Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kocourek nalezenec


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
macalik



Založen: 05.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 13:26:02
Odpovědět s citátem

pokud vetka doporučila bylinky, zkuste mu udělat bylinkový čaj na pití, na zánět dásní kromě antibiotik jsou i homeopatika, ty se dají hodit kocourovi do tlamky (do krku)aby je polknul nebo dat do pití či do papání, jsou to sladné malé kuličky, většinou s příjmem potíže nejsou. Nejlepší je dát na misečku něco tekutého -trošku,co má rád,kuličky do to šupnout, chvíli nechat aby se rozpustily a dát kocourovi na vylízání.
Můj nejstarší chlupáč (8 let)musel jít holt vloni na chirurgický zákrok na zobech -čištění - u toho nám 2 vypadly. Potom dostal nějaká antibiotika asi na týden nebo 3 dny (už si přesně nepamatuju,holt sklerosa) Crying or Very sad a potom homeopatika. Ale protože zakaždým zápas sním mě stál dost sil (má cca6kg)tak jsem zjistila,že mu to šmakuje v takových těch tyčinkách měkkých co se prodávají ve zvířecích pamlscích, bývá to zabalené v neprůhledných obalech. vždycky jsem kousek odlomila a dotoho kuličku vmáčkla, chlupáč to sblajsnul a hotovo. Ale pro vás asi bude lepší ta tekutá forma.
Třeba mu ten jeden zub vypadne sám.Napište potom jak to vypadá, nebo jestli vám vetka nic nedoporučí, zkusím se zeptat mé Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
JanČe



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 14:34:54
Odpovědět s citátem

Když my zkoušíme dietu od Hillś Z/D na potravinovou alergii...takže balení do lahůdek nepřipadá v úvahu Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 3. 2009 15:27:05
Odpovědět s citátem

Jana Závodníková napsal:
Když my zkoušíme dietu od Hillś Z/D na potravinovou alergii...takže balení do lahůdek nepřipadá v úvahu Crying or Very sad


Jano, ještě můžete zkusit zabalit prášek do té paštiky Z/D. Nebo tu Vaše kočička nebaští?
A jak jste se ptala na tu pastu, tak tu bohužel vůbec neznám, takže neporadím Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
JanČe



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 13:24:12
Odpovědět s citátem

Krásný jarní den, přidávám nové zprávy o nalezenci Filípkovi. Nic se nejí tak horký jak se uvaří, stejně je to u nás..nejprv velký strach z FIV a plísně a sžívání se a teď nový absolutně bezproblémový člen kočičí smečky. Jsme rádi že si nás Filípek našel. Dietu Hillś Z/D jsem podávala něco přes měsíc, lysiny zmizely...takže jsme zkusili běžný jídelníček-a ejhle, nic, jen stále hezčí srst. Vypadl poslední zub. To nic nemění na Filípkově žravosti. Shrnu- FIV, FeLV i plísně negativní. potravinová alergie nepotvrzena. krevní testy (ledviny, játra) vpořádku.
V měsíci dubnu jsme podstoupili stěhování do Brna, Filiš se s úplnou samozřejmostí zabydlel.
Za dva měsíce u nás přibyl na váze 1 kg. Časem vložím do fotogalerie nové fotky.
Co z toho plyne? Ničeho se nebát a jít do toho! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 5. 2009 19:36:14
Odpovědět s citátem

Tak to jsou samé skvělé zprávy Very Happy Jsem moc ráda, že to takhle dopadlo a že se u vás kocourek má dobře Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Milena



Založen: 09.01.2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha Lužiny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 5. 2009 15:17:53
Odpovědět s citátem

Dík za dobré zprávy. Průběžně tady osud Filípka sleduju a držím mu palce. Oceňuji, že jste si ho vzali domů v tak zbědovaném a problémovém stavu a jsem moc ráda, že se díky Vaší péči stal rovnocenným členem Vaší smečky a určitě mazlíkem.
_________________
Kryšpín & Elisha & Yorik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (43x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Kočičí jména (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top