Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

ZOOPLUS.DE


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 8:13:43
Odpovědět s citátem

Ahoj April, chtela jsem se zeptat, jak pises, ze je mozno objednavku sledovat, muzes mi napsat jak se k tomu dopracuji?objednavala jsem skrabadlo minuly tyden-doruceni take do prace, tak bych potrebovala vedet , jak je moje objednavka na tom,dekuji moc
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 8:26:14
Odpovědět s citátem

Pavit, když mi poslali informaci, že byly balíky vyexpedovaný, tak tam psali i čísla balíků a dali mi odkaz na německý GLS ( http://www.gls-germany.com/online/paketstatus.php3 ), kde jsem si přímo mohla vyhledat, jak se balíky pohybujou ... a pak jsem je dohledala i na českých GLS - http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/NL99/EN/5004_gls_track_trace.htm do obou odkazů se vyplní prvních 11 čísel balíku. Je to takový dost orientační, ale dalo se z toho pochopit, že finálně už byly naložený do dodávacího auta.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 9:18:16
Odpovědět s citátem

April, to je zvlastni , ja jsem platila z uctu, penize jsem odeslala ve ctvrtek, v patek se mi strhly,ale ze zooplus mi zatim neposlali zadny mail:(nevis cim by to mohlo byt?
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 9:28:04
Odpovědět s citátem

No já platila přímo kartou, peníze se mi na účtě jen "zablokovaly", ale neodepsaly, a teď po víc jak týdnu od platby se odblokovaly a v podstatě je mám k dispozici a zrovna jsem nakoukla, že ještě stále nejsou stržené.
Ale já objednávala konzervičky, které byly skladem, takže to relativně byla rychlovka.

Ale pokud se mail třeba ztratil, tak ve stavu objednávek na zooplusu, bys měla vidět, jestli už se s ní hnulo. Je to ta položka po přihlášení vlevo v menu - Meine Bestellungen.
Jinak nevím, kde máš mail, ale já si pro jistotu založila schránku na gmailu, protože např. na centrum.cz se mi začaly záhadně ztrácet maily ... Rolling Eyes
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 9:34:43
Odpovědět s citátem

April ja si to nechavam posilat na pracovni mail. Ted jsem tam napsala co se deje, tak uvidim, jinak skrabadlo meli prave take skladem, a za jak dlouho ti vlastne konzerviciky prisly?
ja bych take nejradeji platila kartou, ale nemuzu s ni platit pres internet, musim si to nechat zaridit, je to lepsi
dekuji za odpoved Smile
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 9:46:03
Odpovědět s citátem

Na to, co jsem si do košíku naflákala, jsem to brala tak nějak, že když už, tak už, to dorazilo dost rychle (hlavně jsem si chtěla ozkoušet na vlastní kůži, jak tedy zooplus funguje) ... 3.10. (jé koukám, že jsem se v tom prvním příspěvku o měsíc sekla, oops, on už je říjen) v pátek dopoledne jsem objednávala, ve středu 8.10. jsem měla zprávu, že už to vyexpedovali a v pátek po obědě mi to kurýr přivezl. Takže v podstatě čistý týden ...

Musím poděkovat Tatianě, že mi odpovídala na moje praštěný otázky ohledně dodání Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 11:00:42
Odpovědět s citátem

April, tak to jsi mela super, tyden je hezka doba, ja uz bych do vikendu to skrabadlo taky moc chtela, musim cekat na mail, kdy to vyexpeduji pak uz by to melo jit snad rychle, ja na poprve radeji objednala jen to skrabadlo, abych videla jak to dopadne, musim rict, ze jsem zatim mela s internet. obchody docela smulu , treba u happyanimals jsem jednou cekala na granule tri tydny fakt hruza.U allpetu jsem spokojena do tri dnu zbozi mam, ale ten zooplus ma fakt super ceny Smile
Ja take dekuji tatiane za rady pro nechapajici slecnu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2008 12:12:08
Odpovědět s citátem

Holky, není zač Exclamation Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 11:04:23
Odpovědět s citátem

AHOJky, tak Vam zasilam prvni negativni zkusenost, platila jsem skrabadlo pres ucet ve ctvrtek si strhly penize a od te doby mi od nich neprisla zadna zprava, myslela jsem, ze mi napisou , ze zbozi vyexpedovali nebo tak neco, jiz vcera i dnes jsem tam posilala dotaz a nic :(ja se tesila , ze do vikendu ho budu mit doma...
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 11:13:10
Odpovědět s citátem

AHOJky, tak Vam zasilam prvni negativni zkusenost, platila jsem skrabadlo pres ucet ve ctvrtek si strhly penize a od te doby mi od nich neprisla zadna zprava, myslela jsem, ze mi napisou , ze zbozi vyexpedovali nebo tak neco, jiz vcera i dnes jsem tam posilala dotaz a nic :(ja se tesila , ze do vikendu ho budu mit doma...

Na zooplusu vždycky platím kartou, ale co vím z tuzemského placení převodem - tak na převod z jednoho účtu na druhý má banka 3 dny, do zahraničí je to možná i déle ...
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 11:21:21
Odpovědět s citátem

PAVLI, ja prave myslela,ze kdyz mi banka strhla penize, ze to bude do tech tri dnu, coz bylo vcera, no tak uvidime, musim si nechat aktivovat kartu, abych mohla platit kartou.
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 13:59:30
Odpovědět s citátem

Mě přišlo včera 5 balíků, z toho jeden poškozený, ale nechybělo nic-a peníze si nestrhli ještě ani dneska. Pořád jsou na mém účtu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 14:03:08
Odpovědět s citátem

Zdravim TATIANU, muzu se zeptat, kdy jste objednavala zbozi???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 21:50:18
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Zdravim TATIANU, muzu se zeptat, kdy jste objednavala zbozi???


1. a 7.10.- poslali vše najednou Smile, dorazilo dnes, t.j. od 1.objednávky uteklo 14 dní-tentokrát to trvalo dost dlouho, ale asi proto, že mi chtěli poslat vše najednou.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2008 21:58:28
Odpovědět s citátem

Objednávala jsem 30.9., 8.10. a 12.10. - objednávka z 8.10. dnes dorazila a na cestě mám i ty dvě zbývající Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2008 9:03:49
Odpovědět s citátem

tak jsem si tam zavolala, mela jsem nejaky problem s mailem v praci, zbozi mi bude doruceno behem 2-3 dnu, takze jsem moc rada :)jen doufam, ze bude vse v poradku Smile

pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2008 17:12:36
Odpovědět s citátem

Tak já jen dodám, že dneska odešly i peníze z účtu za platbu kartou na zooplusu. Takže obchod definitivně dokonán.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 10. 2008 18:33:28
Odpovědět s citátem

Já jsem objednávala 7.10 a dneska došly dva balíky. Platila jsem příkazem, ale nedostala jsem žádnou slevu. Měla jsem nákup za víc jak 100 eur. Na faktuře jsem žádné heslo na slevu k příštímu nákupu nenašla. Nevíte kde ta sleva bývá?
Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 10:07:35
Odpovědět s citátem

Heslo na slevu Vám příjde v e-mailu. Není na faktuře.Pokud jste e-mail smazala, napište si o nové heslo, pošlou ho do 2 dnů.

Taky bych měl dotaz, nevíte někdo jak je to s těma bodama za nákupy? Vybral jsem si zboží za 100 bodů, ty mi odečetli, dneska jsem se díval na svoje konto a přibylo mi 166 bodů aniž bych něco objednával.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Re: Zooplus
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 10:23:53
Odpovědět s citátem

Al Džazíra napsal:


Taky bych měl dotaz, nevíte někdo jak je to s těma bodama za nákupy? Vybral jsem si zboží za 100 bodů, ty mi odečetli, dneska jsem se díval na svoje konto a přibylo mi 166 bodů aniž bych něco objednával.


A nepíšou tam něco jako prémiové body? My jsme takhle dostaly asi před měsícem 500 bodů Wink - brala jsem to jako prémii za nákupy, kterých děláme hodně ....
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Al Džazíra



Založen: 10.03.2008
Příspěvky: 31

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 10. 2008 11:04:03
Odpovědět s citátem

Nemohli poslat všechno co jsem našim kočičkám objednal, chybělo 1 peříčkové mávátko, neměli ho. Mávatka byla součástí objednávky ale placena mimo body, i tak mi body vrátili na konto. Celou objednávku posílají znovu. S omluvou. Tak to se v Česku asi nemůže stát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: anketa-kočkaři spojte se!
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2008 8:41:33
Odpovědět s citátem

Ahoj,
včera jsem vyplňovala pro zooplus anketu, jak jsem spokojená se službama atd. Do kolonky, kam se mělo na psat, co nám na zooplusu chybí, s čím nejme spokojení jsem napsala, aby balíky do Čech lépe balili a že bych uvítala, pokud by i do Čech platilo, že od určité sumy (jako příklad jsem dala 70 EUR) by se neplatilo poštovné. Chtěla bych Vás požádat, pokud se na vyplnění toho dotazníku také chystáte, zda by jste tam nemohli napsat něco podobného. Přeci jen čím víc ohlasů na jedno téma jim přijde, tím větší šance, že nám vyjdou vstříc!

Pro emilly: co se toho hesla na slevu při objednávce nad 100 EUR týká, musí te zadat heslo "Sammelbestellung". Tady je odkaz: http://www.zooplus.de/sammelbesteller
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: Re: anketa-kočkaři spojte se!
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2008 9:04:59
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
Ahoj,
včera jsem vyplňovala pro zooplus anketu, jak jsem spokojená se službama atd. Do kolonky, kam se mělo na psat, co nám na zooplusu chybí, s čím nejme spokojení jsem napsala, aby balíky do Čech lépe balili a že bych uvítala, pokud by i do Čech platilo, že od určité sumy (jako příklad jsem dala 70 EUR) by se neplatilo poštovné. Chtěla bych Vás požádat, pokud se na vyplnění toho dotazníku také chystáte, zda by jste tam nemohli napsat něco podobného. Přeci jen čím víc ohlasů na jedno téma jim přijde, tím větší šance, že nám vyjdou vstříc!

Pro emilly: co se toho hesla na slevu při objednávce nad 100 EUR týká, musí te zadat heslo "Sammelbestellung". Tady je odkaz: http://www.zooplus.de/sammelbesteller


Kačátko klidně to tam napíšu, ale bylo by fajn tady ten text zveřejnit Wink - trosky mé němčiny na to nestačí Wink
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 10. 2008 9:23:56
Odpovědět s citátem

Tady to je:

Die Pakete nach Tschechien sollten besser eingepackt werden, weil sie oft beschädigt kommen. Ich würde auch bewerten, wenn die Lieferung nach Tschechien ab bestimmte Wert der Ware kostenlos wäre (zum Beispiel ab 70 EUR). Dann würde ich bestimmt öfter bei Zooplus einkaufen.

Pokud jsou tam nějaké chyby, klidně mě opravte. V překladu by to mělo být:
Balíky do Čech by měly být lépe zabalené, protože často přijdou poškozené. Také bych ocenila, pokud by zaslání do Čech bylo od určité hodnoty zboží (např. od 70 EUR) bezplatné. Pak bych určutě nakupovala na Zooplusu častěji.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:00:26
Odpovědět s citátem

AHOJky, tak jsem koukala do GLS vyhledavace a mela jsem tam toto:
Das Paket ist im Eingang des Partnerlandes erfasst.
to bylo v patek vecer, tak doufam, ze uz mi dnes to skrabadlo prijde Sad
nemate nekdo zkusenosti, kdyz tam mate tuto informaci za jak dlouho vam zbozi prislo?
diky za info
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:04:03
Odpovědět s citátem

Pavlo, zkus ten balík teď dohledat na českých gls stránkách (mezinárodní zásilky a tam vložit číslo balíku), resp. ono jsou pak v angličtině, ale už jsou to informace od český strany, co se děje s balíkem - jinak tohle v podstatě znamená, že je to někde na cestě k českýmu dodávajícímu partnerovu - tudíž české gls.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:09:46
Odpovědět s citátem

Kačátko napsal:
Balíky do Čech by měly být lépe zabalené, protože často přijdou poškozené. Také bych ocenila, pokud by zaslání do Čech bylo od určité hodnoty zboží (např. od 70 EUR) bezplatné. Pak bych určutě nakupovala na Zooplusu častěji.


Souhlasím s tím, že by balíky měly být pevněji balené, obzvlášť ty těžké, v tom smyslu jsem jim psala i svou připomínku.
Nicméně to bezplatné zasílání, nevím, už teď mi přijdou ohledně poštovného vstřícní a je jasné, že určité náklady na zasílání vznikají, a protože mají různé slevy, tak se to poštové i vykompenzuje. Já neshledávám v tom poštovném nějaký zásadnější problém.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:19:46
Odpovědět s citátem

APRIL, nevis prosim te nahodou ceskou stranku GLS ?
diky moc pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:26:01
Odpovědět s citátem

Zadej to číslo sem, těch prvních 11 čísel, stejně, jako na tom německým.

http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/NL99/EN/5004_gls_track_trace.htm

Jinak cesta k tomuhle odkazu je - http://www.gls-czech.com/ - pak dát Track&Trace - Vyhledání mezinárodní zásilky.

A doporučuju Internet Explorer, Opera s touhle webovkou dost válčila.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 10. 2008 8:38:38
Odpovědět s citátem

APRIL,dekuji moc tak jsem se tam koukala a dnes v sedm hodin se to nalozilo v cechach do GLS auta na rozvoz, takze doufam, ze mi to dnes prijde, zitra bych se ozvala jak to dopadlo :)April dekuju moc si moc hodna.pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (74x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top