Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočka pokousaná psem!!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 17:06:26
Odpovědět s citátem

Držíme všechny palce i tlapky, ať to Tsunamka zvládne. V 14,00 jsem si na ní vzpomněla. Skoro si myslím, že by bylo lepší, kdyby vám ji dali až zítra už úplně stabilizovanou. Už jen kvůli tomu dnešnímu vedru. Budeme čekat na zprávy , které budou určitě dobré Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: Tsunami
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 18:29:50
Odpovědět s citátem

Eri určitě dejte vědět, budeme čekat jak to Tsunami zvládla. Držíme co můžeme
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 19:43:02
Odpovědět s citátem

Vypadá to, že dnes Tsuny doma nebude, z veteriny ještě nevolali.. Ale je fakt, že říkali, že budou volat třeba dost pozdě. Pojedeme pro ní asi tedy zítra, přítel si teď jel dobít kredit, aby aspoň vyzvěděl, jak to vypadá... Nevím, jestli mám být smutná, že Tsunamka přišla o pacinku, nebo být ráda, že už má konečně to nejhorší za sebou. Snad už teď bude jen ukázkové hojení zadní tlapky a rány po přední tlapce, sice budeme muset i nadále denně na převazy, ale to už je to nejmenší... Akorát by se mohlo udělat malinko rozumnější počasí, pravda:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 20:03:11
Odpovědět s citátem

Tak nejnovější zprávy: Tsunaminka má ještě všechny pacinky, pan doktor nestihl přijet před druhou hodinou jak původně plánoval a pak bylo tak narváno, že to prostě nestihl. Operovat tedy začne až po ordinačních hodinách, to znamená, že v 22:00 by zhruba mohl začít. Pak zavolá.. Pokud budu vzhůru, ještě napíšu jak to probíhalo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kety & Bety



Založen: 10.05.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 20:03:50
Odpovědět s citátem

Přejeme Tsunamce brzské uzdravení a vám pevné nervy. Určitě to všechno dobře dopadne. Budeme na vás myslet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 8:50:15
Odpovědět s citátem

Píšu pro všechny, kteří netrpělivě čekají, jak to s Tsu vypadá...Operace - tedy amputace přední nožky proběhla včera večer, pak doktor volal ve 23:45, že přední nožka tedy už není a že dělal rentgen zadní tlapky - jelikož jsme opozorňovali, že Tsunami na ní nešlape. Tak zadní pacičku má !zlomenou! v kyčli... Je báječný to zjistit až po devíti dnech a to ještě na upozornění.... Nicméně další operace bude, ale až tak za měsíc, aby do ní pořád nervali anestezii, už tak jí má třikrát tolik než by mohla. Musí jí odstranit úlomek kosti, jinak to spravovat nebudou, prý to tak nějak zaroste samo a vytvoří je jakýsi "pakloub", půjde jí s tím běhat. No, ale doktoři tedy samé překvapení, že?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 8:55:46
Odpovědět s citátem

Teda co tu chudinku ještě čeká. Ale snad už bude jenom dobře. Víte který nebo čí pes jí pokousal?
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 9:17:53
Odpovědět s citátem

Alča: To zatím bohužel nevíme, ale každopádně to hodlám zjistit... Už kvůli tomu, že si myslím, že někdo toho psa od Tsunamky musel odtrhnout, tím pádem to ten někdo viděl a tu kočku tam stejně nechal ležet, ať si třeba "chcípne"....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 9:23:41
Odpovědět s citátem

Ari určitě se pokuste. Myslím, že by se měl i podílet na vet.nákladech. Sice to utrpení Tsunamky nezmenší,ale pokud pes pobíhal volně, tak může napadnout i někoho jiného.
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 9:40:48
Odpovědět s citátem

Ach jo, to je mi líto, že i se zadní packou to nebude tak jednoduché. Hlavní ale je, že bude moci chodit. Takže se všichni držte a Tsunamce posílám podrbáníčko za ouškem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenkach



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 18

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 12:42:11
Odpovědět s citátem

Dobrý den, držím moc palce Vám i Vaší kočičce, ať se ze všech zranění rychle vylíže a zbylé 3 nožičky jí dobře slouží ještě mnoho let! Hodně sil!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačaba



Založen: 28.01.2005
Příspěvky: 20
Bydliště: Beroun

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 14:10:20
Odpovědět s citátem

Je mi moc líto, co se Tsunamce přihodilo. Taková krásná kočička. Držím palce, ať se brzy uzdraví a vám pevné nervy. Kačaba
_________________
Kačaba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 14:22:20
Odpovědět s citátem

Tak at probiha rekonvalescence v poradku, jsem rada, ze operace dobre dopadla, drzela jsem palce, myslim, ze se s tim T. urcite dobre vyrovna, hlavne, ze bude v poradku a ziva - kdyz si obcas procitam utulkove denicky, az zasnu, jak jsou zviratka houzevnata, bojuji a dobre privyknou na ruzna postizeni; druha tlapicka at se co nejlepe vyresi, snad dobre sroste a dalsi operace bude ok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kocickalea



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 14:52:04
Odpovědět s citátem

Také přeji Tsunamce ať se co nejrychleji uzdraví a ať toho psa co ji pokousal najdete
_________________
kocickalea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 15:52:44
Odpovědět s citátem

Opět všem moc a moc děkujeme, že na nás myslíte a držíte tlapky:) Za nějaké dvě hodinky bude Tsunaminka doma, bez tlapinky, zato ve slušivé košilce:) Už se na ní moc těším, je to takový nás mazílek upovídaný. Vsadím se, že teď po tom "úrazu" bude ještě mazlivější, už snad pochopila, že všechny převazy, masáže a mazání tlapky byli proto, aby jí to pomohlo, byť se to moc nezdařilo, ale hlavně, že přežila...

Na psa a hlavně na jeho pána máme spadeno, o tom žádná, doufám, že spravedlnosti bude učiněno za dost. Nedoufám, že to bude férový člověk a bude se chtít podílet na platbách za léčení, ale když to nepůjde po dobrým, tak třeba po zlým ano...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
anetka



Založen: 01.01.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Jesenice

Předmět: držte se
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 7. 2008 19:43:34
Odpovědět s citátem

ahoj moc zdravím a přeji vám brzké uzdravení a pevné nervy při hledání toho psa, to bude nejspíš dost nezodpovědný "páníček" když nechá lítat toho svého psa jen tak bez náhubku a vodítka


hodně štěstí přeje celá rodina kočiáků a lidí
_________________
Expert na nemoci Čert, Profesionální kaskadér Miky a Profesor přírodních věd Matiáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Erianka



Založen: 22.01.2008
Příspěvky: 57
Bydliště: Pikovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 8:05:41
Odpovědět s citátem

Krásné čtvrteční ráno... Tak Tsunaminka je zase a opět doma, včera jsem se jí nemohla dočkat. Když přijela, byla chuděrka "jak bláto", úplně vysílená, jen ležela, ani Calopetku nechtěla. Bez pacinky vypadá... tak nějak... zajímavě, nezvykle. Jestli znáte někdu hru Worms, tak asi jako ten malý červík:) Během noci se ale dost zlepšila, teď ráno při hlazení už zase přede, baští Calopetku i sušenky. Zrovna se jí chystám udělat jinak pelíšky, potřebuje jakýsi "polštářek", odmítá spinkat natažená na boku, ale je srolovaná do klubíčka a opřená o kus deky nebo matraci postele... Určitě jí budu fotit, takže uvidíte sami:) Večer jedeme zase na převaz, takže uvidím, jak rána po pacinkce vypadá, prý je ve tvaru písmene "Y". Přítel to včera viděl, dostal Tsuny domů bez košilky s tím, že si stehy netahá a nelíže, to začala až v autě cestou domů.. Takže obrat a znovu na Šejdr pro košilku:)
Když jí mám doma, není mi tak smutno, už jí můžu začít zase podstrojovat samými dobrotami a mazlinkat jí i hladit místečko, kde by sice správně měla být tlapka, ale že tam není, to nás přece netrápí....Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tasma



Založen: 27.07.2008
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 8:51:01
Odpovědět s citátem

To je moc dobře, že se jí vrací chuť k jídlu . Už to bude určitě jen lepší Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 19:03:15
Odpovědět s citátem

To je dobře, že je Tsunamka zase doma. Vypadá to, že je pěkně silná a všechno zvládne. Tak rychlé uzdravování.
Kačka a Betty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 19:20:07
Odpovědět s citátem

Eri, je od Vás neskutečně hezké, s jakou samozřejmostí o Tsunamku pečujete, při přečtení toho příběhu pokaždé řvu jak želva. Moc bych si přála, aby majitelé (přátelé) svých čtyřnohých mazlíků se ke svým svěřencům chovali tak, jako Vy. Jak se říká u lidí - být při sobě v dobrých, i těch horších časech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 19:50:07
Odpovědět s citátem

Přeji Tsunamce brzké uzdravení a hodně síly při ťapkání, budeme držet všichni pěsti Wink

- málem bych zapomněla, nějak jsem to v tom prvním příspěvku opomněla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kocickalea



Založen: 07.04.2008
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 20:45:38
Odpovědět s citátem

Tak to jsem ráda, že to alespoň takhle dopadlo=o)
_________________
kocickalea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dadinka



Založen: 07.09.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2008 15:33:37
Odpovědět s citátem

Tak já tu pár dní nebyla,tak čtu bez dechu a se slzami v očích-ona to dokáže se s tím poprat,hlavněm,když je chuť k jídlu!
Jen s tím majitelem psa to dotáhněte do konce-chválím,že se chcete do toho pustit-každý by to nedělal,mohl by to udělat znovu a pán ať si nese za něj odpovcdnost!!
Tak ať to jde jen k dobrému!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2008 20:25:54
Odpovědět s citátem

Erianka odpovídala jsem Vám v tématu o veterině Šejdr a ani jsem netušila, jak vážné to s Tsunamkou bylo Crying or Very sad . Až teď jsem narazila na fotky a na toto téma. Popravdě jsem po celou dobu čtení brečela jako želva Crying or Very sad . Nedovedu si představit, že by něco takového potkalo naše miláčky, i když vím, že bych o ně pečovala se stejnou láskou a trpělivostí jako vy. Naštěstí bydlíme v bytě a na balkóně máme síť, takže nechtěné útěky nehrozí. Pitkovice moc dobře znám, často jezdím vedle do Křeslic k příbuzným. Je opravdu hrozné, že v jejich blízkosti žije tak hrozně nezodpovědný "pejskař". Ti příbuzní jsou naštěstí také milovníci zvířátek, mají kočičku, a 3 pejsky, k tomu ještě nějaké husy a slepice Smile . Každopádně držím palce, aby se podařilo viníka vypátrat, protože nevěřím, že by pes takto zaútočil bezdůvodně. Musel být vychováván k agresi, nebo k ní nabadán při kontaktu s kočičkou Confused . Jinak už jsem četla o kočičkách, které přišly o nožičku a žijí plnohodnotný život Laughing . Takový je rozdíl mezi zvířaty a lidmy, zvířata to naštěstí neberou jako nějakou újmu a důvod ke změně životního stylu Laughing . Tak tedy přeji Tsunami aby se z toho brzy vylízala, uvidíte, že až se zadní nožička uzdraví bude zase běhat jako čiperka Wink . Celá naše smečka drží palečky!!!
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 8:39:36
Odpovědět s citátem

Hani, dovolím si nesouhlasit s částí Vašeho příspěvku, cituji:

Každopádně držím palce, aby se podařilo viníka vypátrat, protože nevěřím, že by pes takto zaútočil bezdůvodně. Musel být vychováván k agresi, nebo k ní nabadán při kontaktu s kočičkou.

Náš stafbulík spí s kocourem v naší posteli, kocour je "jeho" a chrání ho a hlídá. Venku se ale při pohledu na cizí kočku naježí a v žádném případě bych nedala za něj ruku do ohně, že by ji nebyl schopný ublížit (to samé při střežení svého prostoru). Takže pokud se Tsunamka k někomu dostala na zahradu k psovi, nedávala bych za útok vinu jeho majiteli.
Pokud ovšem majitel o útoku věděl a dokonce psa nabádal, nebo Tsunamce poté nepomohl, asi bych se před ním neudržela Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 8:57:27
Odpovědět s citátem

Také souhlasím se Silvií, také mám velkého psa, resp. fenu labradora, od našeho kotěte si klidně nechá napráskat, naši kocouři jí můžou doslova šlapat po hlavě, natahovat pysky, kousat do uší a jen tiše trpí Wink , ani je ze sebe neshodí. Ale když s ní jdu na procházku a vidím vdáli kočku, přivolávám ji okamžitě k noze (mám ji cvičenou, takže to stačí), pokud ji uvidí první ona, tak na ni okamžitě startuje. Nemyslím tedy, že by jí přímo ublížila, kdyby se jí povedlo ji dopadnout, to asi ne, je to papírový labrador a ti agresi vrozenou nemají, je u nich nežádoucí, ale faldy by jí prohnala řádně. Nakonec se to i párkrát stalo, když zavítala cizí kočka k nám na zahradu. To je prostě její teritorium a to si brání. Ten pes nemusel být na ni poštvaný, stačilo, jestli vlezla někam, kam prostě neměla.

To mě jenom upevňuje v mém názoru, že kočky budou výhradně doma a venku jen pod dozorem a na kšírách. Dříve jsme u baráku mívali tzv. venkovní kočky, které tu měly přístřeší a stravu, ale toulali se venku a domů chodily, jak se jim zachtělo. Málokterá z nich se dožila roku. Tak jsem si řekla, že to stačilo, a od určité doby mám kočky výhradně doma bez možnosti calandovat ven a dovnitř dle jejich uvážení. To je ale můj názor a nikomu ho nevnucuji.

Jinak přejeme Tsunamce, aby se uzdravila. Že se naučí žít plnohodnotný život obklopená láskou a péčí své lidské rodiny, o tom ani v nejmenším nepochybuji. Láska je lék. Ať ho má dávkovaný tak, aby co nejlépe pomáhal. Držíme palečky i tlapičky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 8:58:00
Odpovědět s citátem

Také souhlasím se Silvií, také mám velkého psa, resp. fenu labradora, od našeho kotěte si klidně nechá napráskat, naši kocouři jí můžou doslova šlapat po hlavě, natahovat pysky, kousat do uší a jen tiše trpí Wink , ani je ze sebe neshodí. Ale když s ní jdu na procházku a vidím vdáli kočku, přivolávám ji okamžitě k noze (mám ji cvičenou, takže to stačí), pokud ji uvidí první ona, tak na ni okamžitě startuje. Nemyslím tedy, že by jí přímo ublížila, kdyby se jí povedlo ji dopadnout, to asi ne, je to papírový labrador a ti agresi vrozenou nemají, je u nich nežádoucí, ale faldy by jí prohnala řádně. Nakonec se to i párkrát stalo, když zavítala cizí kočka k nám na zahradu. To je prostě její teritorium a to si brání. Ten pes nemusel být na ni poštvaný, stačilo, jestli vlezla někam, kam prostě neměla.

To mě jenom upevňuje v mém názoru, že kočky budou výhradně doma a venku jen pod dozorem a na kšírách. Dříve jsme u baráku mívali tzv. venkovní kočky, které tu měly přístřeší a stravu, ale toulali se venku a domů chodily, jak se jim zachtělo. Málokterá z nich se dožila roku. Tak jsem si řekla, že to stačilo, a od určité doby mám kočky výhradně doma bez možnosti calandovat ven a dovnitř dle jejich uvážení. To je ale můj názor a nikomu ho nevnucuji.

Jinak přejeme Tsunamce, aby se uzdravila. Že se naučí žít plnohodnotný život obklopená láskou a péčí své lidské rodiny, o tom ani v nejmenším nepochybuji. Láska je lék. Ať ho má dávkovaný tak, aby co nejlépe pomáhal. Držíme palečky i tlapičky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 9:41:35
Odpovědět s citátem

bobtail napsal:
...nevěřím, že by pes takto zaútočil bezdůvodně. Musel být vychováván k agresi, nebo k ní nabadán při kontaktu s kočičkou


Já myslím, že možné je, že ho někdo poštval. Nám se před lety stalo něco podobného, naštěstí s dobrým koncem. Měli jsme doma tři kočky nalezené jako koťátka v popelnici a tehdy půlroční kocourek v nestřeženém okamžiku proklouzl manželovi mezi dveřmi na chodbu, kde se nějaký čas potuloval. Potkali se se sousedem, který se vracel z venčení s dogou. Soused měl jeden velmi blbý zvyk, jak viděl kočku, vykřikoval na psa "Jessinko, kočička, kočička ...", čímž ji neupozorňoval láskyplně na probíhající kočku, jak by to podle slov mohlo vypadat, ale naopak pobízel k útoku. Doga nebyla nějak zvlášť agresivní, ale vždycky se ke kočkám vrhala. Vrhla se i k našemu Mourákovi. Kocour, zahnán na schodech do kouta, zasyčel a vytasil drápy. Doga dostala po čenichu a zacouvala, kocour metl domů. Se sousedy jsme nějaký čas nemluvili.

Alamka + Fabien


Naposledy upravil Alamka dne 2. 8. 2008 15:14:33, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Majole



Založen: 30.12.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 15:00:33
Odpovědět s citátem

Přejeme Tsunami brzké zahojení všech zranění. Držíme všechny palečky.
Markéta+Dizinka+Julinka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
GreyZ



Založen: 18.01.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Velká Bíteš/Jihlava

Předmět: Tsunami
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 8. 2008 18:59:10
Odpovědět s citátem

Taky přejeme Tsunami rychlé zotavení. Takže hodně štěstíčka a ať je co nejdříve zase dobře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (51x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top