Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočičí chutě


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Kočičí chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2008 21:40:57
Odpovědět s citátem

Twisted Evil Často slyším od kamarádek- naše kočka má ráda to...naše kočka si pochutnává na tom....a vyjmenovávají mrkev,sýr,jablko a nevím, co ještě.Tak si říkám, jestli se jen nevytahují. Moje kočičky totiž nic zvláštního nebaští. Ani olivy, ani pribináčky, ani knedlíky,či piškotky. Tak nevím, jsou ty moje kočky mlsné anebo netečné? Je to špatné, že jí opravdu jen "kočičí stravu" bez fantazie? A co Vaši chlupáčci? Také mají nějaké zajímavé laskominy? Evil or Very Mad Twisted Evil Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 7:15:55
Odpovědět s citátem

Naše Betty z těchto nekočičích dobrot nic moc nejí. Žádné ovoce ani zeleninu. Někdy si dá trochu sýra, kousek šunky a pribiňáček. Ale už jenom maličko, když byla malá baštila ho pořád. Nejí ani jogurty ani tvaroh, což některé kočky milují. Poslední dobou má i raději než maso granule. Jednou mi sebrala z talíře hranolku a snědla jí a nedávno slanou tyčinku a tu taky snědla. Ještě má ráda šlehačku ve spreji, pudink se šlehačkou a málem mi snědla celý talíř vařeného květáku s vajíčkem a těstovinami.
Kačka


Naposledy upravil Betty dne 8. 8. 2008 11:44:14, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Re: Kočičí chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 8:42:29
Odpovědět s citátem

Kdybych chtěla sepsat své zkušenosti na téma Kočičí chutě a také nechutě, asi by to na knihu. Zkušenosti se "švedskými kočičími stoly", aby kočka něco pozřela, mám bohaté a to přesto, že mám kočku první (nebo právě proto).
Kdysi tu April napsala, kolik má kočka chuťových buněk. Naše je určitě vyjímka a příroda ji obdařila mnohem širším spektrem chuťových pohárků. Takže - vaše kamarádky si nevymýšlejí. Před naší kočkou schováváme bábovky, pečené piškoty, perníky a jablkové záviny. Dále by si s chutí pochutnala na másle, pudingu a pudingovém krému z koblih a zákusků. Jednu dobu byla úplně posedlá po kávě s mlékem (vím, že to nesmí, přestali jsme ji dělat). Má ráda toastový sýr, dětské piškoty, loupáčky. Zato ji nechávají naprosto chladnou oblíbené kočičí pochoutky - syrové drůbeží maso, srdíčka, ryby všeho druhu a nevšimne si ani řízků a jakehokoli pečeného masa, mléka, pribináčků nebo tvarohu.
Prostě naše rodina je na "sladké" a obdrželi jsme kočku, která to "žere".
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Kočičí chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 10:45:22
Odpovědět s citátem

Můj kocourek se vrhá pouze po masíčku, a to syrovém. Vařeným ho nenadchnu, sežere ho z nouze. Taky vařenou rybu moc nemusel. Když má hlad, žere taky granule, tučný tvaroh, sýr Lučina, pribináček, kousky tvrdého sýra např. Eidamu. Nic dalšího jsem zatím nezkoušela.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Vladunka



Založen: 30.04.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha-Vinohrady

Předmět: RE: kočičí chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 11:35:52
Odpovědět s citátem

Tak to se musím taky podělit se zkušeností s naší britkou Elinkou: syrové maxo nechce vůbec, jakékoliv,vařené ano, nejradši rybu, jinak z kočičích konzerv různého druhu nadšená není, granule baští, ale má taky svoje úchylky: olizuje mi mouku, cukr z buchet, upíjí ovocný čaj...takže se pořád ještě učím, co jí ještě může zachutnat...sýr a pribináčka má taky ráda...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Kočičí chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:22:32
Odpovědět s citátem

Ještě jsem zapomněla, že mi dočista vylízal misku od zmrzliny. Ořechové Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:36:09
Odpovědět s citátem

Moje čičky se mohou ujíst syrového masa(hovězí,kuřecí žaludky) ,nebo vařené ryby,snědí kapsičky,konzervičky,dají si rády kysanou smetanu,tvaroh,granulky ujídají ponejvíce v noci.Někdy snědí tvaroh,neochucený,max.přimíchám trochu smetany,Matěj mi chodí olizovat mletý kafe,pokud ho hned u mlýnku neuklidím(pro kočky jedovaté).Také jedí vařený květák,jinak nic jiného,sladké jsem jim nikdy nedala,podle mne jim nepatří,nechci jim na stáří píchat inzulín.Já se tak nějak snažím krmit je tak,jako dravce-masožravce,granulky pro doplnění minerálních látek a vytamínů.Jako mlsky jim dávám všechny možné bombonky od Gimpetu,vyráběné pro kočky.



Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:39:27
Odpovědět s citátem

Tak já mám dvě kočky, ta jedena nic moc, pouze kočičí stravu a syrové maso, po vařeném ani nevzdechne. Druhá tro samé, ale má ráda sýry tavené a může se utlouct po zmrzlině. Tak si vyberte. Ale buchty, záviny,řízky nee. Razz
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:44:10
Odpovědět s citátem

A co mouchy? Loví je ti vaši kočičáci? Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:48:03
Odpovědět s citátem

Barunka i Matěj loví hmyzáky všeho druhu,akorát pavouci jim nechutnají Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:49:09
Odpovědět s citátem

Ha ha, tak co máme kočky, tak nemáme mouchu ani komára,ani pavouky. Všechno ulověj.
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:59:29
Odpovědět s citátem

Alča napsal:
Ha ha, tak co máme kočky, tak nemáme mouchu ani komára,ani pavouky. Všechno ulověj.



to se máš,pavouků mám pořád plný barák,musím těm mým domluvit





Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 12:59:48
Odpovědět s citátem

Výživný doplněk stravy Very Happy
Fabík to zatím jen zkouší, ještě nic neulovil Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 13:05:32
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Výživný doplněk stravy Very Happy
Fabík to zatím jen zkouší, ještě nic neulovil Smile



naučí se to,je to přeci kočičák Very Happy




Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 13:09:39
Odpovědět s citátem

My jsme pořídili síťky do oken a síťové dveře na balkon. Jenže...aby čička mohla na balkon, jsou pořád pootevřené. Takže pokud vletí masařka, je hned odlovena. Je to legrační, když s mouchou v tlamce chodí za námi a vrkáním upozorńuje na ještě bzučící čouhající mouchu... Laughing
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 13:15:23
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
A co mouchy? Loví je ti vaši kočičáci? Razz


Včera X okřídlených mravenců + 1 bleskový výpadek na můru...
Normálně máme síťku, ale vítr jí zničil, tak má Paskal zábavu a proteiny Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 13:26:05
Odpovědět s citátem

kockodan napsal:
Alamka napsal:
A co mouchy? Loví je ti vaši kočičáci? Razz


Včera X okřídlených mravenců + 1 bleskový výpadek na můru...
Normálně máme síťku, ale vítr jí zničil, tak má Paskal zábavu a proteiny Smile



mravenci jim chutnají,jsou přeci kyselí?




Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 13:50:59
Odpovědět s citátem

Naše Betty taky loví hmyzáky a žere i mravence. Včera u nás bylo taky rojení, takže to si užila. Na jaře jí moc chutnali ti velikánský komáři. Doma chytí všechno, co se pohne, takže jsme taky v pohodě. Dokonce mi nosí ulovené masařky ze zahrady jako dárek. Bohužel jsou živé a pustí je v domě. Ale pak si je zase chytí a sní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alimak



Založen: 25.10.2007
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 14:03:23
Odpovědět s citátem

Náš kocour si lovení hmyzu v bytě doslova užívá. Horší je to už s námi, když třeba koukáme na film, a on leze po všem možném a samozřejmě vůbec mu nevadí že se třeba výskokem z tiskárny může zranit. Takže ho musíme při tom hlídat, aby si neublížil, protože je mu úplně jedno, kam při lovení skočí.
_________________
Robí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 8. 2008 14:36:05
Odpovědět s citátem

Amís preferuje granule...teď v poslední době i kapsičky a konzervy začal trochu jíst...hovězí maso syrové, file zase moc ne...miluje tyčinky DM. Hmyz loví statečně, pavouk je oblíbená hračka.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Hmyzáci
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2008 18:05:27
Odpovědět s citátem

Tak my máme v okně síť a na balkón síťované dveře. Šestinohá stvoření se k nám dostanou max. když jdem na balkón/z balkónu nebo dirkama v síti, co už bobina stihla vytvořit Rolling Eyes A to je pak pozdvižení Laughing Zatím byl nejúspěšnější lov na jepice, ty zbaštila asi dvě Laughing pavouky také od té doby, co máme kočku, moc nepozoruji. Ale řekla bych, že spíš jak kočina šmejdí všude možně i nemožně, tak se nemají kde zabydlet, než že by je spořádala Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lentilka



Založen: 31.07.2007
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 11:54:34
Odpovědět s citátem

Very Happy Tak nas kocour samozrejme taky lovi hmyz, nejradsi nejaky "poradny" - jako treba velky mouchy, nejspis proto, ze jsou fakt neprehlednutelny Razz

Z ceho se ale muze fakt zblaznit je hrasek, z toho uplne sili. Vzdycky, kdyz vyloupavam lusky, abych hodila par hrasku do salatu, on slysi takovy ten zvuk, ktery vyda ten lusk, kdyz praskne, z kteryhokoliv mista v byte - dokonce i kdyz nekde spinka - pribehne jako blazen a zacne uplne strasne mnoukat, nebo spis vyt Shocked strasne silne, táhle a úplne zoufale, takze mu po kazdym lusknuti musi dat alespon jeden hrasek Laughing

Dalsi vec, co "muze", jsou piskoty a taky kukuricny chipsy, cim palivejsi tim lepsi.. Ale hraskum se fakt nic nevyrovna, tem dava prednost i pred vlastnim jidlem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 16:18:40
Odpovědět s citátem

Tak teď jsem zjistila, že naše Betty jí ovocný koláč. Vzala jsem si kousek ke svačině, položila jsem si talířek a už byla u něj a vehementně se krmila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2008 16:34:36
Odpovědět s citátem

lentilka napsal:
Very Happy Tak nas kocour samozrejme taky lovi hmyz, nejradsi nejaky "poradny" - jako treba velky mouchy, nejspis proto, ze jsou fakt neprehlednutelny Razz

Z ceho se ale muze fakt zblaznit je hrasek, z toho uplne sili. Vzdycky, kdyz vyloupavam lusky, abych hodila par hrasku do salatu, on slysi takovy ten zvuk, ktery vyda ten lusk, kdyz praskne, z kteryhokoliv mista v byte - dokonce i kdyz nekde spinka - pribehne jako blazen a zacne uplne strasne mnoukat, nebo spis vyt Shocked strasne silne, táhle a úplne zoufale, takze mu po kazdym lusknuti musi dat alespon jeden hrasek Laughing

Dalsi vec, co "muze", jsou piskoty a taky kukuricny chipsy, cim palivejsi tim lepsi.. Ale hraskum se fakt nic nevyrovna, tem dava prednost i pred vlastnim jidlem Wink


Tak takhle Adamíšek slyší odkukoliv zvuk loupání banánu, a i kdyby zrovna spal, okamžitě přilítne a celou cestu pomňoukává, to asi abych na něj nezapomněla s jeho přídělem. Začal být pacholek pěkně mlsný, paštiky i kapsičky, co baštil jako vzteklý a já jich nakoupila plno, mu přestaly šmakovat, jen granule baští pořád rád (hillsky).

Claudius je taky mlsnější než byl, často mu musím nabízet rukou, aby vůbec dojedl-to vlastně oběma syčákům-oba dokrmuju z ruky, když nechci, aby drahé kapsičky končily u psa. Jen Olívie baští prozatím jako vzteklá naprosto cokoli, hlavně, že je to k snědku. Taky roste jako z vody, za necelý měsíc má ze 750g 1300g. Už to není žádný drobeček.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janina2



Založen: 24.09.2007
Příspěvky: 37

Předmět: chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2008 15:18:58
Odpovědět s citátem

Ahoj
tak to moje chlupiště je na sladké jako každý správný chlap Laughing kousek buchty oplatek a už ho mám u sebe a vidím jak si říká "á tady se zase něco žere a mně se nic neřekne Laughing "jinak taky kousek chleba může být,minule jsem popustila uzdu své mlsnotě a jelikož mám ráda karamel- uvařila jsem si konzervu Salka,i usedla jsem s blaženým výrazem k té krmi a ejhle najednou vidím kocouř přilepený k mé lžičce Wink a to doslova,tak jsem mu trošku dala jéééééé paničko to je dobrota málem to zblajzl i se lžičkou Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: chutě
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2008 16:30:29
Odpovědět s citátem

janina2 napsal:
Ahoj
tak to moje chlupiště je na sladké jako každý správný chlap Laughing kousek buchty oplatek a už ho mám u sebe a vidím jak si říká "á tady se zase něco žere a mně se nic neřekne Laughing "jinak taky kousek chleba může být,minule jsem popustila uzdu své mlsnotě a jelikož mám ráda karamel- uvařila jsem si konzervu Salka,i usedla jsem s blaženým výrazem k té krmi a ejhle najednou vidím kocouř přilepený k mé lžičce Wink a to doslova,tak jsem mu trošku dala jéééééé paničko to je dobrota málem to zblajzl i se lžičkou Laughing


A pak že kočky nemají chuťové buňky rozeznávající sladké Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2008 16:34:23
Odpovědět s citátem

Jo a dneska mi Betty ujídala vařenou kukuřici. Moc í to chutnalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Efis



Založen: 29.08.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 9. 2008 14:56:11
Odpovědět s citátem

Zdravím, za dva roky, co vlastním svoji briťuli, jsem také neobjevila nic, po čem by ona vysloveně "jela". Standartně má v misce granule Hills (sem tam si přes den ďobne, ale pětikilové balení vydrží v pohodě na čtyři a půl měsíce - někdy i pět) a jinak ač se neustále podbízím různými konzervičkami (Shiny Cat, Miamor..), tyčinkami (vyjímečně se trefim do nějaké "poživatelné" - dle Evelin), pamlsky, vařeným či syrovým hovězím/kuřecím masem, tuňákem, makrelou, vyjímečně zkouším šunku, tak povětšinou to vždy očuchá a pak odkráčí středem pryč.. Smile. Jsem nepoučitelná a pořád ještě, pokud zabrousím do nějakého zoo-obchodu, tak neodolám a koupím nějakou tu zaručeně nejchutnější kapsičku/konzervičku a pak vyhazuju a tak to jde stále dokola.. Z toho všeho pochopitelně vyplývá, že při nabídce zeleniny, ovoce apod. jsem totálně "mimo mísu" Smile .
(Ale zato vlastním králici, která jak může, tak zajede k Evelinině misce s granulemi a pokud bych nezakročila, je schopná je vychrupnout snad všechny.. Very Happy )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miluska.odvarkova



Založen: 09.09.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 9

Předmět: Kočičácké choutky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2008 11:06:12
Odpovědět s citátem

Já mám čtyřměsíční a pětiměsíční koťata (Agátku, Salámka). Pořád mají po tlapce granule (Proplan), ale pustí se do nich jen z nouze...Dál jim dávám syrové kuřecí a hovězí masíčko, to milují a konzervičky, kapsičky. Nejvíc jim chutná Gourmet a konzerva plná rybiček (něco jako Schmussy). Taky kuřecí Jelly. Milují tuňáka a jakoukoli rybu. Taky tvarůžek, šunku, sýr a co mě překvapilo, když měla Agátka zažívací potíže, dala jsem jí vařená kuřecí prsa se zeleninou (mrkev, kukuřice) a to zbodla, ani nemrkla. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Veverka



Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Polička a Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2008 13:00:19
Odpovědět s citátem

Ahoj, tak se taky podělím o naše kočičí chutě. Náš kocourek siamáček má rád jak syrové maso, tak vařené, to ale dáváme jako příkrm, jinak baští granulky. Je ale podle mého zvrhlý, zbožňuje ovoce - jablka, hrušky, hroznové víno,meloun, švestky, ... Taky je strašně "ujetý" na bombonky s trávou - grasBits(gimpet) a pravidelně mu dávám i ve vodě rozmíchanou šťávu z mladého ječmene (dá se to koupit jako prášek v plastové dozičce a my to pijeme taky - je to hlavně pro lidi, čistě přírodní a bio výrobek), salámky nemusí, sýr taky ne, občas mu dám trochu bílého jogurtu nebo mlíčka, ale moc to nevyhledává Surprised))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (72x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (45x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (28x)
4
Kočičí jména (27x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (24x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (21x)
8
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (21x)
9
Somálská kočka (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top