Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kocouř a voda


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 10:10:49
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

jednou jsem tu narazila na téma, že někdo měl problémek s kocouřem, že cákal z mističky vodu. A teď nevim jaké bylo řešení:)Ale chtěla bych se Vás zeptat jestli někdo nemáte tento problém. Přinesli jsme domů kocourka a on pije tím stylem, že si podává vodu capinkou do pusinky a vyšplouchává jí ven, doma je stále potopa a voda stále chybí:) Nejlepší na tom je, že naše první kočička se po něm začíná opičit a nikdy tohle nedělala:) Zkoušela jsem dávat mělčí či hlubší mističky, ale on to dělá pořád:) Prosim poraďte mi:) děkuji moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 10:47:30
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
Dobrý den,

jednou jsem tu narazila na téma, že někdo měl problémek s kocouřem, že cákal z mističky vodu. A teď nevim jaké bylo řešení:)Ale chtěla bych se Vás zeptat jestli někdo nemáte tento problém. Přinesli jsme domů kocourka a on pije tím stylem, že si podává vodu capinkou do pusinky a vyšplouchává jí ven, doma je stále potopa a voda stále chybí:) Nejlepší na tom je, že naše první kočička se po něm začíná opičit a nikdy tohle nedělala:) Zkoušela jsem dávat mělčí či hlubší mističky, ale on to dělá pořád:) Prosim poraďte mi:) děkuji moc


Doporučila bych Vám fontánku, ale nevím,jestli to je ta nej rada Laughing . Nám se moc neosvědčila, možná že jsem zvolila blbého výrobce.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 10:56:27
Odpovědět s citátem

bia2 napsal:
Přinesli jsme domů kocourka a on pije tím stylem, že si podává vodu capinkou do pusinky a vyšplouchává jí ven, doma je stále potopa a voda stále chybí:)


Doufám, že se nepletu, ale mám dojem, že jsem někde četla, že některé druhy koček prostě takto pijí, že olizují tlapku. Že "nechlemtají" jazýčkem. Dokonce mám pocit, že jsem to četla o mainkách, ale ruku do ohně za to nedám. Nicméně to nebude tento případ Smile

Doporučovala bych pořídit opravdu velký podnos (větší, než kočičák, aby se tam celý vešel) s okrajem a misku dávat do něho, tak se bude vycákaná voda držet na jednom místě a nebude mokro všude Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 11:11:12
Odpovědět s citátem

Taky jsem nad tím táckem uvažovala, zatim mám pod miskami ručníky, ale ani to moc nepomáhá, včera ručník nevydržel:) Malej opičák, tomuhle bych nevěřila, kdybych to neviděla:) Ta fontánka je taky super nápad, jen si na ni chvilku počkají, co já do nich teď investovala:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 11:22:59
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Doufám, že se nepletu, ale mám dojem, že jsem někde četla, že některé druhy koček prostě takto pijí, že olizují tlapku. Že "nechlemtají" jazýčkem. Dokonce mám pocit, že jsem to četla o mainkách, ale ruku do ohně za to nedám. Nicméně to nebude tento případ Smile


Přesně tak, dělají to mainky. Nevím proč, ale u vody mají asi nějaký svůj zvláštní rituál Laughing (A asi to u nich není žádná výjimka, protože máme 2 a - bohužel pro nás - to dělají obě). Ale není to jen tak, že by olizovali vodu z tlapičky. Oni normálně pijou, ale nejdřív vždycky před mističkou dlouho škrabou a pak do ní tlapkou strkají, dokud většinu vody nevylijou ven. Z té potopy (nebo z toho zbytečku, co zůstal v mističce), se nakonec napijou. Je to sranda je pozorovat Smile
My zatím nemáme fontánku ani keramickou mističku (kterou by snad nevylili), takže pořád dokola utíráme kaluže v koupelně Wink Ale ta keramická miska by to myslím vyřešila, je dost těžká (i když mainky jsou taky těžké, tak nevím).. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 11:28:52
Odpovědět s citátem

Přesně jak popisujete tlapičkou si vodu buď podává chvilku do pusinky a pak ji vyšplouchá ťapičkou ven a opět se napije. Je to sranda je sledovat, ale doufám, že ho to třeba přestane bavit, jelikož mističky mám v rozmezí kuchyně a chodby takže všichni šlápem ve vodě včetně kočiček:)) a vytíráme a vytíráme:)) Keramickou mističku právě mají, ještě mně napadlo, že zkusim třeba nějakou hodně hlubokou mističku.
Děkuji moc za tipy:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 11:35:25
Odpovědět s citátem

Ještě postřeh, co jsem si všimla, kocour líp pije z misky, kde je vody málo. On jako by olizuje stěnu misky. I když je vody hodně, nepije uprostřed z hladiny, ale vždycky u stěny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 11:36:16
Odpovědět s citátem

Aha, takže keramická mistička nepomáhá.. A já na ní tak spoléhala Laughing My jsme zkoušeli malé mističky, hluboké misky, misky s gumovým protiskluzovým okrajem, ale nic z toho nepředstavuje pro naše potvůrky problém Wink No vypadá to, že budeme mít doma Tálinskej rybník ještě nějakou tu chvíli...

A nedoufala bych v to, že je to přestane bavit.. Naše to dělají od prvního dne, co je máme, a zatím nějak nechtějí přestat Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 11:39:57
Odpovědět s citátem

Nám packu do vody strkala Auriša ... ale protože máme misky s vodou v pokoji, kde jsme jí u toho viděli, tak na ní stačilo houknout a ona začala pít normálně. Teď klepne do vody, rozvlní hladinu, ale už není ocákaná zeď. Ani Maxíš ani Rubka tohle nikdy nedělali, takže to byla docela sranda jí sledovat. Ale pravdou je, že nějak se mi nechtělo riskovat, že promáčí v budoucnu nový podlahy, takže snad se podařilo jí to "vysvětlit". A když ne, asi to budeme řešit nějakým velkým tácem.

Mám dojem, že tohle dělají i sphynxové, jak nemají dlouhé vousky, tak "necítí" hladinu vody a musí si jí rozvlnit.

Prostě jsou to komedianti Very Happy
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 12:06:31
Odpovědět s citátem

Zkoušela jsem všechny možnosti i málo vody, tak i plné mističky a nic, já pečlivka a už si představuji jak jsou teď celý den chuďátka bez vody když nejsem doma. Dala jsem jim tam raději dvě misky, tak jsem zvědavá jak to bude večer doma vypadat, jsou navíc i poprvé sami spolu doma:)) Zkusim ještě okřiknout prcka ať to nedělá, ale myslim že to nepochopí:) Je to takový malý plašák:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: :o)
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 12:51:14
Odpovědět s citátem

..mě takhle pijí Birmy, takže bych řekla, že je to spíš o jednotlivcích, než o plemeni. A nejraději pijí v nestřeženém okamžiku přímo z kohoutku Laughing
Ten tácek je asi nejlepší varianta.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Maki



Založen: 06.01.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 12:53:33
Odpovědět s citátem

Moje Mainka dělal to samé, po měsíci vysvětlování, jak je chytrá, vznešená apod., toho konečně nechala a teď už si jen něžně smočí tlapku jestli tam ta voda fakt je, jakou má teplotu a dál pije jako normální lidi(pardon kocouři). Ovšem masíčko jí zásadně napíchnuté na drápku. Je to celkem komedie, když způsobně sedí u misky, tlapu u tlamky a decentně okusuje Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 18:53:13
Odpovědět s citátem

April napsal:


Mám dojem, že tohle dělají i sphynxové, jak nemají dlouhé vousky, tak "necítí" hladinu vody a musí si jí rozvlnit.

Very Happy


Nevím moc o tom, žeby z okruhu mých známých sphynxomilů někomu pila jeho nahatka tímto způsobem...

Můj Adam pije normálně, jen opatrně strká hlavu do misky.

Já mám misku s nasouvacím rantlem na horní straně, je to proti vylévání vody, ten rantl nedovolí, aby voda šplouchala ven. Je to tedy miska pro psa, ale to je fuk.

http://www.baron.cz/pes/misky-pro-psy/nerozlitelne/i-0

Docela to funguje. Z té by možná špatně tuhle lumpárničku prováděl, obzvlášť kdyby tam měl vody méně, ne až po okraj.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 18:57:03
Odpovědět s citátem

Tohle jsem tuším sebrala od Blanky Smile ale jistá si tím nejsem, někde ta informace kolem mě prolítla, už kdysi Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 8:24:09
Odpovědět s citátem

Goliáš tiež stoluje tak, že si mäso vezme na labku a potom do papuľky - už sme sa bavili na tom, že si za chvíľu vypýta príbor Smile Vodu pijú normálne , nerobia pri tom žiadne kusy - misky sú nerezové, trochu hlbšie.
Odpovědět 
Frantiska



Založen: 06.12.2007
Příspěvky: 97
Bydliště: Praha 4 / Uherske Hradiste

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 8:30:04
Odpovědět s citátem

Nase kocky piji zasadne vodu ze sklenic z Ikey (tech za 9kc) a zadne vylevani vody se nekona Smile odmitaji pit z nizkych melkych misek. A na vanoce dostali sirsi sklenici a tu zvladnu vypit i do dna
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 17:17:40
Odpovědět s citátem

Moje kocouřice si tímto způsobem naštěstí jenom občas hraje, takže trošku nacapkané vody není problém utřít. Jako kotě s oblibou převracela celou misku s vodou. Používám nerezové se snímatelnou protiskluzovou gumou po obvodu. Zasekla vždycky drápek do té gumy a zvedla. Pak vesele vylizovala kalužinky na linu Laughing Gumka z misky letěla do koše a dřevěný sokl pod linkou jsme museli vyměnit za hliníkový s gumovým těsněním k podlaze, protože dřevo nasákávalo vodou a asi by sokl brzo s takovou zplesnivěl Confused Jak radí přede mnou, tak ten tác by to u vás možná mohl vyřešit. Co bych ale považovala za horší je to, že nevíte, kolik toho kocourek ve skutečnosti vypil Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LaďkaR



Založen: 28.02.2008
Příspěvky: 20
Bydliště: Smiřice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 20:09:34
Odpovědět s citátem

Aha ... hm .... tak z misky vám pijou vaše kočenky..... hmmm... no tak to ty moje nádhery zásadně z konvičky na zalévání... Confused Pil z ní Růča, pije z ní Fanyna (ten asi cítil z konvičky jeho pach a tak se tam taky začal napájet), naučili se to i Beďan s Vločkou....
No misku máme taky, ale jen tak, pro formu.... No a k tématu... vodu z konve sice nešplouchají, ale strýc dole v přízemí už má na stropě fleky.... 4 litry se někde ukázat musely... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
bia2



Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 98
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2009 21:37:16
Odpovědět s citátem

Tak zatim jsem to vyřešila několika keramickými miskami a jednou velkou obzvlátě těžkou, jak je široká tak se z ní nepodaří tolik vody vycákat:) Ten tác bude zatim asi ale nejlepší řešení..Jen se musím fakt smát jak to kočenky od sebe obkoukávají:) Děkuji Vám moc za tipy, ale stejně tajně doufám, že z toho vyrosou:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2009 19:45:20
Odpovědět s citátem

Laďka Reichová napsal:
Aha ... hm .... tak z misky vám pijou vaše kočenky..... hmmm... no tak to ty moje nádhery zásadně z konvičky na zalévání... Confused


Kocour taky rád konev. Až jsem ji musela přestat nechávat na zemi pod oknem, protože ji převracel. Ale on ani tak nepil jako se v tom ráchal packami. A když ji převrátil a tudíž vylil, strčil čumák do otvrou, tlačil ji a jezdil po kuchyni sem tam. Jinak taky chodí pít do kýblu se šáchorem, tam je voda pořád.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2009 15:00:45
Odpovědět s citátem

Právě mi přišla objednaná keramická mistička na vodu pro kočky, tak jsem jim jí hned dala a první, co ty mršky udělaly bylo, že do ní packou strčily a mistička se zas vylila Laughing Takže teď už fakt nevím, co s nima. Pokud nechci mít v bytě desetilitrovou báň, kterou by snad už nepřevrhly Wink tak si nevím rady Twisted Evil (Už zase slyším ty zvuky, jak po dlaždičkách jezdí keramická mistička... já je roztrhnu Laughing )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2009 22:39:08
Odpovědět s citátem

BadCharlotte napsal:
Právě mi přišla objednaná keramická mistička na vodu pro kočky, tak jsem jim jí hned dala a první, co ty mršky udělaly bylo, že do ní packou strčily a mistička se zas vylila Laughing Takže teď už fakt nevím, co s nima. Pokud nechci mít v bytě desetilitrovou báň, kterou by snad už nepřevrhly Wink tak si nevím rady Twisted Evil (Už zase slyším ty zvuky, jak po dlaždičkách jezdí keramická mistička... já je roztrhnu Laughing )


Holt zasadit šáchor do velkého kýblu, kde by byla voda pořád-viz předešlý příspěvek Wink . Jo, miláčkové dovedou potrápit Rolling Eyes - taky víme své Laughing
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Miska s vodou
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2009 14:49:19
Odpovědět s citátem

Tak moje kočky pijí z misek rozestavených na více místech, ale jakmile je některá miska prázdná,posouvají ji tak dlouho po místnosti, až ji doliju a dám na určené místo.Už se ale stalo, že mě po příchodu z nákupů čekaly prázdné, seřazené misky u vchodových dveří. Rolling Eyes
A srandista Akimek, kocourek mé sestry zase schválně vyšplouchne ze své misky co nejvíc vody a pak mňoukáním láká paničku, podívat se, co se to s vodou stalo. Laughing
Holt, jsou ti kočičáci pěkní zlobilové ! Ale myslím si, že ta "psí" miska nemusí být špatná!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miniatura



Založen: 20.04.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 13:36:02
Odpovědět s citátem

Barborka odmalička nesnáší misky s vodou. Když to viděla na zemi, hned to musela vylít. Měla jsem tam keramické misky, tácy, pod tím gumové ubrusy, ať mi to neprosákne na koberec, když převrátí vše, ale nic nepomohlo. Až jsem se rozhodla jí dát misku s vodou do koupelny na umyvadlo. Tam když to rozlije, není žádná spoušť. Ale je to jen v nouzi, protože pije tím stylem, že si sedne do vany pod kohoutek a čeká až něco spadne dolů. Když se koupu a vidí, že se tam nedostane, tak jde nabručeně k misce, jinak dobrovolně nikdy. Když jsem doma a ne v práci a vidím jí stepovat pod kouhoutkem, tak jí to popustím, ať se napije víc než jen z těch kapek. A mám dojem, že když jsem v práci tak nepije vůbec, od mala čeká až dojdu z práce a pak běží do koupelny...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 15:01:16
Odpovědět s citátem

miniatura napsal:
Barborka odmalička nesnáší misky s vodou. Když to viděla na zemi, hned to musela vylít. Měla jsem tam keramické misky, tácy, pod tím gumové ubrusy, ať mi to neprosákne na koberec, když převrátí vše, ale nic nepomohlo. Až jsem se rozhodla jí dát misku s vodou do koupelny na umyvadlo. Tam když to rozlije, není žádná spoušť. Ale je to jen v nouzi, protože pije tím stylem, že si sedne do vany pod kohoutek a čeká až něco spadne dolů. Když se koupu a vidí, že se tam nedostane, tak jde nabručeně k misce, jinak dobrovolně nikdy. Když jsem doma a ne v práci a vidím jí stepovat pod kouhoutkem, tak jí to popustím, ať se napije víc než jen z těch kapek. A mám dojem, že když jsem v práci tak nepije vůbec, od mala čeká až dojdu z práce a pak běží do koupelny...


Pokud pije denně jen několik kapek z kohoutku, měla bych strach, že je to málo. Možná by vám k lepšímu pitnému režimu pomohla fontánka?
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
miniatura



Založen: 20.04.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Kocouř a voda
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 15:34:16
Odpovědět s citátem

Pokud pije denně jen několik kapek z kohoutku, měla bych strach, že je to málo. Možná by vám k lepšímu pitnému režimu pomohla fontánka?

Nekdy pije samozrejme vic, ale podle me ji ten kohoutek vic fascinuje... O fontance jsem uz uvazovala, doufam, ze to nebude zbytecna investice...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 17:03:11
Odpovědět s citátem

Naše Betty taky pije moc ráda přímo z vodovodu. V umyvadle nebo ve vaně. Vyskočí si na vanu a mňoukne "pojďte mi to pustit" a pokud jsme doma, tak pustíme slabý pramínek vody a ona pije. Kromě toho pije i z mističek a také z konvičky. Ta je specielně pouze na pití pro kočky, pravidelně ji čístím a je tam pouze čistá voda. Fontána u nás úspěch neměla. Zkuste tu konvičku, tu snad nezvrhne Twisted Evil
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: fontána proplan
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 5. 2009 19:35:28
Odpovědět s citátem

V petcentrech mají v akci ke krmivu Proplan fontánu zdarma, foto zde (str. 5): http://www.petcenter.cz/akcninabidky/PetCenter_1.pdf Nezdá se mi, že by byla průtoková, tj. že by voda kolovala. Nemáte ji již někdo např. z nějakých předchozích akcí?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: fontána proplan
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 12:42:55
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
V petcentrech mají v akci ke krmivu Proplan fontánu zdarma, foto zde (str. 5): http://www.petcenter.cz/akcninabidky/PetCenter_1.pdf Nezdá se mi, že by byla průtoková, tj. že by voda kolovala. Nemáte ji již někdo např. z nějakých předchozích akcí?


To není fontána ve smyslu cirkulace a tryskání vody, to je jen zásobník, ze kterého ta voda vykapává dolů do misky. Ty pravé fontány stojí tak od pěti set výše, to by myslím zdrama v akci ke krmení nedali.
Třeba tohle je ta automatická
http://www.jimmy.cz/obchod/scripts/podrobnosti.php?IDZ=2471
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 13:22:26
Odpovědět s citátem

ahojky,

take bych prispela svou zkusenosti. Kocicka mela asi do pul roku misticku s vodou na zemi a nebyl problem,ale najednou prestala pit z ni a zacala mi chodit do drezu, kde olizala zbytky vody z taliru atd. Takze jsem to udelala tak , ze mam v drezu stale napustenou misku s vodou a kocicka tam chodi pit nevim proc to ma tak rada nejspis to bude tim postojem, ze se jakoby muze skrcit nebo co,ale jinak nez ze drezu uz nepije.
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (23x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
5
Byl jsem hubenej a mrňavej (12x)
6
HCM u koček - program PawPeds (12x)
7
Veterinární poradna: Kočka s nadváhou sní vše té ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top