Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Co vše má nahatka na svědomí


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Co vše má nahatka na svědomí
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 6. 2008 22:42:29
Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo, žeby možná nebylo od věci podělit se i o své strasti s příliš akční nebo zvídavou nahatkou, která doma způsobila nějakou škodu. Nebo nahatky neškodí? Když říkám škodu, myslím tím škodu, a ne třeba posunutý ubrus nebo vylitou vodu z misky Wink

My máme Adamíška 8. měsíc, a popravdě řečeno, prozatím toho až tak moc na svědomí nemá.

Zdevastovali společně s Klaudíkem takový proutěný stojan na noviny a časopisy, který je asi tak stoletý a podle toho i vypadá-takže to vlastně žádná škoda nevznikla... Manžel do mě hučí už drahně dlouho, abych to vyhodila (takže ho podezírám, že se s nima domluvil a něco dobrého jim slíbil za spolupráci-no každopádně-povedlo se Wink ).

Jeden z pelechů naší čubiny je už téměř na odpis po neustálém praní-vytrvale ho s prominutím prochcává. Už jsem se radovala, že po kastraci ho to přešlo-pelech vydržel suchý cca 5 dní, a pak si Adamíšek vzpomněl, jak se na něj pěkně čurá Twisted Evil - ach jo. Ten už drží pohromadě jen prošívání a potah Evil or Very Mad .

Největší škodu-nepříjemnou-způsobil na žaluziích-tam prokousal plastové řetízky, které měly sloužit k ovládání žaluzií, takže je teď ve 3 oknech máme částečně nefunkčí-to je vlastně jediná skutečná škoda - aspoň prozatím - kterou má na svědomí.

Takové věci, jako že mě naučili kluci kočičí vše uklízet, to asi znáte-teď jsem nechala v kuchyňském dřezu přes noc v igelitce rozmrazit cca kilový kus vepřového s tím, že je to těžké, tudíž před kluky v bezpečí.
Kulový Evil or Very Mad ! Přišla jsem ráno do kuchyně, na zemi ležela igelitka umně otevřená, v ní řádně ohlodaný kus flákoty (no kousek nám k obědu pacholci nechali). Takže sklízím od písmene F-fšecko. Sklízím noviny i letáky, pokud si je chci přečíst dřív než kluci, protože po jejich "čtení" toho na nás už moc nezbyde-teda vlastně jo, ale těch kusů resp. minikousíčků je jaksi na můj vkus příliš mnoho Twisted Evil , takže čtení předem vzdám. Stejně tak milují, když se dostanou k roličce WC papíru-TO je teprve skvělá zábava-těch mají na svědomí už několik-rozmotaných a rozcupovaných na atomy po celém bytu. Ale to jsou jen rošťárny a lumpárničky, pro které je vlastně taky milujeme, protože s nimi máme aspoň život pestrý, rozhodně to není žádná nuda. A přitom o nějaké škodě v pravém smyslu slova se mluvit ani nedá. Tedy až na ty žaluzie, s tím mě fakt parchantíci naštvali.

A co vy další, jak je to u vás doma?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Co vše má nahatka na svědomí
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2008 4:49:04
Odpovědět s citátem

Je to tak jak píše Tatiana. Lumpáren spousta, ale většinou žádné velké škody, akorát trochu uklízení. Máme sphynxíky už 4 roky a kromě několika rozbitých květináčů taky žádnou velkou škodu neudělali. Snad jen to, že synovi překousali sluchátka od mp3 přehrávače, ale to je jeho blbost, protože ví, že vše musí schovávat a uklízet. S masem je to taky podobné a s čímkoliv na kuchyňské lince, prostě co není zavřené v lednici nebo zatížené něčím hodně těžkým, tak sežerou nebo odneskou a schovají. Spíš bych řekla, že jsou dobré straky zlodějky. Speciálně návštěvám odnášejí klíče, mobily a foťáky pokud mají tu šňůru na krk Laughing vždycky se u toho moc nasmějeme.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2008 7:26:36
Odpovědět s citátem

Přesně tak, jsou to uličníci strašně vynalézaví. Co se týká škody, tak u nás nejvíce utrpěla a stále trpí rok stará sedačka, která, ač mají pacholci dvoumetrové škrabadlo, je láká více, takže již nyní vypadá jak po 20 letech, doslova z ní lítají nitě na všechny strany a veškeré výchovné a přesvědčovací metody selhaly (např. odpuzující sprej jim pravděpodobně voní), jiné škody se nekonaly. Jinak klasika, jakmile je něco na šňůrce, mobil, klíče, foťák, už to táhnou někam pryč. A nejvíc milují tužky a prupisky, neexistuje někde nějakou nechat ležet, během chvilky je fuč a netuším kam to tahají... Ovladač na televizi - tak ten musí být také z dosahu, poněvadž se naučili s ním tak dlouho mlátit o zem, dokud z něj k jejich spokojenosti nevypadnou baterky, aby si s nimi mohli koulet. Co se týká jídla tak jsou nejchytřejší, to vždy čekají, až se dvounožec nekouká, takže např. včera jsem se v obýváku jen na chvíli otočil no a už vidím sphynxe jak táhne z dosahu mých očí kus šunky, který mi bleskurychle čmajznul na stole. V žádném případě to nedlabou na stole, ale vždy mají snahu se s tím bleskurychle uklidit, než na ně někdo kápne.... kluci šikovní Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2008 7:55:00
Odpovědět s citátem

Hezký den všem Smile...
Když jsem si včera četla nadpis nového tématu, jen jsem se usmála a v duchu jsem si řekla, že to naše zlatíčko přece nikdy nic nezničilo... Po přečtení příspěvku Taťány jsem si začala uvědomovat, že je toho poměrně hodně, co náš kočičák přímo nebo nepřímo zničil Very Happy . Počínaje tím, že jsem musela takřka kompletně obnovit šatník, protože náš Gee měl nutkání mi stále šplhat na rameno popř. rovnou na mě rovnou skákat. Takže většinu oblečení jsem měla proděrovanou od drápků. O zničených žaluziích ani nemluvím, Gee si rád brnká na žaluzie, sem tam kousne do šňůry a je po nich Smile... Co ale Gee přímo zbožňuje, je shazování věcí ze stolů apod. vyvýšených míst svému psímu kamarádovi Goodymu a upřeně pak pozoruje, jak dostává Goody vyhubováno, když něco z podlahy vezme a rozkouše. Popř. se ke mě přidá a "asistuje" mi když chci Goodymu tu věc vzít. Zajmavé, že když je doma sám nebo jen se mnou, všechno zůstává na svém místě. Podle mě ho baví jen to divadlo kolem. No a ještě mi Gee trochu poničil klávesnici na notebooku, "vyšprndnul" mi pár písmenek Twisted Evil ... no to je asi tak všechno Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2008 8:23:22
Odpovědět s citátem

Jo s tím oblečením-to vlastně taky pár kousků na svědomí mají. Obzvlášť Adamíšek rád nečekaně přistává komukoliv za krkem, a jak to bere s rozletem, tak se občas smekne a snaží se na zádech zachytit-a je vymalováno. Takhle zničil asi 2 parádní trika dcerce, když tu byla na návštěvě z USA, tu mohl trefit šlak. Mě pár věcí poničil taky, ale nic vzácného, takže to neřeším, a tudíž mě to ani nenapadlo.

Jinak oba škrábou kupodivu pouze na místech vyhrazených. Jako koťata měli oba kluci snahu kousat knihy a časopisy, to je ale naštěstí přešlo, takže zůstaly ty noviny, letáky a WC papír-žádná škoda.

A uklízet nás teda naučili, to je fakt. Foťák se šnůrkou jsem zachránila na poslední chvíli, už byl na hraně stolu. Teď už důsledně vše uklízíme.

Manžel bere nějaké léky, a měl ve zvyku vyskládat si je ráno na stůl a vzít si je po snídani-mezitím leckams odbíhal-už to taky nedělá-poté, co Adamíšek mu je všechny sundal ze stolu a my měli hodně práce je najít a spočítat, zda jsou všechny a jestli náhodou něco kocouř nepozřel. Že si v tomto případě něco vyslechl i odemně je nasnadě, ačkoliv to jinak nemám ve zvyku (držkovat na manžela Embarassed ). Naštěstí jsme je po chvíli hledání všechny našli.

Jo, jsou to kluci šikovní, ale žádní škůdci. Jako demoliční četa se prozatím neprojevují Wink - no a jsou na prahu dospělosti, tak snad už ani nebudou. Nevíc poničených věcí (žaluzie) bylo v době jejich puberty.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 6. 2008 14:47:25
Odpovědět s citátem

Smile tak Ginger mi taky znehodnotila par tricek tim svym skakanim na zada nebo lezenim za krk. Naposledy me nastvala v pondeli, kdyz uz jsem byla na odchodu do prace - Ginger vylezla ze zachodu a zrovinka se ji povedlo slapnout do sveho hovnouse a jak jsem se obouvala, moje zada byly idealni pristavaci plocha pro vyskok,takze mi tu svoji nozku otrela o bily tricko a jeste tam udelala dirku, takze naposledni chvili jsem se letela prevliknout a do prace pak bezela,abych to stihla vcas Smile A ze se na ni skoro nedokazu zlobit,tak tentokrat jsem se opravdu nastvala Smile

A jakoze jeste nikdy nic nerozbili,tak v pondeli jsem prisla z prace a na zemi lezela rozbita stolni lampa, sklo strepy... to jsem se jen lekla,jestli si to sklo nezapichli do tlapky.Nevim,komu z tech dvou se to povedlo,ale kdyz jsem se zhrozila nahlas "Kdo to udelal!" tak Twix se bezel schovat pod postel Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Co vše má nahatka na svědomí
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 6. 2008 21:27:16
Odpovědět s citátem

Ahoj všem majitelům nahoušů holoušů Laughing Laughing Tak náš Bastian ,který právě prožívá své pubertální období má zatím na svědomí jen lumpárničky typu : vyrolovaný toaletní papír,ranní buzení zcela nevybíravým způsobem a to- kousání do choditel a prstů u nohou-bolestivé-probere i mrtvého Evil or Very Mad .Dále si pak oblíbil suché zipy-boty,které mají zapínání na sucháče mají díky Bastymu i moderní děrovaný design-zoubky má opravdu ostré.Zkrátka co má byť jen nepatrný kousek suchého zipu je posléze poznamenáno- i zvířata asi mohou mít své úchylky Shocked Když se zapne tiskárna s kopírkou tak se přižene a čeká kdy už se konečně bude tisknout a snaží se tak vehementně vydolovat právě se tisknoucí papír,že se mu už několikrát podařilo zablokovat tiskárnu Evil or Very Mad Svou elegantní chůzí po ovladači nám zapíná a vypíná televizi a dceři radiomagnetofon.Když je v noci ticho a po vyčerpávajícím dni spíte spánkem spravedlivých a najednou začne hrát televize -mezi 2-3 hod. ranní -usiluje mi ten nahatý tvor o holý život Laughing Tak jak už psali jiní co má šňůrku ,to se hodí do krámu.Ještě si oblíbil malá plyšová zvířátka s magnetky,která jsou na lednici .Čapne je do zubů a frrr pryč.To vše jsou jenom lumpárny,žádná skutečně velká nevratná újma na majetku. I když před dvěma dny mohlo být "vymalováno". Večer jsem si přichystala do stojánku k mobilnímu telefonu složenou tisícikorunu,která byla na objednané stelivo přes net.Ten pacholek na ni kápnul-lehce ji pomocí zubů povytáhl a poté čapnul a hurá s ní pryč.Tak to ve mně hrklo jak ve starých pendlovkách Sad Utíkal s ní do pelíšku a tam si na ni lehl.
Romča+Basty+Napoleon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2008 8:23:01
Odpovědět s citátem

for Romča

Gratuluji k Bastymu, takto spořivého kocourka má málokdo. Až bude doma finanční krize, stačí nakouknout do pelíšku a vypůjčit si od něj Very Happy

Ty kočičí příběhy fakt nemají chybu Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2008 9:16:40
Odpovědět s citátem

for Olda

Laughing Ahoj Oldo,tak jsem ten pelíšek prozkoumala cm po cm-tru - a NIC!Bohužel se tedy domnívám,že tam nemá žádnou záložnu,ale šlo jen a pouze o prachsprostou krádež Twisted Evil Twisted Evil
Romča+Basty+Napoleon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2008 9:45:51
Odpovědět s citátem

R-Bastian napsal:
for Olda

Laughing Ahoj Oldo,tak jsem ten pelíšek prozkoumala cm po cm-tru - a NIC!Bohužel se tedy domnívám,že tam nemá žádnou záložnu,ale šlo jen a pouze o prachsprostou krádež Twisted Evil Twisted Evil
Romča+Basty+Napoleon


Jo tak na peníze musím dávat extra pozor. Náš Claudius je vášnivý čtenář, jak jsem už psala výše, ale po jeho čtení už nikdo další nemá šanci. A v bance by se mi asi špatně vysvětlovalo, že ty rozcetlíkované kousky čehosi, co se pokouším vydávat za bankovku vyšší hodnoty, kdysi tou bankovkou skutečně byly Wink

Závidím spořivého kocourka Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2008 9:55:12
Odpovědět s citátem

Ježiš Tatiano pozor na to, § 144 odst. 2 písm. c) trestního zákona hovoří jasně, za to by mohl Claudius vyfasovat půl roku natvrdo Laughing Laughing Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 6. 2008 9:57:49
Odpovědět s citátem

odstraněno a přesunuto do vlákna sphynx/devon rex
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 16. 6. 2008 14:12:35, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 14:06:53
Odpovědět s citátem

Vážení sphynxomilci, zajímalo by mě, zda i vaše nahatka škodí svým vytrvalým úsilím skákat na záda a zaujmout strategickou pozici za krkem, jako náš Adam. Protože tyto akce se neobejdou většinou bez nějakých škod-tu na textilu, tu na kůži jedince postiženého sphynxím zájmem o vyhlídku-zařadila jsem tento dotaz do tohoto vlákna.

Dělá to pouze Adam, devon to nedělá. Ten skáče jako každá slušně vychovaná kočenka na klín.

Jak jste kdo na tom?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 14:13:29
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Vážení sphynxomilci, zajímalo by mě, zda i vaše nahatka škodí svým vytrvalým úsilím skákat na záda ?


Very Happy tak ja jsem se uz zminovala, Ginger skace na zada nejradsi kdyz zehlim,zametam, shybam se pro neco ve skrini,kde maji granule a mnamky nebo kdyz jim uklizim zachod. Uz se naucila zaujmout takovy
zajimaci posed,pololeh za krkem,pro udrzeni stability.Ale pokud se nachazim pobliz nejakeho vysokeho cile,kam by se prostrednictvim me
mohla vyskrabat,tak ma tendenci lezt mi i na hlavu a to uz opravdu moc nejde Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 6. 2008 14:42:13
Odpovědět s citátem

for Tatiana:

Jedním slovem: ŠKODÍ Very Happy Všechna trička máme jako by nám v šatníku řádila tlupa molů, tendenci usadit se za krkem má vždy kdykoliv sedím u PC Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 10:24:00
Odpovědět s citátem

Very Happy Laughing Wink

Tak u nás toho moc neničí,pár schozených květináčů a věcí, jinak jsou hodný a škrábou kde mají,nic neničí.Co se týče oblečení tam je to horší,skáčou všychni na záda atd. a jěště musíme dávat pozor na skříně děsně rádi lezou do skříní a "uklízejí " Evil or Very Mad a spí tam Laughing
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 11:16:12
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Very Happy Laughing Wink

Tak u nás toho moc neničí,pár schozených květináčů a věcí, jinak jsou hodný a škrábou kde mají,nic neničí.Co se týče oblečení tam je to horší,skáčou všychni na záda atd. a jěště musíme dávat pozor na skříně děsně rádi lezou do skříní a "uklízejí " Evil or Very Mad a spí tam Laughing


Takže jak na to koukám, to skákání na záda je asi jejich povahový rys a je fuk, zda je to kanadský nebo donský sphynx, prostě vyhlídka na zádech a následně za krkem dvounožce je u nich jednoznačný favorit Wink !
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 18:22:40
Odpovědět s citátem

Nedá mi to ocitovat z jedné knížky, kterou jsem dnes dostala:
Kočičí motto: Ať už jsi zavrzal cokoliv, vždycky se snaž, aby to vypadalo, že to zavinil pes. U našeho kočičáka je toto moto obzvlášť zakořeněné, velmi si užívá i kárání svého psího kolegy a když je nejhůř, vydá se ho "zfackovat"... Chudák náš 20ti kilový stafbul Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 18:31:12
Odpovědět s citátem

No a ještě se mi moc líbí citát, a v tom našeho "broučka" taky vidím, a to: Kočky se chovají podle zásady, že nikdy nemůže uškodit, když si řeknou, o cokoliv chtějí. To mi připomíná, jak si mě Charon doslova omotal kolem prstu, vůbec se na něj nedokážu zlobit. Ať vyvede cokoli, jukne na mě těmi svými pomněnkovými kukadly a já jsem naprosto ztracená... Moc výchovné to zřejmě není a když zrovna není doma pán domu, šéfuje u nás kocour Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 18:49:01
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
No a ještě se mi moc líbí citát, a v tom našeho "broučka" taky vidím, a to: Kočky se chovají podle zásady, že nikdy nemůže uškodit, když si řeknou, o cokoliv chtějí. To mi připomíná, jak si mě Charon doslova omotal kolem prstu, vůbec se na něj nedokážu zlobit. Ať vyvede cokoli, jukne na mě těmi svými pomněnkovými kukadly a já jsem naprosto ztracená... Moc výchovné to zřejmě není a když zrovna není doma pán domu, šéfuje u nás kocour Smile


Tak to je výstižné Wink - taky říkám, že se na ty dva pacholky nedokážu zlobit-je to prostě tak, šéfuje u nás kocouřstvo Rolling Eyes
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 6. 2008 19:38:15
Odpovědět s citátem

Přesně tak Very Happy U nás to pak ještě komentují děti slovy: "Aby si se z těch svých kocourů nezbláznil" Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika27



Založen: 10.08.2007
Příspěvky: 28
Bydliště: Litvínov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2008 12:59:24
Odpovědět s citátem

Ahoj,

u nás se zničilo jen pár věcí. Evseye baví neustále házet kytky z okna, drápat pánečkovo božohodové křeslo k PC. Co má ale hodně rád je schovávání věcí, nejlépe cigaret, zapalovačů, brejlí, mobilů, apod..Vždy když vysávám pod sedačkou, připadám si jak na Vánoce....tolik dárků Laughing Pak také rád loví...ovšem ne věci ledajaké. Rolling Eyes Nejradši má špinavou vodu z pračky, když vypouští...máme špatné odpady tak se nám vrací voda do umyvydla.....v životě bych neřekla jak může mít zvířátko takovou radost. Laughing Vydrží tam hodně dlouho.

Co se týká oblečení, také už párkrát zakusilo....Nejhorší to je když jsem na balkoně (bydlíme v desátém patře), nikdy si nenechá ujít aby se mi nevyškrábal na záda a nezíral ven. A ještě při kuchtění, když vidí jídlo úplně se rozklepe Evil or Very Mad nevidí ani neslyší.....Ta výchova se nám tady trochu zasekla.... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Maly utocnik
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 9:51:37
Odpovědět s citátem

Zdravim!

Tak mam taky dotaz k tomuto tematu.

Nas maly je porad v akci. A nejradsi ciha a utoci. Ono je to fajn a srandovni. To jo. Jenomze on utoci na vsechno, co se hybe. Kdyz mavam hrackou, tak utoci na hracku. Ale kdyz zrovna potrebuji neco udelat a nemam cas mavat hrackou, tak Sfinxie utoci na me. Moje nohy se pak stanou jeho hrackou a on divoce poskakuje, ciha a utoci. Pod pojmem "utoci" rozumej KOUSE! Jsou mu 4 mesice, tak si asi dokazete predstavit, jak ostre jsou jeho zoubky. Chvilku je to opet srandovni, ale pak je bolest silnejsi nez zabava a nastane problem. Sfinxie nechce prestat. Uz opravdu nevim, jak mu to mam "vysvetlit". Laughing

Tak jestli s tim mate zkusenosti, nebo jestli vas napada, jak ho presvedcit o tom, ze nohy a ruce se opravdu nekousou, tak prosim dejte vedet. Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:13:46
Odpovědět s citátem

Tak našemu kocouřoj táhne na třetí rok a dělási z nás taky lovnou zvěř , přestane po důrazném nesmíš , au , nebo fuj . U kotěte se tyto povely musí naučit a to tak aby ta slova mělo spojené s něčím co se mu nelíbí , náš nemusí vodu tak cáknout vodou a podobně . Jsou to inteligentní kočky určitě se to naučí .
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Zlobidlo
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:23:18
Odpovědět s citátem

Caknotu vodu uz me taky napadlo. Ale nechci ho trestat vodou. Prece jenom jsem rada, ze ma vodu rad a v klidu ho muzu vykoupat. Nechci, aby si pak myslel, ze ho koupu za trest. Surprised

Povely taky zkousim. Vetsinou vykriknu "Ty!". Ale to se na me podiva jako ze: "co kricis???" a znovu se do me pusti. Mad
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Market:
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:24:52
Odpovědět s citátem

Jen tak... Nas maly kocour je uplne stejne zbarveny jako Vas. Very Happy
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:32:08
Odpovědět s citátem

Tak lehce plesknout novinama? Chápu že je to těžký je v telecím věku a všechno bude brát jako hru No asi to budeš muset chvíli vydržet . Laughing Jen potřebuje vědět kde je hranice . Náš se pak vždycky plazí po koberci a tváří se jako sorry já nechtěl tolik ale není to naposled , no a pak se na něj zlob že.... Twisted Evil
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Nejde to
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:46:07
Odpovědět s citátem

Opravdu to nejde. Zlobit se na neho je nemozne. On se vzdycky tak podiva ... Embarassed No ale nevzdam to. Budu i nadale vykrikovat to moje sokovane: "Ty!" a pokud to nepomuze, tak sahnu po nejakem tenkem bulvaru. Cool
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:54:13
Odpovědět s citátem

Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Jj jsou to příšery jezerní a maj nás pěkně omotaný . Wink No přeju hodně štěstí při výchově
PS: S tou podobou-je možný že jsme příbuzný Otíkova mamka je taky Scarface . Laughing
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2009 10:55:13
Odpovědět s citátem

Tak mě osobně jako "trest" pomáhá zakřičet AU nebo tak podobně, jelikož je můj hlas ve vyšších tónech asi nepříjemný, stačí to. Samozřejmě za minutu tu neplechu udělá Damián znova, ale víc ho potrestat taky nesvedu. Wink

Přítel, když ho chce "zkrotit", chytne ho za krkem za kůži a prověsí. Vypadá to pro mě dost hrozivě a já tuto metodu odmítám, ale je to dobrý způsob dát najevo, že TAKTO tedy ne. Kočičáka to nějak nebolí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top