Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Počet koček


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: Počet koček
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 12:46:59
Odpovědět s citátem

Dobrý den všem.
Kolikpak máte doma kocouřů a na jak velké ploše? Smile Mám na mysli kočičky čistě bytové. Jelikož se stěhuju do bytu 30 m2 (naštěstí jsou stropy 3m vysoké, takže lezací patra budou všude)a mám 4 kočky, tak jsem zvědavá, jak je to u vás. A vypadá to, že mi spadne na starost ještě jedna kočina... Plno lidí mě považuje za blázna, přítel se se mnou kvůli mému kočkomilství rozešel... ale holt každý má jiné priority:)
Díky za odpovědi.
Snad mě neukamenujete za babku schraňovatelku:)
Leemet+Fidorka+Jasmína+Uhlík+Borůvka:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Počet koček
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 12:55:36
Odpovědět s citátem

Hlavně si myslím, že člověk si musí dát nějakou záklopku - říct si, že nějaký počet už je to maximum, aby to zvládnul nejen prostorově, ale především finančně a fyzicky (člověk má jen dvě mazlící ruce).

My máme byt cca 40m2 se vším všudy + v březnu snad konečně bude zasklenej balkon, ale ačkoliv bych chtěla čičiny tři, momentálně stav 2+2 považuju za maximální. Ale kdyby nebyl druhej dvounožec, asi bych si pořídila ještě tu třetí čičinu, ale víc už ne.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 15:08:18
Odpovědět s citátem

Mám klasický panelákový byt 3+1 o výměře cca 80 metrů čtverečních + lodžie a v něm mám chov britek, které jsou naštěstí velmi klidné plemeno. Největší počet koček jaký jsem zatím na této ploše měla je 7 dospělých koček (včetně chovného kocoura a tří kastrátů) a 9 koťat (2 vrhy). Bylo to náročné, ale zvládli jsme to. Když koťata nemám tak se mi někdy zdá že je u nás nějak moc klidu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 17:26:11
Odpovědět s citátem

Měla jsem dlouhou dobu jen dvě kočiny a pořád mi jedna scházela do počtu:). No ale když jsem uviděla Uhlíka a Borůvku pohromadě, nemohla jsem je v depozitu nechat. S financema není problém, veškěré kočičárny jsou u nás povoleny a nedostatkem muchlání a ňuňání myslím netrpěj zdaleka Very Happy, v posteli se mnou spěj všichni a je to ten nejhezčí pocit, co znám Wink
Tak dál, kolik kdo má doma čičin? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 17:45:25
Odpovědět s citátem

My máme panelákový 2+1 (62m) a dva kocouřky (sia + bri) a pohoda. Můžou kam se jim zachce, dveře jim nezavíráme (stejně by to bylo zbytečné), umí si otevřít Very Happy
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 19:25:23
Odpovědět s citátem

Já mám v bytě 2+1 ( 50 m2 ) 3 dospělé kastrované kočky a myslím, že je to tak akorát Smile
Někde jsem četla, že by snad mělo být na jednu kočku 9 m2 plochy bytu, ale nevím, jak se to počítá, když tam s nima žijí i dvounožci... Rolling Eyes Wink
_________________
tif, Barča, Šebí a Mikča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 20:30:24
Odpovědět s citátem

37m2, jeden bláznivý mývalí kocour a já.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 1. 2008 22:12:09
Odpovědět s citátem

Byt 86 metrů čtverečních, velká terasa, 4 kočky, dvě děti a já. Optimální. Součástí bytu je veranda či zimní zahrada, kterou nazýváme kočičárnou, mají tam svá WC a šplhací strom a škrabadla. Jinak zcela volný pohyb po celém bytě . Samozřejmě ,že máme zařízení přizpůsobené kočkám, nemáme nikde vystavené žádné křehké porcelánové předměty nebo jiné věci,které by mohly být v ohrožení . Kočky striktně nesmí na linku a jídelní stůl. Tento zákaz byl vydán zejména proto,aby měly co porušovat Very Happy . Terasa je zabezpečená,aby nemohly skočit dolů. Počet 4 koček považuji za konečný, je to tak zrovna dost na to,aby se žádná necítila přehlížená a mohly si vládu nad námi, bídnými dvounožkyněmi, fakt vychutnat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2008 0:15:54
Odpovědět s citátem

Myslím, že by si každý měl pro sebe zodpovědně zvážit, kolik koček je schopen nejen umazlit, ale i finančně zaopatřit v případě nějakého zdravotního průšvihu...

My máme ve 140m bytě momentálně 4 dospělé kočky, jako absolutní strop vidím 6 koček. Vzhledem k tomu, že máme chovatelskou stanici, k tomuto počtu se ještě přidávají i koťátka.

Při větším počtu koček samozřejmě stoupají i nároky na péči a úklid a vzhledem k tomu, že se nechci stát otrokem domácnosti a pořád jenom uklízet, na více než 5-6 koček skutečně jít nehodlám Smile Navíc by mi to můj milý ani nedovolil...
Nelze zapomenout ani na neshody ve smečce, které pochopitelně mohou nastat a bohužel mám s nimi sama aktuální, dost negativní zkušenost, která asi bohužel dopadne odchodem jedné kočičky z domácnosti Sad
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2008 18:19:25
Odpovědět s citátem

Ještě před nějakým rokem jsem si myslela, že jedna kočka je normální a kdo má víc - je to divný. Jaký to však byl omyl, chichi Smile Založila jsem si nedávno stanici a pořídila dvě chovný kočky a ve chvíli, kdy byla první koťata to teda bylo! 2 dospělci a 4 koťata. Mám s dětmi byt 83m2 a zjistila jsem, že max. tři dospělé kočky jsou moje maximum. Právě, nemám víc rukou, času, když chci navíc tu a tam mít i koťata.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2008 19:21:19
Odpovědět s citátem

42 m2 jeden kocour, já a můj přítel. Chtěla bych ještě jednu kočku, ale přítel je zatím striktně proti a já to respektuju, ale budu to na něj pořád zkoušet Smile. Myslím že strop u mě jsou 2 kočky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 1. 2008 19:27:26
Odpovědět s citátem

Máme byt dva ˇ2plus1 asi 70m čtverečných. A jen jednoho kocourka. Za svobodna jsem tu měla dvě kočiny(kočku a kocoura) občas nějaký koťátka. A myslím, že se to dalo. Upřimě kdyby manžel nebyl proti)jako že je proti všemu co je kočičí) tak Barník bude mít kámoše během chvilky. myslím, že nejvíc místa zaberou stejně jen kočičí WC. Mě přišly kočky vždycky hrozně skladný a v dospělosti absolutně nenáročny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Escada



Založen: 05.04.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 1. 2008 2:04:04
Odpovědět s citátem

My máme zatím cca 80m2 a na něj 3čičiny...Byl jeden,potom kočička a nakonec jsem si vymohla ještě jednoho kocourka:)
Nevím,kde mám strop já,ale právě jsem poučena...Máme totiž plíseň a léčit 3x je fyzicky i finančně dost náročné:(((
Měli jsme 3 kakáče-chodí do jednoho(občas i 2 naráz:) )...Tak jsme jeden zrušili a do toho druhého chodí,když je v oblíbeném plno:)
Jinak to ale často vypadá,že nemáme žádnou kočinu,protože všichni někde chrupaj....
Je pravda,že jsme se jim lehce podřídili,ale tako je ...My nežijeme s kočkami,ale oni s námi:)))
Takže můžou všude a vše...Až na loudění-v tom jsem důsledná!!!
Sil+Mufka+Enzo+Zino
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka Š.



Založen: 09.12.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2008 23:02:48
Odpovědět s citátem

My máme byt velikej 42m2 a máme jednoho osmiměsíčního kocourka. Tahle diskuze mě moc zajímala, protože jsem právě uvažovala o pořízení další kočičky, ale bála jsem se, že máme moc malej byt (klasickej panelák bez balkonu). Přijde mi, že opravdu platí to, že když je doma kočka jen jedna a člověk chodí do práce, tak se prostě nudí a nevyblbne se. Přítel je zatím proti dalšímu kočičákovi, ale myslím, že je to jen otázka času. Byl to on, kdo loni v červnu řekl, vezmeme si domů kocourka (Já se bála. Vždycky jsme měli doma kočky a několik, ale to jsem bydlela v baráku se zahradou. Neuměla jsem si to představit mít čičika jenom v bytě. Dneska vím, že všechno je v pohodě a jsem vděčná příteli, že tenkrát prostě zavelel, že si našeho Fouska vezmeme).
Spíš teď řeším jinou otázku: jestli s pořízením druhé kočky počkat až po kastraci našeho kocourka. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2008 23:13:19
Odpovědět s citátem

Já zastávám názor, že 2 kočky jsou vždycky (až na výjimky potvrzující pravidlo) spokojenější než 1 Smile Kam se vejde jedna, vejdou se i 2. Na kastraci bych nečekala.
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 1. 2008 23:32:27
Odpovědět s citátem

Lenka Š. napsal:

Spíš teď řeším jinou otázku: jestli s pořízením druhé kočky počkat až po kastraci našeho kocourka. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?


Já bych též nečekala. Rozhodně si takto mladý kocourek zvykne na nového kamaráda lépe než zase o něco starší! Myslím (obecně), že čím je starší, tím je sžívání obtížnější ... tak neváhejte a do toho Smile !
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2008 16:57:02
Odpovědět s citátem

My bydlime 1+1, asi tak 40 - 50m2, mame dva kocourky 3 mesice stare a je jich vsude plno. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Chillhousová



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: jižní čechy

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2008 17:44:31
Odpovědět s citátem

My jsme pořizovali kocouřkovi kámoše když mu bylo něco přes rok a byl vykastrovaný. Prostě si ho vyřval, kamarádi byli, resp. v jednom pelíšku spali, již druhý den. Dneska se od sebe nehnou Smile
_________________
Chillhousovi
Jedna kočka nevyhnutelně vede k další. (E.Hemingway)
Stáváš se navždy odpovědným za to, co jsi k sobě připoutal. (Exupéry)

http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1026
http://www.modrykocour.cz/golden-kocour.php?id=1404
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chatul



Založen: 08.04.2007
Příspěvky: 41

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2008 21:08:19
Odpovědět s citátem

Kocour, kočka a dva lidé ve 3 + 1 na cca 80 m2. Vycházíme spolu ideálně Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 11:15:41
Odpovědět s citátem

Ahoj,
já mám 45 m byt (jedna velká místnost, předsíň a příslušenství) a 5 m zasíťovanej balkón a se mnou tam bydlej čtyři kočky, teda spíš já s nima Smile
Kočky choděj všude, i na linku i na stůl, líbí se jim tam Rolling Eyes
Mám dva kočičí stromy, fontánu, shánim a pravidelně vyměňuju šáchory, koupila jsem jim pár koberců, aby je nestudily nožky na plovoucí podlaze....
Napřed přišel jeden, pak hned druhá, aby mu nebylo smutno, a o pár měsíců později pak dva bráchové. Je to báječný, jsou to zlatíčka, super, je to tak akorát, pátou kočku už ale neplánuju.... Very Happy
Máňa + Jarmil + Vilča + Hyneček + Toníček Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 11:46:31
Odpovědět s citátem

Mana napsal:
Ahoj,
já mám 45 m byt (jedna velká místnost, předsíň a příslušenství) a 5 m zasíťovanej balkón a se mnou tam bydlej čtyři kočky, teda spíš já s nima Smile
Kočky choděj všude, i na linku i na stůl, líbí se jim tam Rolling Eyes
Mám dva kočičí stromy, fontánu, shánim a pravidelně vyměňuju šáchory, koupila jsem jim pár koberců, aby je nestudily nožky na plovoucí podlaze....
Napřed přišel jeden, pak hned druhá, aby mu nebylo smutno, a o pár měsíců později pak dva bráchové. Je to báječný, jsou to zlatíčka, super, je to tak akorát, pátou kočku už ale neplánuju.... Very Happy
Máňa + Jarmil + Vilča + Hyneček + Toníček Smile


Ahoj, tak to jsem ráda, že je tu někdo se 4 kocouřema a skoro stejnýma parametrama bytu:) Říká se, že kočka využívá prostor trojrozměrně, tak si myslím, že se v bytě rozhodně v pěti neumačkáme:). Akorát ty záchodky zabírají nehorázně místa Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mana



Založen: 07.06.2007
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha 4

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 12:15:04
Odpovědět s citátem

Ahoj, jasně, že se neumačkáme, je to v klidu Smile
I když "normální" lidi to moc nechápou....ale já myslím, že místa je tam tak akorát....pět už by bylo asi moc co do uklízení a případnejch nákladů na nemoci. Na podzim byli dost nemocný, furt někdo, a to už jsem pak byla kapánek v mínusu Shocked
Tak zdravim a kočkám zdar Smile
M.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 12:19:12
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Akorát ty záchodky zabírají nehorázně místa Twisted Evil

Copak záchodky, já mám spíš problém jak to vyřešit se zásobami granulí a steliva tak abych ho nemusela kupovat každý týden, ale zase abych neměla doma skladiště.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: Počet koček
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 14:24:22
Odpovědět s citátem

Máme 3+1 a sebekriticky považuji za téměř trestuhodné, že jsme v něm 4 roky měli jen JEDNOHO KOCOUŘE !
Naštěstí si nás samo našlo odhozené koťátko a teď se už i postarší kocouř zase chová jako mladík a z obou máme veeeeeelikou radost !!!
Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 14:28:20
Odpovědět s citátem

Copak záchodky, já mám spíš problém jak to vyřešit se zásobami granulí a steliva tak abych ho nemusela kupovat každý týden, ale zase abych neměla doma skladiště.[/quote]

To je taky pravda - čičilit zásadně po 10 kilech a o kilech granulí a konzerv ani nemluvím:). Kočičáci mají speciální skříň se svými "potřebami". A panička musí mít boty na chodbě Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 1. 2008 14:49:29
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Copak záchodky, já mám spíš problém jak to vyřešit se zásobami granulí a steliva tak abych ho nemusela kupovat každý týden, ale zase abych neměla doma skladiště.


To je taky pravda - čičilit zásadně po 10 kilech a o kilech granulí a konzerv ani nemluvím:). Kočičáci mají speciální skříň se svými "potřebami". A panička musí mít boty na chodbě Rolling Eyes[/quote]

Já jsem i kvůli tomu přešla na Cat's Best Oko Plus, protože tahat pořád do 3. patra těžké pytle se Zverlitem byla fuška. Kočky mají vlastní skříň na konzervy, granule máme ve skříňce pod dřezem a megapytle se stelivem v chodbě, ale plánuju nechat vyrobit speciální skříňku Smile
Spíš mě štve, že nás čičiny vystrnadily se svým luxusním hovězím v biokvalitě z mrazáku Smile)
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sarast



Založen: 10.01.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha

Předmět: Tak to se skoro stydim..
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2008 17:27:27
Odpovědět s citátem

Mame 4+1, 78m2 + balkon (zasíťovaný pro číči) a v něm 6 našich kočiček + 4 kočičky jako azylanty (čekají na vhodnou rodinu k umístění) Smile celkem tedy 6-10+2 Musím říct, že to není tak strašné, jak to vypadá. Žije se nám spolu dobře :-)asi jsme vážně blázni...
_________________
Šárka a kočkosmečka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2008 18:14:39
Odpovědět s citátem

Tak u nás je kočenek a kocouřů rovný tucet - a myslím, že je to strop mých možností Wink ... Protože sem tam už ztrácím přehled Confused a často stav kontroluju odpočítáváním po jménech, pomocí prstů Smile .
(Bydlíme v domě téměř "na samotě u lesa" a čičiny můžou chodit ven.)
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 2. 2008 18:36:07
Odpovědět s citátem

My máme 2 kocouře na 100m čtverečních, takže v místě není problém. Já bych klidně ještě tak dva snesla, v létě jsem si vyhlídla na kocky-online takové dva malé brášky, jeden měl pochroumanou nožičku, úplně mě uchvátili, tak mi pořád nějak chybí..přítel vyhlásil kočičí stop-stav, že by to už bylo moc, sice taky nechci mít z domova kočičinec, ale ještě bych ty dva kousky snesla. Problém je v tom, že naši dva kocouři si vzájemně nesedli,tak nevím, jeslti se netrápí - třeba by pro ně přírustek znamenal větší rozptýlení. Ale nikde není záruka, že kdybych přinesla dalšího, že by se skamarádili. Asi už to opravdu riskovat nebudeme.

Spíš je mi líto, když tady snad úplně každý popisuje, jak se i přes počáteční vrčení a syčení kočky skamarádily, spí spolu, hrají si.... a u nás je to pořád stejné. Nevím, jestli je to naše chyba. Hrozně bych si přála, aby se to ještě změnilo, ale už je máme oba rok a nezměnilo se vůbec nic. Ale přisuzuju současný stav i povaze plemene- máme habešskou kočičku a sedí na ní přesně to, co se o habeškách píše, že jsou žárlivé a nejraději by byly jedináčky. Bohužel člověk když si vybírá kočku, tak spíš vybírá podle vzhledu a ne podle toho, co si přečte o povaze (která je u každé kočky jiná, přesto u nás "bohužel" přesně odpovídá charakteristice). Takže máme kocourka, který se stále nudí a zřejmě touží po parťákovi (kočičku pořád vyzývá ke hře, ona ho ignoruje) a kočičku, která by nejradší byla pro nás jediná, vůbec toho druhého nepotřebuje, spíš ji jeho přítomnost v bytě obtěžuje (on na ní pořád útočí)a dokáže na hodinu zabavit hrou s peříčkem sama sebe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sava



Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: praha

Předmět: sardinky
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2008 19:04:54
Odpovědět s citátem

někdy mi to připadá jako v konzervě na rybičky.
3+kk - 50m2 - 2dospěláci, 2kluci a 2kocouřové.
Wink
_________________
sava
www.napomockockam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (43x)
2
RSS kanály (40x)
3
Pojištění koček (17x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (14x)
5
Thajská kočka (13x)
6
Jak se naučit vybírat mýtné (12x)
7
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (12x)
8
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (12x)
9
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top