Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Odnaučit škrábání

Fórum: Bydlení

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: Prosím poraďte!!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 10:06:53
Odpovědět s citátem

Ahoj všem!!Moc moc bych potřebovala poradit jak odnaučit kočku škrabat na koženou sedačku..jsem už zoufalá kocour na to přišel tak před měsícem že si o to pěkně brousí drápky ale my máme celou novou sedačku za nehorázný peníze rozdrápanou Rolling Eyes nic nepomáhá když mu jdu vynadat a plácnout ho, myslí si že si sním hraju a začne na mě skákat a číhat. Děkuji moc za jakoukoliv radu.(jinak kocour škrabadlo má a je i na něj naučený)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 16:24:49
Odpovědět s citátem

až bude kocouř brosit drápky kde nemá, řekněte mu naštvaným tonem NE a přeneste ho na škrabadlo, kde mu jemně přimáčkněte tlapičky na sloupek, a dělejte s tlapičkama pohyby, jako když kocouř brousí drápky. když to pochopí, tak ho hooodně pochvalte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 17:43:40
Odpovědět s citátem

Tohle přesně jsem dělala pochopil to, ale brousí si drápky dál na škrabadle i na sedačce. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 17:48:37
Odpovědět s citátem

tak v tom případě ho kropte vodou z rozprašovače v okamžik kdy ničí gauč
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 17:54:12
Odpovědět s citátem

Very Happy a to opravdu pomáhá? Myslím že má naopak vodu rád leze za mnou do sprchy. Noo určitě to zkusím a uvidím. Děkuji za radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 18:07:11
Odpovědět s citátem

Bandík za mnou taky leze do sprchy, ale když ho pokropim vodou z rozprašovače, to je jiná Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 18:34:26
Odpovědět s citátem

Jenom o tom začnu mluvit a je to tady!Měla jsem první možnost to vyzkoušet. Tak kočičákovy jsem jasně a nahlas řekla NESMÍŠ a šplíchla na něj, myslím že to zabralo lekl se a schoval se pod stolek a koukal, jenom doufám že to odnaučení nebude trat dlouho aby nám z té sedačky něco zůstalo Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 18:56:06
Odpovědět s citátem

Sisinko,
a máte to škrabadlo hned vedle sedačky? Možná by pomohlo na něj nasypat i trošku šanty, i když to drobí kolem. Míša jak cítí šantu, tak je smyslů zbavená Laughing

Jinak Míša úplně přesně ví, co může a co nemá dělat. Ale jak vidí fíkus v ložnici, tak na něj prostě leze, hlava nehlava. A co víc, dělá mi to naschvál! Evil or Very Mad Když tam totiž nejsem, tak to 100% nedělá. Dělá to jen ráno, když ji pustím do ložnice a nelíbí se jí, že spíme dál.

Pohrozím jí prstem nebo se na ni škaredě podívám, okřiknu, ona to zaregistruje a rozhodne se mě ignorovat! Tak jí stáhnu dolů, kolikrát už jen když šahá tlapkou na květináč a dostane na zadek. Vím, že se kočky nemají bít, ale to je jediný opravdu výchovný prostředek u nás. Nemyslím si, že by ji to bolelo, ale ví o co jde. Bála jsem se, že bude dělat kvůli tomu naschvály, čůrání mimo záchůdek apod., ale ne. Je to kočičí (zlobivé) zlatíčko.

P.S.: když jsme používali postřikovač, byla u nás potopa Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:06:11
Odpovědět s citátem

Škrabadlo má v kuchyni a naučil se na něj hned, jenom jsem mu ukázala jak na to má škrabat. Třeba skříně nebo postel neškrabe vůbec jenom tu sedačku!! Že bych zkusila dát škrabadlo vedle?? Aby si nemyslel že mu tam dělám škrabací koutek Laughing vyzkouším i tohle. A co nějaký ten přípravek co odpuzuje kočky z určitýho místa, někde jsem o tom četla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:07:02
Odpovědět s citátem

A tu šantu seženu kde prosím??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:13:05
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Škrabadlo má v kuchyni a naučil se na něj hned, jenom jsem mu ukázala jak na to má škrabat. Třeba skříně nebo postel neškrabe vůbec jenom tu sedačku!! Že bych zkusila dát škrabadlo vedle?? Aby si nemyslel že mu tam dělám škrabací koutek Laughing vyzkouším i tohle. A co nějaký ten přípravek co odpuzuje kočky z určitýho místa, někde jsem o tom četla.


Sisinko,
tak to znám, i když v mnohem menší míře. My máte taky novou drahou koženou sedačku Smile škrabadlo má Míša na chodbě, je to opravdu kousek. Vždy škrabe tam, ale někdy ráno, když ji pustím do obýváku (v noci je vždy zavřeno) tak se zapomene a jde škrábat sedačku nebo sedák od přednožky. Tak ji odnesu ke škrabadlu a většinou už nechce škrabat Razz ale aspon ví, co jsem jí chtěla sdělit. Nebo ji občas už jen jemně okřiknu a je to o.k. Ale je pravda, že to moc často nedělá. Zkuste koupit rohové škrabadlo přímo k sedačce jako je tohle:

http://www.happyanimals.cz/skrabadla/noby-rohove-skrabadlo-corni
Jen upozornuji, že výběr internetového obchodu je náhodný, žádná záměrná reklama Smile

Odpuzovač jsme taky zkusili, ale podle mě je lepší kočku nalákat na vůni tam kam chcete aby šla než jí smradit okolí. A taky nevím, jestli se ten sprej dá použít na kůži.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:16:33
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
A tu šantu seženu kde prosím??


Hodně obchodů prodává hračky, které obsahují tzv. catnip, to taky kočkám voní. Ale mě se nejvíc osvědčila šanta kočičí. U nás jsem ji koupila v Herbě, tak snad nějaký obchod s bylinkami nebo možná i lékárna? Taky jsem jí to pečlivě zabalila do několika ponožek a z toho šílí Laughing pak je ta fusakle celá poslintaná. Ale pozor, u některých koček to může vyvolat agresi a i kdyby ne, tak se to doporučuje v omezené míře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:25:21
Odpovědět s citátem

My zavíráme taky na noc a když nejsme doma. Protože si dokážu představit co by tam vyváděl. Naše zlobidlo si z toho zase udělal denní rituál. Chtěla bych ho to odnaučit protože na sedačce má svoje místečko a moc rád tam spinká a taky je tam jediný okno do ulice a to má místo televize vydrží tam sedět hodinu. Máte pravdu sprej by asi nebyl vhodný, je to pravá kůže a ještě k tomu bílá. Confused Je to asi uplně mimo téma ale nevíte kdy můžu kocourka po kastraci vykoupat??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:30:24
Odpovědět s citátem

To ten náš zase šílí z vyluhovanýho sáčku mátového čaje. Vždycky ho ukradne na lince, hraje si sním rozcupuje ho a lítá po bytě jak šílenej. Nebo stačí když mám mátovou žvýkačku jak to ucití skočí zamnou a ňufá a nejradši by mi strčil hlavu do pusy..no truhlík Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:46:49
Odpovědět s citátem

máta Very Happy Very Happy Very Happy

Sisinko, já bych opravdu zkusila to rohové škrabadlo na roh sedačky. My máme taky bílou Very Happy Jinak snad ti nebude vadit tykaní?

S koupáním po kastraci nevím. Naše číča byla kastrovaná před necelým měsícem a určitě bych ji nekoupala, dokud se rána úplně nezahojí. Kdyby sebou při koupání mrskala, tak by si mohla ublížit.

A proč jej chceš koupat? Nestačilo by jej otřít vlhkým ubrouskem? někdo to tu doporučoval a prý to pomáhá. Na sphynxi myslím někdo používá dětské ubrousky nebo se dá použít i pudr, ale ten mi srmdí Confused paní chovatelka nám Míšu poprvé přinesla ukázat napudrovanou a já si říkala, čím to kotě tak strašně smrdí? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 19:58:10
Odpovědět s citátem

Ne tykaní mi vadit určitě nebude Laughing Škrabadlo určitě pořídím ještě jedno za zkoušku nic nedám. Kocour byl na kastraci minulej týden ve čtvrtek a špatně snášel narkózu takže se nám tam do přepravky počůral a asi 2x pozvracel a doma taky..chudáček malej, takže od té doby dost smrdí Mad Zkoušela jsem ho otřít mokrou žínkou i ubrousky ale jak se namočí nebo se sám umývá smrdíkuje ještě víc. Laughing Chtělo by to pořádně vykoupat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 20:06:50
Odpovědět s citátem

A už jsi ho někdy koupala? Jestli to nemá rád, jako většina koček, tak bych raději vydržela ten smrádek, než aby si ublížil a ta ranka se mu třeba neotevřela?

Nebo zkus ten pudr? Myslím, že to moc nestojí a ta vůně nebyla určitě tak strašná jako to popisuješ ty.

Míša je úchýlná na koupelnu. Vždycky si vleze do vany a čeká, až jí pustíme trochu vody. Kouká na to jak teče, pije ji, ale když jsme ji zkoušeli sprchovat, tak to bylo šílenství. Ale do koupelny chodí pořád. Občas jí najdeme, jak spí ve vaně Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 20:20:43
Odpovědět s citátem

Jo koupala asi po měsíci jak jsme si ho donesli domů je to nalezenec ale krásnej a náš! Very Happy Ani moc neodporoval máme větší sprchovej kout takže jsem tam vlezla sním zavřela a začala..chvílu chtěl jít ven ale pak to vydžel no musel. Laughing jinak zamnou leze do sprchy pořád a do umyvadla tam mu občas taky pustím vodu z kohoutku a líbí se mu to. Ale asi určitě počkám nebo radši zavolám na veterinu a zeptám se. To já jsem zase asi 2x načapala kocoura jak nám čurdí do sprcháče přesně dřepěl nad tou mřížkou kudy odtíká voda Laughing čuně jedno!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 20:24:36
Odpovědět s citátem

Ber to tak, že je šikovnej a ví, kam se trefit. Když si přečteš ostatní diskuse, kam všude to dělají jiné kočky, tak jiní by za ten sprcháč byli štastní Very Happy

právě jsem zavřela Míšu do krabice od žehličky Smile zní to možná strašně, ale ona to má ráda a vždycky se dostane ven.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 20:36:23
Odpovědět s citátem

Přesně to jsem si taky říkala lepší než kdyby čůral na koberec apod..
Zní to spíš srandovně Laughing Já jsem ho zase jednou omylem zavřela do skřínky v kuchyni a asi po hodině jsem si říkala že je nějakej klid kde ten lump je, no nemohla sem ho najít až když sem se podívala nevím proč do té skřínky a on tam spinkal v hrnci Smile byl tak roztomilej!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 20:42:19
Odpovědět s citátem

A počkej až se ti začne schovávat, když bude tušit, že jdeš pryč a on bude chtít zůstat zrovna v pokoji, který běžně zavíráš, když je doma sám Smile

Míša se mi takhle schovala, když jsem spěchala na úřad a měla zpoždění. 3x jsem oběhla byt... volání v té chvíli vždy ignoruje. Někdy pomůže zachraštění granulemi v plechovce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 21:51:58
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Je to asi uplně mimo téma ale nevíte kdy můžu kocourka po kastraci vykoupat??


Je to hodně potřeba? Já jsem kocoura nekoupala nikdy. A přesto je čisťounký a voňavý. Dokonce byl po ultrazvuku popiplaný tím gelem a i o to se v podstatě postaral sám, jen jsem ho utřela.
Jinak kocour se úplně zahojil za 14 dní. Po týdnu vypadly nebo se snad vstřebaly stehy a pak mu to ještě pár dní trochu mokvalo, protože si to pořád děsně olizoval, asi to při hojení svědilo. Mezi těmi kulkami byla viditelná lehce krvavá čárka. Po dvou týdnech není žádná stopa, takže by ani koupání neudělalo problém. Ale jak píšu, my nekoupeme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 22:11:19
Odpovědět s citátem

moja cica si okrem skrabadla brousi drapky o vsetky stojace predmety ktore maju polmetra, o to je iba chodbova skrinka a kozena sedacka:D ja pocitam ze bude proste nova sedacka alebo sa da opravit(?). mazal som to citronom alebo antisprejom, ale nepomohlo. prave ma napadlo, ze neznasa chlpatu deku, ktora cely cas lezi na sedacke, pripravena na obcasne pouzitie. jejda, pritom ju stacilo mat cely cas na druhej strane (iba jedna strana ma polmetra)! zozadu skrabe sedacku uplne zurivo, ale tam je textilia, na to som myslel pri vybere sedacky;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 8:30:04
Odpovědět s citátem

Je to hodně potřeba? Já jsem kocoura nekoupala nikdy. A přesto je čisťounký a voňavý. Dokonce byl po ultrazvuku popiplaný tím gelem a i o to se v podstatě postaral sám, jen jsem ho utřela.
Jinak kocour se úplně zahojil za 14 dní. Po týdnu vypadly nebo se snad vstřebaly stehy a pak mu to ještě pár dní trochu mokvalo, protože si to pořád děsně olizoval, asi to při hojení svědilo. Mezi těmi kulkami byla viditelná lehce krvavá čárka. Po dvou týdnech není žádná stopa, takže by ani koupání neudělalo problém. Ale jak píšu, my nekoupeme.[/quote]

Na tom našem není vidět že by někde byl, vůbec skoro nevidím ranku, žádná krev nebo že by to mokvalo. Asi se mu to rychle a dobře hojí. Vykoupat ho budu muset on je trošku špindíra moc se nemyje Sad už jsme přemýšlely jestli nemůže mít něco s čuchem jako že by se necítil.. Ale zas né že by smrděl tak moc akorát sem viděla čistotnější kočky. Smile Ale jinak nemám v plánu koupat kocoura každý měsíc, opravdu jenom vyjmečně..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 10:37:15
Odpovědět s citátem

Sisinka napsal:
Vykoupat ho budu muset on je trošku špindíra moc se nemyje Sad už jsme přemýšlely jestli nemůže mít něco s čuchem jako že by se necítil...


Tak to je blbé Confused Náš kočičák pokud nespí nebo nesedí na okně a nekouká ven nebo nežere nebo nelítá jak pošuk, tak leží a pucuje si srst. Umí neskutečné pózy, aby se dostal ke všemu, dokonce používá zdi či nábytek, aby se mohl nějak opřít a líp se dostal k nedostupným částem těla Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 19:42:42
Odpovědět s citátem

dog napsal:
moja cica si okrem skrabadla brousi drapky o vsetky stojace predmety ktore maju polmetra, o to je iba chodbova skrinka a kozena sedacka:D ja pocitam ze bude proste nova sedacka alebo sa da opravit(?). mazal som to citronom alebo antisprejom, ale nepomohlo. prave ma napadlo, ze neznasa chlpatu deku, ktora cely cas lezi na sedacke, pripravena na obcasne pouzitie. jejda, pritom ju stacilo mat cely cas na druhej strane (iba jedna strana ma polmetra)! zozadu skrabe sedacku uplne zurivo, ale tam je textilia, na to som myslel pri vybere sedacky;)


Mám doma celkem zajímavou knížku Hodná kočka nemožné chování od Alice Rheaové a tam je rada, položit na plochu, kam nechceme kočku pouštět něco chrastícího, nebo mokrého. Že to kočka opravud časem pochopí. Radí plechopvky, nebo mokré hadry. Asi by jste musela nejdřív sedačku zakrýt igelitem, ale myslím si, že to stojí za to. lepší pár pracných dní s přikrýváním, než vyhozených 40 tisíc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2009 13:33:10
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:
A počkej až se ti začne schovávat, když bude tušit, že jdeš pryč a on bude chtít zůstat zrovna v pokoji, který běžně zavíráš, když je doma sám Smile

Míša se mi takhle schovala, když jsem spěchala na úřad a měla zpoždění. 3x jsem oběhla byt... volání v té chvíli vždy ignoruje. Někdy pomůže zachraštění granulemi v plechovce.


Jo, to naše dělá taky pravidelně Laughing Zaleze pod dvoupostel až ke zdi, nemáme šanci se tam dostat a ona to mooooc dobře ví. Dřív stačilo zachrastit whiskas taštičkama, to okamžitě přiběhla. Pak jsme párkrát takhle byly na veterině a už ani taštičky nemají šanci Rolling Eyes Naposled jsem tam pro ni musela vlízt a vytahnout ji Embarassed Ona je to mrška jedna vyčůraná. Jen se začnu strojit, tak zmizí po anglicku Laughing

Jo a jak se tu psalo o té krabici od žehličky - to mi taky dělá pravidelně Laughing Musím na to myslet, protože mi takhle do ni jednou vlezla, krabice byla na poličce, a ona jak se tam vrtěla a uvelebovala, tak sletěla i s tou krabicí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 3. 2009 21:14:04
Odpovědět s citátem

Jo, to naše dělá taky pravidelně Laughing Zaleze pod dvoupostel až ke zdi, nemáme šanci se tam dostat a ona to mooooc dobře ví. Dřív stačilo zachrastit whiskas taštičkama, to okamžitě přiběhla. Pak jsme párkrát takhle byly na veterině a už ani taštičky nemají šanci Rolling Eyes Naposled jsem tam pro ni musela vlízt a vytahnout ji Embarassed Ona je to mrška jedna vyčůraná. Jen se začnu strojit, tak zmizí po anglicku Laughing

Jo a jak se tu psalo o té krabici od žehličky - to mi taky dělá pravidelně Laughing Musím na to myslet, protože mi takhle do ni jednou vlezla, krabice byla na poličce, a ona jak se tam vrtěla a uvelebovala, tak sletěla i s tou krabicí.[/quote]

Tak u nás zatím whiskasky taky fungujou...tak uvidím na co ho budu lákat až to prokoukne Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Verunka



Založen: 17.08.2005
Příspěvky: 472
Bydliště: Pelhřimov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2009 13:11:36
Odpovědět s citátem

já tohle teď budu řešit taky. Máme objednanou koženou bílou sedačku. Moc se na ni těším, máme konečně po x letech vlastní byteček a tak se ho snažíme mít pěkně zařízený. No a nevím jak bude reagovat Miki. Ve starém bytě jsme měli gauč, který byl nízký a byl na nohách, takže se neměl kam zavěsit a tak ho nebrousil. Vzhledem k tomu, že v novém bytě docela zlobí, tak se bojím aby nebyla sedačka to první na co půjde. Nerada bych aby byla hned rozervaná.
Jak tu ale řešíte to rohové šplhadlo k sedačce, tak to se mi nezdá jako moc dobrý nápad. Kočka se podle mě akorát naučí, že u sedačky může, takže nebude problém aby ji nabrousila z vrchu nebo z druhého boku.
Já nevím, asi prostě budeme obývák zavírat. Zbyde mu chodba, ložnice, kuchyň, koupelna, komora, wc - tak to mu snad bude stačit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
dog



Založen: 16.04.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: tady na foru je rada dementu!

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 6. 2009 14:28:38
Odpovědět s citátem

ja som to vyriesil - na roh sedacky davam chlpatu deku. inak to nejde, spreje maju nulovu ucinnost:/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top