Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

HRACKA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lucie K.



Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Hračka
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 18:48:35
Odpovědět s citátem

Můj kocourek byl taky s věkem čím dál línější, zabíralo, jen, když jsme si s ním hráli my. Ale laser zabodoval (taky mi ho bylo líto, že nemá, co ulovit, tak jsem mu po delší hře občas nenápadně pod laserové světýlko podsunula granuli, a hned byla kořist). Další věc, se kterou si vydržel hrát sám, byl sáček od bylinkového čaje, mátového nebo ještě lépe kozlíkového (kdysi býval čaj, který se jmenoval Nervový a obsahoval různé bylinky včetně kozlíku). To se kocouř vyblbnul jako zamlada. Akorát rozsypaná máta a kousky rozcupovaného pytlíčku byly všude po bytě. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 14:21:32
Odpovědět s citátem

Čirou náhodou jsem objevila novou hračku pro naše miláčky, tak jen pro inspiraci:) Vyndávala jsem zrovna kostičku ledu, která mi nechtěně vyletěla ze sáčku a byla zábava pro kočičky, ještě jsem je neviděla něčím až tak zaujaté:) Led se rychlostí blesku klouzal po celé podlaze a pěkně rozpouštěl, když pominu ten binec tak ale super podívaná:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2009 20:10:05
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Ahoj vsem,

mela bych dotaz, kocenka je cim dal tim linejsi, nejradeji by se jen povalovala a zrala,zadna hracka, kterou mela rada driv ji uz nebavi...
nemate prosim nejaky typ na hracku?klidne i z obchodu rada ji koupim,ale nechci kupovat drahe kraviny, ktere ji ve finale nebavi (tech mam doma hromadu..)
diky moc pavla a emmicka


Já kočce hračky schovávám, jakmile ji přestanou bavit. Ale zatím ji nikdy neomrzely zátky od vína a malá mořská houbička tak 3 x3 x3 sm. Je kulatá, lehounká, skáče, když ji Barča praští packoua dá se nosit v tlamičce. Když je moc sprasená, vyperu ji ve vodé a usuším na topení. Pokud ji stratí a než ji zase pod nábytkem najdu, ustřihnu z tzv. ekologické houbičky stejně velký kousek a radost je tu znovu. Takže asi takhle - každá kočka je jiná, některým stačí papírek. Jak kočky stárnou obvykle si hrajou méně, ale mohou se měnit i minimálně. Mají rády nové věci a obvykle jednu velkou lásku. No jako lidi...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lukeová



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Děčín

Předmět: nespočet kuliček
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2009 5:42:55
Odpovědět s citátem

Včera o půlnoci Jimmy svalil na zem skleničku s kuličkami (kuličky se používají proti vlhkosti do bot) Smile .Mám to uložené na parapetu a rošťák to svrhl Laughing Laughing .Pro něj je to ale hrooozna sranda je na podlaze snad tisíc malých kuliček ale Jimmy je šťastný.(velmi se těším na úklid) Very Happy Laughing Laughing
Jinak jsme včera zkusila tip : špagetu , líbilo se mu to dokonce i usnul se špagetou v tlamičce. Very Happy Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: nespočet kuliček
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2009 9:41:03
Odpovědět s citátem

Lukeová napsal:
Včera o půlnoci Jimmy svalil na zem skleničku s kuličkami (kuličky se používají proti vlhkosti do bot) Smile .Mám to uložené na parapetu a rošťák to svrhl Laughing Laughing .Pro něj je to ale hrooozna sranda je na podlaze snad tisíc malých kuliček ale Jimmy je šťastný.(velmi se těším na úklid) Very Happy Laughing Laughing
Jinak jsme včera zkusila tip : špagetu , líbilo se mu to dokonce i usnul se špagetou v tlamičce. Very Happy Very Happy Laughing


Nevím, jestli zrovna silikagel v podobě mrňavých kuliček je ta nejvhodnější hračka pro kocouře...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: Re: nespočet kuliček
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 4. 2009 10:34:37
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Nevím, jestli zrovna silikagel v podobě mrňavých kuliček je ta nejvhodnější hračka pro kocouře...


Připojuji se k Tatianě, bála bych se, aby kocourek nějaké kuličky nespolkl Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lukeová



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Děčín

Předmět: Re: nespočet kuliček
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 4. 2009 9:38:36
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Lukeová napsal:
Včera o půlnoci Jimmy svalil na zem skleničku s kuličkami (kuličky se používají proti vlhkosti do bot) Smile .Mám to uložené na parapetu a rošťák to svrhl Laughing Laughing .Pro něj je to ale hrooozna sranda je na podlaze snad tisíc malých kuliček ale Jimmy je šťastný.(velmi se těším na úklid) Very Happy Laughing Laughing
Jinak jsme včera zkusila tip : špagetu , líbilo se mu to dokonce i usnul se špagetou v tlamičce. Very Happy Very Happy Laughing


Nevím, jestli zrovna silikagel v podobě mrňavých kuliček je ta nejvhodnější hračka pro kocouře...


my mu je nedaly dobrovolně, ale bohužel máme sousedy kteří mají malé děti, takže luxovat o půl noci nepřipadá v úvahu..
Nyní už je zase u svých myšiček Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2009 8:19:19
Odpovědět s citátem

Tak jsme našemu lumpovi pořídili Cat Dancera a měl docela úspěch Smile Teď už si s ním ale hraje trochu míň, ale pořád hraje. Už tedy docela rozžužlal ty papírové válečky, ale pořád to drží Smile

A objevil novou úžasnou hračku. Houbičku na nádobí Smile Všude si ji teď nosí, dokonce i na záchod. Jediná nevýhoda této hračky je to, že jí dost snadno rozškube, tak je z toho trochu nepořádek. Ale to jak je z ní nadšený to všechno vynahradí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2009 9:32:27
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
Tak jsme našemu lumpovi pořídili Cat Dancera a měl docela úspěch Smile Teď už si s ním ale hraje trochu míň, ale pořád hraje. Už tedy docela rozžužlal ty papírové válečky, ale pořád to drží Smile

A objevil novou úžasnou hračku. Houbičku na nádobí Smile Všude si ji teď nosí, dokonce i na záchod. Jediná nevýhoda této hračky je to, že jí dost snadno rozškube, tak je z toho trochu nepořádek. Ale to jak je z ní nadšený to všechno vynahradí Very Happy




Houbičku na nádobí mi také jednu dobu Matěj pořád kradl.Zatrhla jsem mu to:-))kousal jí a já se bála,aby to nejedl a pak neměl nějaké problémy.S hračkami si moc nehraje,má sklony brát si na hraní věci jiné,než hračky.Jeho oblíbená zábava je uklid stolu Very Happy .


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Hračky naší Stelinky
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 6. 2009 18:47:00
Odpovědět s citátem

Naše britka Stelinka je velká hračkářka.S podivem toho moc ve svém roce života nenaspí a stále hledá nějaké povyražení. Ráda aportuje plyšovou kočičku a když s ní běží a klinká v tlamičce, je to pohled "pro bohy". Moc ráda si s něčím kutálí a proto jí třeba hodím na zem zrnko z hroznů, malou ředkvičku atp. Ovšem, včera mě dojala, když jsem přišla do kuchyně a ona si hrála s třešněmi, které předtím vytahala z misky, kde byly zalité vodou až po povrch. Čumáčkem je lovila, naházela z kuchyňské linky na zem v kuchyni a pak je "zašprtávala" za skříňky, pod ledničku atp. Asi jsem vám žádnou hračku neporadila.Zkuste tedy do krabice( třeba od botů) vyřezat větší a menší díry,nasypat dovnitř trochu oblíbených granulek a kočky budou s novou hračkou spokojené. Čas od času to dělám i pro moje chlupáče.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 14:25:45
Odpovědět s citátem

PAVITA napsal:
Ahoj vsem,

mela bych dotaz, kocenka je cim dal tim linejsi, nejradeji by se jen povalovala a zrala,zadna hracka, kterou mela rada driv ji uz nebavi...
nemate prosim nejaky typ na hracku?klidne i z obchodu rada ji koupim,ale nechci kupovat drahe kraviny, ktere ji ve finale nebavi (tech mam doma hromadu..)
diky moc pavla a emmicka


Ahoj Smile Mám podobný "problém" jako Pavita- náš 10- měsíční ragdoll Barny už taky docela ztratil zájem o všechny hračky, jen by spal a jedl Smile Rád si ukradne kousel pytlíku na hraní nebo šustivý bonbon, to lítá jak pominutý Smile Zkusím i vaše ostatní tipy na toho našeho čerta.
Ještě si tak rád zaleze do igelitky, z který je úplně nadšený, jak šustí. Nebo do krabic se rád schovává a zalejzá tam. Myslela jsem si, že mu udělá radost plyšový pytel s integrovanou šustivou folií uvnitř, jednou tam vlezl a konec zábavy Smile Asi to bylo i tím, že pytel není moc velký (60cm na délku a 37 měl průměr otvoru, tak se tam nemohl otočit jako v igelitce.)

Tak mě napadlo pořídit mu tunel pro kočky anebo stan- jen nevím, jestli tam nebude problém opět s velikostí, náš kocour už má kousek přes 5 kilo :) Jestli to spíš není vhodné pro koťátka..Co myslíte? Díky! Smile

Tento tunel:
http://hracky-pro-kocky.heureka.cz/tunel-pro-kocky-24-cm-x-100-cm/

a stan:
http://prepravky-pro-kocky.heureka.cz/kocici-stan-kitty-camp-43-5-x-43-5-x-40-cm/

[/url]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 15:45:01
Odpovědět s citátem

Přiznám se, že v tomhle období bych taky jen spala a jedla a nějaký tunýlky na hraní by mě z tohoto stavu ani omylem nevyvedly Very Happy

Víte, já mám pocit, že ty hračky si kupujeme hlavně pro sebe ... kočkoun když chce, tak spí, když chce řádit, tak řádí a klidně s kouskem provázku ... když přineseme nějakou super hračku, vezme nás na pár minut na milost, ale pak se jde zase věnovat svému.

Tunel není igelitka a stan není krabice Very Happy z igelitky i krabice maj kočkouni, minimálně ti naši, o hodně větší radost, do stanu jen uklízíme hračky při vysávání.

Už jsem se přestala trápit, že když chci kočky vybudit k nějakýmu hraní, tak si mávátkem mávám akorát já. Když chtěj spát, nechám je spát a když si ukradnou něco neškodnýho na hraní, ať si hrajou. Myšek se nám tu válí, šantových pytlíčků ... a největší úspěch má stále balíček papírových kapesníků (nejsme z levného kraje, Kleenex Balsam hrajou prim).

Závěrem - myslím, že tunýlky a stany jsou vyhozené peníze a časem budete přemýšlet, komu je věnovat.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 19:04:29
Odpovědět s citátem

Néé, tím jste mi potvrdila to, co jsem se obávala, že uslyším Very Happy Vžyť to tak pěkně vypadá, já bych se tim tunelem hnedka proběhla, kdybych se vešla Smile Přinesla jsem tomu našemu kočkounovi dneska hopík, chvíli na něm se zaujetím koukal, pak si čuchnul, ucítil tu "hopíkovskou novotu" a asi si ublinknul Very Happy Tim mi dal asi jasně najevo, ať už mu hopíky nenosím Very Happy
Náš taky miluje papírový kapesníky, stačí mu takovej standart z Penny, ani drahý, ani levný Laughing a jak s nima panečku peláší..ale jen, když si je ukradne, jak mu je dám, nechá je bejt..
Taky jsem mu vybírala pelíšek, má teda jeden na topení, další na škrabadle, ale nemůžu nic pěknýho nějak najít..Snad by se tam i vešel, průměr jeho pelíšku na škrabadle má 35 cm.
http://odpocivadla-a-skrabadla.heureka.cz/pelech-cozy-snuggly-hneda-40-x-v-25-cm/
Jestli bych mu spíš neměla vystlat nějakou větší krabici od bot Smile Dopředu se děsím toho, že pelech bude zet prázdnotou a on bude dál na gauči Laughing Ještě nedávno spával taky na bíločerném koberci, ten nešel skoro vyluxovat, chlupy všude, tak koberec letěl k našim a budem do budoucna vybírat koberec laděn do ragdollova Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 19:22:46
Odpovědět s citátem

Maxíš zkoumá návštěvám kabelky, informované návštěvy v nich mají připravený balíček kapesníků Very Happy

No větší krabici ... Maxíš miluje tenhle košík z ikey ... http://www.modrykocour.cz/kockoalbum-kocour.php?id=72099 ... myslím, že čím menší, tím lepší ... a jako oblíbené poležení miluje mojí jednu hodně hodně ošklivou starou vestu, položenou na zemi v nohách postele ... já už rezignovala Very Happy
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: HRACKA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2011 21:21:30
Odpovědět s citátem

Teda Maxíš je opravdu krasavec! Smile Taky máme spoustu myšek, míčků, pytlík se šantou a už mu to jen leží v lepenkovým baráčku..
Když si ukradne tužku, víčka od čehokoli, tak si s tím vydrží hrát. No návštěvám taky leze do kabelek a jedna mu teď přinesla igelitku Smile
Náš když byl menší, zalezl třeba do týhle malý, koukala jsem, že máte podobné foto Smile
http://teriky.rajce.idnes.cz/Barny/#zvkov034.jpg
Taky šuplik nenechal dlouho prázdný Smile
http://teriky.rajce.idnes.cz/Barny/#barns001.jpg
a v jeho nejoblíbenějším koši na prádlo:
http://teriky.rajce.idnes.cz/Barny/#2878272093572910744158795526520454562049933o.jpg
Tam se ale spíš schovává nebo tam skáče a převrací ho v zápalu honičky..
Zkusím mu najít podobný košík jako máte vy a uvidím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Honzík s Kulíškem



Založen: 18.11.2011
Příspěvky: 1
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Laser
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2011 16:59:50
Odpovědět s citátem

Ano, za laserem se náš Kulich honí Smile a šňůra je taky dobrá, udělal dvojitý salto Laughing Very Happy
_________________
Honzík a Kulích
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2011 19:52:04
Odpovědět s citátem

U nás rozhodně vede balíček papírových kapesníků. Kocouř si vytahuje jenon po druhém a trhá je... A jakou má radost, když může nějaké ukrást...Very Happy
_________________
Andrea. (Kissy a Twix)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BáraP



Založen: 15.12.2010
Příspěvky: 105

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2011 20:25:40
Odpovědět s citátem

Andrea. napsal:
U nás rozhodně vede balíček papírových kapesníků. Kocouř si vytahuje jenon po druhém a trhá je... A jakou má radost, když může nějaké ukrást...Very Happy


merlin má hraček...a ty ho už moc nebaví...zato mi mizí pinetky do vlasů, gumičky, kancelářské svorky...to mi pak všechno aportuje a já mu to musím házet...a pak nejoblíbenější činnost...šťourání z pod něčeho...pod skleněnou váhu, pod polštář, pod stůl...tím se zabaví třeba na hodinu Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (58x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (47x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (27x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (21x)
6
Pojištění koček (20x)
7
Mrouskání kočky (říje) (19x)
8
Jak se naučit vybírat mýtné (18x)
9
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top