Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak jste se zavděčili kočičákům s vánočním dárkem?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Jak jste se zavděčili kočičákům s vánočním dárkem?
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 19:03:34
Odpovědět s citátem

Moje kočky dostaly hromadu tyčinek z DM, ale tentokrát se na tyčinky nevrhly, jako-by měsíc nedostaly najíst. Veškerou pozornost věnovaly barevnému kroužku s obíhající kuličkou a s "myším praporkem" na spirálce. Mladší Stelinka byla z hračky paff. Neúnavně roztáčela kuličku a brnkala do myšky celý Štědrý večer a oba dva další dny. Občas jsem musela hračku na chvíli schovat, protože ji posouvala celým bytem a všem se pletla pod nohy. Chudák Valentýn ji sledoval jen zpovzdálí a s velkým zaujetím. Neodvážil se vyzkoušet hračku také, věděl, že je to marné.
Uplynulo pár dnů a nová hračka leží v koutě bez povšimnutí. Valda si ji ani teď neodvažuje půjčit a Stelinka? Ta vyšťourala z pod gauče starou šedou myšku,nosí ji v tlamičce,vyhazuje do vzduchu,chytá a zastrkuje na nejrůznější místa v botníku. Na vánoční dárek už ani nepohlédne.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 20:02:23
Odpovědět s citátem

Nám Ježíček přinesl veliký tunel, prolézadlo sýr, pelíšek kukaň a kuličkovou dráhu. Na Štědrý večer měla největší úspěch kuličkodráha a Wyome si s ní hrála skoro celou noc. Teď už trochu polevila, ale průběžně se používá všechno. Občas někdo proletí tunelem, občas si někdo hraje s kuličkou, v sýru se dobře schovává při pranici a v kukani si taky občas někdo schrupne. Vyloženě nepoužívaná není žádná nová hračka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 12. 2008 20:15:45
Odpovědět s citátem

U nás se kočky na dárečky Wink a největší radost byly všechny ty papíry a krabice. Do jedné větší jsme udělali pár otvorů a je to momentálně nej hračka a zadarmo Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Květa



Založen: 02.10.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2009 21:56:23
Odpovědět s citátem

Náš Nikit svým kočičím smyslem našel svůj dárek dřív než jsem ho stačila zabalit. Smile Zrovna jsem balila všechny dárky - asistoval mi velmi pečlivě - očuchal všechny krabice, na všech igeliťácích se vyválel, až našel igelitový pytlík se svým dárkem - různýma tygrovanýma myšičkama. Vykousal díru, jednu myšku vytáhl a začal boj a lítání po celém obýváku. Very Happy Vůbec nechápu jak poznal, že je to pro něho. Bylo to ještě v jednom igeliťáku - jestli to vonělo tím zvířecím obchodem. Fakt nechápu. Ale to bude určitě jeho vysokou inteligencí Wink
Přikládám odkaz na Nikýtkovo PF, kde je vidět i ta myška: http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-kocour.php?id=35195

Květa a Nikit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 1. 2009 19:22:50
Odpovědět s citátem

Fanouš, Bedříšek a Vločka dostali mimo dalšího tuctu myší a balónků i tunel a ten je baví dost, většinou tam vleze Bedřich a Fanouš na něj skočí, pak s ním jezdí po bytě, docela dost šustí, takže kraválu nadělají dost, zejména mezi 3 a 5 hodinou ranní Rolling Eyes .
Jinak víc něž dárky je baví cupovat řetězy z vánočního stromku - kupodivu stromek a ozdoby je nechávají chladnými. Strhnou řetěz na zem a tam ho zmasakrují do kuličky, všude jsou roztahaný ty malý lametky z toho, no jsou to šikulky. Také adventní věnec měl úspěch, to kradli mašle a malé ozdůbky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2009 14:34:18
Odpovědět s citátem

Náš kočičí vánoční dárek je už dávno v trapu Rolling Eyes Koupili jsme kocouřici odpočívadlo na topení, ale lehla si do něj jen jednou a to hádám jenom proto, že její oblíbené místečko na pračce nebylo v tu chvíli k dispozici. Nějakou dobu jsem nechala odpočívadlo "instalované", ale po takových dvou měsících putovalo o dům dál Evil or Very Mad
Jinak musím konstatovat, že mám podobnou zkušenost jako Květa - kočka zaručeně pozná, když je v nákupní tašce něco pro ni. Noří se do ní div tam celá nezapadne Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: zooplus.de
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 4. 2009 14:43:44
Odpovědět s citátem

Tak jsem právě na výzvu zooplusu vyplnila jejich dotazník a získala "gutschein" na 10% slevy z nákupu, hnedle jsem objednala plánované zboží a ušetřila 13 EUR, to potěší Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (29x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (26x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top