisti se pustí do ožírání chmýří. Máte s takovými hračkami někdo zkušenosti?, myslíte že jí to může nějak ublížit?
Díky za odpovědi. Marge


Jojo,tahle hracka ma u nas taky nadvladu Very Happy teda konkuruje ji hopík Very Happy
Nellinka jí taky ožírá (my mame zase modrou ze zoolandu),ale jenom pod dozorem!!
Jinka hracku mame ve skrini za dverma Very Happy protoze at byla kdekoliv,kocka si ji porad pritahla..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: kočičí hračky
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 7. 2008 10:05:38
Odpovědět s citátem

Marge napsal:
V petcentru jsem Rebecce koupila kočičí mávátko - umělohmotná tyčka, na konci je barevné chmýří ( u nás něžně fialová ). Kočenka je nadšená, bohužel při každém úspěšném ulovení fialové kořisti se pustí do ožírání chmýří. Máte s takovými hračkami někdo zkušenosti?, myslíte že jí to může nějak ublížit?
Díky za odpovědi. Marge


Paskal taky ozira. Naikdy nezvraci ani chlupy ani tohle, takze asi to stravi bez problemu. Ale sezere jen co stihne pri hre, my mavatko musime ukryvat pod operadlo na gauci, by nas jinak umucil nekonecnou hrou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Mávátko
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 7. 2008 12:05:57
Odpovědět s citátem

U nás mávátko také ukrýváme, pro hru je k dispozici jen pár minut a Mína jej systematicky ničí. Čas od času provádím rekonstrukci rozškubaných zbytků, ale pomalu už není co rekonstuovat. Také jsem si všimla, že pokud číča objeví na balkoně peříčko (z andulek, co mají sousedé přes léto venku), tak jej sežere.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlinaa



Založen: 24.07.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Francie

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 22:45:02
Odpovědět s citátem

U nás je asi nejoblíbenější hračka tyčinka do uší. Naše číča chodí i do koupelny a umí si otevřít plastovou krabičku čumákem a tyčinku si vytáhnout, několikrát jsem ji přistihla Shocked Pak to vezme do pusiny a dokáže si s tím hrát celkem dlouho, různě si to přehazuje po zemi dokud to nezašoupne někam za gauč. Jeden čas jsem pak nacházela všude po bytě tyčinky, tak jsem jí pak trochu omezila přístup do koupelny Twisted Evil
_________________
Pavlína
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2008 11:22:52
Odpovědět s citátem

Pavlinaa napsal:
U nás je asi nejoblíbenější hračka tyčinka do uší. Naše číča chodí i do koupelny a umí si otevřít plastovou krabičku čumákem a tyčinku si vytáhnout, několikrát jsem ji přistihla Shocked Pak to vezme do pusiny a dokáže si s tím hrát celkem dlouho, různě si to přehazuje po zemi dokud to nezašoupne někam za gauč. Jeden čas jsem pak nacházela všude po bytě tyčinky, tak jsem jí pak trochu omezila přístup do koupelny Twisted Evil

Very Happy Paskulova taky. Objevil je, kdyz jsem se mu marne snazila vycistit usiska. Drapsnul je a zacal hlodat. Chvili jsme se bali, ze je to nebezpecna hracka, aby nesezral tu vatu, ale te si nevsima. My mu ty tycinky uz nechali na hrani misto na usi a uz mu je hazime sami a ma je po byte stejne jako mysky Smile Bud s nimi hraje fotbal sam, nebo je lovi, kdyz je hazime. Chvili na to bylo hloupe pred navstevami, ale ty uz to vedi, ze jsou nepouzite a jsou to kocici hracky, tak to chapou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2008 21:23:43
Odpovědět s citátem

Jo u nás jsou tyčinky taky velmi oblíbené Laughing .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 8:45:20
Odpovědět s citátem

Nám se osvědčil bublifuk, kocourek bublinky chytá a praská Smile
_________________
Robí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
xyz



Založen: 21.01.2008
Příspěvky: 89

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 12:53:46
Odpovědět s citátem

naš kocour ma nejradsi plysovou kost, ve ktere je tolik der, ze ji budu muset vyhodit, sice jsem mu koupila novou, ale trochu jinou a tu nechce
taky ma rad papirove kulicky a ze zachodu krade tampony Laughing mysicek a ostatnich veci si moc nevsima
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 8. 2008 17:20:03
Odpovědět s citátem

Naše kočenky dostaly jako dárek od kamaráda šustící tunel, a ten je jednoznačným favoritem Wink Jinak si strašně vyhrají s kdejakou blbostí-kouskem drátku, kroužkem z pet láhve, špuntem z flašky, ruličkou z WC papíru, víčkem... V koupelně jsem měla ozdůbku, malinkou plyšovou chobotničku, která visela na zrcadle, tak tu mi kradli tak dlouho a vytrvale, až jsem kapitulovala a nechala jim ji jako hračku.

Jinak kupované hračky u nás dlouho nevydržely, a hlavně je rychle omrzely. Myšky mizí v černé díře Rolling Eyes - víc je nenajdu, nechápu... A hodně se vyblbnou na odpočívadlech-teď mám v Zooplusu objednané až do stropu, tak se na to těším, jak na něm budou řádit Very Happy
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 8. 2008 11:34:24
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Myšky mizí v černé díře Rolling Eyes - víc je nenajdu, nechápu...


Very Happy to bude nějaký všeobecný fyzikální kočičí zákon... Smile něco jako čím víc myší přineseš, tím měně jich najdeš. u nás taky mizí do nenávratna
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jizi



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha

Předmět: Cat Dancer
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2008 8:48:55
Odpovědět s citátem

Zhruba před měsícem a půl jsem hledala inspiraci, co tomu našemu rarachovi pořídit za hračku (vzhledem k tomu, že už nezabírali ani kuličky z papírků od žvýkaček - kdysi tak oblíbené, natož pak kupované hračky) a narazila jsem tu na Cat Dancera - vzhledem k tomu, že téměř všechno, co jsem si z MK prozatím odnesla se ukázalo být užitečné/praktické/super, hračku jsme objednali a čekali, až přijde...
...a já bych chtěla jenom moc moc poděkovat všechno hodným "tetám" a "strejdům" z MK, kteří tu o ní psali:-) - ta hračka je něco jako malý zázrak - Chester za ní lítá jako na gumičce, konečně máme hradlo, která dokáže uhonit kocouře a nás nechat v relativním klidu (dřív jsme byli spocení až na zadku my a kocour se líně protahoval s výrazem: tak kdy ta sranda teda začne?) - takže ještě jednou opravdu upřímné díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 8. 2008 9:57:42
Odpovědět s citátem

My máme dancera taky. Ze začátku z něj byla Bětka u vytržení a řádila jako čertík. Teď už si s ním hraje jenom někdy, ale moc pěkně. Byla u něj samolepka k nalepení, ale nikde to nedrželo. Tak jsm to zastrčila za opěrku pod ruku na sedačce a visí to tam. Když chce, tak si s tím může hrát sama nebo jí to vytáhnu a hraju sis ní. Je to bezva hračka a za pár korun.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Agnes



Založen: 15.08.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 8. 2008 12:54:54
Odpovědět s citátem

Také děkuji za tip, hned jsem si onoho dancera objednala! už se moc těším až dorazí! máme doma jednu kočičindu a jsem ve fázi ukecávání přítele o pořízení kamarádky, tak snad, než povolí Smile , bude mít naše číča novou zábavu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2008 8:34:38
Odpovědět s citátem

Nakoupila jsem naší čičindě spoustu myšiček a jiných hraček, ale ona si s nimi nehraje. Spíše preferuje "nehračky". Například pistácie. Takové ty neotevřené, kterých vždycky v sáčku několik zbude a na dlažbě v koupelně hezky rachotí. Taky ji dám někdy pistácii nebo dřevěnou kuličku do plastového lavůrku a ona si je loví packou - "vytahuje" z lavůrku.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 12:26:34
Odpovědět s citátem

Nehračky si ti naši lumpíci taky samozřejmě nejvíce užívají, včetně šňůr od nabíječky na telefon a různé věci co samozřejmě nesmějí Smile

Cat Dancer jsem taky objednala a připevnila přilepila co to šlo:) a už kočenka rošťačí, skáče, obraty no sranda..Ale naopak druhá číča si ho vůbec nevšímá, jen když jde kolem tak vždycky ten konec vyfackuje a jde nenápadko dál:))
Takže jen doporučuji a děkuji za typ hračky..

Možná už tuhle hračičku s vodou znáte, mě se moc líbí a uvažuji, že ji objednám, máme doma totiž dva vodomilky:) Jen mám strach, aby ta nádoba vydržela a voda nebyla všude..

http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenspielzeug/katzenspielzeug_beschaeftigung/137843



přeji pěkný den:)

Bia
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 13:13:22
Odpovědět s citátem

http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenspielzeug/katzenspielzeug_beschaeftigung/113460
_________________
tif, Barča, Šebí a Mikča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2009 20:20:32
Odpovědět s citátem

Možná už tuhle hračičku s vodou znáte, mě se moc líbí a uvažuji, že ji objednám, máme doma totiž dva vodomilky:) Jen mám strach, aby ta nádoba vydržela a voda nebyla všude..

http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenspielzeug/katzenspielzeug_beschaeftigung/137843




Pozor,tam není voda,ani se tam nelije!Dno bazénku je nějaký materiál,kerý vodu připomíná a hračky k tomu dodané vypadají jakoby plavaly na vodní hladině.


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 8:16:00
Odpovědět s citátem

no tak to je dobrý, toho jsem si ani nevšimla, nenapadlo mě to:))
tím líp pro mne, nebudu muset vytírat:)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 21:34:07
Odpovědět s citátem

My pro kočičáka, tak nějak i náhodou, objevili novou hračku. Do prázdné krabičky od papírových kapesníčků (takových těch vytahovacích) jsme natlačili jeho oblíbený pěnový míček a on ho z toho šťourá. Docela si s tím vyhraje a krabice překvapivě dlouho drží v celkem neporušeném stavu Smile

Kočík to dokonce už vypiloval do takové dokonalosti, že když míček vytáhne, tak si s ním chvilku hraje a pak ho vezme a zase do otvoru v krabičce natlačí a šťourá vesele dál Smile Tak třeba to někoho Vás inspiruje Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 5. 2009 21:39:20
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
My pro kočičáka, tak nějak i náhodou, objevili novou hračku. Do prázdné krabičky od papírových kapesníčků (takových těch vytahovacích) jsme natlačili jeho oblíbený pěnový míček a on ho z toho šťourá. Docela si s tím vyhraje a krabice překvapivě dlouho drží v celkem neporušeném stavu Smile

Kočík to dokonce už vypiloval do takové dokonalosti, že když míček vytáhne, tak si s ním chvilku hraje a pak ho vezme a zase do otvoru v krabičce natlačí a šťourá vesele dál Smile Tak třeba to někoho Vás inspiruje Smile


To je šikovnej klučík!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 8:05:22
Odpovědět s citátem

Vytahování předmětů odkudkoli je oblíbená kočičí disciplína. Lze si vystačit obyčejnými předměty jako je suchá těstovina, fazolka nabo třeba pistácie (taková, co nejde dobrovolně otevřít a pěkně hrká). Až jednou odsuneme pračku, bude tam pěkná sbírka...
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 9:41:55
Odpovědět s citátem

Raika napsal:
Vytahování předmětů odkudkoli je oblíbená kočičí disciplína. Lze si vystačit obyčejnými předměty jako je suchá těstovina, fazolka nabo třeba pistácie (taková, co nejde dobrovolně otevřít a pěkně hrká). Až jednou odsuneme pračku, bude tam pěkná sbírka...


Taky je dobrá hračka kryt z plynového sporáku, s tím se hraje fotbálek! A toho času, co jsme strávili při hledání této podstatné maličkosti za neutuchajícího zájmu celé naší smečky Evil or Very Mad Říkali jsme si, že pod lednici to zapinkat nemohli, ale když jsme začali hledat už i v mrazáku, ta varianta pod lednicí se jevila přece jen přijatelnější. To byla sbírka, co jsme spod ní vytahali! Wink Hlavně že tam bylo i to, co tam teoreticky být nemělo-kryt z plynu. Jó, kočičky dovedou být hodně šikovné Rolling Eyes Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Hračky pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 21:05:44
Odpovědět s citátem

Naše zlobivé kočiny si rády hrají s plyšovými myšičkami.Některé se jim podaří roztrhat, jiné zmizí.Kupujeme stále další.A jaké bylo moje překvapení, když jsem nedávno odtáhla plynová kamna ! Krčilo se za nimi 10 slovy deset! myšiček.Nebylo vůbec lehké je tak daleko "zašoupat", ale našim kočkám se to povedlo.Darebačky !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top