Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Porada

Fórum: Rady

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Štěpinka



Založen: 09.12.2008
Příspěvky: 3

Předmět: Porada
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2008 20:01:00
Odpovědět s citátem

Ahoj všem. Neznáte nějakého dobrého chovatele, který by měl momentálně krásná koťátka britské modré nebo colorpointky? Chtěla bych holčičku na mazlíka. Chtěla bych prověřený chov za dobrou cenu. Tak jestli někoho znáte tak mi dejte prosím kontakt nebo odkaz na jejich stránky. Neměli jsme ted tak půl roku žádného kočičáka a moc nám chybí:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2008 22:55:14
Odpovědět s citátem

Řká se, že kluci jsou mazlivější. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Porada
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 12. 2008 23:07:52
Odpovědět s citátem

Štěpinka napsal:
Ahoj všem. Neznáte nějakého dobrého chovatele, který by měl momentálně krásná koťátka britské modré nebo colorpointky? Chtěla bych holčičku na mazlíka. Chtěla bych prověřený chov za dobrou cenu. Tak jestli někoho znáte tak mi dejte prosím kontakt nebo odkaz na jejich stránky. Neměli jsme ted tak půl roku žádného kočičáka a moc nám chybí:-)





Že jsou kocouři mazlivější mohu potvrdit z vlastní zkušenosti,Matěj po kastraci asi po půl roce,mi přijde lehnout na klín,a vydrží celý večer,dýl než já Very Happy ,Barunka sice je vykastrovaná nedavno,ale na klín ani náhodou,ale z druhé strany, je jako ocásek,kam se hnu běži za mnou.Mám britky Very Happy


Bětka,Barunka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2008 6:49:57
Odpovědět s citátem

Na mých stránkách (http://zluzinek.px.cz) v rubrice "koťata" najdete odkazy na prověřené spřátelené CHS kde v tuto chvíli nabízejí koťátka s PP v různých barvách. Co se týká mazlivosti tak si nemyslím že by byl rozdíl mezi kocourky a kočičkami, záleží spíš na povaze. U nás jsou mazlivější spíš holky, navíc u britek mám vypozorováno že jejich mazlivost roste s věkem, koťátka si chtějí spíš hrát než mazlit, ale téměř jedenáctiletá kastrátka je supermazel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Štěpinka



Založen: 09.12.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2008 7:37:42
Odpovědět s citátem

Ahoj všem.
My jsme právě britku už měli a jsou to super mazlíčci. Měli jsme chlapečka a tentokrát bychom raději holčičku. Když jí neseženeme tak si samozřejmě nejspíš vezmeme kluka, ale hledáme spíš holku. Vadilo nám, že kocourek začal značkovat už v 8 měsících a museli jsme ho dát chudáka kastrovat, tak brzy. Vždyť byl ještě děťátko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2008 10:42:47
Odpovědět s citátem

Štěpinka napsal:
Ahoj všem.
My jsme právě britku už měli a jsou to super mazlíčci. Měli jsme chlapečka a tentokrát bychom raději holčičku. Když jí neseženeme tak si samozřejmě nejspíš vezmeme kluka, ale hledáme spíš holku. Vadilo nám, že kocourek začal značkovat už v 8 měsících a museli jsme ho dát chudáka kastrovat, tak brzy. Vždyť byl ještě děťátko.


U briťáků je skorá pohlavní dospělost asi běžná-já taky musela dát kastrovat kloučka v 8 měsících-v bytě se nedalo žít, co prováděl, naštěstí to po kastraci přestalo. Ten smrad byl nesnesitelnej, br Twisted Evil !

Teď mám devoního už dospělého kluka a snad mám štěstí-zatím značkovat nezačal, i když mám i nekastrovanou kočičku.

Ale kastrace v 8 měsících není žádné neštěstí-to vám potvrdí každý veterinář, že to už je v pohodě, to už nejsou děťátka, ale těžcí puberťáci Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Štěpinka



Založen: 09.12.2008
Příspěvky: 3

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2008 13:41:34
Odpovědět s citátem

Já vím, že se dá osm měsíců počítat jako standardní dospívání. Ale raději stejně chceme kočičí holčičku. Chceme zkusit mít kočičku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2008 18:42:20
Odpovědět s citátem

Výběr britské holčičky chválím, já sama mám dvě a jsem na výsost spokojená. Ta starší začala mrouskat už v 6 měsících a taky šla na kastraci. Takže pohlavní dospělost je velmi individuální. Naše holky sice nejsou urputní mazlové, ale jsou to zlatíčka. Přeji štěstí při výběru "miminka".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Anketa: Máte nějaké oblíbené kočičí plemeno? (19x)
3
Fotočlánek: Krásná bílá kočičí dvojčata (17x)
4
Fotočlánek: Maya - šilhající kočička (17x)
5
Kočičí věk (17x)
6
Fotočlánek: Kocour ze Shreka existuje! (16x)
7
Fotočlánek: Kočka ve správný moment 2 (14x)
8
Fotočlánek: Kočky a děti 3 (14x)
9
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2022 (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top