Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak na krásnou srst?

Fórum: Srst, kůže

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Jak na krásnou srst?
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2009 19:00:00
Odpovědět s citátem

Ahoj, máte nějaký tip na zdravou a hebkou srst kočičáků? Náš kocourek když byl ještě koťátko byl jak plyšáček. Teď mi připadá že má trošku hrubší srst a místy jak kdyby podrážděnou kůži,hodně líná, každý den ho kartáčuji a teď jsem mu objednala nějaký sprej od LR s aloe vera. Máte s tímto přípravkem nějaké zkušenosti, nebo co by jste doporučili?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 9:30:58
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
bohužel s tímto přípravkem zkušnost nemám. Kvalitu srsti obecně hodně ovlivňuje strava a genetika. Pokud říkáte, že jako malý měl hezkou srst, tak to asi nebude genetikou. Čím kočičáka krmíte? Jaké je to plemeno? Možná bych zkusila řadu pro kočky s citlivou kůží. Nebo podávat lososový olej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Jak na krásnou srst?
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 12:05:32
Odpovědět s citátem

Noo plemeno.. Laughing je to náš malý nalezenec takže nevíme..Je šedo-černo bílí mourovaný některé chlupy má středně dlouhé některé i zas delší myslím ale že jeden z rodičů byl chundeláč.Krmíme granulemi friskies pro kočky žijíci v bytě kapsičkami nebo konzervami whiskas,friskies,kitekat občas nějakou dobrotu paštiku pro kočky atd.. A to krmení pro kočky s citlivou kůži je jaký a kde se dá koupit?? Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 12:28:53
Odpovědět s citátem

Zkusila bych pro začátek změnit značku granulí a kapsiček. Friskies nejsou moc kvalitní granule a ty kožní problémy by mohly být právě kvůli tomu. Zkuste značky Hills, Royal Canin, Eukanubu, Iams...Velmi dobrý poměr cena/kvalita má značky Brit care. Jsou sice dražší, ale ušetříte na různých prípravcích na srst, a nakonec to výjde levněji a hlavně dáte kočce jídlo, které jí vyhovuje a tím zabránite různým zdavotním problémům. Místo kapsiček zkuste dávat vařené maso(kuře, hovězí, jehně, ryby...vepřové ne) a vnitřnosti(kuř. srdce, žaludky...).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Jak na krásnou srst?
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 12:29:50
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Noo plemeno.. Laughing je to náš malý nalezenec takže nevíme..Je šedo-černo bílí mourovaný některé chlupy má středně dlouhé některé i zas delší myslím ale že jeden z rodičů byl chundeláč.Krmíme granulemi friskies pro kočky žijíci v bytě kapsičkami nebo konzervami whiskas,friskies,kitekat občas nějakou dobrotu paštiku pro kočky atd.. A to krmení pro kočky s citlivou kůži je jaký a kde se dá koupit?? Děkuji


Sisinko, nic ve zlém, ale krmíte samými srágorami, tak se nedivte, že kočičák má mizernou srst. Podívejte se někdy na obsah masa v těch krmivech-cca 4%! A aby to kočce chutnalo, je tam cukr, sůl, ochucovadla, barviva-nic zdraví prospěšného. Ano, číča po tom neumře a může žít, ba jí to i může chutnat, ale...dál víte sama. Bude to tím krmením.

Je otázka, zda kočka zvyklá na krmení s cukrem a ochucovadly bude chtít přejít na kvalitnější krmení-musíte to vyzkoušet. Kompromisem mezi kvalitou a cenou jsou zn. jako Acana, Anca, Brit, Chicopee-nechá se koupit ve-shopech-tam je obrovský výběr, taky velmi kvalitní a cenově přijatelné je Gaubi
http://www.krmeni.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=13

tady najdete za slušné ceny velký výběr dobrých krmiv.

Zkuste mu nabídnout žloutek zamíchaný v troše tučného tvarohu, syrové hovězí, vařené kuře či rybu-udělejte mu stravu pestřejší, je tady toho dost, čín se můžete inspirovat. A uvidíte, že časem bude mít i srst hezkou.

Já mám krom mých papíráků dva obyč nalezence, ale protože je krmím stejně jako ty s PP, jsou prostě nádherní, mají hustou lesklou srst jako hedvábí. Teď jsem koupila na zkoušku konzervu Luisu v Penny Marketu-myslíte, že ji některý baštil? Ani omylem, zahrabáváním kolem misky ji okamžitě prohlásili svorně za nejedlou a počkali, až jsem jim dala tu druhou, kvalitní.

Z kapsiček Whiskas jedině snad zn. Superpréme-tu baští i ti mí, tam je vidět skutečně ryba nebo maso.

Nejen láska prochází žaludkem, ale i zdraví naše i našich miláčků.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 12:46:44
Odpovědět s citátem

Ještě dodám, že změna granulí by měla být postupná, čili byste měla do Friskies zamíchat malý díl nových granulí a postupně podíl nové značky zvyšovat.

Jen pro srovnání složení Friskies Indoor, Anca(prémium=kvalita za přijetelnou cenu) a Brit care (superprémium=velmi kvalitní, ale taky dražší)

Složení Friskies:
obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (min. 4% kuřecí maso), oleje a tuky, zelenina, minerální látky, kvasnice

Složení Anca:
Drůbeží moučka, pšenice, kukuřice, drůbeží tuk, drůbeží maso, sušené pivovarské kvasnice, chlorid sodný, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín C, síran měďnatý monohydrát, seleničitan sodný

Složení Brit care Indoor:
drůbeží maso a drůbeží produkty (min. 40%), rýže, kukuřice, drůbeží tuk, dehydrovaná drůbeží bílkovina, dehydrovaná kukuřice, rýžové otruby, pivovarské kvasnice, sušené cukrovkové řízky, lososový olej, přírodní chuť, přírodní vláknina, minerální látky, DL-methionin, L-lysin, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, kozlík lékařský, organický selen, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamín A, vitamín D3, vitamín E (alfa-tokoferol), taurin


Když jsme si přinesli našeho kocourka z útulku, taky měl nehezkou srst(a plíseň k tomu, ale to sem nepatří). Krmíme ho Brit carem a srst má nádhernou. Jinak řadu pro citlivou kůži má např. Royal Canin http://www.hafani.cz/royal-canin-cat-hairskin-2kg/cz/d-80519/ ale myslím, že stačí změnit značku a bude to ok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Jak na krásnou srst?
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 17:11:37
Odpovědět s citátem

Jojo děkuji za rady určitě zkusím změnit to papání,vůbec některé značky krmiv co tady uvádíte neznám. Je to moje vlatně první zvířátko co mám takže nemám žádné zkušenosti.Vůbec jsem netušila že to čím ho krmím by mohlo být tak špatný. Jinak syrový i vařený maso třeba i vývar jsem mu občas dala ale to vůbec nechtěl nebo snědl jenom trochu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 17:30:55
Odpovědět s citátem

A když jsme u toho krmení..nasypu číče granule do mističky a on vždycky jde a rozhrábne to tlapkou a všechny je naschvál vysype ven když jdu a uklidím to nasypu mu je zpátky nebo dám nový udělá to zase. Prostě pořád každý den.Nevíte proč to dělá??? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 17:47:16
Odpovědět s citátem

Jinak jsem mu právě nabídla ten žloutek s tvarohem noo ten baštil.Jak často mu to můžu dávat??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 18:01:05
Odpovědět s citátem

[quote]A když jsme u toho krmení..nasypu číče granule do mističky a on vždycky jde a rozhrábne to tlapkou a všechny je naschvál vysype ven když jdu a uklidím to nasypu mu je zpátky nebo dám nový udělá to zase. Prostě pořád každý den.Nevíte proč to dělá???
citace:

Tímto chováním Vám nejspíš dává najevo, že mu bašta nechutná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 18:36:47
Odpovědět s citátem

NAD TÍM JSEM TAKY PŘEMÝŠLELA, JENOMŽE ON TY GRANULE MÁ RÁD MÁ JE HNED SPAPANÝ A KDYŽ UŽ NEMÁ KNOURÁ. ZKOUŠELA JSEM MU DÁT JINÝ A TY VŮBEC NECHTĚL. A OPRAVDU JE NEJÍ Z NUTNOSTI MÁ 3 MISKY PRVNÍ S GRANULEMI 2 S MASEM DALŠÍ NA VODU.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 23:00:35
Odpovědět s citátem

citace:
NAD TÍM JSEM TAKY PŘEMÝŠLELA, JENOMŽE ON TY GRANULE MÁ RÁD MÁ JE HNED SPAPANÝ A KDYŽ UŽ NEMÁ KNOURÁ. ZKOUŠELA JSEM MU DÁT JINÝ A TY VŮBEC NECHTĚL. A OPRAVDU JE NEJÍ Z NUTNOSTI MÁ 3 MISKY PRVNÍ S GRANULEMI 2 S MASEM DALŠÍ NA VODU.

tak to možná znamená " schovám si to jídlo na potom". To dělá náš kočičák, "zahrabává" misku, a myslí tím právě "tuto dobrotu zbaštím pozdějí". Někteté kočky jídlo "zahrabávájí", pač jim nechutná. Jak už psala Tatiana, po uměle dochuceném krmivu kočky mohou odmítat chuťově přirozenější kvalitní jídlo. To máte jako u lidí, když se budete stravovat ve fast foodu, tak se Vám bude přirozené jídlo zdát málo výrazné, pač budete zvyklá na velké množství cukru a soli. Nicméně doporučuje kočičku naučit baštit kvalitní granule. Ze začátku je zkuste namáčet ve vývaru nebo jen v teplé vodě(zvýrazní to aroma) nebo je míchat s konzervičkou, kterou kočičák má rád(zkuste konzervy Shiny cat, jsou velmi kvalitní a neznám kočku, co by je neměla ráda). Zkuste taky granule třeba s lososem(např. Brit care long hair Salmon and rice - tyto granule by mohly pomoct zlepšit srst, jsou totiž určeny kočkám s náročnější péči o srst). Slyšela jsem, že i vybíravým kočkám hodně chutná Royal canin a Hill, ale osobně s tím zkušenost nemám, pač Bandík zbaští všechno Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 23:05:40
Odpovědět s citátem

Moje kočky "zahrabáváním" dávají najevo buď že už s jídlem skončily-mají prostě dost, anebo čichnou a "zahrabou", čímž ho prohlásí za nejedlé a dál se nemám pokoušet to do nich dostat Wink -takhle nám devon "zahrabává" pravidelně naše kafe Laughing .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 3. 2009 9:44:09
Odpovědět s citátem

Tak nevím myslím že si to asi taky jakože chce schovat na potom, protože kdyby mu granule nechutnali nechal by je tam třeba 2 dny a ani se jich nedotkl. To už vím párkrát to tak udělal s konzervou masa celé jsem to pak vyhodila protože on by radši snad umřel hlady než to sníst Rolling Eyes Každopádně zkusím změnit ty kvalitnější granule a pokud to bude dělat i snimi je to jasný..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 11:17:20
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Tak nevím myslím že si to asi taky jakože chce schovat na potom, protože kdyby mu granule nechutnali nechal by je tam třeba 2 dny a ani se jich nedotkl. To už vím párkrát to tak udělal s konzervou masa celé jsem to pak vyhodila protože on by radši snad umřel hlady než to sníst Rolling Eyes Každopádně zkusím změnit ty kvalitnější granule a pokud to bude dělat i snimi je to jasný..


Náš kocour žere Royal Canin Kitten a je maximálně spokojený. Dokonce když před kastrací žral málo a jinou stravu jen očuchal a nechal, tyhle granulky vymete vždycky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 18:33:07
Odpovědět s citátem

Mám osobní zkušenost s přímou úměrou "nekvalitní supermarketové krmivo = nekvalitní srst", v mém případě dokonce lysinka za kočičákovým uchem Evil or Very Mad Po pár týdnech po přejití na kvalitní krmivo (konkrétně Acana, Brit care) lysinka zarostla a celkově kvalita srsti se zlepšila. Takže doporučuji také kvalitnější stravu než zmíněné Whiskas, Friskies apod. Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 3. 2009 20:17:03
Odpovědět s citátem

Ano včera jsem vypozorovala že kocour má za obouma ušima o dost méně chlupů a dělá se mu tam lysinka. Takže už mám objednané granulky royal canin a brit care. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 15:21:18
Odpovědět s citátem

Dnes ve zverimexu jsem dostala vzorek Royal Caninu Kitten. Po příchodu domů jsem tyto granulky nabídla Bandíkovi. Vrhnul se na něj, jako kdyby aspoň měsíc nejedl(a to prosím pěkně má celý den přístup k granulkám rozmočeným, ke granulkám suchým a večer dostane mňamku-konzervu nebo maso). Takže řeším dilema, jestli mu dál dávat podle mého názoru kvalitnější Brit care na kterém báječně prospívá, ale který kocour považuje za méně chuťově atraktivní, nebo mu dávat RC? Prosím o názory.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 15:48:31
Odpovědět s citátem

a myslite, ze BRIT CARE jsou kvalitnejsi?Ja davala kocence RC kitten a celou dobu ji moc chutnaly, srst ma krasnou, zadne problemy se zazivanim,pak jsem davala RC indoor pak light a ted RC veterinary na obezitu. krmila jsem za celou dobu pouze RC obcas HILLS a myslim, ze po nich kocenky prospivaji vyborne, takze bych byt vami davala RC...
pavla
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 16:04:27
Odpovědět s citátem

podle složení mi příjde, že Brit care je o trochu kvalitnější, ale pro kočičáka taky bohužel méně atraktivní. příští pytel koupím RC a uvidíme, jak se mu na tomto krmivu povede.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 16:08:02
Odpovědět s citátem

urcite to zkuste a uvidite:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 16:14:03
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
Dnes ve zverimexu jsem dostala vzorek Royal Caninu Kitten. Po příchodu domů jsem tyto granulky nabídla Bandíkovi. Vrhnul se na něj, jako kdyby aspoň měsíc nejedl(a to prosím pěkně má celý den přístup k granulkám rozmočeným, ke granulkám suchým a večer dostane mňamku-konzervu nebo maso). Takže řeším dilema, jestli mu dál dávat podle mého názoru kvalitnější Brit care na kterém báječně prospívá, ale který kocour považuje za méně chuťově atraktivní, nebo mu dávat RC? Prosím o názory.


Já bych dávala obojí a nechala to na něm.

Někdo říká, že změna krmení má být postupná, já osobně míchám více značek dohromady (pouze kvalitní!) a nechávám to na nich, které vyberou dřív a které později. Většinou to mizí zhruba stejně. A problémy se zažíváním jsme nikdy neměli, ani s kaďousama-vše je v pořádku. Ti mí jsou takhle zvyklí od mrňavek a jednodruhové granule moc nechtějí. Zatím jsem nenašla značku, na kterou by se svorně všichni vrhli a já si mohla říct, že budu kupovat už jen tohle. Každý má jinou chuť a v té směsi si svého favorita vybere.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 16:22:14
Odpovědět s citátem

Když jsem nasypala Bandíkovi trochu RC do misky(asi 30-40g), tak to doslova vyluxoval jako šílenec(ani na čistý maso se tak nevrhá Laughing ) Brit se mu asi trochu přejedl, dřív ho baštil celkem s chutí, obzvlášť lososový. Nejspíš budu v budoucnu střídat několik kvalitních značek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 21:59:15
Odpovědět s citátem

kaba napsal:
Dnes ve zverimexu jsem dostala vzorek Royal Caninu Kitten. Po příchodu domů jsem tyto granulky nabídla Bandíkovi. Vrhnul se na něj, jako kdyby aspoň měsíc nejedl(a to prosím pěkně má celý den přístup k granulkám rozmočeným, ke granulkám suchým a večer dostane mňamku-konzervu nebo maso). Takže řeším dilema, jestli mu dál dávat podle mého názoru kvalitnější Brit care na kterém báječně prospívá, ale který kocour považuje za méně chuťově atraktivní, nebo mu dávat RC? Prosím o názory.


Jak už jsem psala, krmím s nimi od čtyř měsíců tedy přes půl roku. Kocour je spokojený, chutnají mu, vypadá dobře Smile Samozřejěm to není jediná potrava, taky má maso a různé doplňky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 23:08:29
Odpovědět s citátem

Tak jste mě přesvědčily. Kocouř dostane to co mu chutná, a sice RC. Smile Koneckonců RC není žádný levný, nekvalitní kšunt, takže mu tou změnou určitě neublížím Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 14:44:09
Odpovědět s citátem

ahoj, já se právě snažím vnutit kočičce žloutky. Vejce odmítá v jakékoliv formě úpravy (vařená, syrová). Teď se mi jí podařilo oblafnout, tím, že jsem jí přidala žloutek do šlehačky, kterou má ráda. Je opravdu žloutek pro srst kočky důležitý? Kolik by ho měla sníst? A co bílek - nevíte někdo zda je pro kočku vhodný?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 15:17:43
Odpovědět s citátem

Mnohem důležitější než žloutek je pro kvalitu srsti celkově vyvážená a kvalitní strava. Bílek by se kočkám (ani psům) podávat neměl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 19:40:57
Odpovědět s citátem

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=427&highlight=
_________________
tif, Barča, Šebí a Mikča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 5. 2009 15:51:53
Odpovědět s citátem

zaujímavé hodnotenie značiek krmiva pre mačky http://dobrikova.blog.sme.sk/c/32536/Niektore-krmiva-mozu-vasich-domacich-milacikov-pomaly-zabijat.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (14x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top