Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Ceny u veterinářů???

Fórum: Veterináři

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 9:52:03
Odpovědět s citátem

Ahoj tak jsem tady pročítala různý rady a diskuse a zijštuji že mám asi nejdražšího veterináře v celé republice!! Za úplně první návštěvu založení karty a prohlídku jsme platili 500,- Dál protože náš kocourek je nalezenec měl ušní svrab za jednu ampulku!! 480,- za injekci kvůli alergické reakci po očkování 600,-(byli jsme tam v 8 večer už to bylo bráno jako pohotovost) ale i tak..a za kastraci včera 1000,- není to moc?? Jaký ceny mají vaši veterináři a kam chodíte jsem z Brna- židenic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
chichotalka



Založen: 16.02.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 13:23:02
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Ahoj tak jsem tady pročítala různý rady a diskuse a zijštuji že mám asi nejdražšího veterináře v celé republice!! Za úplně první návštěvu založení karty a prohlídku jsme platili 500,- Dál protože náš kocourek je nalezenec měl ušní svrab za jednu ampulku!! 480,- za injekci kvůli alergické reakci po očkování 600,-(byli jsme tam v 8 večer už to bylo bráno jako pohotovost) ale i tak..a za kastraci včera 1000,- není to moc?? Jaký ceny mají vaši veterináři a kam chodíte jsem z Brna- židenic.

Mám zkušenosti s vetenináři v Praze, v Brně se neorientuji, ale můžu za sebe říct, že např. stronhold, co vy uvádíte, jako ampulku na odčervení (proti svrabu)-může to být i něco jiného-1ks stojí cca 400, takže to není zase tak přehnané a kastrace za 1000-to je v praze-nemyslím přilehlé okolí. kde je to levnější-bežná cena-já platila za 1 kocoura 1050. a pokud jste platila za jednu injekci 600 kvůli reakci na okčování a měla to s pohotovostním příplatek, tak je nutné rozlišit, za kolik byla injekce a za kolik příplatek za pohotovost. takže tuto věc opravdu neposoudím. Rolling Eyes ale jinak bych řekla, že všechno je tak nějak v normálu. ne nejlevnější, ale taky ne nejdražší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 14:55:32
Odpovědět s citátem

Zdravím,
my jsme z Prahy a za první prohlídku a založení karty jsme neplatili nic, ale bylo to v rámci očkování. Stronghold pro kočky stál kolem 300. Volala jsem tam a ptala se na kastraci kocouře a prý stojí kolem 900(ta kočičáka čeká za pár měsíců).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 15:58:17
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Ahoj tak jsem tady pročítala různý rady a diskuse a zijštuji že mám asi nejdražšího veterináře v celé republice!! ... a za kastraci včera 1000,- není to moc?? Jaký ceny mají vaši veterináři a kam chodíte jsem z Brna- židenic.

Arrow ... no, my máme vetku pár metrů od domu, takže dochází, když je potřeba (a když jede z práce) k nám. Takže to je výhoda ... no a za kastraci kocouřů si vždycky účtovala 500,- Kč, u čičin-holek 700,- Kč. Přece ale není v Židenicích jene ten jeden veterinář, ne Rolling Eyes ? Chce to prohledat seznam anebo se poptat známých, koho by doporučili.
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
JanČe



Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 17:49:34
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, v Brně je prý vzhlášená klinika doktora Hoška, která se teď přestěhovala do Jundrova. Konkrétně na kočky se tam specializuje MVDr. Mahelková, která tam je každou tuším středu.
Co se týče cen, mám zkušenost, že dražší bývají kliniky, ale asi je to dost individuální. Právě jsem nechávala dělat testy nalezenému kocourkovi, na klinice /v Liberci mi nabídli celkové testy-balíček testů za 3900Kč, u paní veterinářky Krobotové jsem za FIV,FeLV, stěr plísní, celkové vyšetření a lék zaplatila 1300Kč, což je uznejte rozdíl velký.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2009 20:02:46
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Jaký ceny mají vaši veterináři a kam chodíte jsem z Brna- židenic.

Chodím v Komíně k MVDr.Benešovi. Za kastraci kocoura s šetrnou narkózou a injekcí antibiotik jsem platila 560 Kč a ještě udělal jen tak mimochodem ultrazvuk srdce, protože jsme se o tom před kastrací bavili. Další injekce antibiotik pak byla za 135.
Založení karty bylo zdarma v rámci toho příchodu na kastraci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 9:55:11
Odpovědět s citátem

Chodím právě na veterinu k panu Hoškovi slyšela jsem na ně samou chválu tak jsem to zkusila. Sice to máme trošku dál ale jezdím tam autem a kočičákovy to vůbec nevadí rád chodí na procházky Smile Jinak ale paní dr. Mahelková na mě nepůsobí moc sympaticky chodíme přímo k ní a přijde mi taková roztěkaná pořád spěchá pořádně mi nic nevysvětlí, slečna na pohotovosti(asi nějaká brigádnice)byla o hodně vstřícnější a milá. Zdálo se mi že i kocourkovi píchla injekci líp..no nevím. Je možný že číča nemá po kastraci žádnou jizvičku??Pořád se dívám a kontroluju aby byl v pořádku a vypadá skoro jako kdyby nikde nebyl.. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 11:34:04
Odpovědět s citátem

Chodím právě na veterinu k panu Hoškovi slyšela jsem na ně samou chválu tak jsem to zkusila.

Ano, MVDr. Hošek je kvalitní a levný veterinář. Wink

Jinak ale paní dr. Mahelková na mě nepůsobí moc sympaticky chodíme přímo k ní a přijde mi taková roztěkaná pořád spěchá pořádně mi nic nevysvětlí.

Dr. Mahelková má spoustu jiných aktivit, proto ordinuje jen jeden den v týdnu a působí na Vás "roztěkaně".

Já osobně můžu doporučit Dr. Chybu (Kr.Pole), nevím co do levnosti,ale rozhodně je to obětavý, sympatický a zodpovědný vet. Má zájem o zvíře a vše vysvětlí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 11:42:20
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Je možný že číča nemá po kastraci žádnou jizvičku??Pořád se dívám a kontroluju aby byl v pořádku a vypadá skoro jako kdyby nikde nebyl.. Laughing


Číča číčák nemá nic viditelného Smile Někteří vetové prý to ani nešijí, jak je to malá ranka. Náš vet to šil a říkal, že je to rozhodně lepší vzhledem k blízkosti konečníku, aby se to neznečistilo. Můj hloupý kočičák si to usilovně olizoval, takže když po týdnu ty stehy vypadly, trošku si to oživil a měla jsem celou postel počárkovanou krvavými skvrnkami, jak mu to ještě asi týden trošku mokvalo, ale už je dobře, i chloupky dorůstají. Kromě toho, že teď je ten šourek menší, není nic poznat. Akorát že je to rázem klidný a spokojený kocour.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 13:51:02
Odpovědět s citátem

Aha tak proto asi nic nevidím, čekala jsem že to bude nějaká velká jizvička nebo něco.. Smile A jak to váš kocourek snášel?? Naše miminko jsme si dovezli ve čtvrtek večer to byl úplně mimo ještě celou noc sem ho musela hlídat chtěl pořád někam lozit a padal a hóódně zvracel... a včera už pěkně papal a chtěl si hrát, akorát mi přijde takovej smutnej a vůbec se nechce mazlit akorát v noci doleze.Asi se na mě zlobí Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 14:16:08
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Aha tak proto asi nic nevidím, čekala jsem že to bude nějaká velká jizvička nebo něco.. Smile A jak to váš kocourek snášel?? Naše miminko jsme si dovezli ve čtvrtek večer to byl úplně mimo ještě celou noc sem ho musela hlídat chtěl pořád někam lozit a padal a hóódně zvracel... a včera už pěkně papal a chtěl si hrát, akorát mi přijde takovej smutnej a vůbec se nechce mazlit akorát v noci doleze.Asi se na mě zlobí Rolling Eyes


Kocour byl na kastraci v deseti měsících.
Ono je důležité, nedat jim 24 hodin předem už nic jíst a 12 hodin ani pít, potom nehrozí, že by zvraceli. Kočičák měl lehčí šetrnější narkózu, to nevím, jak moc velký to mělo vliv na následný stav. Přebírala jsem ho večer cca 2 hodiny po kastraci už probuzeného, ale jen lezl po zemi a do všeho narážel. Tak jsem ho vzala do postele a dvě hodiny jsme spali a pak už byl lepší, vrávoravě chodil (a padal). Napil se a šel zase spat. Ráno sice měl ještě trochu slabé nožky, ale už to bylo dobré a pomalu začal žrát.
Kočičák je mazlivý odmalička, pořád ho mám na klíně, a na tom se naštěstí nic nezměnilo. Je daleko klidnější a evidentně spokojený. Před kastrací pořád chodila vyvolával kočky, vždycky šel do místnosti, kde nebylo rozsvíceno, a tam řval Rolling Eyes Teď jsem tři dny nemocná a je se mnou pořád v posteli Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 18:38:11
Odpovědět s citátem

No tak tohle jsem třeba vůbec nevěděla mě paní doktorka řekla že stačí tak 16 hodin před aby nic nejedl a o vodě neřikala vůbec nic. Škoda že jsem to nevěděla dřív Sad On ten náš je taky mazlivej a moc pořád se chce chovat a kňourá a povídá nám akorát teď trošku míň ale myslím že to zas přejde. No a do postele mi leze pořád nejradši uprostřed noci mi lehne k hlavě nebo rovnou na ni a vrní a vrní...pouštíte kocourka ven?? Já bydlím přímo v Brně máme přízemní byt s terasou okolo jsou nějaký zahrádky ale za nima taky hned třeba 2 proudový silnice tak pořád váhám..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:06:20
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
No tak tohle jsem třeba vůbec nevěděla mě paní doktorka řekla že stačí tak 16 hodin před aby nic nejedl a o vodě neřikala vůbec nic. Škoda že jsem to nevěděla dřív Sad On ten náš je taky mazlivej a moc pořád se chce chovat a kňourá a povídá nám akorát teď trošku míň ale myslím že to zas přejde. No a do postele mi leze pořád nejradši uprostřed noci mi lehne k hlavě nebo rovnou na ni a vrní a vrní...pouštíte kocourka ven?? Já bydlím přímo v Brně máme přízemní byt s terasou okolo jsou nějaký zahrádky ale za nima taky hned třeba 2 proudový silnice tak pořád váhám..


Ne, nepouštím, je to briťák a ani jsem to neplánovala, i když jezdíme na chalupu. Mám všechno zasíťované, jsou tam venkovní dědinské kočky, nechci, aby s nimi jakkoliv přišel do styku. Ale to už jsme od cen u veterinářů trochu odbočily Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:24:32
Odpovědět s citátem

12 hodin bez vody je moc....my dáváme kočkám hladovku 12 hodin (mají rychlou pasáž zažívacím traktem, po 12 hodinách už není v žaludku nic), bez vody jen 2 hodiny před zákrokem...ona se v žaludku déle nezdrží a pacient není aspoň dehydratovaný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:27:43
Odpovědět s citátem

No jo trošičku Very Happy když já bych potřebovala poradit snad ve všem! Tak já ho asi teda taky pouštět nebudu to bych strachy nepřežila kdyby se ztratil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:29:43
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
12 hodin bez vody je moc....my dáváme kočkám hladovku 12 hodin (mají rychlou pasáž zažívacím traktem, po 12 hodinách už není v žaludku nic), bez vody jen 2 hodiny před zákrokem...ona se v žaludku déle nezdrží a pacient není aspoň dehydratovaný



No je pravda že po zákroku až mu bylo líp vypil snad 2dcl vody a to je co říct protože moc nepije.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
anetka



Založen: 01.01.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Jesenice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:29:44
Odpovědět s citátem

Přiznám se, že si nepamatuji nic kromě kastrace Laughing (ach ta skleroza) takže kastrace u paní Dity Koláčkové kocour- 350kč kočička okolo 400kč takže supr a je to moc dobrá a hodná paní doktorka
_________________
Expert na nemoci Čert, Profesionální kaskadér Miky a Profesor přírodních věd Matiáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 23:14:31
Odpovědět s citátem

Ahojte,
já jsem byla s mým kočičákem zatim jen na odčervení a lámu si hlavu, jestli to byl dobrý veťa nebo ne Smile Byl totiž asiže levný,bo nás to stálo jestli si dobře pamatuju 200 Kč i s šamponem Laughing
Ale zase jsem nepostřehla, že by si nás nějak zaevidoval a ani nic nepoznačil v kočičákově průkaze.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 8:35:42
Odpovědět s citátem

citace:
Ahojte,
já jsem byla s mým kočičákem zatim jen na odčervení a lámu si hlavu, jestli to byl dobrý veťa nebo ne Smile Byl totiž asiže levný,bo nás to stálo jestli si dobře pamatuju 200 Kč i s šamponem Laughing
Ale zase jsem nepostřehla, že by si nás nějak zaevidoval a ani nic nepoznačil v kočičákově průkaze.

ahoj, odčervení se běžně do očkováku nazapisuje. Že si vás nezapsal do své databáze je trochu zvláštní, ale pokud jste tam jen kupovala odčerv. přípravek a šampon, tak si myslím, že se zas tolik neděje, horší by bylo, kdyby vás nezapsal, pokud byste příšli s nějakým problémem. Jinak je asi nejlepší najít si veta na doporučení. Málokdy se stane, že nejbližší vet je nejlepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 10:32:21
Odpovědět s citátem

Magytka napsal:
Ahojte,
já jsem byla s mým kočičákem zatim jen na odčervení a lámu si hlavu, jestli to byl dobrý veťa nebo ne Smile Byl totiž asiže levný,bo nás to stálo jestli si dobře pamatuju 200 Kč i s šamponem Laughing
Ale zase jsem nepostřehla, že by si nás nějak zaevidoval a ani nic nepoznačil v kočičákově průkaze.


Já si odčervení zaznamenávám do očkováku sama, abych měla přehled.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: odčervování
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 11:11:47
Odpovědět s citátem

Já si odčervení zaznamenávám do očkováku sama, abych měla přehled

Já také a měl by to dělat každý zodpovědný chovatel.

A.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 11:18:06
Odpovědět s citátem

Já si veškeré záležitosti ohledně zvířat(kdy sem nasypala novou náplň do wc, odčervení, otevření pytle granulí atd.) zapisuju do diáře barvou, kterou si nepíšu nic jiného, abych to mohla pak zpětně najít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lajlii



Založen: 17.01.2009
Příspěvky: 28

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 3. 2009 14:52:35
Odpovědět s citátem

No tak to ja jsem dlouho hledala dobreho veterinare,rozcilovala se nad cenami,neosobním přístupem,vzdaleností apod.Nakonec jsem zvolila přístup - vseho s mírou:-) Snazim se omezit navstevy u veterinare opravdu jen na ty nejnutnejsi, třeba odcervuju sama,Drontal je volne prodejny, a i jine veci jsem se snazila vybirat tak,aby byly volne prodejne a aby samozrejme nasemu milackovi sedely (spray proti svedeni Vetriderm, živočišné uhlí,kapky Beaphar Oftal,Advantage proti blechám apod.).A veškere "svoje veterinarni aktivity" si zapisuju do zvlastniho sesitu,ktery s sebou beru i k veterinari. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 8:18:13
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Ahoj tak jsem tady pročítala různý rady a diskuse a zijštuji že mám asi nejdražšího veterináře v celé republice!! Za úplně první návštěvu založení karty a prohlídku jsme platili 500,- Dál protože náš kocourek je nalezenec měl ušní svrab za jednu ampulku!! 480,- za injekci kvůli alergické reakci po očkování 600,-(byli jsme tam v 8 večer už to bylo bráno jako pohotovost) ale i tak..a za kastraci včera 1000,- není to moc?? Jaký ceny mají vaši veterináři a kam chodíte jsem z Brna- židenic.

Abychom se vrátili k cenám veterinářů v Brně. Já mám dobrou zkušenost s klinikou v Bystrci - MVDr. Fialovi, ulice U zoo. Cena byla asi vyšší, než uvádí jiní, ale jsem spokojená. Zatím máme přeočkování trojkombinace - 400,- Kč, kastrace kočky 1200,- Kč, ovšem asi s použitím kvalitního narkotika, protože o nějakém zvracení či problémech nemohla být řeč. Pan doktor je příjemný, všechno ochotně vysvětlí, je vidět, že má zvířata opravdu rád.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Ceny u veterinářů???
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 11:47:04
Odpovědět s citátem

Ivana J. napsal:

Abychom se vrátili k cenám veterinářů v Brně. Já mám dobrou zkušenost s klinikou v Bystrci - MVDr. Fialovi, ulice U zoo. Cena byla asi vyšší, než uvádí jiní, ale jsem spokojená.


Mohu potvrdit, že jsem na ně dostala taky dobré reference. Jsou to manželé, dříve pracovali v ZOO, dnes mají svoji kliniku mimo. Slyšela jsem chválu, že jsou dobří, ale taky že jsou dražší než jinde a že se tam často čeká delší dobu, hodně zákazníků.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 13:47:19
Odpovědět s citátem

lajlii napsal:
odcervuju sama,Drontal je volne prodejny


V lékárnách nebo ve zverimexech??
_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 13:49:01
Odpovědět s citátem

Sebasty napsal:
lajlii napsal:
odcervuju sama,Drontal je volne prodejny


V lékárnách nebo ve zverimexech??


Já to běžně nacházím v e-shopech, a u nás to mají i v lékárně.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 13:54:13
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Sebasty napsal:
lajlii napsal:
odcervuju sama,Drontal je volne prodejny


V lékárnách nebo ve zverimexech??


Já to běžně nacházím v e-shopech, a u nás to mají i v lékárně.


A můžu poprosit ve kterém e-shopu (předpokládám se ZOO potřebami) ? V těch "mých", oblíbených není ani ťuk...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 14:01:50
Odpovědět s citátem

Sebasty napsal:
tatiana napsal:
Sebasty napsal:
lajlii napsal:
odcervuju sama,Drontal je volne prodejny


V lékárnách nebo ve zverimexech??


Já to běžně nacházím v e-shopech, a u nás to mají i v lékárně.


A můžu poprosit ve kterém e-shopu (předpokládám se ZOO potřebami) ? V těch "mých", oblíbených není ani ťuk...


Tak to neporadím, nevím. Jen jsem to párkrát při svém brouzdání po e-shopech zahlídla. Já to kupuju u svýho veta, tak se o to nezajímám. Zkusila bych to zadat do vyhledávače-to je nejrychlejší postup.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sebasty



Založen: 02.02.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 3. 2009 14:26:42
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

Tak to neporadím, nevím. Jen jsem to párkrát při svém brouzdání po e-shopech zahlídla. Já to kupuju u svýho veta, tak se o to nezajímám. Zkusila bych to zadat do vyhledávače-to je nejrychlejší postup.


Jasan, já totiž mám pocit, že Drontal apod.jsou léčiva a ty nejde prodávat v běžných obchodech a e-shopech, pouze v lékárnách a u vetů, proto jsem se ptala přímo. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (37x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Britská krátkosrstá kočka (15x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top