Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

...zase hádka?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 15:46:26
Odpovědět s citátem

Dovolim si poznamku k pani Rufenachtove. Osobne se s ni neznam. Na svem webu ma uvedeno jen pleno devonu, cornisu a sphynx, ale to ze ma i britky a sibirky a buh vi, co dalsiho to tam uz psane neni.
Nevim, jak se o svoje kocky stara a jak se jim u ni dari, ale co vim je, ze bych ji kote nikdy neprodala, jelikoz neoddrzuje dohody. Absolutne neuznava rozdil mezi kockou na chov a na mazlika.. Koupila si kocku z jedne zname CHS z Rakouska (Blue Generation) s tim, ze kocka jde na mazlika. Jenze kocka je normalne zarazena do chovu. Tato jeji neserioznost a tento podvod zpusobil to, ze pani chovatelka nema duveru v kupce kotat a proto do CR jen tak neco neproda a kdyz uz tak to chce velike usili.. A pokud se nekdo takto chova a tim zpusobuje komplikace ostatnim potencionalnim zajemcum, tak je to pro me clovek pod uroven.
Navic mit v dome 40kocek je i na me trochu moc..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 16:05:06
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Dovolim si poznamku k pani Rufenachtove. Osobne se s ni neznam. Na svem webu ma uvedeno jen pleno devonu, cornisu a sphynx, ale to ze ma i britky a sibirky a buh vi, co dalsiho to tam uz psane neni.
Nevim, jak se o svoje kocky stara a jak se jim u ni dari, ale co vim je, ze bych ji kote nikdy neprodala, jelikoz neoddrzuje dohody. Absolutne neuznava rozdil mezi kockou na chov a na mazlika.. Koupila si kocku z jedne zname CHS z Rakouska (Blue Generation) s tim, ze kocka jde na mazlika. Jenze kocka je normalne zarazena do chovu. Tato jeji neserioznost a tento podvod zpusobil to, ze pani chovatelka nema duveru v kupce kotat a proto do CR jen tak neco neproda a kdyz uz tak to chce velike usili.. A pokud se nekdo takto chova a tim zpusobuje komplikace ostatnim potencionalnim zajemcum, tak je to pro me clovek pod uroven.
Navic mit v dome 40kocek je i na me trochu moc..


Tak já ji znám osobně a tedy vůbec mi nepřipadá divné, že má doma i britku či sibiřku, ostatně když se jí líbí tak proč ne, pokud se jí bude líbit nosorožec, tak ať si ho klidně koupí a ten kdo k ní jde na návštěvu tak to jistě uvidí, poněvadž je nikde neschovává.
K dodržování smluv se vyjadřovat nebudu, neb o tom nemám žádné informace a to že u svých koček nedává podmínku kastrace je věc veřejná.
Slova o komplikacím potencionálních zájemců nechápu, poněvadž každý se může svobodně rozhodnout a hlavně podívat a ujasnit si, kde si koupí kočku.
A co se týká množství koček, tak říkám jedno, JÁ TAM BYL a v takovém pořádku a čistotě v jakém ty kočky má, možná nemá ani někdo, kdo má ty kočky jen dvě, starají se o ně celá rodina a musím uznat, že je to pěkná otročina, kterou by někdo kdo ty kočičáky nemiluje, nedělal.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 16:17:26
Odpovědět s citátem

Ještě bych jen dodal, aby to tu nevypadalo jako dva tábory nesmiřitelných nepřátel Wink Nikomu nestraním, nikomu nenadržuji a nekritizuji někoho koho neznám, prostě mi jde jen o to, aby to tu nebylo jako v rádiu Jerevan (jedna paní povídala), nebo v něčím fanklubu.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: to fofo177
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 16:21:09
Odpovědět s citátem

O poctu plemen se zminuji proto, ze pokud chci mit kvalitni chov, tak neplacat paty pres devaty a plne se venuji jednomu plemeni a ne dvaceti..
Kdyz jsem poprve uvidela MCO, tak jsem se beznadejne zamilovala a premyslela jsem, ze si takvou cicu taky poridim, ale v konecnem dusledku jsem od sveho snu docasne upustila, jelikoz si nemyslim, ze je dobre delat dve veci zaraz, protoze to nikdy dobre nefunguje. Taky nesedite na dvou zidlich zaroven, ze...
a asi jste me spatne pochopil.. s temi komplikacemi potencialnich zajemcu jsem nemyslela zajemce o kotata u pani Rufenachtove, ale kdyz nekdo chce kote z jiz zminene CHS Blue Generation, tak Nicol kote jen tak neproda. A pro nekoho, kdo chce kvalitni zvire, ktere by od ni s urcitosti ziskal, ma smulu, jelikoz jeji duvera v obcany CR je ponekud narusena prave diky pani R.


Naposledy upravil Zuzkanka dne 28. 5. 2008 19:08:58, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 17:06:34
Odpovědět s citátem

for Zuzkanka

OK Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 17:55:31
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Dovolim si poznamku k pani Rufenachtove. Osobne se s ni neznam. Na svem webu ma uvedeno jen pleno devonu, cornisu a sphynx, ale to ze ma i britky a sibirky a buh vi, co dalsiho to tam uz psane neni.
Nevim, jak se o svoje kocky stara a jak se jim u ni dari, ale co vim je, ze bych ji kote nikdy neprodala, jelikoz neoddrzuje dohody. Absolutne neuznava rozdil mezi kockou na chov a na mazlika.. Koupila si kocku z jedne zname CHS z Rakouska (Blue Generation) s tim, ze kocka jde na mazlika. Jenze kocka je normalne zarazena do chovu. Tato jeji neserioznost a tento podvod zpusobil to, ze pani chovatelka nema duveru v kupce kotat a proto do CR jen tak neco neproda a kdyz uz tak to chce velike usili.. A pokud se nekdo takto chova a tim zpusobuje komplikace ostatnim potencionalnim zajemcum, tak je to pro me clovek pod uroven.
Navic mit v dome 40kocek je i na me trochu moc..


Pozor na slova ktera zde pisete!!!
Britskeho kocoura s chov. stanice Blue Generation skutecne vlastnim, koupila jsem ho dceri na mazla na vystave v Linzi za 570€, tedy za slusnou castku a rozhodne ho nepouzivam do chovu!!! Nikdy nenakryl zadnou kocku a pokud mate jiny nazor, predlozte dukazy prosim, jinak je to verejna pomluva a zalovatelna!!! Zadam Vas naposled, aby jste vynechala me jmeno i moji chov. stanici a nechala me laskave na pokoji. Jestli mate nejaky problem, musite si ho vyresit jinak. Ja jsem Vam nikdy neublizila, ani Vas neznam a nechapu proc na me utocite. Vy se asi musite hodne nudit, ze?


Naposledy upravil Scarface dne 28. 5. 2008 18:15:43, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 18:03:34
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Zuzkanka napsal:
Dovolim si poznamku k pani Rufenachtove. Osobne se s ni neznam. Na svem webu ma uvedeno jen pleno devonu, cornisu a sphynx, ale to ze ma i britky a sibirky a buh vi, co dalsiho to tam uz psane neni.
Nevim, jak se o svoje kocky stara a jak se jim u ni dari, ale co vim je, ze bych ji kote nikdy neprodala, jelikoz neoddrzuje dohody. Absolutne neuznava rozdil mezi kockou na chov a na mazlika.. Koupila si kocku z jedne zname CHS z Rakouska (Blue Generation) s tim, ze kocka jde na mazlika. Jenze kocka je normalne zarazena do chovu. Tato jeji neserioznost a tento podvod zpusobil to, ze pani chovatelka nema duveru v kupce kotat a proto do CR jen tak neco neproda a kdyz uz tak to chce velike usili.. A pokud se nekdo takto chova a tim zpusobuje komplikace ostatnim potencionalnim zajemcum, tak je to pro me clovek pod uroven.
Navic mit v dome 40kocek je i na me trochu moc..


Pozor na slova ktera zde pisete!!!
Britskeho kocoura s chov. stanice Blue Generation skutecne vlastnim, koupila jsem ho dceri na mazla na vystave v Linzi za 570€, tedy za slusnou castku a rozhodne ho nepouzivam do chovu!!! Nikdy nenakryl zadnou kocku a pokud mate jiny nazor, predlozte dukazy prosim, jinak je to verejna pomluva zalovatelna. Zadam Vas naposled, aby jste vynechala me jmeno i moji chov. stanici a nechala me laskave na pokoji. Jestli mate nejaky problem, musite si ho vyresit jinak. Ja jsem Vam nikdy neublizila, ani Vas neznam a nechapu proc na me utocite. Vy se asi musite hodne nudit, ze?


Pani Rufenachtova, neutocim na Vas.. To ze mame jine nazory na chov je vec jedna. Neni to zadna pomluva. Tady tato informace mi byla sdelena, momentalne si nejsem jista, kterou osobou. Mam pocit, ze osbou, ktera je s Vami v docela intenzvnim kontaktu. Takze jedine ze by si to Vase kamaradka vymyslela. Ovsem nerada bych ji krivdila. Je taky mozne, ze jsem tuto informaci ziskala primo od Nikoly. Proto nechce davat do CR nic do chovu, potazmo ani na mazly. A o kryti ani nemluvim.. Nejsem si jista, ktera z techt dvou osob mi tuto informaci sdelila, ale jsem si jista, ze to byla osoba o teto skutecnosti velice dobre informovana. Bud si musite davat pozor na kamaradky, kterym tyto informace sdelujete a nebo nevim, kde Nicola prisla na to, ze mazloveho kocoura pouzivate na chov.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Chovatel



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 27

Předmět: Chovatel
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 18:04:41
Odpovědět s citátem

Reaguji na diskusní fórum, které rozehrála paní Najda.
Kočky Sphynx jsou s PP, ostatní kočky jsou také s PP, ale neuchovnněné, tudíž kvalitní rodiče a koťata prodávám bez PP. Kočky sphynx mají zvláštní pokoj s dlažbou a odpovídá normám. Ostatní kočky jsou venku ve voliérách s výběhem, voliéry jsou celé zastřešeny, boudy zatepleny a v případě mrazu - tepelná podlážka. Denní úklid a dezinfekce samozřejmností!! Dále chovám francouzské buldočky bez PP, v zatepleném domu, každý pes má svůj vlastní výběh, vlastní boudu, která je zateplená. Mám živnosteský list na chov domácích a exotických zvířat, stavební povolení, 2 x do roka kontrola státní veterinární správy, v pořádku je i mé účetnictví. Paní Nadja u mě nebyla to by jinak nemohla rozjet vůči mé osobě takovou pomlouvačnou kampaň. A jestli byla tak lže. Vše způsobuje lidská závist. Každý je vítám podívat se na můj chov. Kočky mám z Scarface, což je pro mě čest. A vůbec si nedovolujte pomlouvat paní Ivu, všichni se můžete od ní učit. Ta zná můj chovi i prostředí. Zajímá mě kdo dá takové finance a lásku do chovu jako já. Pokud budou nadále probíhat pomluvačné kampaně, budu nucen obrátit se na svého právního zástupce. Doufám, že jsem vnesl do problému jasno a jsem s pozdravem Navrátil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 18:08:16
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:

Pozor na slova ktera zde pisete!!!


Nevim, proc mate taky hned tendenci vsude tahat nejake zaloby a vyhruzky.. Nevim, ceho si myslite, ze tim docilite..
Co se tyka Vaseho chovu, tak mi to je bagr.. Vim, ze penez mate dost i bez kocek a ze u Vas to o penezich neni. Jen mam rada serioznost a duveru a tu k Vam bohuzel nemam. Coz me mrzi, protoze Vas osobne neznam a treba kdyz bychom si ektere vec vyjasnily, tak by se mohl nas vzajemny nazor zmenit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: Re: Chovatel
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 18:18:11
Odpovědět s citátem

Chovatel napsal:
Reaguji na diskusní fórum, které rozehrála paní Najda.
Kočky Sphynx jsou s PP, ostatní kočky jsou také s PP, ale neuchovnněné, tudíž kvalitní rodiče a koťata prodávám bez PP. Kočky sphynx mají zvláštní pokoj s dlažbou a odpovídá normám. Ostatní kočky jsou venku ve voliérách s výběhem, voliéry jsou celé zastřešeny, boudy zatepleny a v případě mrazu - tepelná podlážka. Denní úklid a dezinfekce samozřejmností!! Dále chovám francouzské buldočky bez PP, v zatepleném domu, každý pes má svůj vlastní výběh, vlastní boudu, která je zateplená. Mám živnosteský list na chov domácích a exotických zvířat, stavební povolení, 2 x do roka kontrola státní veterinární správy, v pořádku je i mé účetnictví. Paní Nadja u mě nebyla to by jinak nemohla rozjet vůči mé osobě takovou pomlouvačnou kampaň. A jestli byla tak lže. Vše způsobuje lidská závist. Každý je vítám podívat se na můj chov. Kočky mám z Scarface, což je pro mě čest. A vůbec si nedovolujte pomlouvat paní Ivu, všichni se můžete od ní učit. Ta zná můj chovi i prostředí. Zajímá mě kdo dá takové finance a lásku do chovu jako já. Pokud budou nadále probíhat pomluvačné kampaně, budu nucen obrátit se na svého právního zástupce. Doufám, že jsem vnesl do problému jasno a jsem s pozdravem Navrátil


Pane Navratile,
mne osobne je jedno, jaky mate chov, jetli dobre hygienicky zajisteny apod..
Ale prijde mi ponekud podivne, proc tedy nemate i odchovy s PP? Pokud jsteochoten investovat tolik penez do importu z USA apod, tak proc nejste ochoten jednou za dva roy investovat 600 za jednu uchovnovaci vystavu? Dela Vam problem testovat kocky na FeLV, FIV ci HCM? Proc, kdyz nevahate do zvirat investovat penize? Nebo Vám snad nestaci 3vrhy za dobu 2let. Nejste schopen uhlídat kocoury a kocky, jelikoz je mate vsechny dohromady v jeden voliere a kocky rodi jak na bezicim pasu? A kde odchovavate kotata? taky venku ve volierach? Takhle to vypada pouze na vydelavan penez na ubohych zviratech. Jeste k tomu zivnostak na chov, to je potom rovnou kseft s kockama.. Nevim no.. mne se to proste nelibi..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 18:47:08
Odpovědět s citátem

Zuzkanka napsal:
Scarface napsal:

Pozor na slova ktera zde pisete!!!


Nevim, proc mate taky hned tendenci vsude tahat nejake zaloby a vyhruzky.. Nevim, ceho si myslite, ze tim docilite..
Co se tyka Vaseho chovu, tak mi to je bagr.. Vim, ze penez mate dost i bez kocek a ze u Vas to o penezich neni. Jen mam rada serioznost a duveru a tu k Vam bohuzel nemam. Coz me mrzi, protoze Vas osobne neznam a treba kdyz bychom si ektere vec vyjasnily, tak by se mohl nas vzajemny nazor zmenit.


Kdyz me osobne neznate, tak proc o mne pisete verejne na foru? Proc mi nenapisete osobni email a nezeptate se primo na veci ktere Vas trapi a zatezuji? Ja bych nikdy nebyla schopna nekoho pomlouvat na forech!!! Je to zbabele, podle a hloupe. Vse se zaklada jenom na ruznych pomluvach, nepodlozenych informacich a domnenkach, az clovek zasne, ceho jsou schopni lide schovani doma za pocitacem. Jinak pro klid Vasi duse, Vas muzu ujistit, ze kocourem z chov. stanice Blue Generation kryt nikdy nehodlam uz jenom z toho duvodu, ze je spatny v typu a navic by to bylo zalovatelne a pani Nicol na nic jineho neceka, oznamila mi to dokonce s pomoci sveho adkvokata. Doufam ze jste nyni konecne spokojena a budete moci klidne spat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 18:49:26
Odpovědět s citátem

Vážení asi vám uniká název tohoto tématu : Máme kotě,nového člena . Dohadovat se tady o tom kdo jakým způsobem odchovává koťata a kolik plemen má je trochu mimo mísu , navíc několikrát propírané bez kloudného závěru . Tahat na sebe špínu přeci nic neřeší a navíc je to hnusný . Zamyslete se a až se zas bude někdo chtít pochlubit s mazlíčkem , tak to sem patří , jestli vás spíš baví témata o tom kdo jak mění názor a kdo je bez charakteru nebo větší hajzl mělo by to rozhodně patřit jinam . Evil or Very Mad TOHLE JE PŘECI O KOČKÁCH Arrow
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 19:04:39
Odpovědět s citátem

for Markét

A přitom to začlo tak nevinně, jen jsem konstatoval, že můj názor na paní chovatelku ze Scarface si může každý přečíst na mém webu Sad Fakt zírám...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 19:17:50
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Lucko, tak tomuhle se říká slušně řečeno klasická podpásovka!

Zveřejnit soukromou korespondenci jen proto, aby zůstala špína tam, kde dle tebe zůstat má, je dost ubohé. Soukromí bylo pro mě svaté, ale někomu holt není svaté nic.

Ano, změnila jsem názor poté, co jsem se s Ivanou setkala soukromě u ní v její CHS v Hustopečích, kde jsem přebírala Claudiuse. A vše probíhalo tak, jak jsem popsala kousek výše.

Koupi Adama mi Ivana pouze zprostředkovala-toho jsem kupovala od její matky, taky má v PP CHS Di Dato a ne Scarface. Nebyla tam Ivana osobně, ale její manžel a matka. Tady došlo při odběru kotěte k určitému šumu mezi mnou a Ivanou, ale stejně se o Adama dál zajímá, i když není "její". Mám nadále s ní kontakt i ohledně tohoto kocouře.

Když jsem ti své obavy soukromě psala, byla jsem těžce ovlivněna a přímo zblblá diskusí zde na tomto webu a celou tou kauzou kolem Scarface a paní Rufenachtové. Taky kdo by nebyl, když si to vše přečte.

Jenže jsem člověk soudný s vlastním rozumem, a tak když jsem na vlastní oči při osobním jednání viděla, že se věci mají poněkud jinak, tak jsem prostě názor-který jsem si navíc vytvořila jen na základě cizích názorů zde prezentovaných-tak ten názor jsem prostě změnila. Jen blbec lpí na jednou vytvořeném názoru, když se okolnosti změní. A já se za blbce zrovna nepovažuji.

Upozorňuji, že se k tomuto tématu dál vyjadřovat nebudu, ani veřejně, ani soukromě. Jestli se používají běžně takovéto nefér metody, tak odmítám se toho dál účastnit.

Lucko, bylo to sprosté.



Tatiano, dekuji Vam za povzbuzeni a krasna slova. Jste uzasna zena s velkou inteligenci a nedelejte si nic z donasecu a praskacu. Pravda je stejne jenom jedna a vsem lidem se clovek stejne nezavdeci. Muzete se tesit na krasnou Devonku a pohladte za me oba kluky. Diky, Ivana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 19:31:33
Odpovědět s citátem

v tomto se musim priklonit k Tatiane. Myslim, ze kazdy clovek ma narok na svuj nazor a ten muze po jistych zkusenostech zmenit. Myslim si, ze nebylo zcela fer zde zverejnit vasi soukromou korespondenci, ale to uz je o svedomi.
Myslim si, ze clovek nemuze druheho cloveka soudit podle doslechu, ale az podle vlastnich zkusenosti. Ted si tak trochu protirecim vuci svym vlastnim vystupum proti Ivane. Nechci se omlouvat, nerikam, ze jsem nazor zmenila, ale ani nevyvracim, ze ho zmenim, ale tady je viditelne, jak muze lidsky usudek ovlivnit druhy lidsky faktor.
A pokud byla Tatiana spokojena s tim, co se ji u Ivany dostalo, tak proc by ne?
Kazdopadne takoveto podkopnuti nohou je dle meho nazoru velka zrada a muze ublizit nejen Tatiane ale i osobam, kterych se tyka obsah zverejnene konverzace..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 19:40:45
Odpovědět s citátem

for Zuzkanka

Já byl u paní Ivany také velmi spokojen, což jsem už i ostatně psal. Problém je, že pouhopouhé vyjádření majitele k OSOBNÍ zkušenosti vyvolá takovou reakci od lidí, kteří mají zkušenost jen z doslechu. To je smutné a proto sem řada majitelů sphynxů raději vůbec nechodí Sad Což je ovšem škoda Crying or Very sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zuzkanka



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Luká, Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 19:44:25
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
for Zuzkanka

Já byl u paní Ivany také velmi spokojen, což jsem už i ostatně psal. Problém je, že pouhopouhé vyjádření majitele k OSOBNÍ zkušenosti vyvolá takovou reakci od lidí, kteří mají zkušenost jen z doslechu. To je smutné a proto sem řada majitelů sphynxů raději vůbec nechodí Sad Což je ovšem škoda Crying or Very sad


jenze on je taky doslech a doslech.. nekdo slysel, ze nekdo rikal... nekdo to slysel od toho, co se mu to stalo.. rekla bych, ze toto nemusi byt nutne identicky doslech..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
amelie



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 19:53:46
Odpovědět s citátem

Vážení příznivci kočiček,taky znám Ivanu,je pravda,že je u ní více kočiček,ale vždy jsou v super čistotě ,mají plné misky krmiva a taky vodu.A pokud někomu prodá kočičku a stane se náhodou, že kočička umře i když ne z chovatelčiny viny,někdy je to i vinou majitele, tak Ivana bez mrknutí oka dá majiteli nové kotě.To jsem již zažila na vlastní oči,když jsem tam zrovna byla na návštěvě.A kolik je takových chovatelů.kteří toto udělají,sama jsem zažila u jiné chovatelky,u níž jsem zaplatila polovinu za kočku a ta kočka mi do 3 týdnů uhynula,dodnes nemám ani ty peníze,které by mi měla ta chovatelka vrátit.Ještě měla tu drzost,že chtěla za uhynulou kočku doplatek.A ta kočka na mě 10 dní syčela a když už si na mě začala zvykat,tak mi umřela.To u Ivany není ,kočičky jsou správně socializovaná koťátka a není s nimi žádný problém.Teď když je teplo dává i kočky ven na sluníčko a večer je zase uklízí domů.Myslím,že tento přístup je super nebo si myslíte,že venku na sluníčku je kočkám špatně?Sama mám několik balkonů a kočičky se mi tam opalují a jsou hrozně spokojené.Světlana Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 21:54:03
Odpovědět s citátem

Vím, že to bylo nefér vůči tatianě, ale podle toho co psala dnes na forum otočila svůj názor o 360 stupnů. Ještě si pamatuji jak z toho byla špatná a najednou je vše růžové Embarassed Omlouvám se pouze za zveřejnění mailu. Za svým názorem si stojím...
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 5. 2008 21:58:04
Odpovědět s citátem

Hezký večer, popř. den všem. Předem upozorňuji, že jsem co se týče kočičáků a jejich chovu naprostý laik, což samozřejmě poznáte z následujícího textu. O koupi sphynxe jsme se rozhodli během 24 hodin, po přečtení několika webů chovatelských stanic, informací na zahraničních webech a dalších. Paní Rufenachtová měla právě sphynxí koťátka a tak jsme se za ní vydali. Strávili jsme u ní doma necelé čtyři hodiny, kdy se nám paní Rufenachtová takřka celou dobu věnovala. Viděli jsme i sourozence našeho budoucího mazlíčka, voňavé a čisťounké. Po tom stráveném čase jsme nemohli jinak než s kočičákem odjet. Naprosto nepřipraveni na to, že si mazla povezeme rovnou s sebou, nás p. Rufenachtová vybavila (kromě kupní smlovy a OP) přepravkou, granulemi, hračkami, stelivem. Odpovídala na všechny naše dotazy. O čistotě a spokojenosti pobíhajících kočičáků už tu řečeno bylo. Mě osobně potěšil její přístup. I když jistojistě zaregistrovala můj "šok" na malého sphynxe, mé nulové zkušenosti jí zřejmě taky příiš nepotěšili, poradila nám ve všem co jsme potřebovali. Myslím, že mluví za vše pokud řeknu, že pokud bych měla být v příštím životě zvířetem, chci se mít jako náš kocour. Nevím, podle čeho chovatel posuzuje, komu kocoura prodá nebo ne... ale já bych asi v té době ideálním adeptem zřejmě nebyla... Ještě chci říci, že p. Rufenachtová vždy ochotně odpoví na dotazy (a že jich už bylo Smile) a sama se informuje na zdraví kočičáka, který měl ještě loni krátkodobé kožní problémy (museli jsme kompletně vyměnit koberce za plovoucí podlahu Smile). Toť zhruba vše. Ještě jednou prosím opakuji, berte mé informace jako informace laika a majitele velkého mazlíka bez chovatelských ambicí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2008 8:04:32
Odpovědět s citátem

for DevilishLucy

Lucko k tomu otáčení názorů, proboha vždyť mezi těmi příspěvky uběhla doba cca půl roku! To je opravdu dost dlouho aby jeden člověk toho druhého poznal blíže a zjistil, že jeho první úsudek mohl být mylný.

Jinak jak jsem již psal, že jsem před koupí kontaktoval i majitele sphynxů, tak než jsem koupil Charlieho, kterého mám od paní Ivany, provedl jsem si též tento osobní průzkum a zarazila mě jedna věc, kdo má od ní kočičáka, tedy majitel, vřele mi ji doporučil, ale vždy mě varoval ten, kdo od ní kočičáka nemá a má ho odjinud. Myslím že tohle jistě o něčem svědčí a soudný člověk ví o čem.

Co se týká koupi prního kocoura Felise, zde jsem mimo majitele kočičáků kontaktoval i všechny CHS a zde musím zase k chovatelům říci, že ač byl jejich přístup v komunikaci rozdílný, někdo byl vstřícnější, někdo více méně strohý (co se týká zájemce který ví o sphynxech s prominutím kulový, komunikace Radky Kašparové a její rady jsou prostě úžasné), tak ani u jednoho chovatele jsem se nesetkal s tím, že by nějak očerňoval svoji konkurenci a toho či onoho nedoporučoval, to jim budiž ke cti.

A snad poslední poznámečka pro adminy, nešly by všechny ty příspěvky které jsou již mimo mísu tohoto vlákna přešoupnout do "morálky chovu" kam jistě patří? To jen aby až se další šťastný majitel sphynxe bude chtít pochlubit s tím svým miláčkem, nebyl hned v začátku v šoku Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2008 13:37:57
Odpovědět s citátem

for Karolína

Jsem psal "téma přesunout" nééééé uzamčít Very Happy Když jsou sporné příspěvky přesunuty, tak přece není k uzamykání tématu důvod, ne? Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2008 14:02:54
Odpovědět s citátem

Oldo uzamčeno je jen dočasně. Poprosila jsem Karolínu, aby to přesunula, protože když si představím, že přijde nějaký nováček a přečte si tam tu hrůzu co se rozpoutala, tak nám zase rychle uteče a bude všude vykládat, že ti lidi od sphynxů jsou blázni Very Happy
Karolína měla nějaký fofr, tak to uzamkla a večer až bude mít klid, tak to dá do pořádku a bude to opět odemčené.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 5. 2008 14:07:32
Odpovědět s citátem

for RadkaK

No ono to asi bude všude stejný, kdysi dávno jsem byl členem klubu Naháčů (samozřejmě psích) a raději jsem vystoupil, bylo to nemlich to samé, pomluvy, očerňování atd... nechápu že lidi nemůžou kloudně a v klidu diskutovat a věci si vyjasnit v klidu Sad

Ještě bych doplnil, že kdo má zájem, může své OSOBNÍ zkušenosti s koupí SVÉHO naháčka napsat do diskuse na mých stránkách, kde jsem k tomu založil téma. Alespoň budou mít případní zájemci více informací.
Klidně stačí i překopírovat svůj příspěvek z modrého kocouře.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 10:36:29
Odpovědět s citátem

Toto forum bylo zaleženo proto, abychom si radili a pomáhali při péči o naše miláčky, protože neexistuje žádná odborná literatura na toto téma.

Proto padl návrh, jestli by nebylo lepší tuto nepovedenou diskusi smazat. Trošku se to vymklo kontrole a vrhá to něpříjemný stín na majitele a chovatele naháčků. Prosím pokud máte aspoň chvilku, napište jestli jste pro aby se to smazalo. Nebo aspoň přidejte hlas do hlasování, které Karolína založila. Děkuji

PS: Kdo už se k tomu vyjádřil v Pravidlech nemusí to samozřejmě psát ještě sem. Very Happy
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top