Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

INTERNETOVY OBCHOD PACKA


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: INTERNETOVY OBCHOD PACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2008 14:33:54
Odpovědět s citátem

Ahojky vsem,
chtela jsem se zeptat na Vase zkusenosti s obchodem PACKA.
jen me tedy zarazilo, ze nemaji v nabidce shiny cats konzervicky,ale zase maji almo nature, s temi uz dlouho koketuji,ale v kamennem obchode na zkousku jsem se s almo jeste nesetkala :(ale je to ciste masicko v rosolu tak by to melo byt stejne jako shiny.
dekuji za informace
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: Re: INTERNETOVY OBCHOD PACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2008 15:04:18
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Ahojky vsem,
chtela jsem se zeptat na Vase zkusenosti s obchodem PACKA.
jen me tedy zarazilo, ze nemaji v nabidce shiny cats konzervicky,ale zase maji almo nature, s temi uz dlouho koketuji,ale v kamennem obchode na zkousku jsem se s almo jeste nesetkala :(ale je to ciste masicko v rosolu tak by to melo byt stejne jako shiny.
dekuji za informace
pavla

Uplne stejne neni, bylo vic tucnejsi a prislo mi, ze je tam horsi masicko nez shiny cat. Ale je to maso, pro kocky urcite dostacujici - to spis shiny cat vyrabi z masa mozna lepsiho nez v lidskych konzervach Smile Jinak obchod neznam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2008 15:07:29
Odpovědět s citátem

TO KOCKODAN:
Jee tak to jste me teda nahlodala, pokud je maso tucnejsi tak to je spatny ja mam tlustejsi kocenku a potrebuje hubnout ach jo mela jsem na ne zalusk, protoze emma ji pouze shiny a to je porad dokola jen kure a tunak tak jsem chtela vyzkouset ty almo...Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kockodan



Založen: 26.02.2007
Příspěvky: 204
Bydliště: Praha - Petrovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2008 16:17:15
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
TO KOCKODAN:
Jee tak to jste me teda nahlodala, pokud je maso tucnejsi tak to je spatny ja mam tlustejsi kocenku a potrebuje hubnout ach jo mela jsem na ne zalusk, protoze emma ji pouze shiny a to je porad dokola jen kure a tunak tak jsem chtela vyzkouset ty almo...Sad

No prave ta moje potvara taky zrala jen shiny cat, tak jsem mu chtela zmenit, ale on navic ty nove konzervy ani nechtel. Dojedl to znamych psik. Ale to chce zkusit, jak ktera kocka, treba Vasi budou smakovat. U nas se to vyresilo samo, veterinarka mu dala dietu, ze pry tlouste po tom masu. Ted uz je zpet na obyc lightkach, zase tlusty, ale spokojeny, ale ty konzervy teda uz nedavam...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 10. 2008 16:23:13
Odpovědět s citátem

Tak u nás Almo nature byly uznány jako naprosto nepoživatelné. Mě to přišlo, že je maso rozdrcené na úplně malé kousky. Shiny catky zase obě holky milují. Tam jsou opravdu krásné kousky masa, že by i dvounožec někdy ochutnal Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 17:39:20
Odpovědět s citátem

Já Almo nature párkrát koupila a na pohled mi to přišlo hodně podobné jak Shiny Cat, jen méně rosolu, takže sušší. A ze začátku mi to baštila jak ty Shiny Cat, ale pak mi zmlsala nebo co a už ji vůbec nejedou. Takže zůstávám u Shiny Cat a kapsiček Miamor Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:06:53
Odpovědět s citátem

prave ty kocenky jsou hrozne zmlsane, emmicka mi papa pouze shiny nebo miamor ale pouze filet.A jeste syrove kure,ale jen nektere, kupuju ji normalni kureci prsa jako si kupujeme pro sebe,ale nektere sni nektere ne, tak ja nevim jestli ma sesty smysl a citi z toho neco spatneho...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:12:27
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
prave ty kocenky jsou hrozne zmlsane, emmicka mi papa pouze shiny nebo miamor ale pouze filet.A jeste syrove kure,ale jen nektere, kupuju ji normalni kureci prsa jako si kupujeme pro sebe,ale nektere sni nektere ne, tak ja nevim jestli ma sesty smysl a citi z toho neco spatneho...


Jo tak ty miamor filet taky baštíme Smile Ale kapsičky jsou nepřekonatelné. Ona je zbožňuje. To mi panáčkuje před talířkem, když je vyndávám. Mi to děsně smrdí, ale ona se z nich může zbláznit Laughing

Jo, tomu bych i docela věřila. Ani né tak šestý smysl, jako že tam můžou být obsaženy nějaké látky, které ona cítí lepším čichem, než jaký máme my.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:16:18
Odpovědět s citátem

stve me, ze nemuzu koupit vic druhu kapsicek :(urcite z toho asi citi, ze je to uz tak trosku ,,jety,, Smile
SMENY ty mas take jedinacka???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:23:57
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
SMENY ty mas take jedinacka???


Ano, také máme rozmazleného jedináčka Laughing U nás je to ale z důvodu přítelovy alergie na kočky - tedy byla mu diagnostikována, ale naše rusanda ji nezpůsobuje. Byli jsme to tenkrát zkoušet přímo u paní chovatelky. Tak si jinou kočičku netroufnu domů přibrat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 19:29:54
Odpovědět s citátem

Aha,to je mi lito,hlavne stesti, ze vase rusanda nevadi :)no s vice kocickama je asi i vic alergenu v byte ja myslim, ze jedinacek je taky stastny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 20:10:33
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Aha,to je mi lito,hlavne stesti, ze vase rusanda nevadi :)no s vice kocickama je asi i vic alergenu v byte ja myslim, ze jedinacek je taky stastny


Tak líto ti/vám to být nemusí Smile Já byla šťastná, že vůbec máme naši obludku Smile Už jsem propadala panice, protože jsem po kočičce strašně toužila a když už už jsme si ji mohli pořídit, tak příteli diagnostikovali tu alergii.
Kdyby nebyl žádný problém, tak o druhé uvažuji, ale takhle to prostě neřeším a říkám si, že naše příšerka stejně vypadá jako dost dominantní jedinec a mohl by to být i velký problém, kdybychom ji přivedli konkurenci. A vypadá spokojeně, já su často doma i přítel, takže i smutno ji snad moc není Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2008 20:44:05
Odpovědět s citátem

Já jen poprosím - držte se tématu o internetovém obchodě a pokračování o dvou kočkách vložte do tématu, které Pavita již založila. Ať v tom není zmatek Smile

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2880
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2908

Děkuji.

April, moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 11. 2008 16:18:30
Odpovědět s citátem

AHOJ,

tak tohle se mi jeste nestalo vcera ve 23:00 hodin jsem objednala zbozi a dnes mi vse privezli :)to je nadhera, zkusila jsem koupit i par konzervicek almo nature tak uvidime...
ja mam vetsinou smulu ,treba u happy animals se mi dvakrat stalo.ze jsem cekala na objednavku 14 dni.(vim, ze se neda obchod posuzovat podle jednoho cloveka)
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bobtail



Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 64
Bydliště: Vestec, Praha Západ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 8:48:18
Odpovědět s citátem

Také už jsem na tento obchod narazila, mají dobré ceny a levnou dopravu po Praze a hlavně dovoz i ve večerních hodinách Laughing . Už jsem jim psala, jestli mi granule dovezou i kousek za Prahu, bydlím asi 4 km za okrajem a přišel mi milý e-mail, že prý to není problém. Příště tedy budu objednávat u nich Laughing .
_________________
Hanka, Anabell a Cookie Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 8:55:17
Odpovědět s citátem

tak to je super, vcera mi veci privezl pan, byl hrozne prijemny a privezl vsechno a opravdu rychle, ceny granuli tam maji fakt dobre, kupuji zde i stelivo. Zkusila jsem poprve take almo nature konzervicky a kocicce chutnaji, pak jsem jeste vzala miamor fine filet, shiny cats tam bohuzel nemaji, ale jinak jsem zatim spokojena Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 11:17:25
Odpovědět s citátem

Jojo, některé obchody se snaží Smile Objednávala jsem u zooplus.de asi tak v jedenáct večer a druhý den v devět už mi psali, že je zboží na cestě, to bylo včera. Teď jsem zvědavá, kdy dorazí. K jejich cenám, třeba Miamor paštičky jsem v akci kupovala kus za cca 9 Kč, když tady na online obchodech se pohybují od 15 do 20 Kč. Krabičky Miamor Kitten s drůbežím nebo hovězím za 17 Kč a tady jsou cca za 25-26 Kč. Akorát to dopravné by mohli zrušit Wink Aspoň při větší objednávce. Ale i tak 4,9 EUR je přijatelné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 12:23:16
Odpovědět s citátem

Chtela bych si take objednavat konzervicky pres zooplus.de, mam od nich skrabadlo a je super, ale musim si nechat ve sporitelne aktivovat placeni kartou pres net do zahranici a pak tam budu nakupovat almo nature a miamor fine filet :)ale granule myslim,tak tak vyhodne nemaji
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 19:06:48
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Chtela bych si take objednavat konzervicky pres zooplus.de, mam od nich skrabadlo a je super, ale musim si nechat ve sporitelne aktivovat placeni kartou pres net do zahranici a pak tam budu nakupovat almo nature a miamor fine filet :)ale granule myslim,tak tak vyhodne nemaji
pavla


Já ze zooplus mám 10kg RC Maine Coon, vyšlo to v přepočtu asi na 1470Kč (upozorňuju že ne v akci, to pak stojí ještě míň; a navíc už bylo bohužel dražší euro, dřív by to vyšlo ještě levněji). Tady v Čechách jsem nejlevnější našla za 1590Kč. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 20:57:49
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Chtela bych si take objednavat konzervicky pres zooplus.de, mam od nich skrabadlo a je super, ale musim si nechat ve sporitelne aktivovat placeni kartou pres net do zahranici a pak tam budu nakupovat almo nature a miamor fine filet :)ale granule myslim,tak tak vyhodne nemaji
pavla


Já jsem si rovnou nechala vystavit Visa elektron, ta už se nijak aktivovat nemusela, taky to mámod spořitelny, jke sporožiru.

Ne všechno vyjde vždy výhodně, ale je vidět, jak se u nás šponují ceny, protože třeba ty paštičky Miamor jsem v akci měla skoro za polovinu a kocourkovi chutnají, podobně krabičky nebo jak se tomu balení říká, jsou o cca 5-7 korun levnější i bez akce. A vždycky něco přidají navíc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 20:59:03
Odpovědět s citátem

Ale to už jsme od Packy sklouzli k propagaci zooplusu a na to je jiné fórum Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: INTERNETOVY OBCHOD PACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 12:43:47
Odpovědět s citátem

Nemám zkušenosti s Packou, ale chtěla jsem vás i ostatní upozornit na test krmiv pro kočky, který byl nedávno uveden v Černých ovcích a v plné verzi v časopisu DTest. Almo Natur v testu dopadly nejhůře z 16 testovaných konzerv. (Miamor byl 15.) Almo dostaly pětku (jako ve škole) s tím, že mají téměř nezjistitelný obsah kalcia, výživová hodnota 4. Vzhledem ke kvalitě měly suverénně nejvyšší cenu!!! Překvapilo mě to, protože jsme je 1x zkusili a taky mi připadaly takové mňam. Podrobnosti testu můžu poslat na požádání komukoli na e-mail.
Taky krmíme Shiny Cat, v testu bohužel nebyly. Zdají se mi velmi kvalitní (s výjimkou konzervy "s tuňákem", která je taková hnědá kašovitá a páchne, ale kočce chutná). Je červené barvy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: INTERNETOVY OBCHOD PACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 12:49:10
Odpovědět s citátem

Ivana J. napsal:

Taky krmíme Shiny Cat, v testu bohužel nebyly. Zdají se mi velmi kvalitní (s výjimkou konzervy "s tuňákem", která je taková hnědá kašovitá a páchne, ale kočce chutná). Je červené barvy.


Koupila jsem na doporučení Shiny Catky a kocour je žere dost neochotně Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: INTERNETOVY OBCHOD PACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 12:49:40
Odpovědět s citátem

Ivana J. napsal:

Taky krmíme Shiny Cat, v testu bohužel nebyly. Zdají se mi velmi kvalitní (s výjimkou konzervy "s tuňákem", která je taková hnědá kašovitá a páchne, ale kočce chutná). Je červené barvy.


Koupila jsem na doporučení Shiny Catky a kocour je žere dost neochotně Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: INTERNETOVY OBCHOD PACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 12:55:22
Odpovědět s citátem

To víte, my lidi taky nejíme všechno, co jiní považují za dobrotu. Vždycky od všeho nejdřív koupím jeden kus na ochutnání. Zatím jsem tedy měla štěstí a naše kočička se tvářila kysele jen na jemné paštiky Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 16:00:44
Odpovědět s citátem

U packa.cz jsem objednávala poprvé teď v pondělí a jsem hodně spokojená s jejich přístupem- konečně něco cenově srovnatelného s allpetem (kde už mám větší slevu), ale narozdíl od allpetu jednání na úrovni, objednávala jsem více druhů krmiv a vše doručeno do dvou dnů domů s velmi slušnou cenou dovozu . Ještě jsem k tomu dostala adventní kalendář pro kočky jako pozornost. takže u mě opravdu spokojenost Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Larissa



Založen: 29.09.2008
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2008 14:43:18
Odpovědět s citátem

terez4 napsal:
U packa.cz jsem objednávala poprvé teď v pondělí a jsem hodně spokojená s jejich přístupem- konečně něco cenově srovnatelného s allpetem (kde už mám větší slevu), ale narozdíl od allpetu jednání na úrovni, objednávala jsem více druhů krmiv a vše doručeno do dvou dnů domů s velmi slušnou cenou dovozu . Ještě jsem k tomu dostala adventní kalendář pro kočky jako pozornost. takže u mě opravdu spokojenost Smile


Jojo, já mám s nimi také jen tu nejlepší zkušenost, lae mrzí mě, že výběr konzerviček a paštik není velký Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2008 15:06:30
Odpovědět s citátem

Presne tak chci shiny i almo nature, bohuzel tu maji jen almo nature a mohli by mit vetsi vyber vseho pelisku, kartacu i steliv a tak...jinak spokojenost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 11. 2008 16:40:26
Odpovědět s citátem

Tak mě napadlo- co zkusit napsat přímo jim, jestli uvažují o zavedení zboží, o které máte zájem? Zrovna ty shiny cat by se podle mě určitě chytly.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 11. 2008 13:28:33
Odpovědět s citátem

TO TEREZ4:v pondeli tam zkusim napsat ty shiny catky jsou oblibene a jeste mi tam chybi nabidka pelisku pro kocicky, ta moje ma dva a chci ji koupit jeste treti takovy ten jakoby z beranka a nemuzu sehnat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (38x)
2
RSS kanály (38x)
3
HCM u koček - program PawPeds (25x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
Debakl (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top