Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nováček-jak jsem se zamilovala do sphynxíků


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: Nováček-jak jsem se zamilovala do sphynxíků
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2008 6:56:09
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny sphynxíky i jejich páníčky!
Jednoho krásného dne jsem seděla u PC a hledala na netu sphynx potkánky pro syny.A co čert nechtěl PC mi ukázal i tyto kočičky.Má zvědavost byla silnější než já a tak jsem otevřela stránky o kočičkách.
Můj dojem byl takový,že mi vylezli oči z důlků!!!!!!!!Jsou krásné!!!
Něco takového jsem nečekala,že vůbec takového může být.
Začla jsem tedy víc pátrat po chovatelích a na jejich webu jsem našla různé články o charakteru kočiček.A v ten moment jsem věděla,že jednou
takovou číču budu mít!!!!!!!!!Bohužel,ale ,když jsem zjistila jak jsou drahé tak můj sem se začal rozplívat!Seděla jsem deně na inzerci a koukala jestli se nenajde rozumná nabídka a tak zhruba po roce a půl jsem se dočkala.Sice jsem se taky zadlužila u rodičů,ale jsem šťastná,že mám to svoje čtyřnohé miminko!Protože on se tak vážně chová je strašně romazlený a já ho v tom podporuju opičáka.Známí nedemnou kroutí hlavou a nadávají mi do magorů,že se mám jít léčit.Ale Vy všichni mě doufám chápete,že????????????????
Ať si pitomci říkají co chtěj,Když se jim nelíbí co mě.
Hodně lidí kolem mě mě odrazovalo ,že jsou škaredé,ale mé srdíčko to cítilo jinak!Tepve až jsem si Siginka dovezla domů začly chodit zvědavé návštěvy na čumendu!!
A nejednou pomalu měnily názor a zalíbil se jim.Pomalu jsem začla brát vstupné 5,50kč za očumování!Dnes se chodí návtěvy ke mě pobavyt.
Siginek je totiž takový velký komediant.Jak má tu svoji hravou chvilku tak mu není nic svaté a dělá u toho takové psí kusy,že se musí smát všichni.
No a moji synové???Ty jsou šťastní,že ho máme,i když trošku na něj ze začátku žárlily.Prostě ho milujem doma všichni a zjišťujem,že nám asi jeden naháček stačit nebude!!!! Tak tohle je můj příběh jak jsem se zamilovala do sphynxíků. A zjišťuju ,že ho miluju každým dnem víc a víc.
A co Vy?Taky jste na tom jako já???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2008 8:02:29
Odpovědět s citátem

Na tom jsme asi všichni podobně-já jen malou poznámku-není třeba zakládat další vlákno-na toto téma tady už vlákno je s názvem Jak mě dostala sphynxománie-patřilo to tam. Tam jsou příběhy většiny majitelů sphynxíků zde na MK, je třeba pročíst starší vlákna dřív, než založím nové-je v tom pak nepřehled.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
GrufikovaM



Založen: 18.08.2008
Příspěvky: 29
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 8. 2008 8:09:26
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Na tom jsme asi všichni podobně-já jen malou poznámku-není třeba zakládat další vlákno-na toto téma tady už vlákno je s názvem Jak mě dostala sphynxománie-patřilo to tam. Tam jsou příběhy většiny majitelů sphynxíků zde na MK, je třeba pročíst starší vlákna dřív, než založím nové-je v tom pak nepřehled.



Tak to se omlouvám.Nevěděla jsem to.Asi mi bude trochu zorientuju ve foru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (40x)
2
RSS kanály (40x)
3
HCM u koček - program PawPeds (25x)
4
Zlomek vteřiny (22x)
5
Debakl (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top