Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

jaká používáte krmiva


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
anetka



Založen: 01.01.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Jesenice

Předmět: jaká používáte krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 18:24:43
Odpovědět s citátem

ahoj
chtěla jsem se jen zeptat co používáte za krmivo
chtěla bych zkusit Acanu tak se chci zeptat jestli je dobré.

děkuji za názory a odpovědi
_________________
Expert na nemoci Čert, Profesionální kaskadér Miky a Profesor přírodních věd Matiáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jaká používáte krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 18:29:49
Odpovědět s citátem

anetka napsal:
ahoj
chtěla jsem se jen zeptat co používáte za krmivo
chtěla bych zkusit Acanu tak se chci zeptat jestli je dobré.

děkuji za názory a odpovědi

Acana je krmivo slušné střední kvality, které doporučuji kakdému komu se zdají superprémiová krmiva drashá a přitom chce svým kočkám dát něco lepšího ne Whiskas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Druh krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 18:48:41
Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenost s krmivem ANKA, dnes jsem ho na zkoušku koupila a kočkám chutná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Druh krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 19:04:45
Odpovědět s citátem

mixatko.v napsal:
Máte někdo zkušenost s krmivem ANKA, dnes jsem ho na zkoušku koupila a kočkám chutná.

Anka je o něco horší než Acana.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 19:20:19
Odpovědět s citátem

Můžete, Aleno, prosím vypsat superpremiová krmiva a středně kvalitní? Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 19:24:59
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Můžete, Aleno, prosím vypsat superpremiová krmiva a středně kvalitní? Děkuji

Nezlobte se, ale na to opravdu nemám čas. Podívejte se tady na fórum, krmiva se tady probírají dost často.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 19:33:42
Odpovědět s citátem

Opravdu nejde vypisovat vše, zkuste vlevo vyhledat krmení či granule, příp. rovnou si projděte namátkou tato témata:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=895
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=269
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1085
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2145
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: jaká používáte krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 19:34:38
Odpovědět s citátem

anetka napsal:
ahoj
chtěla jsem se jen zeptat co používáte za krmivo
chtěla bych zkusit Acanu tak se chci zeptat jestli je dobré.

děkuji za názory a odpovědi



no nevím,to je snad jediné co moji čičíci nemusí



Bětka,Matěj a Barunka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MadlaD



Založen: 09.07.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Vysočina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 21:37:51
Odpovědět s citátem

Minulý dýden jsem jí koupila taky a musím přidávat Hills,jinak moc Amice nešmakuje.
Jen ještě jeden dotaz,co sýry?Ty naše kočičky můžou?Nikde jsem se nic nedočetla.
Marie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 8. 2008 21:53:04
Odpovědět s citátem

MadlaD napsal:
Minulý dýden jsem jí koupila taky a musím přidávat Hills,jinak moc Amice nešmakuje.
Jen ještě jeden dotaz,co sýry?Ty naše kočičky můžou?Nikde jsem se nic nedočetla.
Marie


Jako mlsek ano, v malém množství. Taveňáky milují, ale ty jsou dost slané, takže opatrně. Tvrdý sýr taky kousek můžou, třeba nastrouhat a zamíchat trošku občas do masíčka.

I tady platí, není důležité, co sníš, ale co běžně jíš Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Monika



Založen: 05.01.2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Druh krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 8:57:42
Odpovědět s citátem

Myslím, že ty "svoje značky" si musíte časem vyzkoušet a "vyhodnotit" Very Happy jen a jen vy sama, každému vyhovuje něco jiného. Samozřejmě taky velice záleží na financích, jaké jste schopná za krmení utratit. Také jsme vyzkoušeli hodně a hodně značek, od Acany, Orijenu, ProPac, ProPlan atd atd, nakonec jsme zůstali u Royalu (díky kamarádce s chovnou stanicí mám 10kg Indoor za 1100,-), který střídáme s Trainerem, 10kg za 930,-. Cena je víc než příznivá, dá se srovnat s cenou Acany, pokud ji budu kupovat po kile...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bany



Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: zlínsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 13:04:16
Odpovědět s citátem

já mám nejlepší zkušenosti s Royal canin asi nejoblíbenější chut a vůně pro kočičky to samé Pro plan u obou jsem zkusila několik druhů a chutnají i lehčí varianty pro kastráty. Když je potřeba trošku ušetřit tak koupím Nutram ,Techni cal nebo Acanu a baští taky jen u toho není takové nadšení jako u RC Wink moje kočky mají taky rády bílý jogurt a nejoblíbenější mlsek je šunka ,kupuju tzv. baby-dětskou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 13:53:19
Odpovědět s citátem

Krmíme Hills, Purina ONE, Royal Canin, Leonard a ANF. Naše kočky mají švédský stůl a vyberou si, na co mají zrovna chuť. A denně to střídají. Jinak Tatru, syrové i vařené maso, nějaké bonbónky a kapsičky a konzervy. Shiny cat, Schmusy, Felix, Gourment, Sheba atd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kachenka



Založen: 08.10.2007
Příspěvky: 8

Předmět: Re: jaká používáte krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 8. 2008 16:32:07
Odpovědět s citátem

Ahoj,
my používáme krmivo Royal Canin a jsme s ním maximálně spokojeni.
Ikdyž dostaneme v obchodě nějaké granule jako reklamu zdarma, Cherry se jich ani nedotkne.
Taky nám vyhovuje, že mají širokou škálu pro různě druhy a aktivity koček.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mautyck



Založen: 10.09.2008
Příspěvky: 10
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: jaká používáte krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2008 11:35:24
Odpovědět s citátem

My krmíme spíš levnější granule, Royal Canin naší babce chutná, ale finančně bychom to nezvládly, takže volíme levnější alternativy. Přikrmujeme kapsičkami z low-endu tak jednou týdně a na mls dáváme kousky masa, sýra, jogurtek, máslo, vzácně kousek špeku nebo másla. Denně pastu proti bezoárům a stále přístupný šáchor. Jinak když se kočena dostane k něčemu zakázanému, tak to se občas nestačíme divit. Takhle už jí chutnaly různé polévky, bramborová kaše, sušenky a buchty (nejraději piškotové), palačinky, chilli omáčka na čínu, sem tam nějaký igelitový sáček a strašně jí chutná mamčin krém na obličej. Máma se nakrémuje a v ten moment ji chce Micka ulízat k smrti Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: Re: jaká používáte krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2008 12:15:31
Odpovědět s citátem

[Máma se nakrémuje a v ten moment ji chce Micka ulízat k smrti Laughing[/quote]

To je legrační Smile)))

My jsme na Royal Canin Maincoon, z hlediska plemene Amíse se to vyloženě nabízí. Spokojenost. Jsou jako jediné ještě větší než Oral Care a musí je kousat, ostatní totiž polyká. K tomu občas hovězí přemražené a v poslední době si oblíbil kapsičky whiskas supreme s kuřetem. Tu polovinu kapsičky co ráno dám (naředěnou vodou) je večer skoro všechno snědeno. Ostatní jej nechává v klidu, šunku, sýr, uzené maso, pečené kuře, activie, pribináčky... nezájem. Jo, ještě kozí kefír mu zachutnal.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2008 12:17:15
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Můžete, Aleno, prosím vypsat superpremiová krmiva a středně kvalitní? Děkuji


Pro snazší orientaci bych dodala, že barevná krmiva nepatří k těm nejvhodnějším.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 15:18:22
Odpovědět s citátem

Dneska vyšel nový D-test s rozborem krmiv pro kočky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 8:02:29
Odpovědět s citátem

Al Džazíra napsal:
Dneska vyšel nový D-test s rozborem krmiv pro kočky.


D-test? To je časopis? Ten rozbor by mě moc zajímal Laughing
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 8:07:36
Odpovědět s citátem

Tatiana udělala stručný výpis z D-testu v tomto vláknu:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2873
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 8:07:51
Odpovědět s citátem

http://www.dtest.cz/

Už jsem to našla, ale jedná se jen o test konzerv Wink . Ale nejspíš si to koupím Laughing
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 8:13:18
Odpovědět s citátem

Příjde mi, i dle názvu testu, že spíše hodnotili množství denní doporučené dávky, než kvalitu výrobku. Tak si ho taky zkusím splašit, abych byla v obraze.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 9:06:13
Odpovědět s citátem

bobtail napsal:
http://www.dtest.cz/

Už jsem to našla, ale jedná se jen o test konzerv Wink . Ale nejspíš si to koupím Laughing


Psala jsem tam i o granulích, nejen konzervách!

Pro April (a vlastně i ostatní)

V testu bylo:

Obsah, cena, denní dávka, cena denní dávky, zhodnocení kvality (velmi dobře, dobře, uspokojivě, nedostatečně-Almo Nature!!!) komentář (v něm třeba " dostatek výživných látek ve správném poměru", nebo "příliš vysoké doporučené krmné dávky", "nižší obsah vápníku a fosforu"), dál výživová hodnota, cizorodé látky, mikrobiologická kvalita (ta byla v pořádku u všeho), deklarace, označení, krmné dávky, datum minimální trvanlivosti.

Takže to shrnu.

Jako velmi dobré a na každodenní krmení vhodné vyšlo měkké krmení IAMS Adult 1+ (s kuřecím masem v omáčce), Animoda Vom Feinstein Clasic (s drůbežím a telecím), Courmet Gold (hovězí s kuřetem).

Uspokojivé, tam je pouze problém v doporučené krmné dávce, která je zbytečně vysoká, ale výživové hodnoty jsou v pořádku, je tam dostatek výživných látek ve správném poměru a velmi dobrá výživová hodnota-takže: z Lidlu Opticat paštika s drůbežím, Schlecker/AS jemné kousky s hovězím, dm drogerie Dein Bestes hovězí a krocan v omáčce, Hills Science Plan - kuřecí kousky v omáčce.

Taková vychvalovaná Scheba , Bozita, Miamor, Almo Nature nejsou zcela vyhovující, ani Felix, Whiskas, Kitekat-tam je nižší nebo naopak vyšší obsah fosforu, vápníku-i když většinou ještě v normě. Jen Almo Nature je pro trvalé krmení zcela nevhodné.

Teď granule.

Velmi dobré, dostatek výživných látek ve správném poměru Hills Csience Plan adult 1-6 s kuřetem a úplně nastejno u Lidlu Coshida Knuspermix s hovězím, králíkem, jehnečím a zeleninou, velmi dobře Felix s důbežím, Purina One Adult s kuřetem a rýží, Royal Canin Feline Health Nutrition Fit 32, uspokojivé s velmi dobrou výživovou hodnotou i Kitekat, Whiskas a Iams.

Z toho jednoznačně vyplývá zejména u granulí, že ne vždy to nejdražší je i to nejlepší. Třeba Hillsky - denní krmná dávka je za 10,10 Kč a stejně dobré krmení z Lidlu Coshida (bez reklamy) je za 2,30 Kč. Osobně navštívím Lidl a toto krmení zakoupím včetně paštik, které stojí pár babek a vyšly velmi dobře.

Takže dámy (případně i páni), toto byl úplný výcuc toho, co D-test testoval.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 9:36:14
Odpovědět s citátem

tatiana já jsem to napsala ještě než jsem si přečetla Váš příspěvek a podle stránek dtest to vypadalo, že jsou to jen testy konzerv Wink . Ale jsem ráda, že jsou tam i granule Laughing . I když mi tam bohužel chybí Pro Plan, kterým krmím Rolling Eyes . Každopádně také zkusím v Lidlu tu Coshidu, jestli bude chutnat Smile .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 9:45:11
Odpovědět s citátem

Díky Tatiano Smile

No každopádně - jsem z toho testu mírně v rozpacích. Nějak mi uniká to, jak můžou být kousky masa v želé, Miamor (a že jsem kousek zmíněného kuřecího sama ochutnala), v testech horší než Gourmet Gold, které maso, dle struktury, neviděly snad ani z rychlíku (ne že bychom GG taky nekrmili).

Ono asi stejně každý skončí u toho, že bude krmit především tím, co jeho kočce vyhovuje. Ovšem nejsem si jistá, jestli vůbec ještě můžeme tedy krmivo dělit na superprémiové, prémiové a "supermarketové", když ty rozdíly se zcela evidentně naprosto stírají.

Jinak dejte pak vědět, jak kočinám chutnala Coshida.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 10:50:52
Odpovědět s citátem

tak nějak mám z toho pocit, že se moc nezohledňuje stravitelnost a použité suroviny...výživové hodnoty, super...jenže když někdo napíše třeba (jen plácnu) dusíkaté látky 28%, tak v jednom krmivu to můžou být proteiny masa, v druhém rostlinné proteiny, nehledě na to, že ne každá dusíkatá látka je protein...obecně platí, že výrobce musí složení psát od složky, která je zastoupena nejvíc, k té, které je nejmíň...takže když na prvním místě stojí pšenice/rýže/kukuřice a až pak maso a produkty masného průmyslu, tak to vůbec nekupuji

o Coshidu si vůbec nedělejte iluze...u nás ho nežrala ani absolutně všežravá Želvina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
novo.tna



Založen: 04.02.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Černošín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 11:10:35
Odpovědět s citátem

Tak tu Coshidu jsme taky vyzkoušeli a dopadlo to tak, že by všichni sborem radši pomřeli hlady. Takže krmíme stálým osvědčeným Hillsem a Royalkama, pěkně na střídačku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: krmiva
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 13:49:02
Odpovědět s citátem

Ono to bude asi jako v lidské výživě, co odborník, to názor. A dle mého názoru je nejlepší zapojit zdravý selský rozum.

V těch testech šlo o to, zda testované krmivo je schopno poskytnout kočce vše potřebné k jejímu zdravému životu, jestli je prosto cizorodých látek a má všechny potřebné živiny.

Samozřejmě každé kočce chutná něco jiného, takže to musí každý majitel šelmičky zohlednit. Ale hlavně u granulí je z tohoto hlediska asi v pořádku, jestli někomu jeho číča baští Kitekat nebo Whiskas, chutná jí to, má po tom v pořádku zažívání, tak proč ne. Doteď jsem se domnívala, že to jsou cajková krmiva, která nestojí za nic, tak to asi úplně tak taky nebude. Kočka může asi dobře prosperovat i na nich...

Pravda bude asi někde uprostřed. Takže stejně zůstane na každém z nás, co těm svým šelmičkám do misek nasypeme. A věřím tomu, že kde-kdo si radši sám od pusy utrhne, jen aby to jeho mňoukadlo dostalo to, co mu chutná a co jeho člověk pokládá za nejlepší Wink .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2008 9:07:51
Odpovědět s citátem

Test jsem sice nečetla, nicméně na základě toho, co tady čtu mi příjde, že krmiva byla ostestována na základě výživové hodnoty (poměr jednotlivých látek) vůči doporučené denní dávce.
Myslím, že pokud by ten test měl být vskutku objektivní, musel by zahrnout i původ/kvalitu jednotlivých složek (jak píše vetka.M, není dusíkatá látka jako dusíkatá látka), množství barviv a konzervantů (nikdo mně tedy nepřesvědčí, že krmivo hýřící barvičkami je lepší či alespoń minimálně stejně vhodné jako to neobarvené).
Jak dopadlo Almo Nature je sice zarážející, nicméně pokud se nepletu, tak inzerují, že jde o čisté kousky masa v rosolu/šťávě. Řadila bych ho proto do stejné kategorie jako Shinny cat a Cosma - u těchto krmiv výrobci píší, že se nejedná o kompletní krmiva! Proto je nelze na základě výživové hodnoty denní dávky srovnávat s krmivy kompletními.
Poslední poznámka ke konzervám z Lidlu. Děda je kupuje sousedovic kočce na chatě - ty kousky skutečně moc maso ani vzhledem, ani vůné nepřipomínají.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 20:09:11
Odpovědět s citátem

Tak ke zkušenosti že než Coshidu tak by všichni sborem radši pomřeli hlady, mám úplně stejnou zkušenost s Orijen a to by měla být jak cenově, tak kvalitativně úplně jiná sorta Confused
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (40x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
5
Mňoukání a štěkání (17x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top