Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Každý den konzervy a kapsičky?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Misankka



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Každý den konzervy a kapsičky?
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2009 22:11:35
Odpovědět s citátem

ČauFky,
chtěla bych se Vás zeptat,jestli nějak kočičce uškodí,když ji každý den dáváme konzervy a kapsičky?Někdy ji dáme třeba jen konzervu nebo kapsičku,ale to jen málokdy.Konzervy a kapsičky mu nikdy nedáváme celé!Díky a nashle!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Každý den konzervy a kapsičky?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 5:33:42
Odpovědět s citátem

Misankka napsal:
ČauFky,
chtěla bych se Vás zeptat,jestli nějak kočičce uškodí,když ji každý den dáváme konzervy a kapsičky?Někdy ji dáme třeba jen konzervu nebo kapsičku,ale to jen málokdy.Konzervy a kapsičky mu nikdy nedáváme celé!Díky a nashle!

A dostává jen tohle nebo i něco jiného? A jaké značky konzerv a kapsiček?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: kapsičky
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 6:47:03
Odpovědět s citátem

Já na tom nevidím nic špatného. Dávám kočkám taky každý den kapsičky a mají ještě volně přístupné granule.
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 9:30:09
Odpovědět s citátem

Já svým dávám taky k jednomu jídlu výběr-některý je granulkožrout, takže dostanou jak granulky (pro koťata i pro dospělé-mám tu směsku věku), tak i kapsičku nebo konzervu, případně ještě tvaroh, jogurt, ředěné kondenz. mléko-mají "švédský stůl". Každý si může vzít to, na co má právě chuť. I my lidé máme různé chutě a mí miláčkové taky, tak proč jednomu nutit něco, co zrovna nemusí. Takto si každý vybere a všichni jsou spokojení. Najedí se a já vše sklidím. Nemají k jídlu přístup pořád. Krmím 3x denně, z toho jednou-většinou večer-jen výběr granulí. Někdo říká, že se granule nemají míchat, mí jsou na to zvyklí a jednodruhové moc nechtějí. Takže mají směs z Orijen, RC, Chikopee, Acana, Iams, Gaubi a Sanabell, přidávám ještě každému pár granulek Oral care na zuby. Někdy dostanou vařenou rybu nebo kousek syrového masa.

Je zajímavé pozorovat, jak diametrálně odlišné chutě mají-akorát Čuk a Gek snědí snad cokoliv. Ostatní tři jsou dost vybíraví. Devon třeba vůbec nejí nic od mléčných výrobků. Ani syrové maso nechce. Nejvíc se mi líbí, když hrabáním prohlašuje za nejedlé naše kafe, které očichá a jde zahrabávat Smile Wink I s konzervama si pacholek vybírá, baští jen Cosmu, ještě trochu Miamor nebo Whiskas supréme, ty obyčejné Whiskas jsem dala jen jednou a skončilo to průjmem, takže to už nekoupím ani omylem.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 10:50:26
Odpovědět s citátem

citace:
ČauFky,
chtěla bych se Vás zeptat,jestli nějak kočičce uškodí,když ji každý den dáváme konzervy a kapsičky?Někdy ji dáme třeba jen konzervu nebo kapsičku,ale to jen málokdy.Konzervy a kapsičky mu nikdy nedáváme celé!Díky a nashle!


Pokud to jsou kvalitní konzervy a kapsičky a kočka kromě nej dostává taky kvalitní granule, tak ji to zcela ok. Náš kocour konzervy a kapsičky dostává zcela výjimečně, pač si myslím, že poměr cena/kvalita je u těchto výrobků dost špatný. Kilo kvalitních kapsiček výjde na 300kč+, kdybych kocoura krmila čistým lososem, tam mě to příjde levnějc. Takže Bandík místo kapsiček a konzerv dostává uvařené kuř. a hov. maso, ryby, kuř. vnitřnosti atd. Taky má po celý den přístup k miskám s granulkami-v 1 má suché granule, ve druhé rozmočené(aby do sebe dostal víc tekutin), mokré má rád víc. Taky občas s oblibou ukradne granulku psovi. Kočka se sice nemá krmit psím jídlem, ale myslím si, že 1 kvalitní psí granulka mu fakt neublíží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 10:58:06
Odpovědět s citátem

Abych pravdu řekla, taky jsem si to už propočítávala a říkala si, že přejdeme na doma vařenou stravu, je to lacinější. Kvalitní konzerva se pod cca 28-30 Kč nedostane. Nakupovala jsem v Zooplusu ty kvalitní, ale teď je euro už příliš drahé, takže to tam pro našince přestává být zajímavé. A tady kupovat za 30 Kč 85g se mi tedy fakt nechce. Při 5ti kočkách je to neúnosné. A konzervy za 12Kč/400g jim dávat nebudu.

Takže zkusím taky vařené kuřecí, když ho baští v konzervě Cosma, tak ho snad budou baštit i uvařené a nakrájené.

Jen je holt s tím víc práce........ Evil or Very Mad

Ale zpět k původnímu dotazu-střídat kapsičky a konzervy s granulkami nevadí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alča



Založen: 02.08.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Pardubice

Předmět: kapsičky
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 11:12:51
Odpovědět s citátem

Upřímně? Já bych vařila jako divá. Na co by si vzpomněly. Jenže ani jedna mi kromě grilovaného kuřete vařené maso do tlamky nevezme Crying or Very sad
_________________
Alča, Barča, Dorka a Rozárka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 11:17:19
Odpovědět s citátem

Tatiano,jelikož máte víc koček, tak se Vám asi vyplatí hodit nakrájené maso do mixéru. Tem masinko rozcupuje na vlákna a pak už jen zbývá to smíchat se zbylým vývarem(voda, ve které jste maso vařila) a máte baštu po které se kočiny můžou utlouct(a navíc do nich dostanete vodu Wink ) To nezabere moc času. Já vařim pro 1 kocouře, tam mu to krájím normálně(pač se mi nechce mýt mixer Laughing ) a je to fakt na 2 minuty když nepočítám vaření masa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 11:24:10
Odpovědět s citátem

citace:
Upřímně? Já bych vařila jako divá. Na co by si vzpomněly. Jenže ani jedna mi kromě grilovaného kuřete vařené maso do tlamky nevezme Crying or Very sad

Zkoušela jste vnitřnosti? Třeba kuřecí srdce? A co ryba nebo krevety?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 15:09:16
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
Tatiano,jelikož máte víc koček, tak se Vám asi vyplatí hodit nakrájené maso do mixéru. Tem masinko rozcupuje na vlákna a pak už jen zbývá to smíchat se zbylým vývarem(voda, ve které jste maso vařila) a máte baštu po které se kočiny můžou utlouct(a navíc do nich dostanete vodu Wink ) To nezabere moc času. Já vařim pro 1 kocouře, tam mu to krájím normálně(pač se mi nechce mýt mixer Laughing ) a je to fakt na 2 minuty když nepočítám vaření masa.


Samo, že tohle jsem zkoušela jako první-ty moje potvory to nechtějí! Jsou zvyklí na kousky masénka, prostě paštiky jim nejedou. A s pitím problém nemáme , nepijou, ale chlastaj Wink
Dneska jsem nakrájela kuřecí i s kůží, přidala trochu nesoleného vývaru, Čuk s Gekem dlabali, až se jim dělali boule za ušima, devoni čuchli a odešli-je tedy fakt, že mají jiné starosti, devonka zas mrouská Rolling Eyes Tak uvidím, jestli je to jen proto, že namají čas, nebo jim to dál prostě nebude vonět. Ale je fakt, že nejedli ani jejich milovanou Cosmu Evil or Very Mad !
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 2. 2009 22:44:10
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Nakupovala jsem v Zooplusu ty kvalitní, ale teď je euro už příliš drahé, takže to tam pro našince přestává být zajímavé.


Zkuste se podívat na http://www.zooplus.co.uk/ - při současném kurzu, kdy vyjde euro a libra pomalu nastejno, se možná vyplatí nakupovat tam. Něco je tam levnější (např. krmivo), něco dražší (např. stelivo), chce to propočítat. A prý se zboží odesílá stejně z Německa, takže přijde i stejně rychle jako z německého zooplusu. Navíc se od 39liber neplatí poštovné ani do ČR a jde využít i dalších slev - nad 75liber 5% sleva, při první objednávce dokonce 10% (ale na to se musíte přihlásit na jiné jméno než u zooplus.de - to je totiž uložené v mezinárodní databázi a sleva 10% by tak neprošla) Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Misankka



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2009 18:20:12
Odpovědět s citátem

kocourek dostává konzervy a kapsičky značky Miamor a ráno dostává vždy granule
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2009 19:50:58
Odpovědět s citátem

Misankka napsal:
kocourek dostává konzervy a kapsičky značky Miamor a ráno dostává vždy granule


Taky kupuji tuhle značku, kapsičky, paštičky a krabičky, ale jen jako doplněk pro změnu. Základ je u nás syrové hovězí maso, drůbeží srdíčka, občas kousek uvařených drůbežích jater a trvale k dispozici granulky RC. Co do obliby rozhodně vede syrové hovězí a granulky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Každý den....
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 2. 2009 15:06:47
Odpovědět s citátem

Moje kočky jsou mlsné až běda.Konzervy, kapsičky,ty střídám a jsou jen na zpestření,když se jim jiné krmivo znelíbí. Ono jim totiž něco dlouho chutná....a najednou to nechcou...Když je chci donutit něco sníst, co jim neleze, dostanou to ráno,vyhládlí po noci. Evil or Very Mad
Velice jim chutnají hovězí syrová játra,přemražená,hovězí maso mírně rozmixované a vařené filé.Do toho mixovaného jim přidávám i vařenou mrkev uvařené vejce a podobně,třeba vařenou rýži(trošičku).Do tuňáku z konzervy jim přidávám špetku vlákniny Psyllia, koupeného v lékárně.Moc se mi to osvědčilo hlavně u kocoura, který mívá tuhou stolici.Obdivuji vás, co máte koček víc, Rolling Eyes mě ty dvě moje dají zabrat, co se týká stravování,protože jedna nejí to, jiná ono.Aspoň, že se shodnou na granulích. Milují - Anka, Laughing středně drahé a tak mohu víc financí věnovat na různá masa. Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 11:01:34
Odpovědět s citátem

Já dávám vždy ráno trochu kapsičky, konzervy a zbytek dne má pak stále k dispozici granule, ze kterých si uzobává dle potřeby.
Když dáváte kočičákům kapsičku, tak dáváte celou? Mě sní kočka s bídou 1/3 kapsičky a to kolikrát i nechá na misce. Je to většinou už jenom pár kousků, ke kterým se za chvíli vrátí, ale nedovedu si tím pádem přestavit dát jí celou kapsičku (85g, některé i 100g) Shocked To by to hádám skoro celý seschlo Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 12:02:50
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Já dávám vždy ráno trochu kapsičky, konzervy a zbytek dne má pak stále k dispozici granule, ze kterých si uzobává dle potřeby.
Když dáváte kočičákům kapsičku, tak dáváte celou? Mě sní kočka s bídou 1/3 kapsičky a to kolikrát i nechá na misce. Je to většinou už jenom pár kousků, ke kterým se za chvíli vrátí, ale nedovedu si tím pádem přestavit dát jí celou kapsičku (85g, některé i 100g) Shocked To by to hádám skoro celý seschlo Rolling Eyes


Tak dejte jen tu 1/3, pokud krmíte 3x denně, za den to zbaští. Já poslední zbytek v kapsičce vypláchnu trochou vody a tu přidám do misky.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 8:23:46
Odpovědět s citátem

Já krmím ráno 1/2 80g konzervy, odpoledne druhou půlku a večer kousek přemraženého masa velikosti myši. Přes den má Emilka k dispozici granulky. Když byla menší, snědla tu konzervičku klidně celou, teď už jí stačí půlka a ani tu někdy nedojí. Kromě toho přidávám doplňky podle toho, co se zrovna děje v kuchyni - jogurt, žloutek, vařenou zeleninu, vývar apod. O lidské jídlo moc zájem nemá, pokud to není šunka, sýr nebo šlehačka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: BOZITA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 20:38:30
Odpovědět s citátem

Máte prosím někdo zkušenosti s "konzervami" (resp. tetra recarty) od Bozity? Našla jsem v jejich nabídce pouze balení 370g. Menší nedělají, nevíte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 20:41:28
Odpovědět s citátem

Bozitu jsme zkusili jenom jednou. Žádné velké nadšení, ale snědly to. Mě nevyhovovalo, že je to moc veliké balení. Holky jedí málo a nerada jim dávám otevřenou konzervu po více dnech, takže jsme největší část vyhodily.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: BOZITA
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 22:06:43
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Máte prosím někdo zkušenosti s "konzervami" (resp. tetra recarty) od Bozity? Našla jsem v jejich nabídce pouze balení 370g. Menší nedělají, nevíte?


Bozitu občas koupím, mě právě velké balení vyhovuje, při žravosti mých mnoha koček. Snědí to vcelku ochotně. Nevím o tom, žeby se dělalo menší balení. Holt pro ty, co mají jednu číču, to moc není.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: BOZITA
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 6:52:13
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
Máte prosím někdo zkušenosti s "konzervami" (resp. tetra recarty) od Bozity?


http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1518&highlight=bozita
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlinaa



Založen: 24.07.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Francie

Předmět: Nechce žrát nic jiného kromě granulí
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2009 11:32:36
Odpovědět s citátem

Nevím, co dělat, moje kočka chce žrát jen granule a nad kapsičkami ohrnuje nos, pokaždé-když jí dám kapsičku- už jsem zkoušela celkem hodně druhů,tak to začne zahrabávat a jde pryč. Po ní to vždycky vyluxuje naše druhá domácí míca. Kupuju jí granule Royal Canin- Light, nebo Hairball, protože mi veterinář říkal, že má nadváhu. Je to briťule. Ale stejně si myslím, že dávat jí jenom ty granule není moc dobrý. Taky jsem zkoušela vařenou rybu a to taky nechce, vařené a syrové maso také ne. Rolling Eyes
_________________
Pavlína
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Nechce žrát nic jiného kromě granulí
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2009 11:38:04
Odpovědět s citátem

Pavlinaa napsal:
Nevím, co dělat, moje kočka chce žrát jen granule a nad kapsičkami ohrnuje nos, pokaždé-když jí dám kapsičku- už jsem zkoušela celkem hodně druhů,tak to začne zahrabávat a jde pryč. Po ní to vždycky vyluxuje naše druhá domácí míca. Kupuju jí granule Royal Canin- Light, nebo Hairball, protože mi veterinář říkal, že má nadváhu. Je to briťule. Ale stejně si myslím, že dávat jí jenom ty granule není moc dobrý. Taky jsem zkoušela vařenou rybu a to taky nechce, vařené a syrové maso také ne. Rolling Eyes


Pokud dostává kvalitní granule, tak bych to neřešila. Prostě je granulkožrout, no. Můj devon taky dává přednost granulím především ostatním, ještě tak konzervu Cosma ze Zooplusu veme na milost nebo kousíček vařené ryby, ale jinak je jen na granulkách. Vnucovat kočce něco, co ona sama nechce, prostě nejde. Pusťte to z hlavy, že MUSÍ i něco jiného.
Nemusí. Kvalitní granule jí dají vše potřebné k životu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2009 12:37:49
Odpovědět s citátem

TO PAVLINAA:
ja byt Vami, tak si s tim nedelam vubec zadne starosti,navic jestli ma britulka nadvahu tak budte rada, ze nevyzaduje nic jineho nez granulky, ty ji davejte v odmerene denni davce a mate to. Ja svoji tlustejsi britulce uz na radau veta davam take pouze granule a obcas ji dam syrove kureci masicko(radne premrazene)jine maso nezere ani hovezi ani rybu,, tak to zkuste.A muzete take zkusit tunaka ve vlastni stave, neznam kocicku , ktera by te vuni a chuti odolala Smile
pavla a emmicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlinaa



Založen: 24.07.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Francie

Předmět: Briťulka
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 3. 2009 19:26:16
Odpovědět s citátem

Děkuji za rady Very Happy Já jsem totiž slyšela, že dlouhodobý užívání granulek může škodit na játra- jak jsou ty granule suché, tak že to může způsobovat zdravotní problémy, i když naše briťulka celkem dost pije, tak by to snad mělo být ok. Nevím, z čeho má tu nadváhu- protože to není typ číči, který by pořád luxoval misku s jídlem Surprised Ale zas je to taková pohodářka, pěkně lehárko na gauči, pěkně se prospat, ničím se nestresovat Laughing A asi taky, že je vykastrovaná, tak má horší metabolismus- i když nevím z čeho, v lightkách moc tuku není a pneuška jí zůstala dodnes Laughing Budou jí v dubnu dva roky Wink
_________________
Pavlína
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top