Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

HRACKA


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 10:40:47
Odpovědět s citátem

Ahoj vsem,

mela bych dotaz, kocenka je cim dal tim linejsi, nejradeji by se jen povalovala a zrala,zadna hracka, kterou mela rada driv ji uz nebavi...
nemate prosim nejaky typ na hracku?klidne i z obchodu rada ji koupim,ale nechci kupovat drahe kraviny, ktere ji ve finale nebavi (tech mam doma hromadu..)
diky moc pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 11:05:42
Odpovědět s citátem

Zdravim Vás,

myslim, že kočičky s věkem si přestávají hrát a jen občas je něco víc zaujme..Tak to tak pozoruji u naší kočičky 5měs. Dřív ji bavily všechny hračky a že jich máme doma plno:)) a postupně to opadá..
Nejvíce se mi osvědčilo mávátko s myškou na konci a úplná bomba která ji zatim drží pořád je slaměná ozdaba kulička ze stromečku:) Už jsem vykradla všechny známé o tuhle ozdobu:)) Jinak taky je dobrá kulička keramzitu z květináče..Hážu ji všechno co mi přijde pod ruku, vršky od pet lahví, papírové alobalové koule, prostě vše..Včera jsem přišla domů a naše kočička začala mrouskat, tak jak se pořád se vším mazlila, tak jsem jí hodila prázdnou pet lahev a to byla sranda, bylo to jak mazlení u tyče akorát na podlaze:)) Říkám ji teď ty naše malá prostitutko:))
A jelikož mi naší kočičky je líto, tak zítra ji přivezeme hračku v podobě malého kocourka, tak jsem zvědavá jak dopadne tahla hračička:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 11:09:40
Odpovědět s citátem

TO BIA2:

diky moc za rady , zkusim tu ozdobicku,tu nekde doma mam a myslim, ze by se ji mohl libit ten keramzit, ze bude takovy hlucny Smile
mate pravdu kocicky jsou vekem linejsi,ale je to pro me neprijemny, kdyz vidim, jak ji nic nebavi,jak se soura znudene po byte.To Vam drzim palecky s novym prirustkem a urcite pak dejte vedet jak probiha seznamovani Smile
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 11:30:08
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
nemate prosim nejaky typ na hracku?


Kocoura zaručeně probere a vyprovokuje "pouštění prasátek". Nedělám to zrcátkem ale uzávěrem od laku na nehty, který je stříbřitý a nasvícen stolní lampičkou dělá v jinak šeré místnoszi na zdi pěkné malé ostře ohraničené "prasátko". Kocour ho usilovně loví Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 12:01:43
Odpovědět s citátem

ALAMKO,
to mate pravdu, kdyz si trham oboci pod lampickou tak mam takove dvojite zrcatko,ktere dela prasatka,tak to emmicku take zaujme,proto jsem premyslela, ze si koupim takovou tu malou baterku na klice nebo laser, myslim, ze za tim by litala jak pominuta,ale zase mi ji je vzdycky lito jak to hleda, ze to nemuze uchopit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 12:15:07
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
ALAMKO,
to mate pravdu, kdyz si trham oboci pod lampickou tak mam takove dvojite zrcatko,ktere dela prasatka,tak to emmicku take zaujme,proto jsem premyslela, ze si koupim takovou tu malou baterku na klice nebo laser, myslim, ze za tim by litala jak pominuta,ale zase mi ji je vzdycky lito jak to hleda, ze to nemuze uchopit Smile


Jo, laser je prý velmi oblíbený Laughing My takovou baterku máme, jen došly baterky a nějak nejsme schopni koupit nové, tak děláme prasátka tak max. při kartáčování Laughing Jinak naše příšera zbožňuje, když vezmeme tyčku a strčíme pod polštář, deku, mikinu...a vysunujem a zasunuje...prostě ona vidí, že se to hýbe, schovává a dovádí ji to k šílenství Laughing a tudle našel přítel někde zapadlýho hopika, tak s tím si taky vyhrála. Jo a ještě uchodrbky ji občas večer předhodím Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 12:19:10
Odpovědět s citátem

U nás je favoritem mávátko. To když vezmu do ruky, tak Míša o sobě přestává vědět a šílí. Koupila jsem jí i další s bambulkami na konci, jako by rybářský prut a to je šííííílená nuda Mad Laserové ukazátko používáme, když ji chceme utahat Laughing no a dalším hrozně hlučným hitem je tuba od oscilococcina, nebo jak se to píše.

A další nej hračkou jsem já, když na mě číhá a schovávám se jí. Taky pořád hledám další hračku, co by ji zaujala, takže budu ráda za každý tip.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 12:24:40
Odpovědět s citátem

Dneska jdu kouopit leaser Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 12:39:13
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:
Jinak naše příšera zbožňuje, když vezmeme tyčku a strčíme pod polštář, deku, mikinu...a vysunujem a zasunuje...prostě ona vidí, že se to hýbe, schovává a dovádí ji to k šílenství

Ano, to jsem zapomněla zmínit. To kocour miluje, pohyb pod povrchem. Mám takové staré prostěradlo a když chci riskovat, strčím pod něho ruku a šmejdím sem tam. Kocour loví. Nesmím ho ale vydráždit příliš, to by se drápy vysouvaly a zuby zakusovaly moc intenzivně Smile Hůlka s omotaným kusem látky, aby to udělalo větší objem, ta je bezpečnější Smile Jako kotě mi lovíval nohy pod dekou, když jsme šli spat. Zrovna předevčírem si na to vzpomněl a jak tak seděl na poličce vedle postele a já jsem pohnula rukou pod dekou, skočilo mi pět kilo na břicho Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 12:50:25
Odpovědět s citátem

Alamka:

To lovení nohou mi ani nepřipomínejte:) Kvůli těmto hrátkám jsme málem zešíleli Very Happy Naše malá nám to dělala neustále až jsme ji kvůli tomu museli odnášet z ložnice pryč a u televize nehrozilo se zakrýt.. Naštěstí z toho už teď vyrostla a udělá nám to jen občas, ale jak píšete, když na vás z ničeho nic skočí 5kilová kočka, tak je to zážitek:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 13:15:55
Odpovědět s citátem

Emmicka ma taky rada kousek spagety ,kdyz hodim na zem tak to si s tim vyhraje,ale posledni dobou ji nebavi ani toto, ten laser je pry super.
Zkousela jsem rouru od toaletaku i pouzdro od sumivych multaku,ale to je na ni moc velke,ona ma rada co nejmensi vecicky:)driv jako mala mela rada i male mysicky s kulickami uvnitr.Mavatko ma nejradeji z druhe strany jen tu cernou tycku kdyz ji schovavam, ty pirka ji vubec neberou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 14:38:11
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Emmicka ma taky rada kousek spagety ,kdyz hodim na zem tak to si s tim vyhraje,ale posledni dobou ji nebavi ani toto, ten laser je pry super.
Zkousela jsem rouru od toaletaku i pouzdro od sumivych multaku,ale to je na ni moc velke,ona ma rada co nejmensi vecicky:)driv jako mala mela rada i male mysicky s kulickami uvnitr.Mavatko ma nejradeji z druhe strany jen tu cernou tycku kdyz ji schovavam, ty pirka ji vubec neberou Smile


špagetu zkusím nebo i kousek vrtule. Roura od toaletaku je hrozna nuda Confused hold máme hodně vybíravou kočenu. Ale s tím málem, co si vyhraje, tak to stojí za to! Razz No a pak ještě obaly od homeopatik. Je to jako pouzdro od sumivych multi., ale mnohem menší.

Ani nevíte, jakou práci nám dalo sehnat to laserové ukazovátko. Nakonec jsme jej objednali na internetu.

Máte někdo zkušenost s kočičími lázněmi? Zaujalo to vaši číču?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 14:48:43
Odpovědět s citátem

Nejlepší hračka je další kočka .Ve dvou se to lépe táhne i zvířatům. Když si hrají dvě kočky, je to lepší, než televize. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 14:57:35
Odpovědět s citátem

NA TY KOCICI LAZNE JSEM KOUKALA,ALE MYSLIM,ZE BY TO KOCENU NEBAVILO,ONA CELKOVE NA SANTU NIJAK NEREAGUJE,TAKZE POCHYBUJU, ZE BY SE O TO NEJAK SAMA OTIRALA.jee pardon neprepla jsem si klavesnici Embarassed
ja vim, ze nejlepsi zabava je druha kocicka,ale muzu mit bohuzel jen jednu Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 15:00:27
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Nejlepší hračka je další kočka .Ve dvou se to lépe táhne i zvířatům. Když si hrají dvě kočky, je to lepší, než televize. Very Happy


Já vím, ale přítel nechce Sad Možná někdy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 15:02:36
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
NA TY KOCICI LAZNE JSEM KOUKALA,ALE MYSLIM,ZE BY TO KOCENU NEBAVILO,ONA CELKOVE NA SANTU NIJAK NEREAGUJE,TAKZE POCHYBUJU, ZE BY SE O TO NEJAK SAMA OTIRALA.


Ani jsem nepostřehla, že je tam šanta. Myslela jsem, že je baví ty různé povrchy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 15:02:40
Odpovědět s citátem

Miso,tak to jsme na tom stejne, muj pritel take ne Sad Crying or Very sad
takze musim vymyslet stale nove a nove podnety,ktere by ji bavily,alespon na chvili,protoze mam vzdycky takovou radost, kdyz se pro neco nadchne a vidim,jak je rozdovadena Razz Razz Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 15:14:43
Odpovědět s citátem

Pavito, zase nás to nutí vymýšlet stále nové blbinky, taky super, ne? Very Happy já si připadám kolikrát jak cvok a občas se na mě přítel dívá nějak divně Very Happy ale když se pustí do hraní s Míšou on, tak se dívám já ještě divněji Laughing

Dnes jsem přeslíkala povlečení, zábava jak hrom! A když se jí občas schovám a ona na mě pak číhá... No od té doby co ji máme, tak se denně zasměju.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 15:18:06
Odpovědět s citátem

Razz Razz Razz
presne tak porad vymyslim a vymyslim:)prevlekani povleceni to je vec vzdycky mi leze do povlaku na deku a ja ji zvedam ,hazim na ni polstare a ona ciha ...to ma take moc rada lenoska jedna moje,pritel si s emmickou take umi hezky hrat vzdycky ji rozdovadi a pak na ni odnekud vybafne a honi ji po byte Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 17:57:36
Odpovědět s citátem

Holky měly byste ty Vaše chlapy nějak zvládnout Laughing Můj mužskej se taky cukal a dneska se se všemi muchluje. Zapojte ženský zbraně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 18:47:23
Odpovědět s citátem

U nás se osvědčilo střídání hraček. Nenechám jí k dispozici všechny, vždycky tak 4-5 a čas od času prostřídám. Navíc je musím dát kočence z dosahu na noc, protože to nám je nosí do ložnice a hraje si tam s nimi. To pak musíme jeden nebo druhý vstát, vzít hračku a odnést, příp. jen šoupnout pod polštář, aby to neviděla Laughing Nejoblíbenější je tzv. "pytlonoš" - obyčejný mikrotenový pytlík se sukem uprostřed. To pak občas nevím, jestli mám doma psa nebo kočku, protože to nosí po bytě jako aport Very Happy Very Happy příp. s ním lítá jako pominutá Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 19:59:17
Odpovědět s citátem

Ten sáček je taky dobrej tip, jen by mi to naše kočička asi roztrhala, protože miluje vše igelitové:)
Nevim jestli jsem to zahlédla tady na stránkách, jednala se o hračku jmenovala se Garfield a bylo to mávátko, které se točilo pořád dokola a bylo pevné k zemi..Nemůžu ho nikde sehnat, nevíte někdo jestli se už prodává tady v ČR..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 20:00:45
Odpovědět s citátem

TO FUNDOG:
bohuzel i zenske zbrane zklamaly, ten muj je neoblomnej a to otravuju denne fakt Sad

TO HANAH:jee to ani nevite jak vam zavidim, ze vam kocenka nosi hracky a loudi po hazeni a hrani,chapu, ze je to v noci otravny,ale me by to udelalo radost :)hracky take stridam,ale,ze by do nich byla i presto hin se rict neda.
Ted emmicka litala s tou ozdobickou (staroceska slamena) a ted lezi vedle me a spinka Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Milena



Založen: 09.01.2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha Lužiny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 2. 2009 22:22:18
Odpovědět s citátem

Největší úspěch u nás vždycky měla hračka nejjednodušší - kus provázku. Bohužel to znamená moji aktivní spolupráci. Lítaj za ním jak šílenci. Kocour rád loví pamlsky ze vzduchu. Umí je krásně chytit do tlapky. Mladší kočka si nejdřív hrála s myškami, poslední dobou u ní ale jasně vítězí mávátka. Nejlépe s pírky na gumičce a nebo s dlouhým plyšem na konci. Taky máme jedno mávátko s plastovým míčkem na konci, ale to je po prvním klepnutí do kebulky přestalo úplně bavit.
_________________
Kryšpín & Elisha & Yorik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Fáster



Založen: 16.03.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 8:02:10
Odpovědět s citátem

Naprostým hitem už od Vánoc, je u nás drátkové čistítko na dýmky (jedno se jim v nestřeženém okamžiku podařilo uloupit). Dokáží si s ním hrát do naprostého vyčerpání. Nestíhám házet aporty a stále musím být ve střehu, abych hračku vylovil z pod gauče... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 11:59:53
Odpovědět s citátem

U nás jsou velmi v oblibě vatové tyčinky na čištění nosíků mimin - s těmi to vydrží opravdu hodně dlouho... Stačí i odtržený proužek obalu od kapsičky, hlavně, když mají možnost si to "ukrást", teprve pak je to to pravé
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 13:08:23
Odpovědět s citátem

U nás jsou oblíbené fazole - nevím, odkud tu hračku Lucka přitáhla, ale kočky s tím rády blbnou. Taky se mi osvědčilo nechat pod gaučem delší dobu zapadnutý myšky, když je pak vyšťourám, kočky si myslí, že jsou nový a víc s nima blbnou. Kuličky keramzitu se u nás taky válí a teď jsou hitem lískové oříšky, který mi Bedřich ukradl z misky a jsou všude.... Jednou mi Fanouš ukradl z krabice asi třímetrovou tenkou stužku a o tu se pak smradi tahali. Kolikrát to u nás vypadá, jako když se vysypal pytel s odpadkama, po podlaze se válí korkové špunty, zátky od pet lahví, rozcupované ústřižky látky - to když jsem šila závěsy, tak se mohli kočky prorvat, aby mi to ukradly ze stolu. Jo a taky sítko z odpadu ze sprchy se osvědčilo jako hračka... A nesmím nechat nikde papírové ubrousky, protože je ty mršky rozcupují na prvočinitele Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 17:17:17
Odpovědět s citátem

A ještě bych zapomněla absolutní špičku - jestli se vám kočky nudí, kupte si (jim) puzzle. Netuším, jestli se nám ho podaří složit - dílky rozkradený, jak sundáme papír, co je přes něj, už po tom hajzlíci lítají, přehrabují se v nesložených dílkách.... Evil or Very Mad Kam se hrabe koulodráha!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 17:33:48
Odpovědět s citátem

Tak naše Betty si už taky moc nehraje. Ale když si přece jenom hraje tak s malinkou myškou nebo mávátkem, na kterém je provázek s třepcem kožených proužků na konci. Velmi oblíbené je laserové ukazovátko. Zkuste třeba Cat dancer, není to drahé a u nás to mělo obrovský úspěch.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 17:57:38
Odpovědět s citátem

Laďka Reichová napsal:
Kolikrát to u nás vypadá, jako když se vysypal pytel s odpadkama, po podlaze se válí korkové špunty, zátky od pet lahví, rozcupované ústřižky látky ... A nesmím nechat nikde papírové ubrousky, protože je ty mršky rozcupují na prvočinitele Confused



Razz Razz Razz Tak to je přesné!

Když byly dcery malé, musely své hračky na noc uklízet, nic se nesmělo válet po podlaze. Teď je to u nás kolikrát jako po výbuchu-všude se válí různé "odpadky" - špunty, kroužky a víčka z pet láhví, ustřížené růžky od kdečeho a kdeco dalšího, do toho kousací uzle a kosti psí, prostě binec k pohledání-a to je po celém bytě, kam se podívám. A nevadí mi to. Jó, děti, ty bych s takovým chlívem hnala.... Smile Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (18x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top