Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Pravidla Sphynx fóra


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: Pravidla Sphynx fóra
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 8:55:13
Odpovědět s citátem

S Blankou a díky Filipovi, jsme tohle fórum založily, aby majitelé, chovatelé a zájemci o Sphynxe měli místo, kde se mohou scházet, pokecat, vyměnit si zkušenosti, veselé příhody, navázat přátelství...
Nechci, a věřím že ani nikdo z vás, aby se tu z toho stalo kolbiště a prádelna špíny. Odrazuje to nejen zájemce o naháčky, ale i vrhá špatné světlo na plemeno a lidi s ním spojené.
Dodnes se tu nic nemazalo. Já ze své pozice nemohu členy blokovat nebo vyloučit.
Máme tu pár dost vášnivých kolegů, těm vzkazuji, ať se párkrát nadechnou než v afektu něco napíší. Pokud se v budoucnosti podobná situace bude opakovat, bez milosti příspěvky smažu.

Dále bych chtěla poprosit nově příchozí o představení sebe a svého naháčka.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Pravidla Sphynx fóra
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 10:19:44
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Karolínou,
kdykoliv se mě někdo dotazuje na sphynxe, tak mu odpovím na všechny jeho otázky a pošlu ho sem na MK do sphynxího fora, aby si tu přečetl něco o sphynxech, jejich problémech a povaze a i to jak pátrat po tom správném chovateli. Je mi ale smutno z toho, že se to tu takhle v minulých dnech zvrtlo. Je to ostuda nás majitelů sphynxů a proto popřemýšlejte, jestli opravdu nepožádáme Karolínu, aby smazala téma hádka. My všichni jsme si to přečetli a nováčci to číst nemusí, protože to na nás chovatele a majitele naháčků vrhá špatný dojem.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: Pravidla Sphynx fóra
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 10:25:58
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Souhlasím s Karolínou,
kdykoliv se mě někdo dotazuje na sphynxe, tak mu odpovím na všechny jeho otázky a pošlu ho sem na MK do sphynxího fora, aby si tu přečetl něco o sphynxech, jejich problémech a povaze a i to jak pátrat po tom správném chovateli. Je mi ale smutno z toho, že se to tu takhle v minulých dnech zvrtlo. Je to ostuda nás majitelů sphynxů a proto popřemýšlejte, jestli opravdu nepožádáme Karolínu, aby smazala téma hádka. My všichni jsme si to přečetli a nováčci to číst nemusí, protože to na nás chovatele a majitele naháčků vrhá špatný dojem.


Ano Radko to máte pravdu všem nám to tady ujelo... Je to fórum o našich miláčcích a ne o hádkach. Podle mě by to Karolína měla smazat ať to nikoho neděsí Laughing . Lucka
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Pravidla Sphynx fóra
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 10:31:02
Odpovědět s citátem

a co vy ostatní, taky jste pro abysme to smazali?
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Pravidla Sphynx fóra
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 10:38:31
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
a co vy ostatní, taky jste pro abysme to smazali?


Já taky hlasuji pro smazání . Tahle špína může odradit každého, kdo sem zabrousí, a byla by to škoda. Musíme pro ostatní milovníky koček, kteří sem náhodou zabrousí, vypadat jako nějaká prapodivná sekta s ještě podivnějšími pravidly hry. Za sebe prosím-všechnu tu špínu i neuvážená slova vymazat!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Pravidla Sphynx fóra
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 10:42:14
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
a co vy ostatní, taky jste pro abysme to smazali?


Jsem taky pro smazání!!!
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 11:00:14
Odpovědět s citátem

No pokud se smazáním staneme jaksi čistější a tolerantnější k názorům jiných, tak to tedy smažme...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 11:09:24
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
No pokud se smazáním staneme jaksi čistější a tolerantnější k názorům jiných, tak to tedy smažme...


Já bych nechtěla brát mazání jako řešení. Obecně se mi to příčí, nechci aby se to bralo tak, že je to tu cenzurované. Dostala jsem soukromě několik zpráv, zda by nebylo lepší to odstranit a proto nechávám halsovat. Nechci, aby bylo rozhodnutí na mě.
Berte to všichni jako takové ponaučení a zamyslete se nad mírou své tolerance a vášně.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 11:24:34
Odpovědět s citátem

[quote="Karolina Leitnerova"][quote="fofo177"]No pokud se smazáním staneme jaksi čistější a tolerantnější k názorům jiných, tak to tedy smažme

Já nechci aby se to mazalo jen proto, abychom se staly čistější atd... Stojim si za tím, ale nechci aby to někoho vyděsilo. Tím že to karolína smaže se stane jen to, že to nebude vrhat špatné světlo na naše milované naháčky a nováčci co sem přijdou se hned nezaleknou. Toť můj názor. Lucka
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 11:28:37
Odpovědět s citátem

Já jsem optimista, tak věřím, že si to budeme i po smazání pamatovat a že ta větší míra tolerance k názorům druhých se tu objeví. Prostě diskutujme slušně, racionálně a bez emocí. Když například napíšu, že hodlám zkřížit sphynxe s krtkem, nemusí mi hned každý napsat že jsem s prominutím debil, ale odpověď může být ve stylu "Oldo, nesouhlasím s tebou poněvadž..." To samozřejmě přeháním, krtek by asi neprošel Very Happy

Jinak co se týká cenzury, také ji nesnáším, ovšem v případě vulgarit, osočování, či pomluv je nezbytná a nevyhne se jí žádné fórum (myslím si že naše soudy mají co na práci i bez nás Laughing )
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Vendula



Založen: 10.06.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Příbram

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 12:23:45
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
nedá mi to abych se také nepřidala,zcela souhlasím s Karolínou toto by mělo zůstat forem kde je "klídek a pohoda " a né hádky obviňování a urážky. Ráda sem chodím jsou tu občas rady k nezaplacení taky se mi líbila snaha pomoci když měl někdo opravdu problém ať radou,zkušenostmi nebo i psych.podporou,přišlo mi to optavdu milé,jen se to teď nějak zvrtlo což mi dost mrzí. Já osobně bych toto téma uzavřela,ale nechala bych ho všem pro výstrahu kam až to může zajít když přestaneme pečlivě vážit slova která se nedají už pak vzít zpět!!!
Vendula
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 5. 2008 13:21:57
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
fofo177 napsal:
No pokud se smazáním staneme jaksi čistější a tolerantnější k názorům jiných, tak to tedy smažme...


Já bych nechtěla brát mazání jako řešení. Obecně se mi to příčí, nechci aby se to bralo tak, že je to tu cenzurované. Dostala jsem soukromě několik zpráv, zda by nebylo lepší to odstranit a proto nechávám halsovat. Nechci, aby bylo rozhodnutí na mě.
Berte to všichni jako takové ponaučení a zamyslete se nad mírou své tolerance a vášně.


Mě by se nebíbilo, kdyby to Karolína smazala ze své vůle-TO bych brala jako cenzuru. Ale pokud tady hlasováním demokraticky rozhodneme, že to všichni nebo většina zůčastněných chce smazat, budiž to smazáno-TO NENÍ cenzura.

A dle vlastní zkušenosti vím, jaký zmatek v hlavě nováčka mohou způsobit nenávistné injektivy bez relevantních argumentů typu "jedna paní povídala, že...", tak jsem pro smazání. Ať ten, kdo tady hledá informace o svém novém nebo plánovaném mazlíkovi, je taky najde. O tom by tohle fórum mělo být.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
CZ_Bee



Založen: 17.05.2005
Příspěvky: 79
Bydliště: Praha

Předmět: Zamknutí témat
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 7:47:28
Odpovědět s citátem

Exclamation Exclamation Exclamation Jako moderátorka této diskuze jsem se pro tuto chvíli rozhodla témata, která by mohla rozvířit nežádoucí, pomlouvačnou a nikam nevedoucí diskusi, zamknout.

Důrazně žádám všechny pisatele, aby pro příště vážili svá slova a než svůj příspěvek odešlou, znovu si ho pořádně přečetli s "chladnější hlavou".
Prosím o konstruktivní diskuzi, která bude mít svou hodnotu - pomůže bezradným nebo váhajícím čtenářům. Nebude je uvádět v omyl nebo zatěžovat věcmi, na které nejsou zvědavi.
Ráda bych zachovala přátelskou atmosféru na této diskusi, ať už se jedná o jakoukoli chovnou stanici...

Veškeré příspěvky zde uvedené jsou subjektivními názory pisatelů, nejedná se o názor webu Modrý kocouř... Exclamation Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: odůvodnění
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 9. 2010 18:31:47
Odpovědět s citátem

Hezký den!
Právě jsem smazala založené téma "S radostí navštívím znechucena odcházím".
Jsem moc ráda, že se opět ve sphynx fóru začaly objevovat příspěvky a témata věcné - týkající se zdraví, radosti a péče o naše sphynxíky.
Dle mého názoru je těch hádavých a stěžujících si témat dost na to, aby se sphynx fórum neplevilo dál. Takže Vás všechny prosím o shovívavot a trochu nadhledu. Jde nám všem přece jen a jen o jedno - o naše kočičáky. Tak prosím neznehodnocujme toto fórum nevěcnými stížnostmi a stesky.
Děkuji za pochopení
Silvie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (69x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top