Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

článek v novinách DNES


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2008 19:00:16
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Ahoj Oldo,
tak tuhle paní já bych osobně nejradši dala někam do sklepa,vlchka a nedala jí najíst.Já jsem tu psala o koťátku kde byly příšerné fotky,kočky žijí v prostředí ničeho,špína děs,dokonce mi psala paní která se u ní byla podívat na koťata a říkala že kočky jsou agresivní,bojí se a žijí v hrozných podmínkách Twisted Evil vím že je to ta samá jelikož tyhle fotky tam byly už před 3 měsícema lepší asi nemá Evil or Very Mad hrůza prostě bych jí dala žít do podmínek jak má ty kočičky a kočky bych jí sebrala za týrání Twisted Evil Je to hrozné co lidi dokáží udělat chudákům zvířátkům
Sad

fofo177 napsal:
Já bych paní bez hlubší znalosti hned neodsuzoval, myslím si, že pokud někdo kočičáky miluje, tak i když je má bez papírů a dělá to s láskou a ví o tom něco, nemusí to být zase tak hrozné. Tuším že jednou jsem tu četl příspěvek o koupi kotěte "bez papírů", který byl velmi pozitivní a pro kupujícího příjemným překvapením. Ono jen to, že si někdo založí chovnou stanici a má na to glejt, z člověka lepšího neudělá a může to být taky pěkný mizera a "množitel".


A není to možné, na ni nějakou instituci poslat? Vím, že tu už jednou byl ten šílený inzerát zmiňován a viditelně v tom paní pokračuje bez následků
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2008 19:08:56
Odpovědět s citátem

Mám obavy, že tímto se žádná instituce zabývat nebude, poněvadž ne vše, co se nám nemusí (a oprávněně) líbit a není tzv. košer, musí být v rozporu se zákonem. Zde nezbývá než případné zájemce od takovýchto koupí varovat, varovat a zase varovat Sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2008 21:05:03
Odpovědět s citátem

Jojo, máš pravdu Oldo. Mne nejvíce štve to, že když už si teda bere za kočičky 10.000 a 20.000, může jim alespoň dopřát vhodnou stravu a zdravotní péči... a ne vyhublé, s vyčnívající kostrou a viditelně zanedbané Sad ... nejhorší je, že člověk co uvažuje o koupi této kočičky může váhat mezi "osvobozením" kotěte od chovatelky (což bohužel nic dlouhodobě neřeší) a nebo stěžováním si u PC (což taktéž nic neřeší...). Je to jasné, dějí se i horší věci Sad , ale toto mi přijde jako drzost chovatelky. I když samozřejmě musím podotknout, že vše dedukuji jen z fotek, a ještě ke všemu jsem laik, tak bych nerada někomu křivdila... Budu jen ráda, pokud mi můj názor někdo vyvrátí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2008 9:31:03
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Jojo, máš pravdu Oldo. Mne nejvíce štve to, že když už si teda bere za kočičky 10.000 a 20.000, může jim alespoň dopřát vhodnou stravu a zdravotní péči... a ne vyhublé, s vyčnívající kostrou a viditelně zanedbané Sad ... nejhorší je, že člověk co uvažuje o koupi této kočičky může váhat mezi "osvobozením" kotěte od chovatelky (což bohužel nic dlouhodobě neřeší) a nebo stěžováním si u PC (což taktéž nic neřeší...). Je to jasné, dějí se i horší věci Sad , ale toto mi přijde jako drzost chovatelky. I když samozřejmě musím podotknout, že vše dedukuji jen z fotek, a ještě ke všemu jsem laik, tak bych nerada někomu křivdila... Budu jen ráda, pokud mi můj názor někdo vyvrátí


Já u té paní byla, kočky i koťata jsem viděla a z koupě jsem vycouvala, protože se mi to prostě nelíbilo. Sice tak vyhublé, jak koťata vypadaly na fotkách, nebyly (bylo to nafoceno dost nešťastně), byly bázlivé, evidentně zdravotně ne zcela v pořádku, kocour byl agresivní, jen matka byla krásná a mazlivá-to byl taky jediný typický sphynx. Tady se o chovatelství hovořit nedá, ta paní je prostě namnožila, evidentně na tom finančně nebyla nejlépe, tak si jejich namnožením a prodejem chtěla pomoct. Základ do života v podobě kvalitní stravy a zdravotní péče tyto koťata rozhodně neměly.

Nejlepší na tom bylo, že ta paní, co koťata inzerovala, je sama neprodávala, takže k následným výtkám zde přítomných milovníků koček přišla jako slepý k houslím-podávala inzerát za svoji matku-a znáte to, jak to někdy chodí, těžko můžeme rodičům kecat do věcí, do kterých nám dle jejich názoru nic není.

A koťata prodala všechny, to vím, volala jsem jí (byla jsem zvědavá).
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2008 10:00:51
Odpovědět s citátem

Ještě bych dodala, že původně za ně chtěla těch 20000, pak slevila na 10000, a za kolik je nakonec prodala, nevím. Rozhodně na pár desítek tisíc si jejich namnožením a prodejem přišla, bylo jich asi 7+kočka na prodej.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 5. 2008 19:35:50
Odpovědět s citátem

AHOJ všem,tak zítra si opět MF Dnes potřebuje zvýšit prodej.To jsem zvědavá jaké bludy se zase dozvíme o našich kočičácích. Twisted Evil Romča+Basty+Leon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top