Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak dostat do kocourka vodu?


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: Jak dostat do kocourka vodu?
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 7:49:57
Odpovědět s citátem

Dobrý den, můžete mi poradit nějaké triky, jak dostat vodu do našeho kocourka, který odmítá pít? Podotýkám, že je nemocný, pod dvou epi. záchvatech, diagnózu stále zjišťujeme. Od posledního záchvatu přestal pít, vody se bojí, jakoby ji vůbec neznal. Ředím vodou šťávu z kapsiček, Whiskas mléko, ale je fikaný, tyhle podvody pozná a nejede mu to. Musím za ním chodit se lžičkou a nutit ho, což není úplně ideální. Jedna skvělá paní mi doporučila dávat přemražené filé - to dáváme dva dny a chutná mu, otázka je, ale jak dlouho, je totiž strašně rozmazlený a všechno se mu brzy omrzí. Prosím poraďte, jestli s tím máte taky nějaké zkušenosti, mám strach, aby mu neodešly ještě ledviny. Díky moc, N.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Jak dostat do kocourka vodu?
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 7:55:40
Odpovědět s citátem

Pár témat k pití:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=511
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2132
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2247
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2150
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1380
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=525
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=339
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 11:05:17
Odpovědět s citátem

Díky moc, April. Zkusila bych i tu fontánku, ale nevím, jestli to má cenu, když se vody bojí. Předtím pil často, hrozně rád rozlíval misky s vodou, neustále jsme měli všude potopu. Co bych za to teď dala. Zkusím ještě uvařit to maso a pak mu dát tu šťávičku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 11:51:30
Odpovědět s citátem

Já bych připojila ještě jeden tip, nevím čím to je, ale kočky strašně rády pijí vodu z konvičky na zalívání kvítek (pokud se nemůžou pořádně dostat k vodě přes rukojeť, tím líp). Zkuste ji někde nastražit Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: re - kocourek odmítá vodu
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 12:07:36
Odpovědět s citátem

určitě zkusím, zkusím i koupit nové keramické misky. Jen mám strach, že stejně vodu odmítne, má k ní úplný odpor. předtím chodil do dřezu, teď ani to ne. Sad
napadají vás ještě nějaké pochutiny, které obsahují hodně vody? třeba přemrazit např. maso stejně jako rybu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 12:42:47
Odpovědět s citátem

Konzervičky Shiny Cat jsou hodně "vodové" (kuře se sýrem, s krabem, s krevetami). Je tam takový rosol, v teple se úplně rozpouští na vodu. Ale jestli je to dostačující, tím si jista nejsem. Já naši kočku nevidím pít vůbec, ale pokud je kocourek nemocný, tak to samozřejmě vyžaduje zcela jiný přístup.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: re - kocourek odmítá vodu
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 14:40:08
Odpovědět s citátem

Nina napsal:
určitě zkusím, zkusím i koupit nové keramické misky. Jen mám strach, že stejně vodu odmítne, má k ní úplný odpor. předtím chodil do dřezu, teď ani to ne. Sad
napadají vás ještě nějaké pochutiny, které obsahují hodně vody? třeba přemrazit např. maso stejně jako rybu?



abych je naučila jako málé pít,tak jsem do kapsiček přidávala tak polévkovou lžíci vody a rozmíchala,aby to naředilo omáčku,která je v nich.To bylo první,co vypily,teprve potom jedly masíko.



Bětka,Matěj a Barunka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 14:54:12
Odpovědět s citátem

V nejhorším-kdyby šlo o život-vzít plastovou stříkačku a vodu mu prostě stříkat do tlaminy.

Rozhodně by ale bylo lepší na něj vymyslet nějakou fintu-což takhle kapající voda z kohoutku? Tu kočky rády olizují, i ty naše, i když normálně pijí z misky. nikdy neopomenou olízat vodu z kohoutku bidetu, pokud ho někdo použil. Nebo nastražit nějakou těžkou vázu s vodou, aby ji nepřevrhnul, jakoukoliv nádobu, která nevypadá jako miska. A měl by mít pocit, že je to zakázané Wink

Případně bych zkusila přidat do vody trochu glukopuru Question
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 19:45:48
Odpovědět s citátem

Vodu do kapsiček jsem přidávala, ale brzy to prokoukl a celá kapsička šla do záchodu, protože se toho nechtěl ani dotknout. Věděl moc dobře, že to nechutná tak, jak je zvyklý.

Kde se dá sehnat Shiny Cat? to bych mohla zkusit, třeba by to pro něj bylo něco nového a chvilku by to i s vodou jedl.

Stříkačkou to právě nejde, to ho vede spíš k záchvatu, zkoušeli jsme to, ale začal mít takové zvláštní záškuby, tak jsme ho raději nechali, abychom třetí záchvat sami nevyvolali. Snažím se to do něj právě dostat zatím nenásilnou cestou, ale sežere to strašně času, je tvrdohlavý. zatím se osvědčila ta rybka, ale ty zas prý kočky nesmí pořád, tak nevím. Zkoušela jsem ho nalákat i na kohoutek, ale toho se bál i předtím, teď ještě víc, fakt se hodně změnil. Rozestavěla jsem teď různé nádoby s vodou po obýváku, tak su zvědavá, třeba ten efekt zakázaného ovoce zapůsobí Smile

Glukopur dobrý nápad, zkusím sehnat.

Díky všem, kdyby vás ještě něco napadlo, tak budu ráda, když se ozvete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 22:00:14
Odpovědět s citátem

Tak mě ještě napadá, což zkusit Feliway, nebo jak se to jmenuje-teď se tady někde o tom psalo, tuším Verunka s Dominikem má dobrou zkušenost, byl úzkostný a lepší se to, třeba by to pomohlo i tady-jsou to feromony, pokud vím, a kočkám to dělá dobře, že mění chování k lepšímu-nechá se to koupit i v e-shopech-zkuste pohledat ve fóru...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
anicka



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 6. 2008 22:31:52
Odpovědět s citátem

Já mám štěstí na kočku, která sice moc vody nevypije (teď v těch vedrech mě to děsí), ale naštěstí patří k těm vyvoleným, které milují a bez problémů snášejí mléko. Normálně ho nedostává, ale když mám pocit, že je to potřeba, dostane ho a vypije mističku klidně třeba naráz. Taky jí v takových situacích úplně seberu granule (nejradši bych je nekrmila vůbec, ale ta potvorka je má ráda a kocour jí je nesežere jako všechno ostatní) a nějak to zvládáme...

...nedal by si kocourek taky trochu mléka? Pokud by měl problémy s kravským, dá se zkusit kozí. Je sice drahé, ale pořád vyjde levněji než ty shinycatky (moje bestijky se po nich taky mohou utlouct).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 7:25:10
Odpovědět s citátem

Díky za tip s Feliway, to bych ráda zkusila, i z hlediska toho jeho trvalého strachu posledních 14 dnů.

Anicka: mlíčko dáváme Whiskas, ředěné vodou, ale jen si toho lízne. Když za ním chodím a nabírám mu to polévkovou lžící, tak si dá, ale máme zabryndaný celý byt a hlavně ráno to moc nestíhám, i když už jsem začala vstávat dřív, abych do něj něco dostala a měl zásoby na celý den, než přijdeme z práce. naopak jeho sestřička ta vždycky vylíže misku a ještě chce jeho mlíčko. Někde jsem ještě četla, že se dává Tatra, tak to bych zkusila, kozí mlíčko jsem zatím nikde neviděla.

Ještě mě napadlo zkusit i vzhledem k podpoře budoucí léčby Bachovu květovou terapii, neznáte náhodou někoho z okolí Znojma či Brna, kdo se tím zabývá? Díky moc, N.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 7:29:31
Odpovědět s citátem

Co se týče bachovek v Brně, namátkou jsem na netu našla třeba

http://www.celostnilecba.cz/bkvetova.htm

ještě spíše bych doporučila léčbu homeopatickou, která může postihnout i zmíněné zdravotní problémy

http://www.homeopatie-lekarska.cz/index.php?view=veterinarni-sekce&lang=cs
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 8:09:25
Odpovědět s citátem

Nina napsal:
Díky za tip s Feliway, to bych ráda zkusila, i z hlediska toho jeho trvalého strachu posledních 14 dnů.

Anicka: mlíčko dáváme Whiskas, ředěné vodou, ale jen si toho lízne. Když za ním chodím a nabírám mu to polévkovou lžící, tak si dá, ale máme zabryndaný celý byt a hlavně ráno to moc nestíhám, i když už jsem začala vstávat dřív, abych do něj něco dostala a měl zásoby na celý den, než přijdeme z práce. naopak jeho sestřička ta vždycky vylíže misku a ještě chce jeho mlíčko. Někde jsem ještě četla, že se dává Tatra, tak to bych zkusila, kozí mlíčko jsem zatím nikde neviděla.

Ještě mě napadlo zkusit i vzhledem k podpoře budoucí léčby Bachovu květovou terapii, neznáte náhodou někoho z okolí Znojma či Brna, kdo se tím zabývá? Díky moc, N.


Kozí mléko mívají pravidelně v super a hypermarketech, buď v sekci zdravé výživy nebo někde i mezi mléky. A pak prodejny zdravé výživy. Viděla jsem ho i sušené-opět v prodejnách zdravé výživy nebo i v lékárnách.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 9:44:31
Odpovědět s citátem

Díky Karin, zkusím to blíže prozkoumat. Myslíte tedy že se mám spíše obrátit na ČLHS? Na jméno dr. Žertové jsem už někde narazila, nemáte náhodou bližší kontakt, případně je lepší se obrátit na dr. Jiřičku?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin



Založen: 17.07.2005
Příspěvky: 338
Bydliště: Brno

Předmět: Kontakt
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 9:53:52
Odpovědět s citátem

Poslala jsem Vám kontakty v soukromé zprávě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 10:13:40
Odpovědět s citátem

Feliway mají teď nově i na www.kociciobchudek.cz Zaujal mě tam i sprej s feromony, který se používá lokálně, tedy např. při cestování a pod, uvažuji o koupi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 13:25:26
Odpovědět s citátem

hanuled napsal:
Feliway mají teď nově i na www.kociciobchudek.cz Zaujal mě tam i sprej s feromony, který se používá lokálně, tedy např. při cestování a pod, uvažuji o koupi.


já jsem dostala spray od obchodní zástupkyně na vyzkoušení...stříkám ho na gauč - od té doby ho neškrábou a před cestováním ho našplíchám do přepravky a taky o dost lepší...už nebrečí, nechá se hladit a nakonec usne (předtím nespala raději i několik hodin)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 16:08:01
Odpovědět s citátem

Objednali jsme dnes Feliway difuzér na http://www.veterinarnipece.cz/feliway-2863.html
objednali jsme to na dobírku, tak snad to přijde rychleji. Spray by taky nebyl od věci, ale zatím vyzkoušíme, jak bude působit tahle věcička, pak ráda přikoupím. Tohle fórum je fakt neocenitelné, o spoustě věcí jsem vůbec nevěděla, hodně mi všichni pomáháte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: Re: Kontakt
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 16:30:18
Odpovědět s citátem

Karin napsal:
Poslala jsem Vám kontakty v soukromé zprávě.


Karin, odpovídala jsem Vám na zprávu, doufám, že odpověď došla, nějak se mi to nechtělo odeslat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anicka



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2008 21:25:42
Odpovědět s citátem

Nina napsal:
zatím se osvědčila ta rybka, ale ty zas prý kočky nesmí pořád, tak nevím.


Sice to sem tak úplně nepatří, ale když už na to přišla řeč... proč by vlastně neměly kočky pořád jíst ryby?

Z dlouhodobého hlediska jsou k tomu dva důvody, o kterých vím, ale oba se myslím dají obejít. Jednak to, že v mořských rybách jsou dneska kvanta těžkých kovů a dalších škodlivin (ale tohle řeší pstruh z potoka), jednak to, že kočky potřebují mít vyvážený poměr vápníku a fosforu, protože když se rovnováha vychýlí na jednu nebo druhou stranu, mají z toho podle směru vychýlení buď struvity nebo oxaláty. Ten nadbytek fosforu z ryb se ale dá kompenzovat podáváním vápníku, ať už v mléčných výrobcích, umělých doplňcích nebo třeba vcelku oblíbených natlučených vaječných skořápkách.

O žádném dalším problému nevím, ale pokud nějaký je, ráda bych ho znala, nechci svým rybožravým číčám nevědomky ubližovat - víte někdo o nějaké další zradě?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2008 5:59:54
Odpovědět s citátem

anicka napsal:
proč by vlastně neměly kočky pořád jíst ryby?


Jedná se o vitamín B - ryby obsahují enzym, který vitamín B rozkládá, takže v důsledku by ho pak kočka měla málo.
Předpokládám však, že všelijaký shinycatky, schmusy a další konzervy s rybím složením jsou upravené tak, aby i při dlouhodobém krmení problém nezpůsobovaly.
Nedokážu však říct, jak moc se to týká zpracovaných ryb, jako je file. Spíš bych předpokládala, že se to týká čerstvých ryb, jako je kapr, pstruh, možná i losos .... ale s určitostí to opravdu nevím.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2008 7:56:21
Odpovědět s citátem

to se týká syrových ryb...zkrmování tepelně opracovaných ryb je v pohodě (což jsou i konzervy)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2008 8:13:01
Odpovědět s citátem

Taky občas dám kocourovi čtvrtku filé z tresky - vodu v tomto stavu přijímá nejraději a nejlépe. Když takhle tu čtvrtku dám jednou za týden a kocour má jinak granule, hovězí maso a šťávu z kapsiček, tak se zdravotních potíží spojených s rozkladem vit B nebojím.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anicka



Založen: 03.05.2008
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2008 9:32:47
Odpovědět s citátem

April napsal:

Jedná se o vitamín B - ryby obsahují enzym, který vitamín B rozkládá, takže v důsledku by ho pak kočka měla málo.
April


Jasně, to je stejné jako s bílky vajíček - ryby jsou jediné maso, které moje kočky obvykle nedostávají syrové. Jestli je tohle jediný další problém, tak mohou čičule klidně baštit rybky každý den... je to už všechno?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 6. 2008 9:43:45
Odpovědět s citátem

anicka napsal:
... je to už všechno?


Pak už mě napadá jen zapíchnutá rybí kůstka v krku Very Happy

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: re + jaké konzervy?
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 7:26:40
Odpovědět s citátem

Když už jsme přešli na složení stravy, můžu se zeptat, jaké konzervy dáváte? Zaboha nemůžu ve Zverimexu sehnat nic jiného než klasický Whiskas, Ontario, Friskies, což jak jsem vyrozuměla, není to pravé ořechové. Jediné, co se mi nového zadařilo, tak byl Felix s rosolem, ale měli tak 3 konzervy. Jinak jsme odkázání na kapsičky Iams, minikonzervičky Gourmet a Sheba. To se snad všechno musí objednávat přes net nebo jsou všechny 4 znojemské Zverimexy tak zaostalé? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re + jaké konzervy?
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 7:30:51
Odpovědět s citátem

Ono přes net je to ve finále nejlepší a především to většinou vyjde i s poštovným při větším nákupu levněji. Ale ve Znojmě, odkud koukám jste, je v Kauflandu (Dukelských bojovníků) prodejna PetCenter Expres. Podotýkám, že jsou dražší než stejné zboží na internetu, ale můžete si udělat přehled, co vše je v nabídce, vyzkoušet a pak dle toho objednávat přes internet.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nina



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 40
Bydliště: Znojmo

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 7:58:05
Odpovědět s citátem

Tedy April, vy máte přehled Very Happy
díky za tip, do kfl normálně nejezdíme, takže vůbec nevím, že tam něco takového je, hned dneska po práci tam zkusím zajet. V těch ostatních Zverimexech jsem ještě viděla nějaké konzervy českého původu, ale nevím, jestli se zrovna těmto dá věřit. Já jsem dosud dávala přednost nákupu v obchodě, teď jsem si dala závazek krmit kvalitně a 100% péči a asi se tedy nákupu přes internet nakonec nevyhnu, i když ty zásoby budou muset být obrovské, abychom neobjednávali obden. s granulemi není problém, Iamsy, RC i Hillsy (i když ty jen malé) tady mají, ale ty konzervy...
Nina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: re
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 6. 2008 8:11:22
Odpovědět s citátem

PetCenter je podle mě jedna z nejlíp zásobených sítí zveráčů skoro po celé republice, což si ale vybírají na ceně :-/ U nich se vyplatí kupovat především věci, které mají zrovna v akci (viz jejich web, kde mají aktuální nabídku www.petcenter.cz ) Smile

Ono když si porovnáte cenu granulí za velké balení v přepočtu na menší balení zjistíte, že velké balení vyjde o dost výhodněji, takže se vyplatí brát přes net i granule. A jakmile na nějaký kvalitní obchod narazíte a porozhlídnete se po jejich nabídce, určitě nebude problém udělat větší objednávku Smile

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top