Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Proč nejsou všechny kočičky na mazlení?

Fórum: Ostatní

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Proč nejsou všechny kočičky na mazlení?
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 8. 2008 21:03:57
Odpovědět s citátem

Milí milovníci kočiček,nezlobte se na mě, ale musím se s vámi podělit o strašný zážitek.
Nějakým nedopatřením jsem se dostala k diskuzi "maxi množitele"koček, nějakého R.Navrátila.Když jsem dočetla diskuzi s tímto
"taky chovatelem",bylo mi do pláče a na blinkání....
My, co se s kočičáky mazlíme, sledujeme jejich nádherné hraní a přemýšlíme,co dobrého jim koupit na zub, ani náhodou netušíme o existenci takových tvorů, jako zmiňovaný pán.
Jsem ráda, že se na MD(modr.koc.)prezentoval a tím odhalil ten děs své záliby a jsem ráda, za slova, která mu v diskuzi napsaly Tatiana,April a další.
Závěr je, že takoví lidé na "NÁŠ WEB" nepatří.Tady se setkávají MILOVNÍCI KOČEK a né jejich množitelští kšeftaři.
Uf, to je neuvěřitelně hnusné jednání!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Proč nejsou všechny kočičky na mazlení?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 7:13:11
Odpovědět s citátem

Děkuji za komentář, ale přiznám se, že doufám, že je poslední k tématu o téhle osobě. Budu velmi ráda, pokud se nick Chovatel či jméno Navrátil na Kocouřovi nebude minimálně pár týdnů a klidně i měsíců vyskytovat.

Proto prosím, nezakládejte už nikdo na toto téma žádné vlákno. Myslím, že maximální možné již bylo řečeno v tématech dřívějších.
Chápu, že tento člověk asi svým přístupem a jednáním popudil hodně lidí, ale doufejme, že to již řečené pomůže ostatním, aby si dobře zvolili člověka, od kterého si chtějí kotě pořídit, a na Foru bude chvíli klidněji.

Děkuji.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Proč nejsou všechny kočičky na mazlení?
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 8. 2008 8:49:54
Odpovědět s citátem

April napsal:
Děkuji za komentář, ale přiznám se, že doufám, že je poslední k tématu o téhle osobě. Budu velmi ráda, pokud se nick Chovatel či jméno Navrátil na Kocouřovi nebude minimálně pár týdnů a klidně i měsíců vyskytovat.

Proto prosím, nezakládejte už nikdo na toto téma žádné vlákno. Myslím, že maximální možné již bylo řečeno v tématech dřívějších.
Chápu, že tento člověk asi svým přístupem a jednáním popudil hodně lidí, ale doufejme, že to již řečené pomůže ostatním, aby si dobře zvolili člověka, od kterého si chtějí kotě pořídit, a na Foru bude chvíli klidněji.

Děkuji.

April


April, já bych to prodloužila na furt Wink ! Že se tady onen pán už neukáže. A ač jsem velmi proti cenzuře, v tomto jediném případě bych osobně vůbec neodsuzovala, kdyby se jeho "příspěvky" na fórum vůbec nedostaly. Howgh-tím končím snad jednou provždy téma "chovatel".
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top