Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

KAPSICKA S KOUSKY MASA


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: KAPSICKA S KOUSKY MASA
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 9:40:27
Odpovědět s citátem

AHOJky vsem kockomilum Smile
mam na Vas dotazek, kocicka mi papa pouze shiny cats, ale chtela bych ji udelat zmenu. pastiky ani pasty mi nechce papat, pouze neco , kde jsou opravdu kousky masicka, ne slisovana pastika do kousku...
Kdyz byla kote papala varene kuratko, hovezi srdicko,ale po kastraci a po dosazeni jednoho roku to prestala uplne brat nevim zadny duvod, ani k masicku necuchne..Sad
mate nekdo zkusenost s kapsickami gourmet perle?podle obrazku by to mely byt kousky masicka, nebo nejakou jinou...prosim poradte.
Nechci denne kocence davat tunaka nebo kure/shiny/
chtela bych ji doprat take hovezi,zverinu nebo skopove
dekuji moc za radu
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: KAPSICKA S KOUSKY MASA
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 10:01:57
Odpovědět s citátem

Ty Gourmet Perle nejsou přímo maso, jako je v ShinyCat ... jsou to takové kousky ... ne přímo slisovaná paštika, ale masem bych to nenazvala ....

Mám pocit, že tu čistě masovou strukturu mají konzervičky a kapsičky jako Almo Nature ( http://www.prodiges.fr/almo1.JPG ) , Schesir ( http://www.gerlinde.it/public/GalleriaGolosa/Umido/Schesir-Cat-filetti-di-poll.jpg ) , či Porta 21 ( http://www.porta21.be/?pageid=62856 )

Na německých stránkách zooplus.de mají docela velký přehled jednotlivých příchutí, ovšem samozřejmě odpovídá tomu i cena.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 10:50:42
Odpovědět s citátem

April dekuji moc, ale myslim, ze to bude zase hlavne kure nebo tunak Sad
je to tedy opravdu slozity, tak rada bych ji uvarila ve vode kousek kuratka nebo ryby nebo bych ji dala hovezi srdicko,ale bohuzel nic Sad
a ty konzervicky co si mi uvadela se daji koupit bezne treba v petcentru???diky moc
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 13:10:50
Odpovědět s citátem

Naše Betty taky miluje shiny cat. Vařené a pečené kuře jedla jako mrně a teď už ho taky nechce. Syrové docela jí.
Žádné jiné kapsičky, paštičky a konzervičky nemusí. Trošku třeba sní, ale nic moc. Taky jsem hledala něco s masem.
Náhodou jsem objevila Miamor Feine Filets, tam je opravdu maso jako v shinycatkách. Je to sice zase většinou kuře a tuňák, ale s jinými přílohami než shinycatky.
http://chovatel.com/eshop/index.php?cPath=22_38
Pak ještě Miamor paštika, ale není to paštika jako jiné. Jsou v ní opravdu kousky masa. Mají asi 5 druhů, ale zase jenom kuře.
http://www.exo-eko.cz/Pastiky-pro-kocky/Pastika-Miamor-kure-ryze-100g
Jako změna to ale není špatné, pokud to vaší číče bude cutnat. Betty to baští, i když shinycatky jí chutnají určitě víc. Soudím podle rychlosti snědení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 13:13:28
Odpovědět s citátem

BETTY:
dekuji za info, urcite ty miamorky zkusim to je super Smile
alespon ti trosku basti syrove coz je urcite dobre, ja nevim proc se jim ty chute takhle zmenily Sad
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 13:14:07
Odpovědět s citátem

Almo nature jsme taky zkoušely, ale Betty je nejedla vůbec. Ty co jsme měly byly úplně nadrcené takže "kousek" masa tam nebyl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2008 22:38:06
Odpovědět s citátem

Podle mého názoru Gourmet není nic moc, mé zmlsané kočenky to vůbec nechtěly-obsah masa je v tom asi stejný jako v těch nejlacinějších...

Miamorky jsou dobré, prodávají je jako paštiky (85g i 100g) i jako kapsičky, taky Schmusy nejsou špatné, vše kupuji za dobré ceny v Zooplusu, mají tam též značku Cosma-ty mé kočenky milují, například tuňákovou by šlo použít na pomazánku, je v ní samý tuňák, v rybí je prostě ryba a ne cosi rybou smrdícího atd. Nebo kapsičky pro koťata od Animody byly taky dobré (i s krevetami).

Zkusila jsem taky teď ty nové Whiskas super..nejsou špatné, rozhodně lepší než ty dřívější, ale už jsou na 18ti korunách a víc. Za kvalitu se prostě připlácí, no. Ještě tak v tom německém Zooplusu mívají různé akce, kdy se to vyplatí a v rámci akce přijde kus i pod 10 Kč. Takže čekám na akce a pak nakoupím.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Miamor
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2008 7:09:26
Odpovědět s citátem

Ráda bych dodala ke krmení Miamor - příchutí je spousta, celý sortiment je možno prohlédnout na http://www.kociciobchudek.cz - krmivo - vaničky nebo konzervy. Naše opice žere z těch vaniček výhradně kuře+rýže a kuře+šunka, i když je tam také krůta nebo telecí v označení BIO (ty byly shledány nepoživatelné). Tyto dvě jsou na způsob paštiky s celými kousky masa-proto je asi žere. Pak jsou konzervičky Feine Filets - zde můžu servírovat pouze kuře+šunka a to je opět čisté maso (další příchutě tuňák, krevety, křepelčí vejce). Pak jsou konzervičky s označením Pastete, tam je jemná paštika (králík, losos, mořský jazyk, pstruh), ale tyto opět nebyly uznány vhodné pozření.
Každá kočka má jiné chutě, je třeba prostě vyzkoušet.
A k tomu vařenému masu - maso uvařené pouze ve vodě mi kočka nežere. Musí mít aspoň "nějakou" chuť. Vařím tedy v naší (neosolené!) polévce. A z celého kuřete žere pouze prsa. Jinou část už si ani nedovolím předložit: křídla, nohy, nedejbože srdce nechá v poklidu seschnout.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 15:17:06
Odpovědět s citátem

Dneska vyšel D-test s rozborem krmiv pro kočky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 22:04:09
Odpovědět s citátem

Al Džazíra napsal:
Dneska vyšel D-test s rozborem krmiv pro kočky.


Blíže o tom píšu ve vláknu "jaké krmivo".
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: Re: KAPSICKA S KOUSKY MASA
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 10:09:36
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
AHOJky vsem kockomilum Smile
mam na Vas dotazek, kocicka mi papa pouze shiny cats, ale chtela bych ji udelat zmenu. pastiky ani pasty mi nechce papat, pouze neco , kde jsou opravdu kousky masicka, ne slisovana pastika do kousku...
Kdyz byla kote papala varene kuratko, hovezi srdicko,ale po kastraci a po dosazeni jednoho roku to prestala uplne brat nevim zadny duvod, ani k masicku necuchne..Sad
mate nekdo zkusenost s kapsickami gourmet perle?podle obrazku by to mely byt kousky masicka, nebo nejakou jinou...prosim poradte.
Nechci denne kocence davat tunaka nebo kure/shiny/
chtela bych ji doprat take hovezi,zverinu nebo skopove
dekuji moc za radu
pavla a emmicka


Ja striedam kapsičky a surové mäso - ale musia to byť buď kuracie prsia, morčacie prsia alebo hovädzie, všetko po premrazení. Na paštéty ich vôbec nedostanem - ofučali aj tie najdrahšie Crying or Very sad Ryby ich neberú vôbec, vnútornosti odmietli a keď sa netrafím do nálady, tak nebudú jesť ani tie najdrahšie konzervičky. Miš a Maš majú radi kyslú smotanu, ale Goliáš ju nezje. S Gourmet perle mám výbornú skúsenosť, zatiaľ vždy všetko zjedli, ale robím to tak, že im vždy otvorím len jednu kapsičku a rozdelím na tri časti a až ke´d vyjedia jednu, potom dostanú druhú. Ani nechcite vedieť ako dobre sa majú vonkajšie mačky, ktoré dojedajú zvyšky po tých našich a tie teda neprotestujú Very Happy Zatiaľ som im nič nevarila, myslím, že kombinácia surové mäso + kvalitné kapsičky + kvalitné granule neustále - by mala byť dobrá. Surové mäso dostávajú tak dvakrát do týždňa. Keď si porovnáte ceny napríklad za kilo morčacích pŕs a kilo Miamorky, tak tie morčacie prsia sú tuším ešte lacnejšie, takže to výjde celkom dobre aj cenovo.
Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 12:45:58
Odpovědět s citátem

Tak to závidím! Docela ráda bych plnila misku syrovým masem -zdravé, levné, bez práce - ale naše rozmazlená opice syrové maso nechce. Jako malá se mohla utlouct po hovězím, ale teď si vezme jen vyjímečně pár kousíčků. Drůbežím bych ji mohla obložit a ani by si ho nevšimla.Takže nezbývá než vařit. Ani tak se na maso nevrhá - vždy dá přednost konzervičce a docela dlouho obchází okolo - jestli si to nerozmyslím a náhodou nevyměním Rolling Eyes
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 13:14:21
Odpovědět s citátem

No Goliáš sa tiež nejde potrhať za surovým mäsom, ale nakoniec zje. Zato Maš toho dokáže do seba naládovať toľko, že niekedy mám pocit, že už od tej misky ani nevstane, len sa zvalí nabok Smile A čo im varíte? Ja som im skúšala dávať niektoré z tých vecí, čo tu ľudia spomínajú, ale zatiaľ teda nezabralo nič - žiadna zelenina, syry (tie s obľubou lovia, takže kúsky syra sú potom všade), varené, nič... Už mi zrušili aj Schessir konzervičky , banda jedna!!!! Inak, podozrievam ich, že po večeroch sedia moje mačky pri internete a zisťujú, ktoré žrádielka sú drahšie a čo by ešte tak mohli chcieť Laughing
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 13:31:17
Odpovědět s citátem

Taky bych radši krmila syrovým masem, jako koťata se po něm mohla ta má kočičí banda umlátit, ale co všichni povyrostli, nějak změnili názor-a dobrá konzervička je dobrá konzervička-nejlépe Cosma, mňam (říkají oni Rolling Eyes ). Tak co jsem pro ně měla v mrazáku schované hovězí, skončilo v našem guláši, a další nemrazím. Docela mě to štve, ale kočičí palici se poručit nedá Evil or Very Mad
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eva Van



Založen: 12.10.2008
Příspěvky: 8
Bydliště: Vrchlabí

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2008 14:59:53
Odpovědět s citátem

Našim kočičkám chutná Whiskas i Kitekat (ikdyž podle testu nedopadli mejlépe), ale hlavní strava jsou granulky a tak zas to nebude tak hrozné. Pokud seženeme, tak kočkám kupujeme LECHAT. Po tom se mohou utlouct, je více druhů a mají i obsah masa (neutikali jen okolo).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 18:50:44
Odpovědět s citátem

Al Džazíra napsal:
Dneska vyšel D-test s rozborem krmiv pro kočky.

Nemôžete mi prosím poslať tie výsledky testu? Zo Slovenska mám problém zaplatiť členské (pravdu povediac sa mi to ani neoplatí Confused ) a ceôlkom by ma to zaujímalo.
Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Krmení pro kočky
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 19:35:52
Odpovědět s citátem

Iva Goli napsal:
Al Džazíra napsal:
Dneska vyšel D-test s rozborem krmiv pro kočky.

Nemôžete mi prosím poslať tie výsledky testu? Zo Slovenska mám problém zaplatiť členské (pravdu povediac sa mi to ani neoplatí Confused ) a ceôlkom by ma to zaujímalo.



Výsledky testu jsem shrnula zde:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2774
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (30x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top