Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo Zverlit

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Miss[Sh]ka



Založen: 31.10.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Ostrava-Výškovice,Charvátská 16

Předmět: Stelivo Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 14:11:43
Odpovědět s citátem

Dobrý den,kocourka máme doma teprve 2 dny a velmi rychle se adaptoval takže chodí perfektně na záchůdek atd ... ale máme problem se stelivem,jelikož Maty chodí hodně často na velkou tak stelivo (Zverlit) vydrží 2 dny a pak velmi zapáchá!Máte stejný problem nebo dělám něco špatně já?Děkuji za odpověď Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Stelivo Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 14:52:59
Odpovědět s citátem

[quote="Miss[Sh]ka"]Dobrý den,kocourka máme doma teprve 2 dny a velmi rychle se adaptoval takže chodí perfektně na záchůdek atd ... ale máme problem se stelivem,jelikož Maty chodí hodně často na velkou tak stelivo (Zverlit) vydrží 2 dny a pak velmi zapáchá!Máte stejný problem nebo dělám něco špatně já?Děkuji za odpověď :



Kupte jiné stelivo,hrudkující,hrudky vyberete a nic nepáchne,bobek se také stelivem, při hrabání kocouře,obalí,snadno se vybere a nic nepáchne


Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Stelivo Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 12. 2008 16:12:59
Odpovědět s citátem

Zverlit je hrudkující stelivo. Funguje tak, že kočka se vyčůrá, stelivo vytvoří hrudku a ta se vybere lopatkou, kočkolit se prosype, hrudka zůstane na lopatce a vyhodí do komunálního odpadu. Pokud kočka chodí kakat, je zapotřebí vybírat bobky, opět se prosype kočkolit, bobky zůstanou na lopatce a ty vyhodit například do toalety.

Hrudkující steliva vydrží v záchůdku, při správném použití až 1 měsíc bez toho, aniž by výrazně zapáchaly. Takže se zdá, že něco děláte špatně.

Nehrudkující steliva se mění přibližně 1x týdně kompletně.

A dodám - pokud má kocourek průjem, jak zmiňujete v jiném tématu, je lepší zvolit stelivo nehrudkující, kočkolit zašpiněný od průjmu vybrat a vyhodit do toalety a spláchnout, či vybrat do igelitového pytlíku, a záchůdek čistit kompletně dokud průjem nezmizí.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Minkli



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 22
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Stelivo Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 14:27:56
Odpovědět s citátem

Hrudkující steliva vydrží v záchůdku, při správném použití až 1 měsíc bez toho, aniž by výrazně zapáchaly. Takže se zdá, že něco děláte špatně.

Používám Mikeše, což je hrudkující stelivo, ale déle než týden v uzavřené nádobě na kočkolit ho nechat stejně nemůžu, protože i tak čpí a je cítit po místnosti...
Jaké stelivo je tedy takové, že ho můžu nechat měsíc a vybírám jenom hrudky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 17:20:19
Odpovědět s citátem

Mám dva sphynxy a když jsem používal hrudkujícího mikeše, cca za pět dní jsem musel kvůli smradu kompletní záchůdek vysypat. Nyní používám hrudkující dřevité CAT BEST ÖKO PLUS, a za ten rok co ho používám, jsem jej ještě kompletně nevysypal, pouze doplňuji, takže ač je dražší, konečný výsledek je levnější a hlavně NESMRDÍ. Další výhoda že se může vyhazovat do WC aniž by ho ucpal. Jen nevím, zda je vhodné vzhledem k tomu že je lehčí, pro nějaké velké chlupatky.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Narleness.tee



Založen: 30.05.2008
Příspěvky: 7
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 23:10:18
Odpovědět s citátem

Rozhodně nedoporučuji jakékoliv množství hrudkujícího bentonitového steliva splachovat do toalety, mohla byste si tím zadělat na nemalý problém s doslova "zabetonovaným" záchodem...
_________________
Jan Richter

sacred birmans cattery
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 23:28:10
Odpovědět s citátem

Což právě u CAT BEST ÖKO PLUS nehrozí Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Minkli



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 22
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 0:34:13
Odpovědět s citátem

Takže je jsou to nějaké lehké granule? Mám polodlouhosrstou kočku, vytahala by ho na chlupech ven? Jinak bych ho zkusila Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 9:35:29
Odpovědět s citátem

Minkli napsal:
Takže je jsou to nějaké lehké granule? Mám polodlouhosrstou kočku, vytahala by ho na chlupech ven? Jinak bych ho zkusila Cool


To jsou granule ze dřeva, proto se odpad může jako jediný házet do lidského WC bez rizika ucpání, protože ve vodě se chová jako WC papír.
Já vyzkoušela taky kde-co a skončila jsem rovněž u Cat best oko plus a nedám na to dopustit. Jak psal Olda, trochu se vynáší, ale to asi nakonec každé stelivo-a tohle nemůže poškodit parkety, lino ani plovoucí podlahu-nic nepoškrábe. Dokonale hrudkuje, já taky pouze dosypávám a vůbec neměním celý obsah kadibudky-není třeba. Takže mi nakonec vyšlo jako provozně nejlacinější, i když jeho pořizovací hodnota je vyšší. Já ho ale kupovala v akci v Zooplusu, a 50l mě vyšlo na cca 500 Kč, přičemž těch 50l mám tak na 2-2,5 měsíce při 5ti kočkách, což si myslím, že je hodně slušné. A žádná starost s vynášením. Vše naházím do záchodu a spláchnu-paráda.
I pach pohlcuje slušně. Samozřejmě, pokud člověk přijde ve chvíli, kdy se číča vykadila, cítit to je, stejně jako když má miláčka, který se neobtěžuje zahrabáváním, vyprdne bobek a nechá ho osudu jako náš Adamíšek-ale to neexistuje stelivo, které by toto zvládlo Wink

Fakt doporučuju. Prodává se 5l, 10l a 40l balení.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Minkli



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 22
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 10:05:31
Odpovědět s citátem

Dík za info Cool Budu teď objednávát ze shopu pár "potřebných" kočičích věcí, tak ho vemu zkusit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Stelivo Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 20:17:42
Odpovědět s citátem

Minkli napsal:
Hrudkující steliva vydrží v záchůdku, při správném použití až 1 měsíc bez toho, aniž by výrazně zapáchaly. Takže se zdá, že něco děláte špatně.



S touto zkušeností se naprosto ztotožňuji. Po vyzkoušení několika hrudkujících steliv jsme se vrátili zpět k Mikešovi. Ta předchozí byla taky solidní co do hrudkování a pohlcování pachu, ale jedno bylo dost hrubé, druhé dělalo bláto. Mám sice jen jednoho kočičáka, zato ale skoro devítiměsíčního tudíž pubertálního pětikilového britského kocoura. Pije vydatně, takže čurdí taky vydatně, a to 5x i víckrát denně. Bobky 1-2x denně. Záchodek čistím než odejdu do práce, když se z práce vrátím a večer než jdeme spát. Případně když v době mojí přítomnosti udělá bobkiš; v té chvíli je to cítit. Ale udělal-li ho když jsem doma nebyla, není při příchodu cítit nic. Obsah vůbec není nutno kompletně vyhodit, jen pravidelně dosypávám. Cca 1x za 10-14 dni vysypu stelivo na noviny, záchodek vymyji a vydesinfikuji a stelivo zas vrátím.
Teď mám nachystáno na otestování dřevěné stelivo Porta Pine, ale odkládám to, až koupím druhý záchodek, aby měl kocour na výběr.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 20:49:40
Odpovědět s citátem

Myslím že na vyhazování hrudek ze záchůdku asi není co, dělat špatně. Zřejmě je čurání některému kočičáku víc cítit a pak asi ne každé stelivo vyhovuje. My když jsme používali Mikeše, tak pominu-li skutečnost, že byl za tři dny kocour celý ušmudlaný a zralý do sprchy, po pár dnech byl záchůdek pořádně cítit a stelivo jsem musel vysypat všechno, takže prakticky, co týden, to pytel steliva. A nic na tom neměnil fakt, že jsem čurací hroudy poctivě vyhazoval několikrát denně.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 21:59:19
Odpovědět s citátem

Já jednu dobu používala stelivo z Plusu-taky něco jako Mikeš, ale to byla katastrofa-bláto, skoro denně nový pytel, i když bylo laciné, vyšlo mě pěkně draho. navíc jsem s ním musela běhat ven k popelnici. Tohle vše odpadlo při dřevěném stelivu.

To z piniového dřeva jsem dostala grátis ze Zooplusu-a vyhodila jsem ho po prvním použití-bylo příliš jemné a bylo všude včetně koček. Hrudkovalo sice hezky, ale ten prach se nedal skousnout-byl prostě všude, zlaté cat best oko plus.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 17:11:11
Odpovědět s citátem

Můj kocourek taky chodí často na velkou a to 2x denně Smile a používáme stelivo Biokats Bianko - hrudkující - a vydrží to v pohodě týden, samozřejmě že pokaždé, když kotě jde na velkou, tak musíme bobek vyhodit, ale jinak si nemůžu na tohle stelivo stěžovat Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 19:10:34
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Já jednu dobu používala stelivo z Plusu-taky něco jako Mikeš, ale to byla katastrofa-bláto, skoro denně nový pytel, i když bylo laciné, vyšlo mě pěkně draho.


"Bláto" z Plusu mám taky vyzkoušené, prostě hrůza, navíc byly všude obtisklé tlápoty. Kupuji pro svou smečku většinou Mikeše nebo nám teď vyhovuje i Cat liter od firmy Propesko (k dostání v Tescu). Myslím, že by měli v některých případech dávat obchodníci množstevní slevu Wink - zvláště pokud vezete plný vozík steliva, protože ty tři potvory mají šílenou spotřebu, je to takové čůrací komando Laughing Spíš mi dělá hlavu, jak se pak toho "opotřebovaného" steliva zbavit. Nejprve jsem ho házela na kompost, ale za chvíli bych asi měla na zahradě kopec, takže teď to dávám do popelnice, už jsem od nového roku zvýšila i četnost svozu, tak uvidím Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
nikiki



Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 1. 2009 20:36:44
Odpovědět s citátem

ja mam zas nejlepsi zkusenost se silikagelovym kockolitem.vyhazuju jenom bobky, u jednoho kocicaka vydrzi mesic a nesmrdi.puvodne jsem si myslela ze to je kockolit pro zazobance co nevedi co s penezma,pak jsem o tom nekde neco cetla, zkusila a do jineho nejdu.uvidim jak dlouho vydrzi pro dva kockouny Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 16:22:17
Odpovědět s citátem

Ja používam červený Zverlit s vôňou, mačky máme tri, a som s ním maximálne spokojná. Vydrží pri pravidelnom a dôkladnom čistení v záchodíku aj viac než mesiac (samozrejme doplňujem priebežne). Raz za mesiac to vysypem komplet, vyčistím a nasypem úplne novú dávku. Inak v lete mením zverlit zridkavejšie, lebo mi zázraky okrem iného aj prihnojujú záhradu Embarassed
Odpovědět 
yvetakasikova



Založen: 05.12.2008
Příspěvky: 4

Předmět: Stelivo Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 20:39:33
Odpovědět s citátem

Kupuji Magic Litter a jsme spokojeni my i kočičáček,vyberem jen bobíky a u kotěte vyjde balení 7,6lit víc než na 2 měsíce.Hlavně žádný zápach ,prach a pod. Razz Razz yvet
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2009 21:38:10
Odpovědět s citátem

Taktéž používám pro svou kocouřici silikagel. Naprosto jí vyhovuje od kotěte. Když jsme si ji před skoro 2 roky přivezli, tak jsem se s ní nemazlila a rovnou jí do záchůdku nasypalo toto stelivo Smile Cca 3x měla tendenci ho ochutnat, takže sem jí pak obírala pusinu od přilepených kamínků Laughing , ale další zkušenosti mám pouze pozitivní. Kupuji 8l v Hornbachu za 250Kč a půl pytle má na 1 měsíc (pak už se mi zdá, že svojí vahou kamínky trochu drtí a při hrabání se z nich lehce práší), takže náklady mi připadají naprosto minimální. Dokonce se nám podařil před cca 1/2 rokem úžasný kup - v Kauflandu měli toto stelivo 8l/100Kč, takže doma hnedle přibylo nějakých 15 pytlů, tudíž 2 roky máme vystaráno a náklady 50,-/měsíc jsou v podstatě nula nula nic Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
uju



Založen: 27.10.2007
Příspěvky: 72
Bydliště: Hronov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 12:52:49
Odpovědět s citátem

Já používám stelivo zverelit a jsem s ním hrozně zpokojena. A když jsem byla nucena kočina nechat doma 4 dny tak jsem měla hrůzu jak to doma bude smrdět po nevybraném záchůdků, ale doma cítit nic nebylo (a to přiznal i manžel který kočina nesnáší a nejraději by všechno jen svedl na něho) a kupodivu ani to vybírání z krytého WC nebylo hrozné. Je teda pravda, že jsem použila oranžový zverelit s vůní. Záchůdek perfektně savem vymývám 1X měsíčně a nic cítit doma není. Stelivo vyhazuji do konťáku protože WC by zabetonovalo!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Efis



Založen: 29.08.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 13:36:49
Odpovědět s citátem

Také si nemůžu Zverlit vynachválit - zkoušela jsem i jiná steliva, ale k tomuto jsem se nakonec opět vrátila. Ani po třech dnech (prodlouženém víkendu, kdy kočka zůstala sama doma) v malém bytě nebyl žádný zápach. Je pravda, že jsem ho tam pro tento případ dala skoro třičtvrtě pytle, takže hrudky byly zahrabané dost hluboko. Jinak běžně vyhazuju hroudy každý den a stelivo postupně dosypávám. Jednou za tři týdny vyhodím vše kompletně a záchod prodrbu savem pod horkou vodou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 18:45:07
Odpovědět s citátem

Tak já používám Bio cats ten zelený a jsem sním moc spokojená. Měním kocourovi písek zhruba jednou za 7- 10 dní celý ho vysypu, vymyju i boudičku Brefem apod..a nasypu nový. Mezi tím samozřejmě vybírám bobíky a hrudky a někdy i trochu dosypu. Zkoušela jsem i jiný ale tenhle mi vyhovuje nejvíc. Zverlit se mi zdá že hrudkuje až moc mohla jsem to po 3 dnech vysypat celý. Akorát u nás mají jen malé balení a nikde nemůžu sehnat větší. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 22:03:22
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Tak já používám Bio cats ten zelený a jsem sním moc spokojená. Měním kocourovi písek zhruba jednou za 7- 10 dní celý ho vysypu, vymyju i boudičku Brefem apod..a nasypu nový. Mezi tím samozřejmě vybírám bobíky a hrudky a někdy i trochu dosypu. Zkoušela jsem i jiný ale tenhle mi vyhovuje nejvíc. Zverlit se mi zdá že hrudkuje až moc mohla jsem to po 3 dnech vysypat celý. Akorát u nás mají jen malé balení a nikde nemůžu sehnat větší. Sad


Bydliště Brno kde? Smile Třeba v Bohunicích v Campus Square je nový obchod, je větší, mají hodně zboží a velká balení. A nebo objednat na online.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 9:24:06
Odpovědět s citátem

Bydlím v Židenicích, tady u nás na rohu je obchod tak ho kupuju tam. Pěšky to mám 10 metrů. Na internetu jsem se dívala ale nenašla Sad To vůbec nevím že v Campusu je nějak obchod s chovatelskýma potřebama a jak je to tam cenově??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 10:27:21
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Bydlím v Židenicích, tady u nás na rohu je obchod tak ho kupuju tam. Pěšky to mám 10 metrů. Na internetu jsem se dívala ale nenašla Sad To vůbec nevím že v Campusu je nějak obchod s chovatelskýma potřebama a jak je to tam cenově??


Je to na té vnější straně u zastávky, ne uvnitř. A je to Pet Center, takže stejné ceny jako jinde v této síti. Jako síť jsou na internetu a mají dvouměsíční akční letáky, kde se občas dá něco koupit za lepší ceny. Tenhle obchod mě zaujal, že je z jejich obchodů v Brně největší a mám to busem tak čtvrt hodiny. Sami ho uvádějí jako velikost "extra", takové jsou jen dva, druhý v Praze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 10:33:59
Odpovědět s citátem

Jo ten pet center jsem už někde viděla.. Tak to se tam zajedu podívat,akorát to mám dost daleko Confused A na tom internetu mají jako všechno zboží co se dá u nich koupit?? A jaká je prosímtě ta adresa? A ty jsi odkud z Brna jestli se můžu zeptat?? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 19:02:08
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Jo ten pet center jsem už někde viděla.. Tak to se tam zajedu podívat,akorát to mám dost daleko Confused A na tom internetu mají jako všechno zboží co se dá u nich koupit?? A jaká je prosímtě ta adresa? A ty jsi odkud z Brna jestli se můžu zeptat?? Smile

Na internetu mají informace o pradejnách, o akcích a takové všeobecné věci a ze zboží vždycky jen ten akční leták. Oni nejsou online obchod, takže na internetu nenabízejí.
Pro zajímavost poslední loňský leták
http://www.petcenter.cz/akcninabidky/PetCenter_mag_11122008b.pdf
a nová nabídka
http://www.petcenter.cz/akcninabidky/letak.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 19:22:41
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Tak já používám Bio cats ten zelený a jsem sním moc spokojená. Měním kocourovi písek zhruba jednou za 7- 10 dní celý ho vysypu, vymyju i boudičku Brefem apod..a nasypu nový. Mezi tím samozřejmě vybírám bobíky a hrudky a někdy i trochu dosypu. Zkoušela jsem i jiný ale tenhle mi vyhovuje nejvíc. Zverlit se mi zdá že hrudkuje až moc mohla jsem to po 3 dnech vysypat celý. Akorát u nás mají jen malé balení a nikde nemůžu sehnat větší. Sad


Bio cats je dobrý i ten obyčejný bilý i pomerančový. Krásně hrudkuje a moje číča ani nezjistila, když jsem jí vůně měnila. Vydrží opravdu dlouho, jenom dosypávám to, co jsem odebrala a jednou za měsíc vyměním komplet. Pokud by byly nějaké problémy, tak pochopitelně dříve.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ccaroda



Založen: 06.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 3. 2009 11:53:45
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Taktéž používám pro svou kocouřici silikagel. Naprosto jí vyhovuje od kotěte. Když jsme si ji před skoro 2 roky přivezli, tak jsem se s ní nemazlila a rovnou jí do záchůdku nasypalo toto stelivo Smile Cca 3x měla tendenci ho ochutnat, takže sem jí pak obírala pusinu od přilepených kamínků Laughing , ale další zkušenosti mám pouze pozitivní. Kupuji 8l v Hornbachu za 250Kč a půl pytle má na 1 měsíc (pak už se mi zdá, že svojí vahou kamínky trochu drtí a při hrabání se z nich lehce práší), takže náklady mi připadají naprosto minimální. Dokonce se nám podařil před cca 1/2 rokem úžasný kup - v Kauflandu měli toto stelivo 8l/100Kč, takže doma hnedle přibylo nějakých 15 pytlů, tudíž 2 roky máme vystaráno a náklady 50,-/měsíc jsou v podstatě nula nula nic Cool



Mám dvě kočky a dvě fretky a musím říct,že používáme jen silikagel.Nepáchne a vydrží měsíc,někdy déle.Jenom vybíráme bobiše a přisypáváme.Po měsíci obsah wecka vysypu do WC a po dezinfekci znovu naplníme nové.Jsme absolutně spokojeni Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Patricie



Založen: 13.10.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: PetCenter Campus Square Brno.
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 10. 2009 22:00:09
Odpovědět s citátem

Tak jsem se byla podívat v tom novém PetCentru na Campus Square jak zde bylo zmiňováno. A mohu říct že jde o opravdu veliké PetCentrum na Moravě. Z podestýlek které tam nabízejí jsem si vybrala velké balení 20 kg a jsem nadmíru spokojená především s cenou a dostupností zboží které je možné i objednat a do dvou dnů ho mají k dispozici. Hlavně mně udivila jejich akce výprodeje kde mají až 40% z ceny zboží. Takže jsem nakoupila i pelíšek pro kočky který na internetu stojí 1400,- Kč a mne vyšel na pouhých 600,- Kč což je super. Hlavně mně vyhovuje jejich otvírací doba 9-20 což pro mne která je v práci až do 17 hodin je velmi pozitivní. Doporučuji se zajít jen podívat určitě to stojí za to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top