Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Štávičkář


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
bibiana27



Založen: 25.08.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha

Předmět: Štávičkář
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2008 10:03:26
Odpovědět s citátem

Ahoj,
mam dotaz ohledne kapsicek. Ten nas, kdyz byl jeste male kote, tak do 6 mesicu jedl z predlozenych kapsicek vsechno, ale posledni dobou je z neho strasny stavickar. Olize stavu a kousky masa skoro vsechny necha. Uz jsem vyzkousela vsechno co se dalo, Shiny cat, Whiska, Aminondu, Canin, snad vsechny konzervy i pasticky a porad nic. Snad nejvic mu jedou Hillsky, ale i tak akorat olize stavu a konci, obcas nejaky ten kousek, ale nic moc.
Mate nekdo zkusenost s necim podobnym ? Ted bude pokladovi 9 mesicu. S granulkama nema zadny problem, ale chodi na zachudek bez problemu.
_________________
BB27
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: Štávičkář
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2008 12:18:50
Odpovědět s citátem

bibiana27 napsal:
Ahoj,
mam dotaz ohledne kapsicek. Ten nas, kdyz byl jeste male kote, tak do 6 mesicu jedl z predlozenych kapsicek vsechno, ale posledni dobou je z neho strasny stavickar. Olize stavu a kousky masa skoro vsechny necha. Uz jsem vyzkousela vsechno co se dalo, Shiny cat, Whiska, Aminondu, Canin, snad vsechny konzervy i pasticky a porad nic. Snad nejvic mu jedou Hillsky, ale i tak akorat olize stavu a konci, obcas nejaky ten kousek, ale nic moc.
Mate nekdo zkusenost s necim podobnym ? Ted bude pokladovi 9 mesicu. S granulkama nema zadny problem, ale chodi na zachudek bez problemu.


Myslím, že je to úplně normální. Máte doma rozmazleného kocourka Smile
U nás je to bohužel úplně stejné, většina kočičáků jen olíže štávu a zbytek nechá. Dávám už téměř jenom syrové maso, občas konzervičku paštikové konzistence nebo Miamor Feine Filets, Portu 21 nebo Cosmu, ty kupodivu sní.
Můžete zkusit kapsičky Shiny Cat in Sauce, ty mají u nás úspěch, protože jsou hodně tekuté.

Tak ať kočičákovi chutná!
_________________
Adéla - KATANGO*CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Beranka



Založen: 22.10.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Bílina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2008 12:36:32
Odpovědět s citátem

Tak já mám někdy pocit,že můj rozmazleneček umře brzy hlady. Jediné pro něj jedlé jsou Whiskas supreme a to pouze kuřecí. Jí skoro výhradně toto. Když nepočítám maso a ryby. Z granulí si sem tam chroupne Perfect Fit,jiné ho absolutně netankují.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2008 18:11:46
Odpovědět s citátem

Tak u nás se z kapsiček také vylizuje pouze šťávička. Nikdy by mě nenapadlo jak může kočka dokonale přebrat všechny kousky "masa", olízat a odpreparovat na stranu mističky. Zkusila jsem kousky rozmačkat vidličkou a zamýchat se šťávou, trochu toho snědla. Oni ty kousky totiž nejsou maso a to je ten problém. Tak jsem začala kupovat konzervičky s opravdovým masem jako jsou Shiny cat a Miamor Fine filets. Ty baštíme bez problémů. Myslím si, že pokud váš kocourek kapsičky nechce a jí pouze granule, že se nic nestane. Některé kočičky jedí pouze granule, některé jedí syrové maso a některé ho zase nejedí. V granulích je vše pořebné, tak ať papá co mu chutná Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mant



Založen: 25.03.2008
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 11. 2008 19:27:52
Odpovědět s citátem

Nemusí to být rozmazlenost, prostě jen vyhovující typ stravy.

Jeden z našich kocourů dělá přesně totéž, a přitom to je granulkový maniak, zatímco ostatní bestie by se umlátily po konzervách (a tedy s chutí zblajznou olízané kousky masíčka z cizí porce, zatímco její adresát se cpe granulemi, i pokud je to obyčejný Whiskas...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (18x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top