Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Fugo - pokračování


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 11:53:38
Odpovědět s citátem

Já nemám paní Leně za zlé, že ho dala pryč, to plně chápu a vím, že u ní také nebyl spokojený, jelikož mu nesedla parta více koček. Starala se o něj perfektně a měli ho moc rádi. Určitě si nemyslím, že to byl zlý úmysl - to jsem nikde nezmínila Exclamation Paní Leně jsem samozřejmě vděčná, že nám v té situaci s ním pomohla. Mne jen mrzí, že jsme se jasně domluvili, že mi při takovémto rozhodnutí dá vědět a nedala. A nevím zda by dala kdybych si o zprávy o Fugovi sama nepožádala. Přecejen byl to náš mazlíček, nebyla to žádná věc co se jen tak někam dá a víc se o ní člověk nezajímá. Stále na něho myslíme a tak si myslím zasloužíme vědět co se s ním děje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 12:26:44
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Já nemám paní Leně za zlé, že ho dala pryč, to plně chápu a vím, že u ní také nebyl spokojený, jelikož mu nesedla parta více koček. Starala se o něj perfektně a měli ho moc rádi. Určitě si nemyslím, že to byl zlý úmysl - to jsem nikde nezmínila Exclamation Paní Leně jsem samozřejmě vděčná, že nám v té situaci s ním pomohla. Mne jen mrzí, že jsme se jasně domluvili, že mi při takovémto rozhodnutí dá vědět a nedala. A nevím zda by dala kdybych si o zprávy o Fugovi sama nepožádala. Přecejen byl to náš mazlíček, nebyla to žádná věc co se jen tak někam dá a víc se o ní člověk nezajímá. Stále na něho myslíme a tak si myslím zasloužíme vědět co se s ním děje.



Podle mne je podstatné,že je Fugo snad na nejlepším,pro něj, místě,radujme se z toho,bude mu tam určitě nejlíp,Verunko,zanechte hořkosti,vůči paní Leně a radujte se,kvůli Fugoušovi



Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 12:31:53
Odpovědět s citátem

Beta.1: tohle stejné se psalo, když si ho brala paní Lena.

Zkuste prosím pochopit to, že pokud se s někým na něčem domluvím, tak to dodržím. To je to co mne mrzí. Zvláště pokud jde o živého tvora. Z toho by měl hořkost každý. Samozřejmě Fugovi přeji aby se měl moc dobře a konečně bylo vše v pořádku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 12:55:46
Odpovědět s citátem

Verunka napsal:
Beta.1: tohle stejné se psalo, když si ho brala paní Lena.

Zkuste prosím pochopit to, že pokud se s někým na něčem domluvím, tak to dodržím. To je to co mne mrzí. Zvláště pokud jde o živého tvora. Z toho by měl hořkost každý. Samozřejmě Fugovi přeji aby se měl moc dobře a konečně bylo vše v pořádku.



Verunko,já vás chápu,ale proč to prezentovat veřejně,to je to co se mi nelíbí,prosím,neberte to ode mne zle,ale je to domluva mezi vámi a paní Lenou tak bych to vyřizovala soukromně.Takhe to nevypadá hezky,a mohlo by se to zvrtnout v něco ošklivého,to je ale pouze můj názor,někdo si může myslet něco jiného.Jinak přeji hezký den.





Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 13:14:28
Odpovědět s citátem

Víte proč jsem to sem napsala?? Právě proto, že se našli lidé, kteří ze mne dělali zlou když jsem Fuga dávala pryč. Že se neumím postarat o kočku, že takové kočky jsou, že to jsem měla vědět když jsme si kočku kupovala a měla jsem s tím být smířená, že kočka dělá binec. Když se nabídla paní Lena, byla tu byla brána jako anděl co ho zachránil před smrtí. Než jsem ho darovala tak jsme si spolu psali, s podmínkami souhlasila. Nakonec to dopadlo tak, že se mi ani sama od sebe nikdy neozvala, musela jsem první já. Nakonec ho dá pryč a ani se nenamáhá mi to napřed napsat. Proto jsem chtěla aby všichni ostatní věděli jak to je. Nevím čím bych měla koho urazit tím že jsem to zveřejnila? Vždyť je to pravda, žádná lež, žádná pomluva. Já paní Lenu nepomlouvám, jen říkám, čím mne zklamala a veřejně to říkám proto, aby to věděli i ostaní.

Víte ono se to snadno mluví, když to není Váš případ. Já bych asi také uvažovala jinak kdyby se toto nestalo mne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 13:28:08
Odpovědět s citátem

Ale to je jedno, už se stalo a nechci se tu s nikým hádat co je a není správné, jelikož na to má každý jiný názor. Co jsem měla na srdci jsem sdělila a víc to nechci rozvádět. Paní Leně jsem napsala soukromně a také i to, že zveřejním její zprávu na foru, aby to věděli ostatní. Jen chci ještě napsat, než to zase někdo blbě pochopí, proti paní Leně nic nemám, jsem ji vděčná za to že si Fuga vzala, pečovala o něj, krmila ho a měli ho rádi a i za to, že mu našla kvalitní novou majitelku. Jen jsem prostě naštvaná a smutná z toho jak se to událo. Dál už se k tomu nebudu vyjadřovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MaxKatka



Založen: 07.11.2005
Příspěvky: 120
Bydliště: Hodonice okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 13:29:19
Odpovědět s citátem

Verunko já Tě chápu... Opravdu paní Lenka Ti měla dát vědět.... ale je otázka, jak bys reagovala, kdyby Ti to řekla dopředu. Teď bych se spíše zajímala o nové majitele a poprosila je o kontakt, abyste si mohly psát s novou majitelkou.

Ono vyjít s Fugem je hodně o kompromisech (nebo spíše se stáhnout a nechat ho vládnout pevnou tlapkou... ). Snad tam kde bude vládcem domu a zahrady a už přestane dělat vylomeniny a v jeho novém království mu bude krásně. Je to krasavec, kterého si každý na první pohled oblíbí... Laughing

Tak mu přeji v novém domově, aby se mu moc a moc líbilo, aby vládl tlapkou pevnou a nikomu nedovolil nějaké nepřístojnosti a byl tím nejšťastnějším kocouřem pod sluncem....
_________________
Katka, Damča (2) a Pišta (2)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 13:36:15
Odpovědět s citátem

MKatko, určitě bych jí nic nevyčítala, jelikož vím jaký je a jak těžké je se mu přizpůsobit. Plně bych ji chápala, jak bych také nemohla, když vím co jsme si s ním užili.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 17:32:10
Odpovědět s citátem

Pokud nemáte, Verunko, paní Leně za zlé, že dala Fuga tam, kde je konečně št´astný, tak o co vlastně jde? Myslím,že to podstatné a nejdůležitější - Fugo - je vyřešeno! Mám z vašich vět pocit, že mnohem víc se zabýváte svými osobními pocity než faktem, že Fugo snad konečně
bude mít spokojený život ( i když u paní Leny se také určitě měl dobře) .
A docela chápu paní Lenu,že Vás neinformovala dřív...jistě chtěla opravdu předejít Vašemu znepokojení a možná i řešení věci zde na foru...rozbory, zda Fuga dát jinam nedat jinam....

A považuji za ne úplně správné, že zde zveřejníte to, co psala paní Lena jen Vám...Pokud jste chtěla informovat o současné situaci, stačilo napsat Paní Lena psala,že...a vše vysvětlit.

Rozhodně je úplně super ,že Fugo snad našel své království a jen držím palce,at´to tak i zůstane Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 17:52:28
Odpovědět s citátem

Chápete to, že jsme byly domluvené na tom, že pokud nastane probém, kdy paní Lena bude nucena dát Fuga pryč, tak dá napřed vědět mně? Vás by toto nenaštvalo? Jasně, řeším své pocity, a Vy by jste je neřešila, kdyby šlo o zvířátko, které jste měla x měsíců doma? Píšete že řeším jen své pocity, ale bohužel ty pocity mám tak je uveřejním protože se mne to velice dotklo. Vy by jste neměla pocity, kdyby takto jednal někdo s Vámi. Neřešila bych to, kdybychom se tak nedomlouvaly, ale pokud ano tak mne to prostě ranilo, že jsem o tom nevěděla dříve než se to událo. Další věc je, že nikdo neví jestli se i u nové majitelky bude mít dobře. Nesedlo mu to u nás, ani u paní Leny, nikdo neví jak mu to sedne tu. Paní Lena také z počátku psala, že je vše fajn, že se honí s koťaty a baví ho to na terase. A stačí pár měsíců a mění majitele. Stejně jako to bylo u nás. Takže jak se mám těšit z toho, že našel nový domov, když nevím zda z něj zase nebude putovat dále. Nemám teď kontakt, nevím kde se mám ptát jak se má.

S tím, že jsem publikovala zprávu od paní Leny - napsala jsem, že jsem jí o tom psala soukromou zprávu. A navíc si myslím, že je lepší, když lidé co to tu sledují vidí, co paní Lena napsala, než to kdybych já napsala "Fugo už má jiného majitele a paní Lena mi nedala ani vědět". Takto alespoň všichni vidí, že paní Lena psala slušně a příjemně. Kdybych jen napsala že Fuga dala pryč, tak by to ostatní lidé mohli chápat tak, že se ho zbavila, což není pravda, jelikož mu našla určitě solidního a zkušeného majitele. Takže naopak já si myslím, že tím, že jsem zveřejnila email od paní Leny, jsem ukázala, že jedná příjemně ne arogantně. Jde tu jen o to, že mi o tom nenapsala než to udělala. To je jediná věc co mne mrzí, jelikož jsme se o tom bavili než si ho vzala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 18:27:54
Odpovědět s citátem

Chápu. Ale rozhodně bych neřešila své pocity veřejně, pokud bych je vůbec řešila,tak soukromě. Určitě bych je neprezentovala veřejně.Proč také? Abych se dočkala náležité podpory ostatních ? Hm...

Myslím,že paní Lena vysvětlila srozumitelně důvody,proč jednala tak,jak jednala. Neshledávám v tom nic , co by se dalo vnímat negtivně. Nepochybuji o tom,že to udělala s jediným cílem ..aby se Fugo měl opravdu co nejlépe, vzhledem ke své povaze a dominanci.

Když se ukázalo,že Fugo v novém domově je spokojený,tak Vás informovala. Ano, až poté,co jste jí psala Vy. Já si ale docela umím představit,jaký má paní Lena kolem koček a všeho dalšího nabitý program..také mnohokrát nestihnu napsat vše, co mám k vyřízení.

Ano, je možné, že za několik týdnů, měsíců zas Fugo začne řádit. To bych ovšem řešila,až to bude aktuální..pokud vůbec bude.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 19:00:41
Odpovědět s citátem

Luci: vy to vidíte jinak, jelikož nešlo o kočku která patřila Vám. Navíc nevíte další okolnosti takže to prostě vidíte jinak. Mě prostě naštvalo to, že kdybych si o nové info nepožádala, tak ho asi ani nemám. Nezlobte se na mne, jsem plná emocí a prostě jsem měla potřebu to někam vyklopit. Mám v sobě tolik pocitů, že absolutně nevím co si mám vůbec o všem myslet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 19:06:49
Odpovědět s citátem

Myslím,že hlavní zásadní a nejdůležitější emocí by měla být radost..z toho,že vše nasvědčuje tomu, že Fugo snad už konečně je spokojený.Protože spokojenost kočky je to hlavní...a osobní pocity by jim měl dvounožec podřídit.

A budete se divit, ale mám velmi podobnou, téměř stejnou zkušenost jako Vy....jen s jedním rozdílem v závěru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 19:32:28
Odpovědět s citátem

Tak já musím říct, že v této záležitosti Verunčino rozhořčení naprosto chápu. A to hlavně z jednoho důvodu, který ostatním možná uniká. Vím, že rozloučení s Fugem bylo pro ni dost těžké a vím, jak dychtivě čekala na jakékoli zprávy od pí Venclíkové, které byly dost sporadické. To si asi dovedeme představit všichni, kdo bychom se po roce vzdávali kočky, kterou jsme doma měli od kotěte, byť by nám drásala nervy sebevíc. Jsem přesvědčená, že kdyby dala pí Venclíková aspoň náznakem najevo, že Fugo není to pravé a že se chystá dát Fuga pryč, Verunka by chtěla aspoň mít možnost zauvažovat, jestli si ho nevezme zpátky! Třeba by se velmi rychle rozhodla že ne, ale tu šanci vůbec nedostala a v tom vidím oproti jejich původní dohodě zásadní problém, protože zcela jistě z tohoto důvodu si ji vymínila. Pí Venclíková byla spásný anděl a teď zase všichni věříme, že Fugo se má opravdu tak úžasně skvěle, jak píše. Nezbývá než tomu pevně věřit a doufat a ze srdce mu to přát. Ale já s tímto jednáním také nesouhlasím, férové to rozhodně nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2008 21:15:41
Odpovědět s citátem

Karin: děkuji, přesně jste pochopila proč jsem smutná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 12:11:07
Odpovědět s citátem

I když většina z Vás správně pochopila co se stalo a proč se to stalo právě takhle, dovolím si několik upřesnění. Nehledala jsem Fugovi nový domov - kdybych ho hledala, dala bych o tom Verče vědět - jak jsem psala, některé (většinou ty nejlepší) věci přicházejí samy ve správný čas ... věděla jsem že není u nás úplně spokojený, ale i přesto, že se situace mezi Fugem a ostatními kočkami postupně vyostřovala, mohl se u nás pořád víc realizovat než u Verunky. Jeho vylomeniny mě nechávaly a nechávají klidnou - jednak moc neblbnul a neškodil, jen to značkování nebylo moc příjemné (ale to je přesně důsledek toho, že se potřeboval prosadit oproti ostatním kočkám). Nešlo tedy o to, že bychom s ním nemohli žít - klidně mohli - ale o vědomí, že ten kocour by byl jinde o hodně spokojenější. Když jsem ho poznala povahově, tak vím naprosto přesně, co potřeboval - a to jsem se mu pokusila dopřát. Bez ohledu na to, že nám bylo taky líto, že odchází - a taky bez ohledu na to, že jsem přesně tušila podobný citový výlev. Proto jsem to Verče předem neříkala, protože jsem věděla, že to dělám pro Fuga a ne pro ni. Nemám jí za zlé, že své pocity ventiluje veřejně, potřebuje čas, aby se s tím srovnala. Fugo je v novém domově teprve krátce, pokud by se ukázalo, že není spokojen, vrátil by se k nám, ale vypadá, že mu to náramně svědčí. Příští týden ho jedu zkontrolovat.
Howgh.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 12:23:57
Odpovědět s citátem

Lenka V. napsal:
I když většina z Vás správně pochopila co se stalo a proč se to stalo právě takhle, dovolím si několik upřesnění. Nehledala jsem Fugovi nový domov - kdybych ho hledala, dala bych o tom Verče vědět - jak jsem psala, některé (většinou ty nejlepší) věci přicházejí samy ve správný čas ... věděla jsem že není u nás úplně spokojený, ale i přesto, že se situace mezi Fugem a ostatními kočkami postupně vyostřovala, mohl se u nás pořád víc realizovat než u Verunky. Jeho vylomeniny mě nechávaly a nechávají klidnou - jednak moc neblbnul a neškodil, jen to značkování nebylo moc příjemné (ale to je přesně důsledek toho, že se potřeboval prosadit oproti ostatním kočkám). Nešlo tedy o to, že bychom s ním nemohli žít - klidně mohli - ale o vědomí, že ten kocour by byl jinde o hodně spokojenější. Když jsem ho poznala povahově, tak vím naprosto přesně, co potřeboval - a to jsem se mu pokusila dopřát. Bez ohledu na to, že nám bylo taky líto, že odchází - a taky bez ohledu na to, že jsem přesně tušila podobný citový výlev. Proto jsem to Verče předem neříkala, protože jsem věděla, že to dělám pro Fuga a ne pro ni. Nemám jí za zlé, že své pocity ventiluje veřejně, potřebuje čas, aby se s tím srovnala. Fugo je v novém domově teprve krátce, pokud by se ukázalo, že není spokojen, vrátil by se k nám, ale vypadá, že mu to náramně svědčí. Příští týden ho jedu zkontrolovat.
Howgh.

........................MYSLELA JSTE TO DOBŘE.....................VERUNKA SE Z TOHO DOSTANE A JE OTÁZKA ČASU, KDY TO POCHOPÍ, JAK TO VŠE BYLO MYŠLENO....................Přesně jste napsala větu.....že jste to dělal pro Fuga a né pro Verďu (nic proti ní), myslím si také, že Fugo našet nyní to pravé ořechové.................čas ukáže, držím vám všem pěstičky, ať se nynější stav dá, co nejdříve do kupy............VERU TO ZVLÁDNE............má toho za sebou hodně s čiči, myslím, že to chce čas. Dovedu si představit, že i pro vás Leno, to nebylo lehké............tak se držme a buďme rádi, že se Fugouš má dobře.
Lucka
www.kocicistromy.com
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: pro LenkuV
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 12:34:46
Odpovědět s citátem

Jste moc hodná,líbí se mi,že se na Verunku nezlobíte,ano,jsou to u ní emoce.Mě se pouze nelíbilo,že je ventiluje veřejně,nedělá to pěkný dojem.A že jste využila náhody,která se vám naskytla v souvidlosti s Fugem,vás jen a jen chválí,jde o nový pro Fuga asi lépe vyhovující domov,moc mu přeji,aby se mu tam,líbilo a konečně se usadil a byl spokojený.



Bětka,Barunka a Matě
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 12:56:39
Odpovědět s citátem

Beta - to že to ventiluju veřejně na Vás nedělá dobrý dojem, ale to jak se ke mne zachovala paní Lena na Vás dobrý dojem dělá???

Paní Leno můžete mi prosím alespoň dát kontakt na novou majitelku. Nerada bych tímto přišla už uplně o všechny informace o něm. Ano byly to u mne emoce a myslím, že by jste je i vy všichni ostatní co tu do mne rýpete měli pochopit. Měli jsme ujednání, takže nějaké "bála jsem se citových výlevů" opravdu není na místě. Domluva byla jasná a vy jste ji porušila. Fuga jsem Vám darovala s tím, že mi budete dávat informace s čímž jste souhlasila - a dopadlo to tak, že informace jsem z Vás musela dolovat, jelikož sama od sebe jste mi nikdy nenapsala (přesto že jste na to přistoupila před tím než jste si ho vzali). Další věc je ta, jakým způsobem vůbec proběhl odvoz Fuga od nás, což mne dost zarazilo (to tu ale rozebírat nebudu). Nechtěla jsem za něj nic, jen nové hodně majitele pro něj. A nakonec jsem o něm téměř vůbec nevěděla a když se po x měsících zeptám, tak se mi dostane odpovědi, že už ho nemáte. Tak se prosím vy ostatní nedivně mým emocím, jelikož kdyby jste se dostali do takovéto situace určitě by jste byli také dost naštvaní a smutní.

Samozřejmě jestli se bude Fugovi dařit dobře budu za něm moc šťastná a přeju mu tu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: pro verunku
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:14:40
Odpovědět s citátem

Verunko,já nechci a nemám žádné dojmy,ze zádrhelu,co se stal mezi vámi a paní LenkouV.To je podle mne něco,co se vyřizuje soukromně.Pořád si stojím za svým,že jste to neměla zveřejňovat.Já vám nechci ubližovat,nebo vám křivdit,z těchto důvodů se vůbec nevyjadřuji k obsahu,dodržela,nedodržela atd.Přeji vám brzké vyrovnání se se situací a hezký den.
ps.je to pouze jen můj názor,možná špatný,ale můj.




Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:21:49
Odpovědět s citátem

Verunko, výborně!!Chtěla jste pro Fuga nové, hodné majitele?? Evidentně je má..takže to, co jste chtěla, se splnilo!!!!! Bud´te ráda, že to tak je...nebo jste si snad chtěla Fuga vzít zpět?

Myslím,že paní Lena Vám tenkrát, kdy jste byla ze situace kolem Fuga hodně zoufalá, velmi pomohla. Nezlobte se,ale když ted´čtu, co píšete,tak mne nemůže nenapadnout Pro dobrotu na žebrotu.

A chci se zeptat..kolikrát jste se byla za Fugem podívat? Myslím u paní Leny?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:21:55
Odpovědět s citátem

Beta - děkuji za vysvětlení. Já mám také svůj názor, třeba se někomu nelíbí, ale já si za ním stojím.

Dále už se tu nechci hádat, mám v sobě špatné pocity a tak prostě jinak než takto jednat nemůžu. Proto už sem nechci dál nic psát, jelikož se tu budeme akorát dohadovat kdo je a kdo není oprávněný to a to udělat. Doufám, že se Fugo bude mít dobře a také že budu mít kontakt na tu paní co je teď u ní. Nerada bych, aby mi takto zmizl ze života a už jsem o něm nikdy nic nevěděla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:27:38
Odpovědět s citátem

Luci: nevím proč mne napadáte? Bohužel dostat se do Prahy je pro mne dost problém, takže jsme se na něj podívat nejeli. Proto jsem chtěla vidět fotky a vědět nové zprávy. Takže další věc - mě máte za zlé, že jsme se na něj nejela podívat a že mi paní Lena nedávala vědět (což je oproti tomu jen do Prahy uplná banální věc) to se bere jako dobrá věc? Co to tu obracíte proti mne?? A jaké za dobrotu na žebrotu? Nic jsem za něj nechtěla a vzhledem k tomu, že ho hned brali na výstavu je zřejmé, že ho asi i chtěli a nešlo vyloženě jen o to aby nám od něho pomohli. To je můj názor. Navíc nevíte další okolnosti, tak si prosím nechte tyto své poznámky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:32:59
Odpovědět s citátem

Verunko, nemyslím,že napíšu-li svůj názor či se na něco zeptám, že by to bylo napadání.

O napadání...ale paní Leny Vámi....by se diskutovat dalo.

Vidíte..sice Vám na Fugovi strašně záleží,ale jet za ním byl problém...Zatímco pro paní Lenu neměl být problém Vám stále psát a posílat fotky?

A neodpověděla jste mi...chtěla jste si snad vzít Fuga zpět?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:37:11
Odpovědět s citátem

Verunko a ještě doplním...pokud jste měla potřebu tuto záležitost tímto způsobem zveřejnit, pak jste asi měla počítat i s jinými reakcemi než těmi, které jste patrně očekávala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:40:52
Odpovědět s citátem

Luci - podívejte se, po paní Leně nikdo nechtěl aby mi psala každý den. Ale když někdo není schopný napsat třeba 4 měsíce, ale na forum normálně přispívá to je trochu divné ne? A srovnávat psaní emailu s jízdou přes 100km je podle mne docela trapné. Navíc si nedokážu představit, co by se mnou udělalo vidět ho.

Vzít zpět jsem si ho nechtěla, nevím co by to mělo za význam, když se u nás jen trápil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 13:48:54
Odpovědět s citátem

Luci nezlobte se, už se tu nechci hádat. Máme prostě jen každá jiný názor.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
reina



Založen: 07.08.2005
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha 4

Předmět: nový domov
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 14:06:20
Odpovědět s citátem

pokud jsem správně pochopila, má paní Lena chovatelskou stanici. to znamená, že odchovala spoustu koťátek, zajímá se o ně, telefonuje, čeká na zprávy, atd. taky to znamená spoustu času a obětování.
dle mého skromného názoru, je spíše na původním majiteli, aby se zajímal o své bývalé svěřence - já třeba dělám pro "pitomý" útulek, doma mám v depozitu samé "bezpapíráky" většinou plemene "záplotní směs". ale i přesto - když umístím zvíře a nemám zprávy, ozývám se sama. je to normální - lidi chodí do práce, mají svých starostí dost, a ne vždy si najdou klidnou chvilku k sepsání mailu, když řeší spoustu dalších věcí. takže je obepisuju, obvolávám, a pokud se někam třeba nemůžu dovolat, mám pochybnosti, nebo kolikrát třeba jenom cestu kolem, tak jdu na návštěvu, podívat se jak se jim daří, atd.

do pozice té "špatné" která opustila kocoura se stavíte sama. nenašla jsem že by vám toto někdo napsal - psala jste to jenom vy ve své uraženosti, nebo mi to tak aspoň připadá. plus ještě - vy neřešíte Fuga, vy řešíte pouze a jenom sebe.

paní Alena napsala, že se tahle možnost vyskytla, a že to mělo být na zkoušku, tzn. že to ani nemuselo vyjít. naštěstí pro fuga to ale vyšlo.

vy byste Fuga vzala zpět? a znova prožívala stejné martirium? o kontakt na lidi jste si řekla až poté, co vám to tady bylo vytknuto...

chápu, že se vám po Fugovi stýská, já po svých chovancích taky teskním, ale život jde dál.

myslím, že aktuální situace je pro všechny nejlepší - vy nemáte doma nezvladatelného kocoura, paní alena mu poskytla dočasný domov, a nový domov se našel sám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 14:18:13
Odpovědět s citátem

O kontakt jsem si řekla už v SZ a ne až tady. Ale zatím mi nepřišel.

Ano, řeším sebe, s tím naprosto souhlasím - cítím se totiž tímhle podvedená. Fuga neřeším, jelikož on už je vyřešený a stím já nic neudělám a nedostala jsem ani možnost s k tomu vyjádřit. Že bych si ho zpět nevzala - to jsem psala kousek nad Vaším příspěvkem a také jsem napsala proč.

O zprávy o Fugovi jsem si samozřejmě psala sama. Dle mne je ale slušností, pokud mi někdo dá kočku mu prostě dát sem tam vědět jak se jí daří. Já si psala s chovateli jak od Dominika tak od Fuga. A než jsem ho dala paní Leně, zeptala jsme se na to paní Matlasové. Proto mi toto nepřišlo korektní, jelikož já prostě jednám jinak. Paní Matlasová také čekala na zprávy od nás a také je dostávala. Nemusela se sama dožadovat toho, abych ji něco napsala. Průběžně jsme psala sama jelikož mi to přišlo správné.

S Vaší poslední větou samozřejmě souhlasím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2008 14:27:55
Odpovědět s citátem

Myslím,že je tu jeden veliký rozdíl.Vy jste Fuga paní Leně jen tak nedala...ona se ho na základě Vámi avizovaných problémů ujala a tím Vám účinně pomohla vyřešit téměř neudržitelnou situaci. A že ta situace neudržitelná byla, to je evidentní. Protože lidí,kteří si vezmou domů kocoura,který vyvádí to, co vyváděl Fugo u Vás..takových lidí je opravdu minimum.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (69x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (49x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (47x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (37x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (25x)
6
Veterinární poradna: Mrouskání kočky po kastraci (23x)
7
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (21x)
8
Kočičí jména (21x)
9
Pojištění koček (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top