Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Sphynx & výstavy


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: Sphynx & výstavy
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 17:25:41
Odpovědět s citátem

O výstavách a jejich průběhu už je na Modrém kocouři a na netu napsáno hodně, ale setkali jste se vy, majitelé a chovatelé sphynxíků s něčím specifickým? Chystáme se na naši první výstavu a vše máme pročtené, ale zajímaly by mě nějaké zkušenosti, týkající se konkrétně sphynxů. Zajímavosti, perličky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 17:36:51
Odpovědět s citátem

Mě třeba trochu zarazilo, že jedna nejmenovaná osůbka z chovatelských kruhů (ne sphynxů) se na sphynxe koukala tak trochu skrz prsty, s viditelným velkým nezájmem, ne-li nelibostí nad tímto plemenem...
No taky doufám, že mi nikdo neznalý nebude chodit kolem klece a říkat "fůůj, ten je ošklivý..." to bych se asi neudržela Evil or Very Mad , u některých fotek na netu takovýto komentář vidívám... a myslím že i Oldovi na jeho web někdo hlasoval, že je sphynx hnusný Mad ... www.kockysphynx.wbs.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 18:02:42
Odpovědět s citátem

Jo Silvi, s tím je třeba se smířit, sphynx se buď strašně líbí, nebo vůbec ne, mezi tím takřka nic, právě proto jak vypadá, asi budí ty rozporuplné reakce, tohle jsem si už prožil na výstavách a i vůbec třeba venku na procházce s naší nahatou číňankou, někdo je nadšený a někdo řekne fuj, ten je hnusnej.

Jinak díky za toto téma, výstavy mě taky zajímají, tak jsem zvědav, jestli se s námi někdo podělí o zážitky Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 18:20:05
Odpovědět s citátem

To já přece nemůžu mému Cháronkovi udělat Very Happy , aby kolem něj někdo prošel se slovy FUUUJ, to by mému všemi obletovanému, opečovávanému a sebevědomému kočičákovi neudělalo dobře... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 19:02:27
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
To já přece nemůžu mému Cháronkovi udělat Very Happy , aby kolem něj někdo prošel se slovy FUUUJ, to by mému všemi obletovanému, opečovávanému a sebevědomému kočičákovi neudělalo dobře... Laughing


Silvi, ty bys mu to hned vysvětlila, že ten dotyčný je hloupý a neví, co je krásné Razz !

I s tím musíš prostě počítat, ne každému se ti naši nahatí miláčkové líbí-i pár přátel mé vnučky se na našeho krasavce Adamíška nechce podruhé ani podívat-chápete to Evil or Very Mad ? Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:29:27
Odpovědět s citátem

Silvinko, určitě se na nějaké výstavě brzy uvidíme a kdyby na nás byli zlí:-), budeme tam prostě spolu a budem se podporovat a my jim to nedarujeme... Protože sphynxí úžasňáci nám za to stojej:-)
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 21:37:49
Odpovědět s citátem

Ó, děkuji všem za podporu, čepýříme se tu s Cháronkem společně, dodali jste nám všichni ten správný elán a podporu... Od mluvčí našeho kočičího klubu máme slíbené zapůjčení světle modrých záclonek, aby ladily s očičkama našeho miláčka, takže to "nejdůležitější" máme vyřešené... Laughing No teď jen doočkovat vše potřebné a je to, můžeme vyrazit. Jsem zvědavá, jak bude Cháronek reagovat na množství koček, na cizí lidi je zvyklý, obzvláště dámy naprosto zbožňuje, ale kromě psa a osmáka (na návštěvě) žádné zvířátko nepoznal... tak uvidíme, plánujeme Olomouc, což máme z Přerova kousek, takže přinejhorším se sbalíme a jedeme domů Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 22:27:05
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Ó, děkuji všem za podporu, čepýříme se tu s Cháronkem společně, dodali jste nám všichni ten správný elán a podporu... Od mluvčí našeho kočičího klubu máme slíbené zapůjčení světle modrých záclonek, aby ladily s očičkama našeho miláčka, takže to "nejdůležitější" máme vyřešené... Laughing No teď jen doočkovat vše potřebné a je to, můžeme vyrazit. Jsem zvědavá, jak bude Cháronek reagovat na množství koček, na cizí lidi je zvyklý, obzvláště dámy naprosto zbožňuje, ale kromě psa a osmáka (na návštěvě) žádné zvířátko nepoznal... tak uvidíme, plánujeme Olomouc, což máme z Přerova kousek, takže přinejhorším se sbalíme a jedeme domů Wink


Silvi, tak to přejeme ať vše dopadne k Vaší spokojenosti a "nosních ohrnovačů" je co nejméně. Kdy je prosím výstava v Olomouci? Jsem až do začátku srpna v Uherském Hradišti, tak bych se třeba mohla na Vás také přijet podívat a zafandit Wink!
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: pro Veru-lin
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 7. 2008 22:32:23
Odpovědět s citátem

Jééé, to by bylo super, to by jsi nás moc potěšila Very Happy

Výstava je:
2. - 3. srpna 2008 | Chovatelské výstavy koček
Mezinárodní výstava koček (FIFé)
Olomouc

a potom

6.a 7.12.2008 dvě jednodenní MVK OLOMOUC
VÝSTAVIŠTĚ FLORA - pavilon A
v sobotu speciální soutěž EXO koček

Zkusíme stihnout tu dřívější, ale určitě se tam pojedeme podívat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 17:38:49
Odpovědět s citátem

Vážení sphynxomilové máme mezi sebou šampióna. Shocked
Velkou gratulaci posílám do Ostravy.Ahoj Sanny a Muťásku,tak tedy ještě jednou gratuluji k úspěchu. Laughing Laughing

Romča+Basty+Napoleon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 18:56:25
Odpovědět s citátem

bombice:-) super moc gratulujeme. Já i Toya
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 19:39:21
Odpovědět s citátem

Samozřejmě se s Felďíkem a Charliem připojujeme ke gratulaci. Mutíku, gratulujeme Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 20:10:47
Odpovědět s citátem

R-Bastian napsal:
Vážení sphynxomilové máme mezi sebou šampióna. Shocked
Velkou gratulaci posílám do Ostravy.Ahoj Sanny a Muťásku,tak tedy ještě jednou gratuluji k úspěchu. Laughing Laughing

Romča+Basty+Napoleon


Všechny Vás zdravíme a děkujeme za gratulace Very Happy
Tome, vítáme Vás i malou Toyotku a přejeme hodně, hodně společné radosti Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Grartulace
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 21:52:20
Odpovědět s citátem

Nelze než připojit se taky-gratulujeme!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2008 9:14:20
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, prvně moooc gratulujeme Sanny a Mutíkovi k úspěchu a přejeme mnoho dalších! Zajímalo by mě, jak to Mutík zvládá? "Nejančí" v prostředí tolika kočičích kamarádů a kamarádek?
S naším Cháronem se nakonec kvůli očkování chystáme až na výstavu, která se koná 6. - 7.12.2008 (Olomouc, Flora). Na výstavu, co se bude konat 2. - 3.8.2008 půjdu jen jako host, tak budu všem sphynxíkům držet pěsti a těším se, jestli nějaké uvidím Very Happy . Kdyby jste se tam také někdo chystal, dejte mi vědět, moc ráda se s někým z vás poznám!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2008 9:43:34
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Ahoj všem, prvně moooc gratulujeme Sanny a Mutíkovi k úspěchu a přejeme mnoho dalších! Zajímalo by mě, jak to Mutík zvládá? "Nejančí" v prostředí tolika kočičích kamarádů a kamarádek?
S naším Cháronem se nakonec kvůli očkování chystáme až na výstavu, která se koná 6. - 7.12.2008 (Olomouc, Flora). Na výstavu, co se bude konat 2. - 3.8.2008 půjdu jen jako host, tak budu všem sphynxíkům držet pěsti a těším se, jestli nějaké uvidím Very Happy . Kdyby jste se tam také někdo chystal, dejte mi vědět, moc ráda se s někým z vás poznám!


Děkujeme Very Happy Mutík zvládá výstavu úplně v pohodičce. Vůbec nejančí, je úplně zlatý, ale co jsem si všimla tak zatím všichni sphynxíci byly úplně v klídku. Nebojte to bude určitě bez problému Smile
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
veru-lin



Založen: 18.12.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha a Uherské Hradiště

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 14:26:12
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
R-Bastian napsal:
Vážení sphynxomilové máme mezi sebou šampióna. Shocked
Velkou gratulaci posílám do Ostravy.Ahoj Sanny a Muťásku,tak tedy ještě jednou gratuluji k úspěchu. Laughing Laughing

Romča+Basty+Napoleon


Všechny Vás zdravíme a děkujeme za gratulace Very Happy
Tome, vítáme Vás i malou Toyotku a přejeme hodně, hodně společné radosti Very Happy


Sanny, také se s menším zpožděním připojuji ke gratulacím k úspěchu! Mutik je báječný Smile

Také vítám všechny, kdož se nově připojili do těchto debat a netrpělivě čekají nebo už se dočkali svého miláčka!
_________________
veru-lin + Amy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 19:18:20
Odpovědět s citátem

Sanny, také se s menším zpožděním připojuji ke gratulacím k úspěchu! Mutik je báječný Smile

Také vítám všechny, kdož se nově připojili do těchto debat a netrpělivě čekají nebo už se dočkali svého miláčka![/quote]

Veru, moc, moc děkujeme a posíláme pohlazení sestřičce Amynce Smile
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2008 14:41:38
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, poprvé jsem narazila na specifikum sphynx na výstavách Rolling Eyes ... Chystala jsem se tento víkend okouknout olomouckou výstavu, ale bohužel jsem měla v pátek alergickou reakci na "cosi" (jídlo? pyly???) tak jsem celý víkend napuchlá a svědivá a naprosto nefunkční... Takže na výstavu do Ol. jsme nakonec nejeli. Což mne ovšem přivedlo na myšlenku, zda vůbec budu schopná absolvovat těch několik hodin s kocourem v prostorách výstavy... Chystám se okouknout výstavu do Brna, v září (díky Hanko B. Laughing ) tak uvidíme, no ale i tak... tento "problém" mne tedy nenapadl... Rolling Eyes
Budu vás každopádně informovat, jak pokračuji... naštěstí v zimě (chystám se s Cháronem vystavit ho v prosinci v Olmouci) těch dalších alergenů tolik nebude a když se ráno před výstavou nadopuji Zyrtecy, snad to zvládnu Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 9. 2008 14:25:01
Odpovědět s citátem

Ahoj všem,
tak jsme se spolu s mojí maminkou byly v sobotu podívat na výstavě Brně ... S Cháronem nás čeká první výstava v prosinci, tak jsme to chtěli napřed omrknout "nanečisto"...
Byla jsem celkem mile překvapená - a tím pádem i povzbuzená - jak to ti kočičáci zvládají... skoro všichni spali, nebo si hráli, až na dva kočičáky, kterým se něco - možná momentálně - nelíbilo byli všichni naprosto v klidu. Také jsem se setkala se dvěma majiteli sphynxíků, kteří na výstavě dopadli moooc dobře Smile ještě jednou jim gratuluji Smile
Jediné, na co se musíme připavit je chladno - už na sobotní výstavě mi přišlo, že je celkem zima (pro sphynxíky určitě) a ta prosincová bude ještě horší... takže pořídíme nějakou kukaň do klece, ať se má Cháron kam schovat.
Ještě pro zajímavost připojuji odkaz, který jsem získala od moderátorky na MK, April. Bude zajímat majitele bílých sphynxíků a devonků a nejen jich, protože na výstavách (nevím jestli na všech?) musí mít bílé kočky veterinární atest, že nejsou hluché:
http://www.jaggy.cz/cz/clanek.php?id=c_422b75db72116
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 9. 2008 10:07:14
Odpovědět s citátem

Ahoj všem, Smile
dlouho jsem tu nebyla něják nebyl na nic čas Crying or Very sad ale doufám že to bude jen lepší.
Teď k tématu,chystám se s malou Georgettou na výstavu do Prahy 18.10.2008. bude tam jěště někdo s naháčkem??????????
Jinak Cleo výstavy snáší špatně je to princezna rozmazlená takže jí po výstavách ani nevodím,ona tam vyloženě trpí a na druho stranu Jack je nadšený je tam hodně lidí což on může mazlí se a je tam i hodně koček což ho baví,nemá moc rád posuzovatele nemůže tam nikam ale přetrpí to a je v pohodě.Teď jsem zvědavá na malou jak to bude u ní. Smile
Takže nakonec nejedeme na výstavu 18.10. ale 22.11. jsem nějáká přepracovaná a špotně jsem spočítala kdy malé bude 10 měsíců a tahat jí v takovém počasí jen tak na podívanou to se mi nechce takže jedeme až tu další na uchovnění. Sad promiňte za špatné informace Smile
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka


Naposledy upravil Nera Procházková dne 6. 10. 2008 10:44:16, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Brio



Založen: 30.07.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: Liberec, ale původem z Vysokého Mýta

Předmět: Výstava Liberec
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 6:56:30
Odpovědět s citátem

Ahojky, nechystate se nekdo na vystavu do Liberce 4.-5.10.? Rada bych se tam s nekym setkala a pokoukala po nahatkach Smile
Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Markét



Založen: 10.07.2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 10. 2008 14:03:17
Odpovědět s citátem

Tak nahatky v Liberci nebyly Surprised( , teda alespoň v neděli . Zato tam byli nádherní maiňáci . Byl tam Někdo z Vás ?
_________________
Mája a Otík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: výstava Chemnitz
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 8:19:25
Odpovědět s citátem

Ahojky všem,
nevím jestli se někdo chystáte do Německého Chemnitz o víkendu 6. a 7.12. osobnějedu s malou Georgettou ( už teda není malá ale to jí snad zůstane).Jedeme uchovnit a hlavně je to výstava WCF kde můžeme soutěžit naplno a také se chci podívat i do ciziny byla jsem jen u nás na výstavách a na Německé výstavy jen sliším chválu.Takže nám držte pěstí a po víkendu napíši jak jsme dopadly jedeme tedy v sobotu já se těším a jsem na meňavou docela zvědavá na výstavě zatím nebyla a docela nemá ráda přepravku Crying or Very sad ale to něják zvládneme hlavně nemáme to zase tak daleko takže to není strašný. Wink
Kdyby jste někdo jel dejte vědět.
Wink Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: Re: výstava Chemnitz
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 15:40:41
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Ahojky všem,
nevím jestli se někdo chystáte do Německého Chemnitz o víkendu 6. a 7.12. osobnějedu s malou Georgettou ( už teda není malá ale to jí snad zůstane).Jedeme uchovnit a hlavně je to výstava WCF Wink Very Happy


Já jsem tu jen host, občas se zabrousím podívat, co dělá mé oblíbené plemeno, ale Nero, zarazila mě věta, že jedete na výstavu WCF uchovnit... pokud chováte v ČSCH, nemůžete kočku uchovnit na non-FIFe výstavě - prostě Vám to neuznají. Takže zajímavý výlet, ale co se týká chovnosti tak neplatný. Pokud jste taky v nonFIFe, řekne Vám Váš chovatelský svaz, jestůli Vám uzná WCF výstavu.
Ale každopádně držím palce
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 16:02:45
Odpovědět s citátem

Nera je u WCF Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: výstava Chemnitz
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 18:02:41
Odpovědět s citátem

Nera Procházková napsal:
Ahojky všem,
nevím jestli se někdo chystáte do Německého Chemnitz o víkendu 6. a 7.12. osobnějedu s malou Georgettou ( už teda není malá ale to jí snad zůstane).Jedeme uchovnit a hlavně je to výstava WCF kde můžeme soutěžit naplno a také se chci podívat i do ciziny byla jsem jen u nás na výstavách a na Německé výstavy jen sliším chválu.Takže nám držte pěstí a po víkendu napíši jak jsme dopadly jedeme tedy v sobotu já se těším a jsem na meňavou docela zvědavá na výstavě zatím nebyla a docela nemá ráda přepravku Crying or Very sad ale to něják zvládneme hlavně nemáme to zase tak daleko takže to není strašný. Wink
Kdyby jste někdo jel dejte vědět.
Wink Very Happy


Ahoj Nero,
všichni v Ostravě Vám na držíme o víkendu pěstičky i tlapičky a přejeme hodně štěstí na výstavě
Very Happy Wink
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: RE:výstava Chemnitz
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 21:30:58
Odpovědět s citátem

Děkují všem za přání Very Happy a jsem opravdu u WCF takže pro mě výborný navíc Dony jsou u WCF plně uznaný takže poprvé budeme soutěžit naplno napíšu jak přijedu Very Happy jak jsme dopadly Wink
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: Re: RE:výstava Chemnitz
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 22:31:20
Odpovědět s citátem

držím palce (i ty chlupatý za kočule) Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 12. 2008 23:25:05
Odpovědět s citátem

Nero, taky držíme palečky a tlapičky, nahaté i chlupaté Wink :
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Zajímavá škrabadla a pelíšky (15x)
2
RSS kanály (13x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top